Liepos mėnesio horoskopas

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Birželis Avino ženklo atstovams buvo gana neramus mėnuo, tad liepą stengsitės daugiau pailsėti, tačiau... viskas vyks ne tokiu lėtu tempu kaip norėtumėte!Jūsų laukia nedidelės kelionės, daug įvairių darbų, reikalų... Kaip bebūtų, jūsų širdis bus namuose, su šeima ar mylimuoju. Svarstysite apie pokyčius, padėsiančius į vidinį gyvenimą atnešti daugiau taikos ir grožio. Apskritai, šį mėnesį skirsite nemažai dėmesio asmeniniam gyvenimui, tačiau stabilesni jausitės kalbėdami ar galvodami apie praktiškesnius dalykus. Liepa – labai palankus laikas tikslų siekimui, karjerai bei finansiniams klausimams spręsti.

JAUTIS
Liepa Jaučio ženklo atstovams – paramos, pagalbos mėnuo (tiek finansinės, tiek moralinės). Šiuo metu jūsų įtikinėjimo sugebėjimai bus fantastiški!Santykiams mėnuo – palankus, žadamas meilės augimas, naujų sėkmingų ryšių užmezgimas. Žvaigždės pataria daug dėmesio skirti finansiniams klausimams, ypač pinigams, kurie ateina ne iš pastovaus darbo. Palankus laikas ir kelionėms, tad jei turite galimybę – susiplanuokite nors mažą išvyką. Norėsite nuotykių, naujos patirties, ieškosite naujų saviraiškos būdų, sieksite mokslo, gilinsitės į filosofiją... Ieškojimų ir atradimų laikas!

DVYNIAI
Liepą Dvynių ženklo atstovų dėmesio daugiausiai reikalaus draugai. Tai palankus metas įgyvendinti svajones, siekti tikslų – būsite labai motyvuoti, kryptingi ir energingi. Pirmą savaitę gali būti kiek sunku, tačiau ir toliau kryptingai dirbant sėkmė netruks ateiti. Beje, šiuo metu užmegzti santykiai, apskritai sukurti įsipareigojimai turės ilgalaikį potencialą, bus sėkmingi. Asmeniniuose santykiuose gali išlįsti seniai slėpta ar primiršta problema – nebėkite nuo to, o kalbėkite, kalbėkite, kalbėkite.

VĖŽYS
Liepos mėnesį Vėžių ženklo atstovus lydės malonūs, paslaugūs žmonės. Apskritai, tai palankus metas bendravimui. Siekiant svarbaus tikslo raktu į sėkmę gali tapti... tiesiog geras draugas. Asmeniniams santykiams laikas taip pat palankus: su partneriu turėtumėte būti tolerantiški, atsipalaidavę, laisvi. Vienišiams laikas tinkamas meilės paieškoms, šiuo metu užmegztos pažintys – reikšmingos. Šį mėnesį jausitės nepaprastai ambicingi – neįsijauskite, tačiau atminkite, jog saikingas ambicingumas naudingas tiek karjerai, tiek sveikatai ar gerai savijautai. Rūpinkitės savimi!

LIŪTAS
Liūto ženklo atstovams liepa – labai produktyvus mėnuo. Jūsų begalinė kantrybė, didžiulės pastangos ir atidus dėmesys neliks nepastebėta, neįvertinta. Apskritai, aplinkiniai bus linkę pastebėti jūsų natūralius talentus, gerus bruožus. O patys būsite nusiteikę kūrybingai, norėsite daugiau laiko skirti savęs paieškoms ar saviraiškai, hobiui… Kaip bebūtų, galėsite susikoncentruoti ir kitiems darbams. Asmeninis gyvenimas liepą taip pat klosis neblogai – tinkamas laikas romantikai, santykių stiprinimui, dalijimuisi laime ir džiaugsmu. Pasimėgaukite buvimu su mylimais žmonėmis!

MERGELĖ
Liepos mėnesį Mergelių ženklo atstovai pajaus pagerėjusius santykius, bendravimą su aplinkiniais. Būsite labai ambicingi, karjeroje sieksite aukštumų – ir tai tik į naudą. Palankus metas kūrybai, saviraiškai: atraskite mylimą hobį, kurkite… įkvėpsite kitus!Šį mėnesį keliauti planuojančioms Mergelėms Žvaigždės žada romantinius nuotykius, netikėtus jausmus. Namuose būsite organizuoti, tolerantiški – viskas klosis ramiai. Kartais tokia ramuma malonu, tačiau nepamirškite ir aistros!Sieksite pilnatvės, harmonijos pojūčio ir, tikėtina, mėnesio pabaigoje galėsite džiaugtis pasiekimais.

SVARSTYKLĖS
Svarstyklių ženklo atstovams liepos mėnesį didžiausiu prioritetu taps karjera. Galite mėgautis rimtomis, puikiomis galimybėmis pristatyti savo idėjas, galbūt pastebėsite, jog išauga jūsų įtaka aplinkiniams,  jūsų nuomonė tampa vis svaresnė. Būsite žavingi!Gausite naujų darbo pasiūlymų, o gal tiesiog pagerės darbo sąlygos ar atlyginimas... Nusiteikite sėkmei!Taip pat liepą, tikėtina, džiaugsitės parama ar tiesiog suteikiamais privalumais namams, jų patobulinimui.  Žvaigždės pataria skirti laiko mokymuisi ar kažkokių įgūdžių tobulinimui – tai nuties labai sėkmingą kelią.

SKORPIONAS
Skorpiono ženklo atstovams šis mėnuo – tai draugystės stiprinimo, santykių tobulinimo laikas.  Jūsų laukia daugybė patirties, bendravimo (ypač su artimiausiu žmogumi) – tai bus naudinga, įdomi patirtis, nemažai išmoksite. Kūrybiškumas, polinkis į kompromisus, dalijimasis idėjomis lems geresnį tarpusavio supratimą. Labai svarbu bus tikėti ir pasitikėti savimi!Taip pat liepą turėtų pagerėti jūsų finansinė padėtis: galbūt bus padidintas atlyginimas, galbūt tiesiog sugalvosite kažką pelningo. Nesipykite su kolegomis – bus ypač svarbi darbo atmosfera.

ŠAULYS
Liepos mėnesį Šaulių ženklo atstovai kaip niekada ieškos meilės ir nuotykių. Žinokite, jog šiuo metu daugiau privalumų rasite pernelyg nenutoldami nuo namų, susikoncentruodami į praktiškesnius reikalus. Gali tekti pasimėgauti finansine sėkme, tačiau dėl to turite pasistengti ir liepos mėnesį būti ypač atidūs ir dėmesingi darbui. Būsite gerbiami, vertinami. Apskritai, tai palankiausias laikas produktyviai dirbti ir stengtis dėl to, kad būtumėte vertinami. Nepamirškite pasinaudoti savo natūraliais talentais!

OŽIARAGIS
Liepos mėnesį augs ir tobulės Ožiaragio ženklo atstovų romantinis ir kūrybiškasis pasauliai. Mokysitės tinkamai ir žaismingai išreikšti save, ko gero, jūsų lauks rizika, išbandymai ir nuotykiai. Puikiai gebėsite išlaikyti aplinkinių dėmesį, susidomėjimą – pasinaudokite tuo. Pasitikėjimą savimi stiprinti padės meilė bei kiti socialiniai ryšiai – neužsidarykite namuose, drąsiai kurkite nuotykius!Besimėgaudami puikiu komandiniu darbu, komandos pastangomis kartu sieksite ir asmeninių tikslų. Svarbiausia – sąžiningai stenkitės ir tikėkite savo svajonėmis.

VANDENIS
Liepos mėnesį asmeninis gyvenimas nustelbs Vandenio ženklo atstovų profesinius, finansinius reikalus. Žvaigždės pataria nepersistengti ir nepamiršti skirti laiko sau: kartkartėmis atitrūkite nuo visko, visiškai atsipalaiduokite... Tai bus labai naudinga – neleis pervargti ir padės siekti tikslų. Apskritai, šį mėnesį ieškosite autentiškumo, tikrumo, gilumo. Ypač tai bus pastebima asmeniniuose santykiuose: kratysitės bet kokio paviršutiniško bendravimo, sieksite nuoširdumo. Nepamirškite šiek tiek papramogauti – šiuo metu užmegztos pažintys bus naudingos, jų reikšmę jusite dar kelerius metus.

ŽUVYS
Žuvų ženklo atstovai liepos mėnesį mėgausis bendravimo teikiamomis galimybėmis ir pažinčių privalumais. Gera žinia vienišiams: mėnuo be galo palankus tikrosios meilės suradimui!Drąsiai bendraukite, pasitikėkite savimi ir Žvaigždės jums padės atsidurti ten, kur reikia. Profesiniai reikalai – taip pat gana sėkmingi, nors ir intensyvūs. Puikiai seksis siekti profesinių tikslų. Jei pasitaikys profesinės kelionės galimybė – neatsisakykite, nes tai gali lemti naujas galimybes, finansinę naudą. Stenkitės šį mėnesį nebūti pasyvūs, mokykitės, bendraukite, užsiimkite kūrybine, fizine veikla – viskas padės jūsų gerai savijautai. Tik puikiai besijausdami galėsite priimti sėkmę!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras