Meilės horoskopas (03 08 - 03 14)

224184-675x450-Love-horoscope.jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Pirmadienį avinukai spinduliuos meilę ir gėrį. Neleiskite šiai meilės energijai išblėsti bei pasistenkite išlaikykite aistringą dvasią, ir trečiadienį galėsite švęsti pergalę meilės fronte. Palankus laikas tęsis iki pat penktadienio. Taigi nemiegokite. Viskas, ko reikia, tai jūsų ugningas temperamentas! Savaitgalį galimi spontaniški sprendimai. Gali tekti rimtai susimąstyti apie esamus santykius, vertybes, perspektyvas. Tačiau jūsų žavesys niekur nedings.

 

JAUTIS

Artėjantis pavasaris nuteiks karštam artėjančiam savaitgaliui. Jūsų romantiškiems sumanymams bus lemta išsipildyti. Tad jau dabar galite drąsiai planuoti staigmeną mylimam žmogui. Nepabūkite iškilusių meilės problemų antradienį. Paklausykite vertingo draugo patarimo ir stenkitės išlikti optimistais. Trečiadienis, ketvirtadienis puikus laikas planuoti ir organizuoti. Tad nepraleiskite progos išskirtinai praleisti šį savaitgalį.

 

DVYNIAI

Jei svajojate apie romantiką, vertėtų priimti gautą pasiūlymą savaitės pradžioje. Neskubėkite atšaukti pasiūlymo dėl užgriuvusių darbų. Būsite nepakeičiami ir visiems reikalingi iki pat trečiadienio. Tad dalinkitės savo gera energija ir savaitės pabaigoje sulauksite atlygio. Savaitgalį naudinga kalbėti apie santykius bei jų perspektyvas. Tikėtina, kad pokalbis su jums rūpimu žmogus leis atsakyti į klausimus, į kuriuos ankščiau neturėjote atsakymų.

 

VĖŽYS

Savaitė prasidės painiai. Galimas meilės trikampis, nesusipratimai, o neįprastos situacijos nenustos stebinti ramaus būdo vėžiukų. Nuo trečiadienio bus daugiau aiškumo. Esami ryšiai atrodys harmoningi ir stiprūs. Būtent to jums ir reikėjo! Tačiau ketvirtadienį arba penktadienį vėl susidursite su chaotiškais santykiais. Nesijaudinkite, ramiai dar pagyvensite, o šį savaitgalį priimkite neįprastą meilės iššūkį arba staigmeną.

 

LIŪTAS

Net ir išdidūs liūtai moka atleisti ir būti nuolankūs, jei tik jų širdyje dar liko meilės. O, ar liko, geriausiai žinote tik jūs patys. Antradienis ir trečiadienis ypač kūrybiškos dienos. Jus sups kūrybiškos idėjos, įkvepiantys žmonės. Tai suteiks liūtukams jėgų naujoms idėjoms bei planams. Ketvirtadienį pasaugokite sveikatą, o savaitgalis bus kupinas permainų ir dvejonių. Pasikliaukite vidiniu balsu.

 

MERGELĖ

Atverkite naują požiūrį į meilės žaidimus ir pačią meilę. Tikėtina, kad savaitės pradžioje atrasite kažką neįprasto, tačiau nuostabaus! Tiek vienišų, tiek porą turinčių mergelių lauks romantika, flirtas ir užgrius tikra jausmų lavina. Trečiadienį gali tekti keisti požiūrį ir ieškoti kompromiso. Ketvirtadienį, penktadienį būkite drąsūs ir atviraukite. Bus labai karšta! Jei turite antrą pusę, vertėtų pagalvoti apie romantišką pabėgimą.

 

SVARSTYKLĖS

Nuo savaitės pradžios iki pat trečiadienio svarstyklės būs neįprastai aktyvios. Energijos pliūpsnis tiesiog trenks į svarstykles. Tikėtina, kad tokia kosminės energijos iškrova, jumyse sužadins pavydo jausmą, o pačios svarstyklės nežinos ką daro! Gal ir keista, bet labai įdomu ir gal net kiek juokinga. Ketvirtadienį, penktadienį laimės teiks maži dalykai, o šeštadienį ar sekmadienį nebijokite triukšmo. Tikėtina, kad vėl prabus žvėriški jūsų instinktai. 

 

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje kiekviena detalė ir smulkmena bus labai svarbi. Būsite  atidūs, įžvalgūs ir savarankiški. Savaitės viduryje gali kilti pagunda išleisti kažkieno pinigus. Būkite atsargūs ir nesugadinkite savo reputacijos. Ketvirtadienį bei penktadienį svajingos nuotaikos užvaldys skorpionus, o penktadienį ir šeštadienį spinduliuosite magnetizmu, tad gerbėjų tikrai netrūks.  Sekmadienį tikslų siekite atsargiai. Atminkite, kad kuklumas ir savikontrolė - didelė vertybė.

 

ŠAULYS

Nepraleiskite progos parašyti elektroninio laiško, romantiškos žinutės ar meilės prisipažinimo ant balto popieriaus lapo jau pirmadienį! Žvaigždės šauliams žada didžiulę sėkmę per komunikacijos priemones. Tinkami žodžiai veiks kaip burtai! Ketvirtadienį tikėtina nauja pažintis, o jūsų seksualumas nuginkluos kiekvieną. Savaitgalį šaulių laukia nuotykiai ir smagi avantiūra.

 

OŽIARAGIS

Jeigu turite ką nors svarbaus pasakyti, padarykite tai pirmadienį. Žaidimas atverstomis kortomis bus tai, ko jums seniai reikėjo. Nevenkite atvirų pokalbių iki pat trečiadienio. Atminkite, kad visada ateina laikas permainoms ir jos ne visada būna blogos. Ketvirtadienį, penktadienį ožiaragiai stengsis priprasti prie naujų permainų. Savaitgalį būkite atsargesni, tikėtina, kad sunkiai gebėsite vertinti situaciją objektyviai.

 

VANDENIS

Atminkite, kad ką duosite, tą ir atgausite su kaupu. Tad dalinkitės meile dosniai ir jį atsigręš į jus. Antradienis, trečiadienis ir ketvirtadienis bus gana sudėtingos dienos ir gali būti sunku išlaikyti pusiausvyrą. Pabandykite į viską pažvelgti paprasčiau, pasistenkite bent trumpam pakeisti mąstymą ir atsipalaiduokite. Jei nebandysite kovoti su vėjo malūnais ir tiesiog plauksite pasroviui, didelė tikimybė, jog savaitgalį atrasite šį tą įdomaus.

 

ŽUVYS

Šią savaitę viskas atrodys miglotai ir nesuprantamai, o savaitės pradžia ne pats tinkamiausias metas meilės pasimatymams. Gali tekti susidurti su teisiniais reikalais ir įvairiomis problemomis, ir visa tai reikės kažkaip išgyventi. Tačiau nuo ketvirtadienio suprasite, kad įmanoma viskas. Ketvirtadienį ir penktadienį meilė ir protas eis išvien, būsite greiti, žaismingi ir kupini originalių idėjų. Drąsiai imkitės naujų planų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras