Liepos mėnesio horoskopas

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Šį mėnesį atkaklumo jums tikrai netrūks, o savo gyvenimo žaidime jausitės laimėtojais. Tikėtina, kad kruopščiai peržiūrinėsite save ir bandysite atrasti naujų asmenybės bruožų. Tačiau tokiai savianalizei jūsų antroji pusė gali nepritarti. Bet laikas tokiems apmąstymams dabar labai geras, todėl patartina bandyti suderinti jūsų poreikius bei antrosios pusės prieštaravimus. Gali būti, jog apims vienišumo jausmas, nesvarbu, turite žmogų šalia savęs, ar ne. Daug dėmesio skirsite namiškiams. Mėnesio viduryje galimi pokyčiai, susiję su šeimos nariais ar kitais reikalais namuose. Liepos 8-10 dienomis galite patirti nusivylimą meilės reikaluose, tačiau nebus nieko, su kuo negalėtumėte susidoroti. Tikėtinas didelis užimtumas darbe, tačiau energijos nestokosite ir su viskuo susidorosite puikiai. Gali būti, jog kai kuriems Avinams profesinėje srityje teks įrodinėti savo profesionalumą, gal atsiras nerimo dėl jūsų pozicijos. Šį mėnesį bus lengva susipažinti su intelektualiu kompanionu.

JAUTIS
Spaudimas, kurį jautėte meilėje ar santykiuose su vaikais šį mėnesį palengvės. Būsite pasikrovę neįtikėtina energijos doze ir kaip niekada jausite pasitenkinimą savo asmenybe. Liepą tikėtini svarbūs pokalbiai, susitikimai, kurie reikalaus specialaus dėmesio. Tikėtina, kad nutarsite gilinti tam tikros srities įgūdžius, gal net siekti aukštesnio mokslo laipsnio. Dabar tam laikas ypatingai tinkamas, o dar didesnė žinių troškimo banga užplūs rugpjūtį. Jeigu namuose anksčiau turėjote problemų, tai dabar viskas atsistos į savas vietas. Vienas iš šeimos narių jums bus ypatingas draugas šį mėnesį, kuris pasufleruos ir naują pinigų prasimanymo idėją. Daug įvykių tikėtina jūsų vidiniame gyvenime ar svajonių pasaulyje. Gali būti, kad netikėtas liūdesys ar sapnai jums pateiks idėjų, galinčių visiškai pakeisti gyvenimą, stumtelėti į naują kelią.

DVYNIAI
Tikėtina, kad šį mėnesį jūsų finansiniai reikalai nesiklostys itin gerai, tačiau turėsite puikias galimybes viską pakeisti ar net pradėti iš naujo. O galbūt jau turite pasirengę planą? Tuomet pats laikas pradėt jį įgyvendint. Taip pat šis mėnuo bus dosnus protingais protingų žmonių patarimais. Tačiau, jeigu kalba eis būtent apie piniginius reikalus, gerai apsvarstykite gautosios informacijos patikimumą. Gali būti, kad norėsite keisti namų interjerą. Liepa – geras laikas pramogoms bei draugiškų santykių su šeima palaikymui. Jeigu anksčiau turėjote problemų meilės srityje ar su vaikais, tikėtina, kad jos paskutinę mėnesio savaitę ir vėl iškils. Tinkamas metas asmeninio gyvenimo pokyčiams, nes turėsite pakankamai galios teisingiems sprendimams. Daug dėmesio skirsite naujai sukurtai ar atsinaujinusiai senai draugystei.

VĖŽYS
Mėnesio pradžioje skirkite laiko apmąstymams – pabandykite atsikratyti nereikalingų neigiamų minčių apie besiklostančius gyvenimiškus reikalus. Tai padaryti reikėtų kuo anksčiau, nes liepos 11 dieną jūsų ženkle įvyksiantis Saulės užtemimas teigiamai veiks pastangas kurti naujus asmenybės bruožus. Jeigu iš tikrųjų pasiryšite pokyčiams, pajusite, kad kaip magnetas pradėsite traukti naujus įdomius žmones bei skirtingus patyrimus. Problemų finansine prasme kilti neturėtų. Aplinkiniai žmonės nestokos gerų, objektyvių patarimų bei bus linkę pritarti jūsų idėjoms. Jeigu prieš keletą mėnesių jautėte kokį nors spaudimą, susijusį su šeima ar partneryste, jis liepos gale gali ir vėl atsinaujinti. Galbūt susidūrimas su realybe nebus labai lengvas, tačiau tai praeiti privaloma dėl sėkmės ateityje. Šis mėnuo žada ir gerus bei įdomius patyrimus profesine prasme, tačiau saugokitės nenumatytų kliūčių, galinčių sugriauti planus. 

LIŪTAS
Pirmas tris liepos savaites galėsite drąsiai skirti poilsiui. Pasinaudokite žvaigždžių siunčiamu teigiamu šansu asmeniniams pokyčiams. Apmąstykite savo dabartinį gyvenimą, paklauskite savęs, kokie pokyčiai jums dabar reikalingiausi. Dėl finansinių reikalų rūpesčių kilti neturėtų – dabar kaip niekada esate tikras sėkmingo uždarbio galimybėmis. Liepos 8-10 dienomis tikėtinas nusivylimas, o 24-27 dienos žada nesėkmes tokiems reikalams, kurie susiję su meile, kelionėmis ar mokslais. Šie iššūkiai laikini, o susidūrimas su jais suteiks jums stiprybės ateičiai ar suformuos brandesnę poziciją tam tikru klausimu. Gali būti, kad tapsite uola, į kurią kiti norės remtis kelis ateinančius mėnesiu. Jūs, žinoma, tokia pozicija mėgausitės. Jeigu širdies reikalai nesiklostys taip kaip norisi, nepamirškite, kad šį mėnesį turėsite jus gelbėsiančią draugų paramą bei sėkmę profesinėje srityje.

MERGELĖ
Žvaigždės jums žada pakankamai įdomų mėnesį. Tikėtina, kad sukursite naujus ar sustiprinsite senus ryšius. Liepos 11 dieną būtinai sugalvokite norą, nes jį išpildyti bus kur kas paprasčiau. Nuo liepos 10 dienos jūsų asmeninis žavesys tiesiog pakerės aplinkinius. Šiam periodui labai tinkami išvaizdos pokyčiai. Taip pat dabar geras metas pastangoms, padėsiančioms kitiems matyti pasaulį jūsų akimis. Nestokosite energijos, todėl su kylančiomis bėdomis susitvarkysite be skrupulų. Gali būti, kad dalykai, apie kuriuos anksčiau galvojote su didžiausiu entuziazmu, dabar pasirodys žadantys kur kas mažiau. Tačiau susidoroję su nesklandumais, tolimesniame kelyje gausite teigiamą atpildą. Apskritai, tikėtina, kad šį mėnesį būsite apdovanoti šeimos narių ar gausite paskatinimą darbe. Nuo liepos 21 dienos pajusite jėgų antplūdį, brandą, geresnę savikontrolę. Dabar metas, kai draugams reikės jūsų pagalbos.

SVARSTYKLĖS
Šis mėnuo žada sėkmę profesinėje srityje. Tačiau tam pasiekti bus būtini pokyčiai numatytuose tiksluose, planuose, iškeltuose prioritetuose. Gali būti, jog perimsite pirmaujančiųjų vaidmenį ar sulauksite didesnio dėmesio, tačiau tai jus privers jaustis nesmagiai. Tikėkite savimi bei pasitikėkite savo gebėjimais – tik taip sulauksite aplinkinių pagarbos. Nuo praėjusių metų lapkričio iki šių metų balandžio susidūrėte su įtampą kėlusiomis bėdomis, susijusiomis su nepriklausomybe ir saugumu. Tikėtina, kad šios problemos liepą ir vėl pasibels į jūsų duris. Gali būti, kad kai kuriuose reikaluose įžiūrėsite per daug neigiamų dalykų, tačiau kaip tik dabar smulkmeniškumas turės naudos. Nepražiopsokite – liepos 26 diena žada daug romantikos. Paskutinėmis mėnesio dienomis džiaugsitės užplūdusia energija bei iniciatyvumu, beje, tai tęsis ir visą rugpjūtį.

SKORPIONAS
Liepa – itin entuziastingas metas, kai turėsite daug vilčių. Maždaug nuo liepos 11 dienos pradėsite į viską žiūrėti kitokiomis, kur kas pozityvesnėmis akimis. Profesinėje srityje tikėtinas kilimas, o tam tikra susidariusi maišatis greičiau reikš tiesiog prioritetų kaitą dėl geresnio rytojaus. Jeigu tai nesigaus natūraliai, pabandykite save šiek tiek priversti ir daugiau laiko leisti su draugais ar tiesiog naujų žmonių kompanijose. Įdėjus pastangų, tikėtina kad jus aplankys naujos idėjos bei įkvėpimas ateities darbams. Turėsite daug darbų, kurie galbūt sukels ir stresą. Tačiau nereikėtų to baimintis – išsprendę kilusias problemas, vėliau pasieksite geresnių rezultatų. Prisiimta didesnė atsakomybė dėl kai kurių užduočių taip pat nenueis perniek. Beje, per ateinančius metus profesinėje srityje galite tikėtis rimtų teigiamų pokyčių. Liepa – puikus mėnuo meilei, tačiau liepos 8-10 dienos gali atnešti smulkaus nusivylimo.

ŠAULYS
Liepą tikrai nestokosite energijos, tačiau kai kurie įvykiai gali aptemdyti jūsų laikinį optimizmą. Greičiausiai viskas taip klostysis tik dėl to, kad iš padebesių šiek tiek nusileistumėte į realų gyvenimą. Dėl socialinių santykių ar šeimos narių teks priimti iššūkių kupinus ar tiesiog reikšmingus sprendimus. Tikėtini pokyčiai finansiniuose reikaluose – tereikės pergalvoti kai kurias su pinigais susijusias strategijas. Gali būti, kad padidės partnerio įplaukos arba gausite kitokią finansinę paramą. Tinkamas laikas susidoroti su kai kuriomis priklausomybėmis ar žalingais įpročiais. Nuo liepos 10 dienos degsite aistra darbui, viską orientuosite į karjeros kilimo galimybes. Tikėtina, kad teks prisiimti didesnę atsakomybę dėl kai kurių gyvenimiškų dalykų. Tačiau tai jūsų negąsdins, nes šalia esantis žmogus palaikys jūsų bet kokius veiksmus.

OŽIARAGIS
Užsiimsite meilės reikalais, norėsite viską sudėlioti į savas vietas. Apgalvokite savo santykius, įvertinkite, kokie pokyčiai reikalingi. Tai geriausia padaryti dar mėnesio pradžioje, nes po liepos 11 dieną įvyksiančio užtemimo galėsite viską pradėti iš pradžių. Galimi sudėtingi apsisprendimai mokslo srityje – galbūt nutarsite siekti aukštesnio išsilavinimo. Taip pat turėsite nutarti, kurias svarbas idėjas verta plėtoti toliau. Koncentruositės ir į darbo reikalus. Po liepos 21 dienos teks prisiimti daugiau atsakomybės profesinėje srityje bei susidoroti su didesniu kiekiu užduočių. Galbūt jausitės spaudžiami ar per daug stebimi, tačiau, kartu, tai padidins sėkmės galimybes ateityje. Stipriai kaip niekada norėsite išklausyti, palaikyti savo širdies partnerį. Spindėsite akinamu žavesiu ir aplinkiniai matys jus tik iš geriausios pusės.

VANDENIS
Aktualiausios šio mėnesio temos – meilė ir darbas. Būsite itin užimti tvarkydami kasdienius reikalus. Kažkas ragins užsiimti gal ir nelabai reikšmingais dalykais, taip bandydami jus išmokyti didesnio organizuotumo. Pats laikas suformuoti keletą aiškių tikslų, planų – dabar itin gerai pasiseks atsistoti ant tinkamiausio kelio. Šį mėnesį pagaliau jausite, kad turite tvirtą pagrindą po kojomis. Tai – kaip atpildas po ilgo dvejonių, neaiškumų periodo. Galbūt atrasite naujų interesų, kurie jus stipriai jaudins. Paskutinę liepos savaitė didžiausią dėmesį skirkite širdies reikalams. Tie asmeniniai poreikiai, kurie ilgą laiką buvo ignoruojami, vėl prašysis išpildymo. Paskutinėmis dvejomis mėnesio dienomis galite susidurti su komunikavimo problemomis. Būtinai atkreipkite dėmesį į tai, ką sakote ir kaip elgiatės.

ŽUVYS
Liepa – puikus mėnuo laisvalaikiui bei darbui. Profesinė sritis puikiai atspindės jūsų Zodiako ženklą – jausitės it žuvis vandenyje, džiaugsitės kiekviena diena, praleista tobulėjant. Atrasite savo vidinę mūzą: atsiras poreikis kūrybai, kuriai nestokosite gerų idėjų. Kai kurioms Žuvims tikėtinos malonios permainos ir meilės srityje. Greičiausiai susidursite su nestabilumu, pokyčiais, tačiau, nepaisant to, labai trauksite aplinkinių dėmesį, visi norės su jumis pabendrauti. Gali būti, jog pastaraisiais metais susidūrėte su problemomis santykių srityje ir gavote skaudžių pamokų, tačiau dabar ateis ramybė. Pasijausite kur kas brandesni, nei buvote iki šiol. Finansų srityje didelių permainų nežadama, nebent susidursite su smulkiomis kliūtimis, kurios privers apmąstyti piniginius reikalus.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (2)
Mano horoskopas ir pranašiškai skamba. Pagal visą mėnesio planą, daug kas gali išsipildyti :]
ogo kaip šįkart daug kas atitinka, net šiurpuliukai nubėgo :)
Naujas komentaras