Meilės horoskopas (01 25 - 01 01)

lovehoroscope.jpg
 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

AVINAS. Pasistenkite nepradėti savaitės nuo varginančių klausimų. Kuo daugiau jų, tuo mažiau atsakymų. Jeigu įmanoma, pasistenkite neįtraukti savęs į beprotybę. Tegul viskas einasi sava vaga.Tiesa, trečiadienis ir  ketvirtadienis žada būti itin kūrybiškas, žaismingas ir linksmas. Jus supa geri draugai ir  mylintys žmonės. Savaitgalis žada būti ramesnis nei savaitės pradžia, todėl ir streso bus mažiau. Laikykitės ramiai ir nedarykite nieko drastiško.

 


JAUTIS. Savaitės pradžioje susidursite su kliūtimis, kurių nesitikėjote. Kas žino ką likimas paruošė Jums? Niekas negali nuspėti kada su kokiais žmonėmis teks susidurti.  Būkite atsargūs ieškodami naujų pažinčių. Nebūkite patiklūs gerbėjų ir naujų draugų atžvilgiu. Nuo savaitės vidurio įtampa atslūgs, o savaitgalį žvaigždės jus tiesiog įtrauks į beprotiškos meilės nuotykį.

 

DVYNIAI. Pirmadienis nenusimato itin romantiškas.  Jūsų lauks dalykiniai ar su mokslu susiję reikalai. Tačiau antradienis ir trečiadienį visi meilės koziriai bus Jūsų rankose. Jūs  tiesiog spinduliuosite meilės energiją, o bendravimas su dvyniais ves iš proto priešingos lyties atstovus. Ketvirtadienį bei penktadienį būsite labiau gudresnis, nei seksualesnis, todėl turėsite laiko pamąstyti kas vyksta aplink Jus. O veiksmo išties bus, nes žvaigdždės dvyniams žada pašėlusį savaitgalį.

 

VĖŽYS. Pirmadienį ir antradienį pats tinkamiausias laikas išsklaidyti savo abejones. Būsite tikri savo jausmais ir todėl jausitės tiesiog nuostabiai iki pat trečiadienio. Nuo savaitės vidurio romantiška situacija gali kelti nemažai klausimų ir paaiškinimų. Nebijokite išsakyti ką jaučia jūsų širdis ir intuicija. Ir nors dėl to gali kilti nemenkas konfliktas, geriau jau išsakyti savo požiūrį, negu nuolatos  kankintis nežinomybėje. Būkite atviri sau ir artimam žmogui. 

 

LIŪTAS.  Žvaigždės Jus įspėja, kad bene blogiausia diena šią savaitę – pirmadienis. Būsite irzlūs ir nervingai nusiteikę. Antradienį ir trečiadienį įdėmiai įsiklausykite į savo širdį?  Pagalvokite apie tuos kuriuos mylite ir apgaubkite savo antrąją pusę meile bei šiluma. Jūsų meilė tikrai neliks be atsako, todėl likusi savaitė iki pat sekmadienio, leis mėgautis romantiškais, šiltais ir seksualiais pojūčiais.

 

OŽIARAGAS.  Pagaliau Jūs priėmėte teisingą sprendimą meilės klausimu. Jeigu Jūs su savo antrąja puse buvote susipykę, antradienis – nuostabi diena susitaikymui. Jeigu to nepadarysite antradienį, visai tikėtina, kad iki pat šeštadienio vakaro Jūsų santykiai su antrąja puse atsidurs tikrų tikriausioje karo zonoje. Sekmadienis vėl viskas grįs į vėžiais ir be problemų galėsite judėti pirmyn.

 

ŠAULYS. Jūs ir Jūsų partneris gali patirti nelengvą, tačiau labai naudingą išbandymą intymiuose santykiuose. Šis išbandymas gali tęstis net keletą savaičių. Kalbant apie intymų gyvenimą, būkite atviresni savo partneriui ir nebijokite atvirauti apie seksą.  Sekmadienį, jausitės lyg būtumėte atvertę naują gyvenimo puslapį ir supratę, kad atvirumas intymiame gyvenime yra neatsiejami nuo partnerystės. 


SVARSTYKLĖS. Ar kada nors įsiklausyti į savo jausmus ir troškimus, esančius giliai širdies kertelėje? Pirmadienis, ketvirtadienis ir penktadienis pats tinkamiausias laikas padaryti tai. Nebijokite atverti jausmų savo antrajai pusei,o taip pat drąsiai filosofuokite ir išsakykite net pačias beprotiškaiusias idėjas. Tai padės nutiesti tvirtą meilės tiltą tarp Jūsų ir Jūsų partnerio ar partnerės.

 

 

VANDENIS. Pirmadienį, staiga suvoksite, ko iš tiesų geidžia ir trokšta Jūsų širdis. Ir daugiau jokios sumaišties mintyse dėl meilės! Dėl šios priežąsties antradienį  bei trečiadienį jausitės tiesiog nuostabiai. Atrodo dar niekada nebuvo taip paprasta meilės srityje. Savaitgalį žvaigždės Jums yra paruošę kažką įdomaus ir labai spalvingo.

 


MERGELĖ.  Gali būti, jog savaitės pradžioje, ypač pirmadienį, būsite negatyviai nusiteikę savo antrosios pusės ar gerbėjų atžvilgiu. Nebūkite tokios užsispyrusios, vietoj to, jog lauktumėte romantiškų veiksmų iš savo mylimojo ar mylimosios , stenkitės patys nepašykštėti  gražių žodžių. Savaitės viduryje tikėtina, kad būsite pozityviasnis, o teigiama mąstysena, ne tik suteiks gerų emocijų pačioms mergelėms, bet ir įkvėps romantiškiems jausmams aplinkinius. Tad nuo savaitės vidurio būsite geranoriškai ir romantiškai nusiteikę. Nepamirškite nustebinti savo  antrąją pusę malonia smulkmena ar pradžiuginkite  skaniais pietumis.

 

SKORPIONAS.  Savaitės pradžioje skorpionų laukia ganėtinai sunkus išbandymas meilės srityje.  Šią dieną Jūsų laukia daugybė išbandymų susijusių su karjera , mokslu ar dalykiniais reikalais. Todėl  laiko romantiškiems pasimatymams ar mylimajam – tiesiog neliks. Antradienį ir trečiadienį įsiklausykite į savo širdies balsą. Tai bus ganėtinai palankus  metas pasidalinti  meile su antrąja puse ar ieškoti romantiškų pažinčių. Artėjantis savaitgalis atneš tai, ko pašykštėjo pirmadienis. Karštas seksas ir teigiamos emocijos sužadins Jumyse jaudulį bei azartą.

 

ŽUVYS.  Savaitės pradžioje  tikėtina, kad daug dėmesio ir rūpesčio pareikalaus šeima. Tačiau nepamirškite romantikos. Parodykite dėmesį savo antrajai pusei, kad ir kokie būtumėte užimti. Trumpa žinutė ar skambutis, gali turėti teigiamos įtakos tolimesniems santykiams. Tačiau trečiadienį ir ketvirtadienį venkite siųsti laiškų, tekstinių pranešimų, galimi nesusipratimai siunčiant rašytinę informaciją. Savaitgalis žuvims nusimato itin romantiškas ir dvasingas. Įsiklausykite į savo širdies balsą ir leiskitės vedini sielos.www.suagusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras