Meilės horoskopas (02 17 - 02 23)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Savaitės pradžioje avinukai bus linkę nusiminti. Tad jei norėsis imtis ko nors naujo - geriau tą daryti nuo antradienio popietės. Savaitės viduryje jūsų ugningas temperamentas ir nepriklausoma pusė gyvenimui ir meilei atneš kažką labai įdomaus. Vienišiams atsiras galimybė pažinti, tyrinėti ir valdyti priešingos lyties atstovus. Ketvirtadienį arba penktadienį gali tekti susirūpinti dėl aplinkinių požiūrio į jus. Tad bus svarbu išlikti optimistiškiems ir neįsižeisti dėl kritikos. Savaitgalį tiesiu taikymu pasiruoškite skrieti į malonumus.

 

JAUTIS

Pirmadienį jautukai savyje nešiosis galingą užtaisą. Tad belieka laukti tiktais sprogimo! Savaitės pradžia tikrai nebus nuobodi. Jausmingos emocijos jautukus valdys iki antradienio. Nuo antradienio iki ketvirtadienio meilę išgyvensite daugiau abstrakčiai, iš filosofinės pusės. Norėsis išlaikyti atstumą ir idealizuoti pačią meilę. Savaitės pradžioje meilės planai klostytis sklandžiai ir visa tai turės tolimesnes perspektyvas. Artėjantį savaitgalį įkvėpimo semkitės iš gamtos. 

 

DVYNIAI

Nuo savaitės pradžios dvyniai imsis žvalgo darbo. Puikiai tiks imtis darbo su informacija. Taip pat sėkmingai ja dalinsitės. Todėl vienišiems dvyniams pirmadienis, antradienis bus tinkamos dienos ieškoti pažinčių. Gauta ir pateikta informacija, atneš naudos jau antradienį arba ketvirtadienį. Didelė tikimybė rasti ilgalaikį partnerį per atstumą. Nuo savaitės vidurio pakvips romantika ir ja mėgausitės iki pat penktadienio. Savaitgalį gali apimti prieštaringos mintys dėl meilės. 

 

VĖŽYS

Gana išsisukinėti ir atidėlioti problemas. Pirmadienį gali tekti priimti svarbų sprendimą. Savaitės viduryje galimas problematiškas bendravimas. Galbūt norėsis būti su artimu žmogumi, tačiau tuo pačiu ilgėsitės vienatvės ir apmąstymų. Nuo ketvirtadienio įsivyraus  harmonija ir darna. Tad savaitgalio nepraleiskite vieni. Tinkamas metas pramogoms. Didelė tikimybė rasti žmogų, turintį bendrų interesų.

 

LIŪTAS

Pasiruoškite atsakyti į širdies klausimus pirmadienį. Ji turi ką jums papasakoti. Apmąstymai ir meditacija savaitės pradžioje liūtukams atneš saldžių išgyvenimų. Antradienį ar trečiadienį liūto ženklo atstovus užvaldys seksualumo energija. Norėsis šokti, vilioti ir vesti iš proto priešingos lyties atstovus. Tai puikiai jums seksis! Tačiau nuo ketvirtadienio liūto ženklo atstovus puoš neįprastas jiems kuklumas bei drovumas. Nuo penktadienio atmosfera vėl kais. Galima įdomi ir netikėta pažintis.

 

MERGELĖ

Jūsų romantiški siekiai ir norai savaitės pradžioje gali atrodyti lyg nepasiekiama svajonė. Tačiau nenusiminkite. Viskam savas laikas. Didelė tikimybė sutikti gyvenimo meilę atsiras jau trečiadienį. Stebėkite ir klausykite savo širdies. Flirtas, jausmingi pokalbiai lydės mergeles iki pat šeštadienio. Sekmadienį tinkamas laikas poilsiui gamtoje.

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje bendravimas su aplinkiniais gali kelti rūpesčių. Gali būti, jog taip ir nesuprasite, kas išprovokavo konfliktą. Tačiau antradienį ar trečiadienį pavyks atstatyti balansą ir galėsite mėgautis maloniais ir atvirais pašnekesiais. Neatsisakykite planų penktadieniui. Tai ką buvote suplanavę, pavyks geriau nei tikėjotės. Sekmadienį svarstykles valdys stipri meilės energija. 

 

SKORPIONAS

Meilė ir pagarba bus neatsiejami dalykai savaitės pradžioje. Tuo sąžiningai dalinsitės kartu su partneriu. Jausitės tiesiog stebuklingai, galėdami pasitikėti mylimu žmogumi. Trečiadienį į meilę pažvelgsite iš platesnės perspektyvos. Mąstysite apie santuoką ar šeimos pagausėjimą. Tai tinkamas metas apie tai galvoti. Penktadienis nusimato audringas. Bendravimas ir jūsų atvira širdis leis aiškiai suvokti kas vyksta jūsų meilės horizontuose. Tačiau sekmadienį venkite nebūtino bendravimo. Galite prišaukti konfliktą.

 

ŠAULYS

Pirmadienį šaulius lydės pakilimai ir nuosmukiai tiek meilės, tiek karjeros srityje. Antradienį padėtis stabilizuosis, kiekviena smulkmena teiks džiaugsmą ir būsite tiesiog laimingi. Nuo trečiadienio temperatūra kils ir ugningas šaulių temperamentas bus tai, ko reikia leistis į kupiną malonumų nuotykį! Linksminkitės, tačiau savaitgalį nepamirškite ištesėti svarbaus duoto pažado. 

 

OŽIARAGIS

Iki pat trečiadienio daugiausia pasitenkinimo ožiaragiams teiks draugai ir gera kompanija. Tai tinkamas metas bendrauti ir įgyvendinti pačias beprotiškiausias idėjas. Tačiau tuo pat metu neskubėkite ir būkite atidūs. Ketvirtadienį galite sulaukti dėmesio iš asmens su gerais ketinimais. Penktadienis, bene karščiausia savaitės diena! Savaitgalį būsite svajingai nusiteikę. Nusiteikite poilsiui ir jausmingiems apmąstymams.

 

VANDENIS

Pirmadienį sėkmę atneš bendravimas ir susitikimai. Didelė tikimybė sutikti žmogų, kuris privers suspurdėti vandenių širdį. Antradienis ir ketvirtadienis - itin kūrybiškas metas tiek meilės, tiek karjeros srityje. Tai labai dvasingas laikas. Tiks imtis romantiškų planų ir kūrybinių idėjų. Penktadienį galite suprasti kažką, kas ilgą laiką jums nedavė ramybės. Tai leis į viską pažvelgti paprasčiau, todėl savaitgalį jausitės tiesiog nuostabiai.

 

ŽUVYS

Pirmadienį ir antradienį elkitės išmintingai ir nedarykite nieko skuboto. Trečiadienį pavyks išlaikyti puikų sąmojį. Viskas tik dėl puikios žuvų intuicijos. Klausykite savo vidinio balso. Jis bus geriausias patarėjas. Ketvirtadienį ir penktadienį geros energijos užtaisas atneš karštų ir audringų emocijų į žuvų meilės gyvenimą. Išlikite  nuoširdūs ir savaitgalį maudysitės šlovės spinduliuose.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras