Meilės horoskopas (02 10 - 02 16)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Jūsų protas turės svarbesnių darbų nei širdis. Tačiau įspūdinga meilės vizija gali padėti sutelkti dėmesį. Ypač darbingas metas dirbantiems kūrybinį darbą. Naujomis idėjomis ir kūrybiškais sprendimais džiaugsitės iki pat trečiadienio, o ketvirtadienį ir penktadienį jūsų intymus gyvenimas primins erotinio kino filmo scenarijų. Ekstravagancija, karštas seksas ir tikras šou, bus tai, kas leis avinams jaustis tiesiog nuostabiai!

 

JAUTIS

Pirmadienį jautukų lauks keista romantika. Geriau neplanuokite, nes tai, kaip tikitės, vistiek nebus. Viskas  ką suplanuosite, atneš priešingą rezultatą. Tačiau, kad ir kaip viskas netikėta bebūtų, jūsų lauks maloni meilės staigmena. Jei ruošiatės rimtam pokalbiui dėl meilės, tam tinkamesnis laikas ketvirtadienis bei penktadienis. Išsakykite ką jaučia jūsų širdis ir tikrai sulauksite supratingumo bei atsako. 

 

DVYNIAI

Visas vasario mėnesis dvyniams suteiks galimybę atrasti kažką visiškai naują. Tai tinkamas laikas pradėti naujus santykius. Naujoms pažintims ypač tinkamas trečiadienis. Todėl jeigu siekiate surasti širdies valdovą ar valdovę, būkite drąsūs, komunikuokite ir tiesiog būkite savimi. Greičiausiai sulauksite teigiamo atsakymo. Sekmadienį aklai nepasitikėkite informacija, geriausia informatorė bus jūsų širdis.

 

VĖŽYS

Praeitis ir atsitiktinumai leis pajusti keistą romantikos energiją nuo savaitės vidurio. Meilės muzika vėžiukuose sužadins tik vieną klausimą: ar jūsų lūpos yra pasiruošusios bučiniui? Penktadienį protas ir širdis dirbs išvien. Tiesiog žaibišku greičiu galėsite padaryti teisingas išvadas. Sekmadienis tinkamas poilsiui, neapkraukite savęs varginančiomis mintimis. Atsipalaiduokite bei pailsėkite.

 

LIŪTAS

Pirmadienis liūtukus įkvėps kelti romantiškas meilės hipotezes. Norėsis kažko neįprasto, romantiško ir seksualaus. Suplakite savo meilės supratimą į vieną kokteilį ir pažiūrėkite kas gausis. Iki pat trečiadienio liūtų meilės gyvenimas primins chemijos labaratoriją, tačiau kokios emocijos belydėtų jus, tai suteiks tik dar daugiau įdomumo. Ketvirtadienį - šeštadienį galite sulaukti prisipažinimo meilėje iš kolegos ar mokslo draugo. Sekmadienį skirkite laiko apmąstymams. Gali tekti priimti svarbų sprendimą.

 

MERGELĖ

Turite naujų idėjų? Pats tinkamiausias laikas joms išvysti dienos šviesą - pirmadienis. Nuo antradienio visi reikalai gali pradėti strigti. Neskubinkite įvykių, o tiesiog leiskite viskam tekėti sava vaga. Daugiau emocijų ir vilionių atneš ketvirtadienis. Tikėtina karšta diskusija su priešingos lyties atstovu. Savaitgalis primins tandemą. Ieškosite panašumų tarp dviejų sielų.

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia bus komunikabili, o komunikacija ir bendravimas su aplinkiniais padės atrasti įdomius ir originalius sprendimus. Tačiau nuo savaitės vidurio venkite pokalbių širdies klausimais. Net jei turite romantiškų idėjų, tai metas, kada vienatvė ir susikaupimas, bus geriausias jūsų draugas. Prasidėjus savaitgaliui, atgausite pusiausvyrą, todėl nusiteikite kaip reikiant pašėlti!

 

SKORPIONAS

Jei tik galite sau leisti, pirmadienį leiskitės į kelionę. Nauja aplinka ir nekasdienės situacijos skorpionuose pažadins tikrą žvėrį. Tad siekiantiems atrasti kažką naujo, žvaigždės rekomenduoja pasinerti į azartišką kelionę. Trečiadienis taip pat žaismingas. Tačiau neskubėkite daryti skubotų sprendimų, antraip žaidimas gali pernelyg greit pasibaigti. Šeštadienį, sekmadienį jūsų geriausias gidas bus širdis. Suteikite laisvę jausmų proveržiui ir galėsite mėgautis itin karštu ir erotišku savaitgaliu. 

 

ŠAULYS

Pirmadienis, antradienis ir trečiadienis tinkamas laikas meilės eksperimentams. Slapti pasimatymai ir susitikimai atneš daug įdomių ir karštų emocijų. Tačiau ketvirtadienį ir penktadienį netruks painiavos. Atrodys, jog visos pastangos ir gražūs žodžiai atneš priešingą rezultatą. Tad būkite santūresni ir geriau nieko neplanuokite. Romantikai ir smagiam bendravimui palankesnis savaitgalis.

 

OŽIARAGIS

Pagaliau kažkas įkūnys jūsų romantiškus idealus. Viskas, ką jums reiks padaryti, tai spragtelėti pirštais ir stebuklas įvyks. Nusiteikite žaismingai ir nuostabiu žaidimu galėsite mėgautis iki pat trečiadienio. Tiesa, ketvirtadienį ar penktadienį gali tekti narplioti žaidimo padarinius. Nors galima nemenka painiava, savaitgalis žada būti įdomus.

 

VANDENIS

Pirmadienį gali atgimti sena meilės istorija ir tai sukels tikrą jausmų chaosą vandenių širdyje. Rizika ir neįprasti sprendimai pritrauks kažką jaudinančio ir intriguojančio. Tačiau ketvirtadienį venkite azarto. Antraip, rizikuosite susigadinti gerą reputaciją. Savaitgalį norėsis ramybės ir saugumo. Tad nedarykite nieko ekstremalaus ketvirtadienį - penktadienį ir turėsite progą patirti harmoningą meilės nuotykį.

 

ŽUVYS

Ar jaučiate kaip jus užvaldo stipri meilės energija? Pirmadienis ir antradienis tinkamiausios dienos meilės pasimatymams ir aistros proveržiui. Nuo savaitės vidurio didelė nesklandumų tikimybė per komunikacijos priemones. Tad jeigu tik įmanoma, stenkitės bendrauti tik akis į akį. Bus svarbus nuoširdumas. Savaitgalį taps lengviau apčiuopti tai, kas vyksta tarp jūsų ir jums brangaus žmogaus. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras