Meilės horoskopas (01 01 - 01 07)

signos4.jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Savaitės pradžioje gali būti nelengva rasti kompromisą tarp sekso ir idealaus partnerio. Jūsų patrauklumas ir žavesys pritrauks aistrą ir leis mėgautis kūniškais malonumais, tačiau tuo pačiu ramybės neduos vertybių klausimas ir tai, kaip santykius suvokia jūsų antroji pusė. Žvaigždės šiuo klausimu pataria pasikliauti tik jausmais ir klausytis ką sako širdis. Harmoningesnis laikas prasidės nuo savaitės vidurio. Trečiadienis, ketvirtadienis tinkamas laikas meilei, pažintims ir  bendravimui (ypač per atstumą). Šeštadienį, sekmadienį galimi sunkumai, laikinas santykių atšalimas.

 

JAUTIS

Asmeninio gyvenimo problemas geriau už bet kokį santykių aiškinimąsi padės išspręsti dėmesys namams, interjerui, būtinų dalykų įsigijimui. Toks rūpestis namais gali padėti susitaikyti po kivirčo su antrąja puse. Jei siekiate atnaujinti santykius, jokiu būdu nesigriebkite pavydo. Tai gali atnešti dar daugiau žalos. Pagrindinis šios savaitės moto jautukams - atsipalaiduokite ir būkite laimingi bei dalinkitės džiaugsmu su kitais. Palankiausios dienos meilei - antradienis ir sekmadienis.

 

DVYNIAI

Ši savaitė dvyniams bus permaininga. Sunkumai santykiuose, lengvabūdiškumas ir svarbūs sprendimai Va bank! Pirmadienį tokios emocijos gali atnešti kažką įdomaus ir neįprasto į dvynių meilės gyvenimą, tačiau antradienį ir trečiadienį stiprios emocijos naudos neatneš. Meilei palankesnis bus penktadienis ir šeštadienis. Šios dienos tinkamos romantiškoms išvykoms.

 

VĖŽYS

Vėžių šią savaitę lauks svarbūs įvykiai meilės gyvenime. Tai laikas, kada visai netikėtai gali pasibelsti nauja meilė, o taip pat   nepritrūks jėgų nutraukti  senus netenkinančius santykius. Seniems darbams užbaigti ar nesiklostantiems santykiams nutraukti palankesnė bus pirmoji savaitės pusė, o gilių jausmų metas ir naujų darbų pradžia prasidės nuo sekmadienio.

 

LIŪTAS

Savaitės pradžioje jokiu būdu nepradėkite ginčų ir konfliktų su antrąja puse. Antraip konfliktai gali  ir užsitęsti. Iki trečiadienio taip pat nederėtų priiminėti svarbių sprendimų meilės klausimais. Geriau palaukite trečiadienio vakaro, kada aiškiai galėsite įvertinti visus klausimus susijusios su širdies reikalais. Penktadienis ir šeštadienis taip pat palankus romantiškiems pasimatymams ir svarbiems pokalbiams.

 

MERGELĖ

Permainos ir sėkmė. Šią savaitę mergelių lauks svarbūs įvykiai asmeniniame gyvenime. Viskas klostytis savaime ir likimas jūsų nuomonės nė nepaklaus. Tikėtina, kad mergelės sutiks svarbų asmenį, o tai ne juokais gali sujaukti esamą situaciją. Tačiau viskas tik į gerą, nenustebkite jei nuo sekmadienio, kartu su nauju mėnuliu, pradėsite ir naują gyvenimą.

 

SVARSTYKLĖS

Meilės per atstumą savaitė. Tačiau nesisielokite jei atsako gali tekti palaukti ilgiau. Viskas tik  dėl galimo nesusikalbėjimo, techninių ar interneto trikdžių. Antrąją savaitės pusę bus lengviau susikalbėti ir mėgautis džiaugsmais. Taip pat gali prisistatyti senas gerbėjas. Paklausykite jo, naujai užmegzti seni ryšiai bus naudingi. 

 

SKORPIONAS

Romantika, sentimentalios mintys ir svajonės užplūs skorpionų širdį dar savaitės pradžioje. Tad pirmadienis, antradienis bus  palankiausios dienos meilei, naujoms pažintims ir pasimatymams. Šeštadienis taip pat įdomus ir romantiškas. Sekmadienį pasistenkite pailsėti, bus svarbios teigiamos emocijos.

 

ŠAULYS

Nuostabios, romantiškos dienos iki pat trečiadienio lauks mylinčių ir rūpestingų šaulių, tačiau tų, kurie slėpė romaną ar nebuvo nuoširdūs savo antrajai  pusei, likimas bus paruošęs išbandymą. Pasinaudokite proga arba amžiams galite jos netekti. Tiesa, gali būti nelengva. Ketvirtadienis ir penktadienis tinkamos dienos apmąstymams ir vienatvei, o tiesos ieškojimui palankesnis sekmadienis.

 

OŽIARAGIS

Stipri valia ir ryžtas. Taip ožiaragius pasitiks pirmadienis. Antradienį galimos intrigos ir slaptų ryšių išaiškinimas. Intymiems susitikimams ir romantiškiems pasimatymams tinkamesnis  trečiadienio vakaras ir šeštadienis. Sekmadienis tinkamas laikas peržvelgti vertybes ir atsakyti sau, kokių tikslų gyvenime siekiate.

 

VANDENIS

Šią savaitę jus įpareigos meilė ir draugystė. Pirmadienis, trečiadienis ir ketvirtadienis tinkamas metas susitikimams ir draugiškiems susibūrimams, o antradienį būtinai skirkite laiko meilei. Tiesa, toks blaškymasis tarp meilės ir draugų gali atnešti įdomių rezultatų. Tikėtina, kad per draugystę atrasite meilę, tad bus ir sumaišties. Tačiau šeštadienį viskas stos į savo vietas ir aiškiai galėsite atskirti kur tikra meilė, kur tik trumpalaikis susižavėjimas.

 

ŽUVYS

Jokiu būdu nepradėkite tarnybinio romano antradienį. Tai gali ilgam apsunkinti situaciją. Palaukite penktadienio ar šeštadienio ir nesisielokite, perspektyvos niekur nedings. Šiomis dienomis bus daugiau aiškumo ir turėsite priimti netikėtą sprendimą, kuris gali turėti įtakos jūsų privačiam gyvenimui.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras