Meilės horoskopas (02 03 - 02 9)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Bus geriau jeigu pirmadienį nepasiduosite veikiami romantikos impulso. Būkite santūrūs, o trečiadienį - atkaklūs, romantiški ir bendrausite kaip visada. Tikėtina, kad taip pelnysite  vieno asmens palankumą ir išvengsite gresiančio rimto konflikto. Savaitės pabaiga taip pat įdomi. Romantiškiausios dienos - penktadienis, šeštadienis. Laukite seksualios atakos iš Jums simpatizuojančio priešingos lyties atstovo.

 

JAUTIS

Prabangios meilės energiją pajusite pirmadienį! Pasinerkite į meilės sūkurį ir atrasite ką nors labai saldaus kartu. Jausmams bus tiesiog neįmanoma atsispirti. Tikėtina, kad į realybę grįšite pirmadienį ir trečiadienį, o ketvirtadienį vėl džiaugsitės romantikos proveržiu. Porą turintiems jautukams nusimato jaukus ketvirtadienis, o vienišiams didelė tikimybė sutikti antrąją pusę. Savaitgalį galimas konfliktas su antrąją puse, tačiau jūs puikiai suprantate, jog derybos santykiuose yra tiesiog būtinos.

 

DVYNIAI

Būkite atsargūs pirmadienį. Galite gauti netikėtą klausimą apie meilę. Neskubėkite atsakyti, galimi nesusipratimai. Tačiau antradienį ir trečiadienį sakykite viską, kas tik bus ant liežuvio galo. Flirtas, šmaikštus bendravimas bus tai, kas praskaidrins visą šią savaitę. Nuo savaitės vidurio rūpės vienintelis klausimas, kaip išlaikyti glaudų ryšį su jums patinkančiu žmogumi. Nieko ypatingo daryti nereikės. Tiesiog svajokite ir svajonės taps realybe jau šį šeštadienį arba sekmadienį. 

 

VĖŽYS

Skambinti ar neskambinti? Žvaigždės pataria būti drąsiems ir ryžtis kurs nors pakviesti jus dominantį žmogų. Jei ruošiatės tą daryti, geriau nieko nelaukti ir paskabinti dabar. Antradienis ir trečiadienis ne pats tinkamiausias laikas romantiškiems pokalbiams, susitikimams. Tikėtini nesusipratimai komunikuojant. Tačiau ketvirtadienį ir penktadienį visos meilės kortos bus jūsų rankose. Tad suplanuokite ką nors romantiško, lyriško ir šokite meilės muzikos ritmu! Savaitgalis gan įdomus. Tikėtina, kad jūsų elgesys sulauks pasipiktinimo.

 

LIŪTAS

Jeigu norėsite kažką keisti jau pirmadienį, taip ir padarykite. Atrodys, kad visai nereikšmingi dalykai, jums siunčia ženklus. Nenumokite į juos ranka. Žvaigždės jums ruošia žaismingą meilės išbandymą. Nebijokite būti keisti ir antradienį bei trečiadienį mėgausitės išskirtine romantika. Nuo savaitės vidurio šokoladinius saldainius pakeis aštrūs čili pipirai. Jūsų impulsyvumas, veržlumas ir emocionalumas savaitgaliui suteiks kiek kitokio prieskonio. Tačiau dvejoti liūto seksualumu niekas negalės. 

 

MERGELĖ

Nebijokite pažvelgti į savo širdies gelmes. Išsakykite savo jausmus ir tai, kas jums neduoda ramybės jau pirmadienį. Pirmadienis mergelėms bus  ypač tinkamas prasmingiems pokalbiams su mylimu žmogumi. Trečiadienį užsimezgęs kontaktas tikėtina turės ilgalaikę perspektyvą. Ketvirtadienis ir penktadienis - tinkamiausios dienos flirtui. Nenustebkite, galite ir parausti. 

 

SVARSTYKLĖS

Jūsų diplomatiškumas reikšmingą vaidmenį atliks pirmadienį. Tikėtina, kad žaismingas, tačiau labai taktiškas jūsų bendravimas pritrauks meilės energiją darbo aplinkoje. Antradienį arba trečiadienį turėsite progą pasakyti tai, ko dar nesate sakę, tačiau ilgai apie tai galvojote. Nebijokite būti drąsūs ir likusią savaitės dalį. Tikėtina, kad tai jums atneš romantišką savaitgalį.

 

SKORPIONAS

Pirmadienis tinkama diena romantiškai išvykai. Tačiau antradienį ir trečiadienį būkite santūresni ir neatskleiskite visų savo kėslų. Perdėtas atvirumas gali sugadinti visą romantiką, o jūs tapsite tiesiog nebeįdomus pašnekovas. Tačiau jei išlaikysite šiek tiek daugiau paslapties, skorpionų lauks itin žaismingas ir spalvingas ketvirtadienis arba penktadienis. Savaitgalį nesistenkite suprasti to, kas vyksta jūsų galvoje. Klausykite tik to, ką sako jūsų širdis.

 

ŠAULYS

Išlįskite iš savo kiauto ir apsidairykite kas aplink jus vyksta pirmadienį. Tikėtina, kad savaitės pradžioje atrasite kažką naujo ir ekstremalaus. Jums tai patiks! Nuo savaitės vidurio tikėtina reikšminga pažintis. Gerai pagalvokite prieš veikdami, per didelis greitis gali išgąsdinti naują gerbėją. Savaitgalis ramesnis. Jaukumo ir saugumo jausmą suteiks šeima ir artimieji. 

 

OŽIARAGIS

Keista savijauta gali varginti pirmadienį. Norėsis išlaikyti skvarbų protą, tačiau širdis diktuos savas taisykles. Viskas ką jums reiks padaryti, tai laukti antradienio. Tikėtina, kad antradienį bei trečiadienį padarysite pažangą meilės srityje. Tolimas draugas jums turės vertingą patarimą. Pasinaudokite juo. Penktadienį ir šeštadienį raškysite meilės vaisius itin įdomioje aplinkoje. Tad neatsisakykite savaitgalio kvietimo į renginį.

 

VANDENIS

Jūsų romantiškus planus gali nutraukti  gautas pranešimas pirmadienį. Atrodys, kad planai jau žlugo, tačiau viskas pakryps kiek kita linkme ir pamatysite, kad kartais gali būti geriau nei planavote. Viešnagė trečiadienį ar ketvirtadienį bus tai, ko jums jau seniai reikėjo. Pasimėgaukite tuo. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio žvaigždės vandeniams nepašykštės kitokios, įdomesnės romantikos. Būkite pasiruošę mesti į šalį drovumą ir stačia galva pasinerkite  pasinerti  į įnoringą meilės nuotykį.

 

ŽUVYS

Šilta ir pašėlusi pažinčių energija žaibišku greičiu judės link žuvų ženklo. Išlaikykite intrigą dar pora dienų ir jau ketvirtadienį šią meilės energetiką galėsite perkelti į kitą formatą. Intymiems susitikimams ypač tinkamas ketvirtadienis ir penktadienis. Įtampos, emocijų ir karščio tikrai nepritrūks! Savaitgalį atsipalaiduokite. Tinkamas metas praleisti laiką su pačiais artimiausiais žmonėmis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras