Meilės horoskopas (01 06 - 01 12)

horopng.png
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Avinai svajos apie idealų partnerį ir neįprastus santykius. Aplink jus esantys žmonės atrodo pernelyg nuobodūs ir nuspėjami. Antradienį vakare arba trečiadienį likimas avinams suteiks progą atrasti kažką intriguojančio, neįprasto ir seksualaus. Šios dienos palankios vykti į užsienį ar ieškoti pažinčių nuotoliniu būdu. Tačiau tiems, kurie jau turi antrąją pusę vertėtų gerai pagalvoti ar noras patirti nuotykį yra svarbesnis už esamus santykius. Būkite kantrūs ir pamatysite, kad ir nusistovėję santykiai gali suspindėti kitomis spalvomis.

 

JAUTIS

Trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis - nuostabios dienos meilei ir pasimatymams! Jaučių asmeniniame  gyvenime atsiras daug naujų posūkių ir perspektyvų. Vienišiems jaučiams bus didelė tikimybė surasti ilgalaikį partnerį, o rinktis galėsite iš daugybės gerbėjų. Poroje gyvenantys jaučiai mėgausis visiška santykių pilnatve trečiadienį. Tikėtina, kad kažkas jus labai nustebins ir atneš daug džiaugsmo tiek jums, tiek antrajai puse. Antroji savaitės pusė tinkama pirštis ar atnaujinti santuokos įžadus.

 

DVYNIAI

Savaitės pradžia - permainingas meilės metas. Net jei ir santykiuose atrodys viskas puiku, staiga gali viskas apsiversti aukštyn kojom. Tikėtina, kad nauja pažintis antradienį ar trečiadienį atneš ilgalaikių permainų dvynių gyvenime. Ketvirtadienį ir šeštadienį taip pat galimi netikėtumai meilės sferoje. Laikykitės, dvynių savaitė nusimato tikrai įdomi.

 

VĖŽYS

Savaitės viduryje nusimato meilės perspektyvos ir didelė  laimė. Trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis tinkamas laikas pradėti rimtus santykius. Nepamirškite, ką duosite patys,tą atgausite su kaupu. Poros, kurių santykiai ilgą laiką buvo aklavietėje, išvys šviesą tunelio gale. Pirmadienis, trečiadienis ir šeštadienis palankios dienos imtis veiksmų taisant senas klaidas. Šią savaitę būkite veržlūs, ambicingi ir drąsiai išsakykite savo lūkesčius, žvaigždės jums palankios. 

 

LIŪTAS

Pirmadienis pats tinkamiausias laikas pareikšti savo pretenzijas meilės gyvenime! Flirtas, pažintys ir nauji susitikimai leis pasiekti savo tikslų. Tad pasinaudokite tuo. Turintiems antrą pusę, tinkamas laikas į esamus santykius atnešti daugiau šviežumo ir romantikos. Trečiadienis taip pat atneš intymių akimirkų. Vienišiems liūtams iki savaitės vidurio bus palanku užmegzti naujas pažintis. Spontaniški pasimatymai taip pat bus įdomūs, intriguojantys ir nenuspėjami.

 

MERGELĖ

Nuo trečiadienio iki penktadienio jūsų lauks didelė sėkmė, o meilės srityje bus įmanoma viskas! Vienišoms mergelėms naujos pažintys atneš ilgalaikių perspektyvų asmeniniame gyvenime, o turinčios porą mergelės turės galimybę įsimylėti iš naujo tą patį žmogų. Šeštadienį, pasisaugokite apgaulių ir geriau nieko neplanuokite.

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia atneš naujų vėjų į privatų gyvenimą. Tad nepraleiskite progos susipažinti su naujais žmonėmis. Užmegztos naujos pažintys bus naudingos ne tik meilės, bet ir karjeros prasme. Antradienį ir trečiadienio naktį didelė tikimybė atrasti kažką naujo ir labai įdomaus. Tad būkite drąsios ir nebijokite eksperimentų lovoje!  Šeštadienį svarstyklės bus kaip niekad pastabios. Toks naujas jūsų bruožas leis geriau pažinti savo partnerį. Sveikiname! 

 

SKORPIONAS

Romantiškiausia savaitės diena - trečiadienis. Tad jeigu planuojate staigmeną mylimam žmogui, padarykite tai savaitės viduryje. Nuo savaitės vidurio skorpionams bus palankios naujos pažintys, o seni santykiai atneš malonių netikėtumų. Skorpionai šią savaitę norės būti sotūs tiktais meile, tačiau ketvirtadienį iškilusios problemos gali atitraukti šio ženklo atstovus nuo romantiško polėkio. Nesijaudinkite ir mėgaukitės nauju meilės gyvenimu. Iškilusios pašalinės problemos išsispręs savaime.

 

ŠAULYS

Ši savaitė šauliams užtikrins priešingos lyties atstovų dėmesį, o antradienį ir trečiadienį bus didelė provokacijų tikimybė. Būkite atsargūs ir nepasiduokite spaudimui. Užmegztas meilės romanas gali atnešti daugiau problemų nei malonumo, ypač jeigu esate įsipareigoję. Jei nepaslysite ant banano žievės, visa ši savaitė bus itin romantiška, o naujas meilės proveržis senuose santykiuose bus tai, ko šauliams taip seniai reikėjo. Vertėtų pagalvoti apie santuokos įžadų atnaujinimą ar romantišką išvyką.

 

OŽIARAGIS

Nuo pirmadienio spinduliuosite gerą energiją, patrauklumą ir būsite dėmesio centre. Tinkamas laikas eiti į renginius ir įvairius susibūrimus. Pasiseks visiems, kurie turės galimybę susidurti su ožiaragiais! Tad nenuostabu, kad begalės gerbėjų bursis apie jus. Tačiau atminkite, kad dėmesys jiems, tikrai palauks iki sekmadienio, o iki tol žvaigždės turės paruošusios šį tą asmeniškesnio ir susijusio su tuo, kas neatrasta sena. 

 

VANDENIS

Nuo savaitės pradžios norėsite jaustis mylimi ir reikalingi, o antradienį arba trečiadienį galite sulaukti romantikos proveržio iš žmogaus, kuriam deja  jaučiate tik draugiškumą. Būkite atviri ir nesuteikite tuščių vilčių. Antraip galite prarasti puikų draugą. Santykiams, kuriuose svarbus supratimas ir pasitikėjimas partneriu, ketvirtadienis ir šeštadienis turės malonių ir romantiškų netikėtumų.

 

ŽUVYS

Savaitės viduryje žuvų ženklo atstovams norėsis daugiau privatumo, o trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį jums seksis viskas, ką bedarysite. Ateis sėkmės laikas ne tik meilės, bet ir kitose gyvenimo sferose, tačiau dėl to didžiuokitės ne savimi, o savo partneriu ir aplinkiniais. Kaip bebūtų, visa tai labai džiugina ir didžiuotis kuo, tikrai turite, nes jus supa geri ir rūpestingi žmonės.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras