Meilės horoskopas (04 06 - 04 12)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

 

AVINAS

Jūsų antžmogiška prigimtis padės jums siekti visų užsibrėžtų tikslų savaitės pradžioje. Pirmadienį  ir antradienį galite padaryti didžiulę pažangą tiek meilės, tiek karjeros srityje, tačiau atminkite, kad gerų rezultatų pasieksite tik tada, jei įsitikinsite, kad jūsų planai nekenkia aplinkiniams. Trečiadienį ir ketvirtadienį geriau nieko rimto nesiimkite, bus naudinga priimti pagalbą iš kolegų ar draugų. Šiomis dienomis bus naudingas kolektyvinis bendradarbiavimas. Šeštadienį palikite savo poreikius nuošaly ir parodykite savo meilę bei dėmesį patiems artimiausiems. Sekmadienį avinukus lydės stipri energija ir spontaniškumas. 

 

JAUTIS

Metas ištraukti savo ginklus ir kovoti dėl savo interesų. Pirmadienis ir antradienis tam tinkamiausios dienos. Pagrįstai išsakyti argumentai turės ilgalaikių perspektyvų. Tai tinkamas metas argumentuotai prašyti didesnio atlyginimo ar išsakyti  antrajai pusei savo poreikius. Trečiadienį ir ketvirtadienį gali kažkam prireikti jūsų pagalbos, tačiau būkite atsargesni. Didesnė tikimybė, jog jūsų gerumu bus pasinaudota negeriems tikslams. Penktadienis ir šeštadienis tinkamas metas susibūrimams ir susitikimams. Sekmadienį jautukai mėgausis entuziazmu ir bus įkvėpti stiprios meilės energijos. 

 

DVYNIAI

Pirmadienį ir antradienį jausite jėgų antplūdį. Gali kilti pagunda pasinaudoti tarnybine padėtimi ar norėsis visiems įrodyti, kas čia bosas. Tačiau neįsijauskite į vado vaidmenį pernelyg rimtai, bus naudinga išklausyti ir kolegų nuomonės. Trečiadienį ir ketvirtadienį drąsiai išsakykite savo nuomonę. Spindėsite nuostabia charizma, tad nenustebkite, jei negalėsite atsiginti gerbėjų dėmesio. Tačiau dar neregėtas bendravimo aukštumas pasieksite  penktadienį arba šeštadienį. Bendravimas ir kūrybiškumas įkvėps dvynukus meilei ir romantiškiems jausmams. Sekmadienį drąsiai imkitės iniciatyvos, bet nepamirškite pasinaudoti ir draugo patarimu.

 

VĖŽYS

Jūs galite nepajusti kaip baigiasi sena ir kaip prasideda nauja savaitė, tačiau būkite drąsūs. Pirmadienį ir antradienį jums prireiks jėgų sprendžiant asmeninių santykių problemas, o trečiadienį ir ketvirtadienį malonus bendravimas  gali slėpti paslėptas intrigas. Saugokitės apgaulės ir netikėkite viskuo, kas jums sakoma. Penktadienį ir šeštadienį jūsų protas skrajos padebesiuose. Laimei nuo vėžiukų niekur neketina bėgti intuicija. Vadovaukitės ja ir nedarykite nieko, kam prieštarautų jūsų vidinis balsas. Sekmadienį geriau pagalvokite, prieš pradėdami kalbėti. 

 

LIŪTAS

Jūs žinote, ko norite ir nebijote eiti savo tikslo link. Pirmadienis ir antradienis bus palankiausios dienos siekti savo ambicijų. Būkite tikri jūsų entuziazmas ir nuotykių ieškotojo dvasia įkvėps aplinkinius. Tačiau trečiadienį ir ketvirtadienį jūsų nepriklausomas laisvės jausmas gali sukelti nemenką konfliktą, būkite atsargūs ir pasistenkite išklausyti ir kitų nuomonės. Penktadienį ir šeštadienį žvaigždės pataria vadovautis savo instinktais. Tai puikios dienos atlikti tyrimą, siekiant išsiaiškinti kitų žmonių požiūri jūsų atžvilgiu. Sekmadienis žaismingas ir linksmas, bus naudinga išmokti kažko naujo.

 

MERGELĖ

Jūsų kūrybiškumas ir įdėtos pastangos pasiteisins jau šį pirmadienį!Pirmadienį ir antradienį galėsite pajusti apčiuopiamus rezultatus už savo darbą ir įdėtas pastangas meilės srityje. Trečiadienį ir ketvirtadienį nebijokite būti drąsūs. Jūsų išsakytos mintys ir komplimentai priešingai lyčiai gali atnešti daug gražių ir prasmingų akimirkų.  Penktadienį ir šeštadienį atsipalaiduokite, jums nereiks papildomų pastangų jog gautumėte tai, ko norite. Sekmadienis itin prasmingas. Naujas požiūris atvers naujas galimybes.

 

SVARSTYKLĖS

Pabandykite pralaužti ledus ir neleiskite sentimentams bei jausmams užgožti savo siekių. Pirmadienis ir antradienis tinkamos dienos ryžtingiems sprendimams! Trečiadienį ir ketvirtadienį aplinkiniai gali norėti pasinaudoti jūsų patiklumu (kaip įprastai), būkite atsargesni žadėdami ir gerai apgalvokite ar pagalba, kurią žadate, bus naudinga patiems. Trečiadienį ir ketvirtadienį bus naudingi nauji ryšiai ir pažintys. Penktadienį ir šeštadienį  gali prireikti daugiau kantrybės. Lankstumas ir gebėjimas dirbti kelis darbus vienu metu bus tai, ko jums reikia. Sekmadienį tikėtinos situacijos, kurios padės suprasti, ko esate verti. Tai pagirtina, didesnis pasitikėjimas savo jėgomis leis pagerinti finansinę padėtį ar leis siekti naujų santykių perspektyvų. 

 

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje galite susidurti su intrigomis ir paslaptimis. Tačiau skorpionai tai dievina! Tad jei jautėte, kad gyvenimas tapo pernelyg monotoniškas, pirmadienis ir antradienis tokias mintis akimirksniu išslaidys. Savaitės pradžioje neatsisakyti prašomi pagalbos. Trečiadienį ar ketvirtadienį pamatysite, kad paslauga už paslaugą jums bus labai naudinga. Penktadienis tinkamas savianalizei. Pašalinkite problemas ir galėsite džiaugtis vienais malonumais. Šeštadienį ir sekmadienį žvaigždės leis suspindėti jūsų neatrastai asmenybės pusei. Tai skorpionams suteiks papildomo žavesio ir dar daugiau patrauklumo. 

 

ŠAULYS

Jūsų gebėjimas prognozuoti ateitį dar stipriau pasireikš pirmadienį ir antradienį. Tai palankus laikas spręsti įsisenėjusias problemas ir imtis naujų veiksmų plano. Tai taip pat tinkamas metas siekti asmeninių santykių gerovės. Trečiadienį ar ketvirtadienį galimas išbandymas, susijęs su jūsų vertybių patikrinimu. Laikykitės  savo principų ir nepaminkite to, kuo visą laiką tikėjote. Penktadienis ir šeštadienis itin temperamentingas ir karštas. Tiesa, gali būti sunku atskirti priešingos lyties ketinimus jūsų atžvilgiu, tačiau sekmadienį šauliams puikiai seksis atskirti pelus nuo grūdų.

 

OŽIARAGIS

Pažvelkite giliau į savo širdį savaitės pradžioje ir atrasite šį tą stulbinančio ir įdomaus. Tikėtina, kad sumažinsite savo lūkesčius antrajai pusei, tačiau tai nėra blogai. Ar ne per dažnai jūsų itin aukšti standartai sutrukdo mėgautis meile? Nauji atradimai atneš daugiau pozityvumo ir darbe. Trečiadienis ir ketvirtadienis bus itin palankus dirbantiems kūrybinį darbą. Savaitgalį ožiaragiai galės mėgautis harmonija, subalansuotomis emocijomis bei romantiška dvasia. 

 

VANDENIS

 Jei savaitės pradžioje  jūsų laukia susitikimas, galite tikėtis didžiulio susidomėjimo iš priešingos lyties atstovų. Pirmadienis, antradienis itin tinkamas metas plėsti socialinį ratą, ieškoti bendraminčių ar antrosios pusės. Tačiau trečiadienį, ketvirtadienį širdis gali klaidinti. Galimos intrigos ir spąstai. Racionalus mąstymas ir šaltas protas bus geriausias vandenių sąjungininkas. Savaitgalį galėsite atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais. Sekmadienis itin karštas, jūsų patrauklumas gali prišaukti įdomią ir net pavojingą situaciją!

 

ŽUVYS

Savaitės pradžioje žuvų tykos pagundos ir vilionės, tačiau šią savaitę bus svarbu išlikti teisingame kelyje. Jei nepaklysite iš tiesos kelio, trečiadienį sulauksite itin jausmingo ir romantiško atpildo. Ketvirtadienis tinkamas svarbiems darbams. Sukauptis žinios ir intuicija veiks išvien. Tad galite pasiekti puikių rezultatų profesinėje veikloje. Penktadienis, šeštadienis - romantikos metas. Šios dienos itin palankios išvykoms ir kelionėms. Sekmadienis pozityvus. Neabejokite tuo,  ką darote ir jums pasiseks!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras