Meilės horoskopas (03 12 - 03 18)

signos4.jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Nusiųsti trumpą atsakymą į laišką  yra geriau nei neišsiųsti jokios žinutės. O laiškų, dėmesio ir žinučių tikrai sulauks avinukai. Toks saldus, romantiškas, tačiau kartu ir praktiškas bei dalykiškas bendravimas lauks jūsų iki pat trečiadienio. Likusi savaitės dalis taip pat bus žaisminga, tad nepagailėkite dėmesio ir daugiau žaismo įnešti į savo asmeninį meilės gyvenimą. Tai tinkamas laikas puoselėti santykius su mylimu žmogumi. Savaitgalis aktyvus. Gali tekti padaryti kažką, kas tiesiog gniauš kvapą.

 

JAUTIS

Kad ir kokį sprendimą ketinate priimti savo meilės gyvenime, pirmadienis ne pats tinkamiausias laikas. Antradienį ir trečiadienį taip pat ne pačios ryžtingiausios dienos. Negalima niekam įsipareigoti amžiams, tačiau taip pat negalima atmesti jums skirtų įsipareigojimų. Painu, ar ne? Ketvirtadienis suteiks galimybę išsikalbėti. Tikėtina, kad atviras pokalbis suteiks jums šansą atsakyti į rūpimus klausimus. Šeštadienį ir sekmadienį jautukai pajus, kad stipriausias jų sąjungininkas, tai meilė. 

 

DVYNIAI

Jeigu esate vieniši, pirmadienis ir antradienis tinkamiausias laikas sutikti antrąją pusę. Jei jūsų širdis jau užkariauta, praleiskite šias dienas draugų rate ar nuvykite į renginį. Vienaip ar kitaip, savaitės pradžia dvyniams atneš naudingų ryšių. Tačiau nuo trečiadienio socialinis gyvenimas, komunikavimas gali sukelti kėblumų, nemalonių situacijų. Nuo penktadienio dvynių intelektualinis gyvenimas vėl ims viršų. Būsite apsupti gerbėjų, tačiau nežadėkite, jei pažado ištesėti negalėsite.

 

VĖŽYS

Kažkas siunčia jums stiprų signalą. Nepražiopsokite jo dar savaitės pradžioje. Šią savaitę vėžiukams žvaigždės rekomenduoja pakeisti įvaizdį ir pabūti drąsesniems. Drąsiai sakykykite savo norus ir gyvenimas duos tai, ko trokštate. Tereikia šiek tiek ambicijų, daugiau spalvų ir drąsos! Ketvirtadienį išreikštos pretenzijos turės naudos. Savaitgalį tinkamas metas įsigyti kažką ekstravagantiško ir prabangaus. 

 

LIŪTAS

Savaitės pradžia, gal ir ne pati romantiškiausia, tačiau liūtukų socialinis gyvenimas ir jūsų mintys bus tiesiog pasakiškai unikalios. Tokio liūtų veržlumo priežastis gali būti noras pagerinti savo ekonominę situaciją. Pirmyn, viskas ką užsibrėšite kuo puikiausiai pavyks! Tam tinkamiausias laikas iki savaitės vidurio. Nuo ketvirtadienio liūtukų meilės gyvenimas vėl atgis, o plakanti širdis tiesiog veršis iš krūtinės.

 

MERGELĖ

Savaitės pradžioje mergelių meilės gyvenimas bus linkęs eiti į kraštutinumus. Žinoma, jūs siekiate amžinos meilės, todėl tikėtina, kad pozityvus mąstymas ir optimizmas ne tik padės išgelbėti esamus santykius, bet seniems ryšiams suteiksite daugiau šviežumo ir įvairovės. Ketvirtadienį, penktadienį romantiką keis alinantys pokalbiai ir atvirkščiai. Savaitgalį gali tekti atsisakyti visų planų dėl svarbios priežasties. 

 

SVARSTYKLĖS

Jūs žinote, kad galite kalbėti apie bet ką. Savaitės pradžia bus tinkamiausias laikas išsakyti savo meilės ambicijas ir siekti romantiškų perspektyvų. Antradienį arba trečiadienį laukia netikėtumai. Svarstyklių drąsa ir ryžtas leis priimti tinkamą sprendimą. Tad nepraleiskite progos kažką keisti iš esmės. Nuo ketvirtadienio iki pat sekmadienio bus svarbūs maži dalykai. Jūsų optimizmo ir mokėjimo džiaugtis mažais dalykai galima tiesiog pavydėti.

 

SKORPIONAS

Skorpionų įžvalgumas ir atsitiktinumai leis į viską pažvelgti kitomis akimis. Klausykite savo intuicijos. Ji geriausiai patars kaip elgtis meilės ir pinigų klausimu. Trečiadienį nestigs romantikos, tad pasinaudokite savo seksualumu ir gebėjimu apžavėti. Žvaigždės jums pataria kurti romantiškus planus ketvirtadieniui bei penktadieniui. Gal tai bus jauki vakarienė žvakių šviesoje, o gal tolima kelionė su brangiu žmogumi? Kad ir ką sumanysite, planams bus lemta išsipildyti. Savaitgalis - svajingas, tačiau naujiems planams tai ne pats tinkamiausias laikas.

 

ŠAULYS

Pažanga profesinėje srityje įkvėps šaulius padaryti kažką neįprasto ir ekstremalaus. Galbūt dosnus atlygis už darbą sužadins jumyse norą išvykti į tolimą kelionę? Pirmyn! Tam palankus laikas iki pat savaitės vidurio. Tačiau nuo ketvirtadienio galimi sunkumai bendraujant, didelė nesusipratimų, nesusikalbėjimo tikimybė. Savaitgalį rūpės tik vienas klausimas - meilė. Norėsis žinoti kas jus myli ir kaip stipriai!

 

OŽIARAGIS

Pirmadienį gali tekti spręsti sudėtinga mįslę. Pasikalbėkite su draugais ir pasinaudokite jų vertingais patarimais. Antradienį ir trečiadienį galimas nerimas dėl terminų. Galbūt viskas juda pernelyg greit, o gal per lėtai? Tačiau ketvirtadienį rasite gerą tempą ir pamatysite, kad viskam yra savas laikas. Penktadienį ožiaragiai trykš žavesiu ir stebins aplinkinius savo įžvalgumu bei seksualumu. Savaitgalis tinkamas laikas galvoti apie meilės perspektyvas. 

 

VANDENIS

Nauji atradimai santykiuose vandenius lydės iki pat savaitės vidurio. Jūs ne tik sužinosite kažką įdomaus apie jus dominantį žmogų, bet ir išsiaiškinsite šį tą labai įdomaus  apie save. Toks savęs atradimas leis siekti puikių rezultatų meilėje. Dėl šios priežasties, ketvirtadienį ir penktadienį į rūpimus klausimus galėsite atsakyti akimirksniu. Savaitgalis itin harmoningas ir taikus.

 

ŽUVYS

Dramatiškas pirmadienis žuvis įtrauks į romantišką, tačiau painią istoriją. Gerai pagalvokite, ar meilės nuotykis apie kurį svajojate yra tai, ko iš tiesų trokšta jūsų širdis. Nors bus sunku išlikti šaltakraujiškiems, žvaigždės pataria išlaikyti pusiausvyrą visą šią savaitę.  Savaitgalis žada būti paslaptingas, tačiau labai įdomus. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras