Meilės horoskopas (03 30 - 04 05)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

 

AVINAS

Nesvarbu, ar jūs tiesiog gražiai mirksėsite blakstienomis ar rašysite meilės poemas, romantikos įgūdžiai pirmadienį ir antradienį bus tiesiog puikūs. Būtinai tuo pasinaudokite! Trečiadienis ir ketvirtadienis tinkamesnės dienos poilsiui su draugais ar atsipalaidavimui namuose, bet mažai tikėtina, kad trokšite noru kam nors rodyti dėmesį bei išskirtinę meilę. Šios dienos taip pat nepalankios meilės pasimatymams ir naujoms pažintims, tačiau nuo penktadienio atmosfera įkais. Jūsų seksualumas ir pasitikėjimas savimi nuginkluos aplinkinius. Stilius ir gyvenimo būdas, štai kuo bus žavingas avinas šį savaitgalį

 

JAUTIS

Savaitės pradžioje puikių rezultatų galite pasiekti meilės srityje. Tiesa, gali tekti įdėti šiek tiek pastangų. Vienišiams tai tinkamas metas užmegzti ilgalaikes pažintis, tad nepatingėkite atnaujinti savo anketą pažinčių svetainėje, būkite drąsūs ir sulauksite sėkmės. Trečiadienį, ketvirtadienį gali tekti šiek tiek pavargti dėl komforto namuose. Tačiau verta, darni, šilta ir jauki namų aplinka leis suprasti ko jums iš tiesų reikia. Penktadienis itin kūrybiškas, menas ir neįprastas požiūris, bus jūsų raktas į meilės karalystę. Savaitgalis tinkamas tyrinėti ir daryti objektyvias išvadas, tad žvaigždės rekomenduoja užsiimti tuo, kas jums teikia didžiausią džiaugsmą. Senas hobi leis atrasti kažką naujo.

 

DVYNIAI

Pirmadienis, antradienis gali būti tiesiog nuostabus arba visiškai sugadintas. Didesnė tikimybė gauti beširdiškų pastabų ar įžeidžiančių komentarų. Tačiau taip nenutiks, jei bendrausite tik su tais, kurie jums yra svarbūs ir brangūs. Gerų draugų rate sulauksite įkvepiančių komplimentų, kurie padės atrasti asmeninį grožį. Trečiadienį drąsiai komunikuokite su visais. Dvynių energijai tiesiog nebus galima atsispirti. Galite gauti viliojantį pasiūlymą iš priešingos lyties atstovų. Neatsakykite gauto pasiūlymo. Savaitgalį taip pat nebūkite užsidarę, vieši renginiai padės sukurti naudingas sąjungas tiek profesinėje, tiek meilės srityse. 

 

VĖŽYS

Pirmadienį vėžiukai bus linkę šaudytis amūro strėlėmis į kairę ir dešinę. Tiesa, toks neįprastas jiems elgesys gali prišaukti kurioziškų situacijų. Nuo antradienio iki ketvirtadienio nukreipkite savo valios pastangas į norimą tikslą ir galėsite džiaugtis "Pats sau bosas" statusu. Penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį tinkamus sprendimus vėžiukams pakuždės intuicija, klausykite jos. Net jei protas sakys vieną, o širdis kuždės ką kitą, nepabijokite surizikuoti ir padarykite šį tą, ko jums taip norisi, nors įprastai taip nesielgtumėte.

 

LIŪTAS

Pirmadienį ir antradienį galite jausti norą pabūti su savimi. Ir kodėl gi jūs neturite antrininko, kuris galėtų kartais jus pakeisti? Savaitės viduryje būsite sukalbamesni ir noriai dalinsitės savo žvėriška energija su aplinkiniais. Trečiadienis itin palankus metas užmegzti naujas pažintis, pasirašyti sutartis, ieškoti bendraminčių bei sąjungininkų. Tokia sėkmė liūtus aplankys dėl jų stipraus pasitikėjimo savimi ir gebėjimo įtikinti. Tad nepraleiskite progos. Ketvirtadienį ir penktadienį nebūkite vieni, jums prireiks žmonių, kurie jumis tiki. Tai įkvėps jumyse stiprybės ir noro padaryti kažką pompastiško ir ekstremalaus. Nuo to priklausys, koks bus jūsų savaitgalis. 

 

MERGELĖ

Atkreipkite dėmesį į karštąją liniją. Žinutė, skambutis ar eilinis svečias šį kartą atneš kažką jaudinančio, užslėpto ir labai seksualaus. Jūsų vidinis balsas nemeluoja, kažkas tikrai kėsinasi į jūsų širdį, o svarbiausia, tie ketinimai - labai rimti. Paslaptingos meilės atakos mergeles lydės iki pat savaitės vidurio. Nuo trečiadienio ar ketvirtadienio stipriai pasireikš jūsų organizaciniai įgūdžiai, todėl drąsiai imkitės planų, naujų idėjų. Tai itin tinkamas metas dideliems susibūrimams. Penktadienis labai emocingas, o viso to kaltininkas - meilė. Savaitgalį stiprybės ir naujų jėgų suteiks gamta.

 

SVARSTYKLĖS

Atlaidžios ir nuoskaudų nelaikančios svarstyklės geriausiai jausis savaitės pradžioje. Trykšite gerumu ir šviesia energija. Tai svarstykles įkvėps optimistiškiems ateities planams, kuriuos drąsiai ryšitės pradėti trečiadienį ir ketvirtadienį. Šiomis dienomis būsite pačiame dėmesio centre, tad pasinaudokite savo populiarumu ir imkite iš gyvenimo viską, ką jis duoda. Savaitgalį gali tekti susirūpinti dėl pinigų ir materialių dalykų, tačiau nepamirškite, kad jie nėra tokie svarbūs, kaip laimė ir meilė.

 

SKORPIONAS

Galite išgirsti intriguojančią ir saldžią  paslaptį pirmadienį ar antradienį. Kažkam jūsų subtili pagalba labai pravers. Tačiau nenorėkite už paslaugą gauti kažko mainais. Draugystė yra pats geriausias atpildas. Savaitės viduryje skorpionus ir pačius aplankys romantika ir paslaptis. Seksualumas ir erotika užgoš tai, ką planavote ilgą laiką. Tačiau neatsisakykite senų savo ketinimų, iki pat penktadienio jums pavyks suderinti darbo ir meilės reikalus, o romantikos energija tik dar labiau sustiprins jūsų ambicijas uždirbti ir pasiekti daugiau. Savaitgalis tinkamas laikas kelionėms.

 

ŠAULYS

Jūsų stiprus nepriklausomybės jausmas visu gražumu atsiskleis pirmadienį. Tačiau tik iš gerosios pusės. Tai leis pasiekti perspektyvų tiek meilėje, tiek karjeroje. Tačiau nuo trečiadienio iki penktadienio laisvės pojūtis nebus toks stiprus, kur kas labiau išgirsti atsakymą, ką apie jus mano vienas vienintelis žmogus. Nesikankinkite, o tiesiog paklauskite ir būkite paruošę mielą staigmeną savo išrinktajam ar išrinktajai. Įdėtos pastangos nebus bevaisės. Tad drąsiai veikite ir savaitės pabaiga jus apdovanos svaiginančiu nuotykiu.

 

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje ožiaragiai bus linkę ieškoti kažko prasmingo giliausiose savo sielos kertelėse. Jei neapkrausite savęs bereikalingais darbais, tikėtina, kad suprasite šį tą labai svarbaus. Antradienį ir trečiadienį bus sunku atsiginti aplinkinių dėmesio. Didžiulis susidomėjimas jumis, leis pajausti, jog tai ką darote yra tikrai reikšminga. Tačiau ketvirtadienį ir penktadienį venkite emocionalumo, bus kur kas daugiau naudos jei pasitelksite objektyvumą ir santūrumą. Žinoma, tai visai nereiškia, kad negalite imtis iniciatyvos meilės reikaluose.

 

VANDENIS

 Pirmadienis ir antradienis gali atnešti sumaišties. Jūs nežinote, kaip jaustis ir ką daryti, kai neturite konkretaus atsakymo. Nusiraminkite, likimas tikrina jūsų kantrybę ir tai kaip sugebate susidoroti su situacija, kuri nuo jūsų nepriklauso. Geriausias patarimas, kuris galėtų jums padėti - stengtis išlikti ramiems. Nuo trečiadienio iki penktadienio jūsų intelektualioji pusė ir emocijos atneš tikrą jausmų audrą, kurią sustabdyti bus vargiai įmanoma. Nusiteikite kaip reikiant pašėlti ir deramai pasitikite aistringą savaitgalį.

 

ŽUVYS

Savaitės pradžioje galės džiaugtis tie, kurių keliai jungiasi su  žuvimis.  Pirmadienį, antradienį būsite neįprastai rūpestingos ir dėmesingos aplinkiniams, tad tikrai bus už ką jus gerbti ir mylėti.  Nuo trečiadienio iki penktadienio žvaigždės žuvims suteiks galimybę pažvelgti į meilę iš kitos perspektyvos. Tai atneš stulbinančių rezultatų visose gyvenimo srityse.  Imkitės net pačių beprotiškiausių sumanymų. Ši savaitė itin sėkminga pradėti kažką naujo ir neįprasto.  Naujiems sumanymams bus lemta išsipildyti. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras