Meilės horoskopas (01 20 -01 26)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Savaitė prasidės tiesiog nuostabiai ir atrodys lyg savo gyvenimą stebėtumėte iš šalies. Kažkam reikia jūsų dėmesio, todėl nebijokite būti drąsūs ir nusiteikite romantiškam pokalbiui. Trečiadienis ir ketvirtadienis ne pats tinkamiausias laikas meilei. Šurmulys, susistumdymas ir skubūs reikalais, kuriuos teks kuo skubiau spręsti.Tad pasaugokite sveikatą ir stiprinkite imunitetą. Savaitgalio raktas į romantiką - jūsų žavesys. Nebijokite žengti žingsnį pirmi ir kažkas jūsų jausmams suteiks meilės sparnus.

 

JAUTIS

Tiek vienišų, tiek turinčių porą jautukų raktas į meilę bus tolerancija. Tvirti argumentai nebus tokie saldūs ir smagūs, kaip rastas kūrybiškas kompromisas. Trečiadienis, ketvirtadienis geriausios dienos meilei šią savaitę. Vienišiams didelė tikimybė surasti antrąją pusę, o porą turinčių jaučių lauks malonios staigmenos. Savaitgalį  lauks įprasta rutina, tačiau pasikeitęs jūsų požiūris, viskam suteiks kitą prasmę.

 

DVYNIAI

Savaitės pradžioje gali būti atskleista viena, kita meilės paslaptis. Neskubėkite priimti svarbaus sprendimo. Tam palankesnis laikas - trečiadienis ir ketvirtadienis. Jei nežinote kurį gerbėją pasirinkti, galbūt artimesnė jums bus solo partija? Penktadienį gali būti sunku suprasti kas vyksta su jumis pačiais. Nesistebėkite, tokią savijautą sukels stipri artėjančio savaitgalio meilės energija. Tai tinkamas metas meilės pažadams ir įsipareigojimams.

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje vėžiukus gali apimti keistos ir neįprastos jiems mintys. Galbūt nutarsite ekstravagantiškai pasišvaistyti ir nustebinti mylimą žmogų. Kodėl gi ne, jei galite sau tą leisti? Nors trečiadienį ir ketvirtadienį gali pritrūkti laiko romantikai, tačiau nepamirškite, kad šiomis dienomis žvaigždės žada didelę meilės sėkmę bendraujant. Tad nepatingėkite parašyti bent jau viliojančios žinutės. Savaitgalį pasisaugokite streso. Partnerystė turėtu būti vienintelis ir pats tinkamiausias paramos šaltinis.

 

LIŪTAS

Nuo pat savaitės pradžios liūtai spinduliuos vidinę šilumą ir žavesį. Nesvarbu dėl kokios priežasties  taip džiūgaujate, svarbiausia, kad mokate į viską reaguoti labai natūraliai. Trečiadienį ar ketvirtadienį gali tekti spręsti finansines problemas ir tai gali šiek tiek aptemdyti romantiškus santykius. Nesisielokite, savaitgalį vėl nusišypsos sėkmė,o pinigai ne toks ir reikšmingas dalykas!

 

MERGELĖ

Pirmadienį, antradienį mergelės ženklo atstovus gali  priblokšti staigmena ar jau suplanuotas įvykis. Visa tai bus susiję su socialiniais santykiais ir reikalais. Atgauti emocijas padės pasivaikščiojimas gamtoje ar romantiškas masažas. Parodykite sau šiek tiek meilės ir nusiteikite romantiškam masažui ar pasivaikščiojimui pėsčiomis. Jūs to nusipelnėte! Trečiadienis ir ketvirtadienis tinkamas metas planuoti ir organizuoti. Kodėl gi šių gebėjimų nepasitelkus meilės tikslams? Paruoškite šį tą jaudinančio savaitgaliui. Tai palankus metas atsipalaiduoti ir pasimėgauti gyvenimu.

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje svarstykles gali užvaldyti egoizmas. Gali būti, kad tokiais keistais metodais bandysite siekti savo tikslų. Prisipažinkite apie tai partneriui ar jus dominančiam asmeniui. Tai gali būti viskas, ko reikia! Tad būkite drąsūs ir ryžtingi. Keista romantika pagreitį išvystys trečiadienį. Ketvirtadienis - tinkamas laikas apmąstymams. Palankus laikas galvoti apie ateitį, o taip pat apmąstyti praeities klaidas. Savaitgalį romantika gali ateiti kiek pavėluotai. Tačiau tikrai mėgausitės jaukumu ir šiltais jausmais sekmadienį. 

 

SKORPIONAS

Būsite nusiteikę audringai ir energingai nuo pat savaitės pradžios, tačiau žvaigždės pataria vengti avantiūrų iki pat savaitės vidurio. Tad pasistenkite susitelkti ir palaukite trečiadienio ar ketvirtadienio. Šios dienos tinkamas laikas flirtui, įvairiems susitikimams, naujoms pažintims. Gali paaiškėti intriguojanti paslaptis. Savaitgalį išlikite santūrūs, tačiau nevenkite ir dviprasmių užuominų savo širdies valdovui. Kiek kitokios meilės žaidimo taisyklės gali atnešti šį tą jaudinančio ir labai įdomaus.

 

ŠAULYS

Nuo savaitės pradžios jūs kuo puikiausiai sugebėsite įkūnyti meilės nuotaiką. Žvaigždės bus dosnios ir įteiks šauliams tai, ko trokšta jų širdis. Trečiadienį ir ketvirtadienį prireiks daugiau pastangų. Jei būsite kantrūs ir paliksite savo principus už durų, sulauksite sėkmės. Tačiau atminkite, kad sėkmė šypsosi tiems, kurie moka kantriai laukti. Didelė tikimybė, kad savaitgalį galėsite mėgautis ramiu, tačiau harmoningu laiku. 

 

OŽIARAGIS

Nuo savaitės pradžios gali apimti liūdnos emocijos. Tačiau tai bus susiję ne su jumis, o su žmogumi, kuris galbūt taip gerai nesupranta jūsų, kaip norėtumėte. Savaitės pradžioje ožiaragiai sugebės prakalbinti net akmenį. Tad išsakykite kaip jaučiatės ir išliekite savo širdį tam, kas nemoka klausyti. Nuo savaitės vidurio atgausite gerą dvasią ir galėsite džiaugtis esamais ryšiais. Nuo trečiadienio iki pat savaitgalio bus palankus laikas planuoti ir praleisti laiką su mylimais žmonėmis, artimaisiais. 

 

VANDENIS

Karšta ir pavojinga! Savaitės pradžioje gausite intriguojančią žinutę ar staigmeną nuo jums svarbaus žmogaus. Šį kartą, akistata viską sustatys į savo vietas, o rezultatai gali labai nustebinti! Trečiadienis ir ketvirtadienis bus ramesnis. Tad galėsite džiaugtis, kad turite tvirtą pagrindą po kojomis. Penktadienio koziris į romantiką - jūsų komunikabilumas. Tiesiog išlikite savimi ir problemos savaime išsispręs. 

 

ŽUVYS

Savaitės pradžioje norėsis atsigriebti ir nudirbti susikaupusius darbus. Pasistenkite nepervargti ir patausokite sveikatą. Savaitės viduryje geriau suvoksite santykių perspektyvas. Žuvų intuicija padės joms suprasti, ko galima tikėtis iš esamų santykių ateityje. Savaitgalis - pavojingas laikas. Tad nesiimkite daryti perversmo ir juo labiau nepersistenkite atsikratant senų problemų. Taip tik pridarysite jų dar daugiau. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras