Meilės horoskopas (02 24 - 03 01)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Jūs esate pasiruošę būti meilės pradininku  jau nuo savaitės pradžios. Tiesa, antradienį galimos problemos, tačiau neleiskite joms sugadinti romantiškos jūsų nuotaikos ir nusiteikimo. Nuo trečiadienio iki penktadienio nuostabus laikas. Šiuo laikotarpiu tikėkitės didelės pažangos tiek meilės, tiek karjeros prasme. Šeštadienį būkite atsargesni ir kalbėkite tik gerai apgalvojus savo žodžius. Antraip gali grėsti rimtas konfliktas. Sekmadienį avinams gali sulėtinti savo tempą, tačiau jūsų žavesys dėl to nenukentės.

 

JAUTIS

Jei galėtumėte mielai pratęstumėte savaitgalį ir pirmadienį neštumėte savo mylimajai ar mylimajam kavą į lovą bei džiaugtumėtės aistringais pasimatymais. Tačiau antradienį meilės fronte gali kilti konfliktas. Tikėtina, kad draugai jums padės ir šioje situacijoje. Trečiadienis, ketvirtadienis tinkamiausios dienos planuoti romantišką savaitgali. Visi sumanymai padaryti šiomis dienomis turės palankias perspektyvas. 

 

DVYNIAI

Nebijokite išsakyti ir garsiai pasiūlyti savo planų, kuriuos kuriate mintyse. Labai tikėtina, kad meilės svajonėms bus palanku išsipildyti antradienį arba trečiadienį. Ketvirtadienį, penktadienį galite patirti nerimą dėl finansinių klausimų, investicijų bei indėlių. Savaitgalį nebijokite atverti savo širdies. Atviri pokalbiai bus produktyvūs ir perspektyvūs.

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje galimi nesutarimai su antrąja puse dėl bendrų interesų, projekto, o savaitės viduryje vieniši vėžiukai gali įsivelti į painią, bet romantišką situaciją. Deja logika ir šaltas protas čia bus bejėgiai. Pasiklliaukite savo intuicija ir neskubinkite įvykių. Penktadienį, šeštadienį meilės situacija taps aiškesnė, galėsite logiškai ir objektyviai mąstyti. Sekmadienis tikėtina staigmena, keista, tačiau įgyvendinama idėja. 

 

LIŪTAS

Pirmadienis liūtukus apdovanos kantrybe. Būtent kantrumas ir mokėjimas laukti taps raktu į kažkieno širdį. Tikėtina, kad iki trečiadienio priimsite tinkamą sprendimą meilės klausimu. Ketvirtadienis bus linksmesnis. Galimas romantiškas nesusipratimas, kurį gali sukelti netikėta bei juokinga situacija. Savaitgalį norėsis daugiau aiškumo meilės klausimu, tačiau geriausias patarėjas bus jūsų širdis. 

 

MERGELĖ

Savaitės pradžioje kažkas trukdys skleistis romantiškiems jausmams. Iki pat trečiadienio jausite barjerą esantį tarp jūsų ir priešingos lyties atstovų. Kantrybė, ramybė ir gilus kvėpavimas, bus geriausia ką galite padaryti. Antroji savaites pusė bus tinkamesne meilei bei romantikai. Tai palankus laikas flirtui ir slaptiems susitikimams. Tad pasinaudokite savo žavesiu ir pasinerkite į Kupidono žaidimus. Savaitgalį mergelės bus labai emocionalios ir gali būti sunku susitvarkyti su emocijomis. Klausykitės širdies balso, jis bus geriausias patarėjas.

 

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį ir antradienį daug dėmesio ir rūpesčių sukels šeima bei artimieji. Tačiau nepamirškite romantikos. Parodykite dėmesį savo mylimam žmogui, kad ir kokie būtumėte užimti. Trumpa žinutė ar skambutis be jokios priežasties, turės perspektyvų. Trečiadienį ir ketvirtadienį venkite darbo susijusio su informacija. Galimi nesusipratimai per technologijas. Savaitgalis svarstyklėms nusimato itin romantiškas. Leiskite kalbėti savo širdžiai ir būkite drąsūs. Tai gali sužadinti rimtus ketinimus jus dominančio žmogaus atžvilgiu.

 

SKORPIONAS

Pirmadienis tinkamas laikas žaidimams! Antradienį ir trečiadienį aplink jus tvyros stipri meilės energija. Gali būti, kad šiomis dienomis teks priimti svarbų sprendimą. Pažvelkite į tai paprastai, ką sako jūsų širdis? Iki pat savaitės pabaigos negalėsite išmatuoti savo meilės siekių. Ar tikrai žinote, ko norite patys? Bent apsvarstykite apie galimybę suteikti šansą. Šeštadienis pats tinkamiausias laikas nuotykiams ir begėdiškiems pasimatymams.

 

ŠAULYS

Pirmadienį ir antradienį šauliai bus visa galva ir širdimi pasinėrę į filosofinius meilės apmąstymus. Ir tai tiesiog nuostabu! Tikėtina, kad suprasite šį tą labai svarbaus ir reikšmingo. Trečiadienį ir ketvirtadienį mažiausiai suksite galvą dėl širdies. Galimos problemos su skaičiais ir finansais. Penktadienis tinkamas metas poilsiui su mylimuoju. Nepamirškite, ką teko suprasti savaitės pradžioje ir galėsite mėgautis jausmingais išgyvenimais visą savaitgalį.

 

OŽIARAGIS

Iki pat trečiadienio ožiaragiams teks susidurti su nelengvais išbandymais meilės klausimu. Tačiau juk nebūtų įdomi  meilė, jei viskas visada eitųsi lyg per sviestą? Trečiadienį, ketvirtadienį galėsite atsipalaiduoti ir suprasite, ko norite. Tačiau svajokite tyliai ir penktadienį nepriiminėkite jokių svarbių sprendimų. Šeštadienį, sekmadienį  būsite pats sau kapitonas, todėl nepagailėkite savęs apdovanoti norimu pirkiniu, kelione ar pasinerkite į meilės nuotykį. 

 

VANDENIS

Abejonės dėl meilės visai netikėtai gali užklupti vandenius dar savaitės pradžioje. Ką sako jūsų širdis, pabandykite išsiaiškinti ko ji trokšta. Trečiadienį ir ketvirtadienį esami meilės ryšiai gali atrodyti  nuobodūs ir nebeįdomūs. Tačiau neskubėkite nutraukti partnerystės ryšių, geriau padarykite kažką neįprasto, tačiau ne tokio ekstremalaus. Penktadienį ir šeštadienį atkreipkite dėmesį į savo emocijas,tai padės susikaupti ir suprasti šį tą svarbaus.

 

ŽUVYS

Jūsų instinktai ir seksualumas tiesiog tvyros ore, tad nenustebkite, jog savaitės pradžioje teks patirti meilės nuotykį, kokį seniai beturėjote! Trečiadienis žvaigždės rekomenduoja pabūti vieniems. Apmąstymai vienatvėje turės transformacijos poveikį. Tikėkitės nuostabių jausmų proveržio. Nuo penktadienio mėgausitės jaukia romantika. Šeštadienis, sekmadienis bus naudingas laikas sužinoti kažką naujo. Neatsisakykite kvietimo į renginį ar paskaitykite knygą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras