Lapkričio mėnesio horoskopas

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.
AVINAS
Norėsite gyvenimą apsukti aukštyn kojomis, tik būkite tikri, jog nepaliekate nieko svarbaus. Pernelyg neskubėkite reikšti savo nuomonę, atidžiai klausykitės aplinkinių. Žvaigždės žada palankias galimybes kelionėms. Šeiminiuose santykiuose neleiskite kitiems spręsti, ką galite pasakyti, ko ne.  Drąsiai reikškite savo jausmus. Palankiausia diena – pirmadienis.
 
JAUTIS
Rodos, atėjo metas ieškoti būdų, kaip pagerinti savo sveikatą bei vidinę savijautą, gal tiesiog truputį sveikiau gyventi. Šį mėnesį per didelis paslaptingumas gali lemti tam tikrą susinaikinimą. Pamąstykite apie atostogas, galite padiskutuoti apie jas su antrąja puse – tai padės šiek tiek atsipalaiduoti ir motyvuos dirbti. Lapkritį galimi smulkmeniški ginčai su mylimuoju, svarbiausia, neatsiskirkite, nepamirškite bendrauti su aplinkiniais. Laimingiausia diena – ketvirtadienis.
 
DVYNIAI
Lapkričio mėnesį būsite emocionalesnis nei įprastai dėl finansinių klausimų. Nepraraskite savitvardos. Naudinga dalyvauti veikloje, į kurią gali įsitraukti du jauni ir vienas vyresnis žmogus – tai atneš malonių netikėtumų. Daug ir nuoširdžiai dirbote, tad šį mėnesį sulauksite pripažinimo, mėgaukitės akimirka. Sėkmingiausia diena – šeštadienis.
 
VĖŽYS
Šį mėnesį mažiau laiko praleiskite su kolegomis – taip išvengsite problemų ateityje. Palankus laikas bet kokiai muzikinei veiklai, net jei tai jums neįprasta, gali atnešti apčiuopiamos naudos. Būsite labai emocionalus. Sulauksite paramos iš artimo žmogaus. Laimingiausia diena – trečiadienis.  
 
LIŪTAS
Taip, gyvenime daryti reikia ne tik tai, kas patinka. Lapkričio mėnesį ypač pajusite tai. Palankiausia šiuo metu savo energiją investuoti į darbą. Pasistenkite apriboti savo įpročius, kitaip gali tekti atsidurti nepavydėtinoje finansinėje situacijoje. Būsite emocionalus, tačiau tai netrukdys jums užsiimti įprasta veikla. Sėkmės diena – penktadienis.
 
MERGELĖ
Lapkritis nebus labai stabilus emociškai. Susidursite su neįprastomis aplinkybėmis, sutiksite egocentriškų žmonių; viskas atrodys tarsi išbandymas. Prieš imantis kovos priemonių įsitikinkite, jog žinote visus reikiamus faktus, antraip galite apsikvailinti. Šį mėnesį jums ypač gerai seksis mokytis bei sportuoti – pasinaudokite tuo. Laimingiausia diena – penktadienis.
 
SVARSTYKLĖS
Lapkritį  žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti draugams bei tėvams – tai nereiškia, jog turite kasdien su jais matytis, tiesiog priminkite jiems, kad yra mylimi. Svarstyklės, kurias kažkas verčia nerimauti, šį mėnesį turi būti ypač atsargios su technika, jos eksploatacija – nesvarbu, tai dviratis, automobilis ar kasdienio naudojimo prietaisas. Darbe Žvaigždės pataria drąsiai reikšti savo nuomonę, jūsų socialinės kompetencijos labai pravers. Sėkmingiausi bus ketvirtadieniai.
 
SKORPIONAS
Leiskite kitiems kartais apmokėti jūsų sąskaitą ar kitaip jus pamaloninti. Atkreipkite dėmesį, kažkas šiuo metu nori jumis pasinaudoti. Būkite atsargus ir to žmogaus pastangos bus bergždžios. Lapkritį nepatariama pernelyg iš anksto planuotis laiko ar išlaidų, viskas gali greitai pasikeisti. Mėnuo palankus tobulinti išvaizdą. Sėkminga diena – penktadienis.
 
ŠAULYS
Pasistenkite neriboti jokių santykių –  tai, tikėtina, atneš tik susierzinimą ir pyktį. Šį mėnesį kažkam labai reikės jūsų patarimo, pasistenkite apgalvoti, ką sakote. Lapkričio mėnesį gauta informacija bus labai naudinga ateityje. Apgalvokite savo išlaidas, norėsis daugiau, nei galite sau leisti – be reikalo neįsiskolinkite. Laiminga mėnesio diena – pirmadienis.
 
OŽIARAGIS
Galvokite, ką sakote – kolegos ar darbdaviai jūsų žodžius gali priimti pernelyg rimtai. Lapkritį atsidursite jausmų trikampyje – neskubėkite spręsti, bet ir nežaiskite kitų jausmais. Palankus laikas sveikai mitybai, pratinti organizmą prie naujo gyvenimo būdo. Daug džiaugsmo teiks įvairi socialinė veikla, neatsisakykite jos. Sėkminga diena – antradienis.
 
VANDENIS
Jausitės pernelyg suspaustas, norėsite daugiau erdvės, laisvės. Pasistenkite išvengti bet kokių bylinėjimųsi, ginčų. Netinkamas laikas išbandyti artimuosius, teikti ultimatumus – nusiraminkite, viskas susitvarkys ir be drastiškų įsikišimų. Darbe pravers atidumas, pasistenkite būti pastabesnis kitiems – tai padės atskirti pelus nuo grūdų. Sėkmingiausios mėnesio dienos bus tos, kurios reikalaus didžiausios atsakomybės darbe.
 
ŽUVYS
Pastebėsite polinkį gyventi šia diena, per daug finansų skirti pramogoms – nors tai kels susirūpinimą, tačiau sugebėsite grįžti į savas vėžes. Lapkritis žada naujus projektus, naują veiklą – viskas turės iš tiesų egzotišką tikslą. Nepulkite visiems jo atskleisti. Tinkamas laikas ieškoti geresniojo aš, tobulinti maitinimosi įpročius, sportuoti, įsivesti miego režimą. Bendraudami nepamirškite sąžiningumo, priešingai mėnesio pabaigoje galite sulaukti nemalonios pajuokos. Sėkminga diena – sekmadienis.
Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu
 
Komentarai (1)
Dar labiau emocionalesnė? Kažin, ar tai įmanoma? :)
Naujas komentaras