Meilės horoskopas (03 21 - 03 28)

lovehoroscope.jpg
 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

AVINAS. Savaitės pradžioje avinai stačia galva bus pasinėrę i darbą, tačiau jei negausite rezultatu ar atsakymo iš svarbaus žmogaus, nusivilti tikrai neverta. Trečiadienis ir ketvirtadienis bus tikra atspara, pilna spontaniškumo ir azarto, tad vargu ar jums bus įdomu, ką kiti žmones apie jus galvoja. Iki penktadienio jūsų  kantrybė atsipirks ir pagaliau gausite atsakymą. Savaitgalis tinkamas romantikai ir flirtui. Drąsiai skleiskite savo žavesį ir flirtuokite. 

 

JAUTIS. Savaites pradžia neapipils jūsų dovanomis, tačiau žvelkite tolyn už horizonto. Jūsų draugai tikrai yra buvę panašioje situacijoje ir puikiai žino, ką reiškia problemos dėl meiles. Tad atverkite savo širdį artimam draugui ar kolegai  ir pasijusite kur kas geriau. Jei manote, kad verslo kelione savaitės viduryje gali jus gražinti į vėžias - jus teisus. Kelione suteiks naujų jėgų ir energijos. Savaitgalis žada būti romantiškas ir jaukus. Pamirškite principus ir mėgaukitės gražiausiu jausmu - meile. 

 

DVYNIAI. Pirmadienį ir antradienį meilės perspektyvos atrodys labai miglotos, o pasakytas vienas kitas žodis iš jūsų  lūpų gali ne juokais įžeisti pašnekovą. Tad santūrumas ir kantrybe bus tai, ko jums reikia. Tačiau trečiadienis ir ketvirtadienis nesislėpkite po kiautu, viskas ką darysite sulauks atgarsio ir priešingos lyties atstovų dėmesio. Penktadienis, šeštadienis  atsiskleis visomis pasaulio spalvomis. Audringas ir smagias emocijas gali labai greitai pakeisti įniršis ir pyktis, o liūdesio akimirką netikėtai galite sulaukti staigmenos. Sekmadienis puiki diena išsakyti tai ką jaučiate ir galvojate. 

 

VĖŽYS. Jūsų meilės duetai puikus, tačiau, kodėl šią savaitę neatlikus solo partijos? Vėžiukų sąmojis ir išmintis tiesiog nuginkluos aplinkinius ir toks sėkmingas laikas tęsis iki pat savaites vidurio. Tačiau trečiadienį ir ketvirtadienį geriau vengti neapgalvotų sprendimų ir pasisakymų. Gerai pagalvokite ar tikrai turite teisę spręsti kitų likimą. Penktadienis ir šeštadienis jausmų ir romantikos metas. Tad skirkite savo laiką ir dėmesį tam, kam jo labiausiai reikia. Sekmadieni buvimas gamtoje atneš šį tą linksmo ir netikėto. 

 

LIŪTAS. Savaites pradžioje bus visko, ir flirto, ir gerų sandorių finansine prasme. Seksualiausia jūsų  kūno dalis - protas. Tad naudokitės tuo iki pat trečiadienio ir pasieksite naudingų siekių socialiniame gyvenime. Ketvirtadienį jūsų patrauklumas pražys  kitomis spalvomis, drąsiai flirtuokite ir skleiskite seksualumą. Penktadienį ir šeštadienį pamatysite, kad nėra to blogo, kas neišeitu i gerą, o sekmadienį vėl galėsite su džiaugsmu pasinerti į socialinį bendravimą.

 

 

MERGELE. Pirmadienį, antradienį  galima sumaištis galvoje. Diskusija su draugais gali atskleisti šį tą svarbaus meilės klausimu. Gali būti, kad svarbus  filosofinis klausimas leis priimti įdomų ir netikėtą sprendimą. Savaites viduryje romantikai nebus laiko, gali tekti spręsti svarbų klausimą susijusį su finansais ar darbu, tačiau ketvirtadienį ar penktadienį pagaliau galėsite džiaugsis tuo, ką atradote savaitės pradžioje. Dalinkitės naujais potyriais ir žaismingomis naujienomis su brangiu žmogumi visą savaitgalį. Niekas negali sutrukdyti skleistis meilės kerams. 

 

 

SVARSTYKLĖS. Romantiškiausia savaitės diena - trečiadienis. Tad jeigu planuojate staigmeną mylimam žmogui, padarykite tai savaitės viduryje. Nuo savaitės vidurio svarstyklėms bus palankios naujos pažintys, o seni santykiai atneš malonių netikėtumų. Svarstyklės šią savaitę norės būti sočios tiktais meile, tačiau ketvirtadienį iškilusios problemos gali atitraukti šio ženklo atstovus nuo romantiško polėkio. Nesijaudinkite  ir mėgaukitės nauju meilės gyvenimu. Iškilusios pašalinės problemos išsispręs savaime. 

 

SKORPIONAS.  Pirmadienį suprasite, ką reiškia protinga meilė, tačiau antradienį skorpionų racionalus požiūris gali užgožti romantiškus jausmus. Trečiadienį požiūris į meilę vėl bus nestandartiškas, tačiau sveikintinas. Nauji žaidimai intymiuose reikaluose gali ilgam pakeisti jūsų supratimą apie seksą ir sveikatą. Ketvirtadienį, penktadienį sulauksite staigmenos - mokėkite ją priimti tinkamai. Šeštadienį gali būti sunku atrasti harmoniją ir rasti ryšį su jums svarbiu žmogumi. Pagalvokite apie tai sekmadienį.

 

ŠAULYS.  Šią savaitę tiek meilės, tiek profesiniai reikalai gali strigti, tačiau tai nieko bendro neturi su jumis. Nenusiminkite, viskam savas laikas. Nuo trečiadienio pavyks išvystyti pagreitį ir galėsite mėgautis audringu  intymiu gyvenimu, o ir darbas teiks daugiau perspektyvų bei aistros. Ketvirtadienį ir penktadienį drąsiai laidykite meilės strėles, jos tikrai pasieks reikiamą tikslą. Penktadienis ramesnis, tačiau tinkamas atviriems pokalbiams. Savaitgalį šaulių lauks laiškas ar pranešimas, kuris gali kaip reikiant pakoreguoti jūsų planus.

 

OŽIARAGIS. Apsilankymas meno galerijoje ar muziejuje gali tapti puikiu stimulu jums. Pasikraukite energijos ir drąsiai išsakykite savo idėjas. Galima romantiška pažintis dirbantiems kūrybinį darbą. Tokios įdomios ir pozityvios dienos ožiaragius lydės iki pat ketvirtadienio. Ketvirtadienis ir penktadienis bus naudingas jūsų šeimai ir karjerai, tad imkitės sumanymų susijusiu su karjera ir kūrybiškumu. Penktadienį į ožiaragių širdį vėl pasibels romantiką, o mintys klajos kažkur padangėse. Savaitgalį žvaigždės žada naudingą ir romantišką išvyką. Nepraleiskite šios progos!

 

VANDENIS. Savaitės pradžioje finansiniai reikalai ir  pinigų trūkumas gali priversti mąstyti iš naujo. Tačiau vandenių charakteriui tai gali būti labai naudingas iššūkis. Pabūkite gamtoje, ji suteiks jums taip reikalingos energijos. Antradienį ir trečiadienį meilės ir pinigų klausimas eis išvien. Tikėtina, kad pasitelkę savo žavesį ir seksualumą sulauksite naudingo finansinio pasiūlymo. Ketvirtadienį žvaigždės rekomenduoja įsiklausyti į aplinkinius, pabūkite santūresni ir išgirsite tai, kas leis į viską pažvelgti kitu kampu. Jei sugebėsite perskaityti visatos siunčiamą žinutę, likusios savaitės dienos bus tiesiog įspūdingos. Jūsų lauks fejerverkai  ir šampanas.

 

ŽUVYS. Savaitės pradžia prasidės su nauja jėga. Galbūt norėsite iš esmės pakeisti garderobą ar šukuoseną. Pirmyn! Aplinkiniai tai tikrai įvertins ir pastebės. Antradienis, trečiadienis tinkamos dienos naujoms pažintims ir susitikimams. Vienišoms žuvims, didelė tikimybė surasti ilgalaikį partnerį. Ketvirtadienį galima nelengva mįslė meilės klausimu. Visus atsakymus ir dar daigiau jums atskleis šeštadienis ar sekmadienis. Pasiruoškite aistringam ir azartiškam savaitgaliui!


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras