Meilės horoskopas (03 23 - 03 29)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Ir pirmadienis gali būti stebuklingas, jei tik pasibeldžia meilė. Pirmadienį avinukai jausis tikrais romantiško kino filmo herojais. Asmuo, kuris jums rūpi rodys išskirtinį dėmesį ir nukreips meilės energiją tiesiai į jūs. Antradienį ir trečiadienį meilės kerai išsisklaidys, nepamirškite atsakomybės jausmo. Ketvirtadienis vėl jūsų. Drąsiai imkitės flirto ir leiskite skleistis savo psichinei energijai meilės atžvilgiu. Savaitgalį niekur neskubėkite, nesiimkite nieko naujo, o tiesiog leiskite sau patinginiauti.  

 

JAUTIS

Pirmadienį užsimezgęs romantiškas ryšys gali kiek pakoreguoti jūsų planus. Taip dažnai nutinka tarp artimų sąjungininkų. Esamą situaciją priimkite natūraliai ir tolerantiškai. Antradienis ir trečiadienis jautukams pažers pramogų ir žaidimų. Galimas kvietimas į koncertą ar meno renginį. Ketvirtadienis ir penktadienis dvasiškai turtingas laikas. Gali konkrečiai nieko ir nevykti, tačiau viskam suteiksite prasmę ir gebėsite visur įžvelgti gėrį ir grožį. Šeštadienį, sekmadienį romantika vers jautukus krėsti juokingus dalykus. Sveikiname, jūs nustebinti tikrai mokate. 

 

DVYNIAI

Pagaliau Jūs teisingame kelyje meilės klausimu. Jeigu Jūs su savo antrąja puse buvote susipykę, antradienis – nuostabi diena susitaikymui. Jeigu to nepadarysite antradienį, visai tikėtina, kad iki pat šeštadienio vakaro Jūsų santykiai su antrąja puse atsidurs tikrų tikriausioje karo zonoje. Sekmadienį pasistenkite atsikratyti blogų minčių ir neleiskite ambicijoms imti viršaus, tada viskas eisis lyg per sviestą.

 

VĖŽYS

Nevarginkite savęs meilės klausimais nuo pat pirmadienio. Antradienį arba trečiadienį žvaigždės turės paruošusios jums atsakymą. Tačiau atminkite, kad ne visada kalnas ateina pas Mahomedą. Parodyta iniciatyva, gali priversti kažką žengti drąsų žingsnį link jūsų. Tad koks bus ketvirtadienis, priklausys ir nuo jūsų. Penktadienis, šeštadienis, sekmadienis emocingas laikas net vėžiams. Nesiimkite rimtų darbų ir nekelkite perversmo širdyje dėl smulkmenų.

 

LIŪTAS

Pirmadienį ir antradienį liūtukai bus šventiškai nusiteikę. Tačiau atminkite, kad turite ir pareigų. Trečiadienį jūsų  širdis norės kažką jums pasakyti, neignoruokite jos. Klausykitės savo intuicijos ir veikite vedini emocijų. Ketvirtadienis, penktadienis itin romantiškos ir harmoningos dienos, kada norėsis apkabinti visą pasaulį. Pakaks, jog savo tokį altruizmą parodysite jus dominančiam asmeniui. Savaitgalį įkvėpimo suteiks gamta. 

 

MERGELĖ

Pirmadienį gali tekti spręsti sudėtingą uždavnį. Pasikalbėkite su draugais ir pasinaudokite jų vertingais patarimais. Antradienį ir trečiadienį galimas nerimas dėl terminų. Gali tekti koreguoti planus, atidėti tai, kam seniai ruošėtės. Tačiau ketvirtadienį rasite sprendimą ir pamatysite, kad viskam yra savas laikas ir priežastis. Penktadienį mergelės trykš žavesiu ir stebins aplinkinius savo protu bei seksualumu. Savaitgalis tinkamas laikas galvoti apie meilės perspektyvas. 

 

SVARSTYKLĖS

Atsitraukite nuo emocijų ir pažvelkite į esamą situaciją iš pragmatiškosios pusės pirmadienį ir antradienį. Tikėtina, kad šiomis dienomis pasiryšite priimti sprendimą, kurį ilgą laiką nesąmoningai atidėliojote. Ketvirtadienį ir penktadienį norėsis atverti visą savo širdį mylimajam, tačiau neskubėkite to daryti. Išlaikyta paslaptis ir intriga leis santykiams pasiekti visai kitas aukštumas. Tad ketvirtadienį ir penktadienį būsite paslaptingesni, Savaitgalį galite sulaukti rimtų ketinimų jūsų širdies atžvilgiu. 

 

SKORPIONAS

Nauji atradimai santykiuose skorpionus lydės iki pat savaitės vidurio. Jūs ne tik sužinosite kažką įdomaus apie jus dominantį žmogų, bet ir išsiaiškinsite šį tą keisto apie save. Toks savęs atradimas leis siekti puikių rezultatų meilėje. Dėl šios priežasties, ketvirtadienį ir penktadienį į rūpimus klausimus galėsite atsakyti akimirksniu. Savaitgalis ramus ir emociškai stabilus.

 

ŠAULYS

Savaitės pradžioje susidursite su kliūtimis, kurių nesitikėjote. Prognozuoti tam tikrus įvykius bus ypač sunku. Niekas negali nuspėti kada su kokiais žmonėmis teks susidurti. Būkite atsargūs ieškodami naujų pažinčių ar sąjungininkų. Nebūkite patiklūs gerbėjų ir naujų draugų atžvilgiu. Tačiau nuo savaitės vidurio įtampa atslūgs, o savaitgalį žvaigždės jus tiesiog įtrauks į beprotiškos meilės nuotykį.

 

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje ožiaragių dėmesio gali pareikalauti šeima. Būkite atidūs patiems brangiausiems žmonėms. Antradienį ir trečiadienį norėsis daugiau aistros asmeniniuose santykiuose. Pirmyn, tai tinkamas metas naujoms pažintims ir nuotykiams. Tačiau ketvirtadienį padidės aferų ir apgavysčių tikimybė, tad geriau nesivelkite į avantiūras. Penktadienis, šeštadienis vėl bus emocingas, drąsus ir romantiškas. Vienišiems ožiaragiams nemenka tikimybė rasti antrą širdies puselę, turintys porą senuose santykiuose įžvelgs naujų perspektyvų. Sekmadienį skirkite poilsiui ir patausokite sveikatą. 

 

VANDENIS

Neskubėkite. Kad ir kaip norėtųsi dinamikos meilės gyvenime, geriausiai šių tikslų pasieksite, jeigu leisite viskam tekėti sava vaga. Tad pirmąją savaitės dalį viską gerai apgalvokite, nesiimkite priimti drastiškų sprendimų. Nuo trečiadienio tikėtini kraštutinumai santykiuose, o geriausia priemonė konfliktams išspręsti, tai bendravimas ir įsiklausymas į partnerio žodžius. Penktadienis ir šeštadienis emociškai stabilesnis. Sekmadienį įsivyraus  harmonija ir taika. 

 

ŽUVYS

Iškeltos dramos darbe pirmadienį bus įspūdingos, tačiau nereiškia, kad teisingos. Antradienį ir trečiadienį jausmų chaosą ir dramas  norėsis perkelti į asmeninį gyvenimą. Vargu ar pavyks sutramdyti savo emocijas, sentimentus ir tai, kas verda jūsų širdyje. Ketvirtadienį ir penktadienį tikėtina, jog susidursite su priešiškomis jėgomis, kurios tiesiog lyg magnetas terpsis tarp jūsų ir jums svarbaus žmogaus. Pasistenkite išlikti ramūs, antraip tokiu savo emocionalumu rizikuojate pakenti patys sau ir esamiems santykiams. Savaitgalis paslaptingas. Kantriai laukite ir atminkite, kad keliamos bangos atsakymo nepakuždės. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras