Meilės horoskopas (04 13 - 04 19)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Paslaptingas gebėjimas pasakyti tai, ką kiti galvoja, suteikia jums šeštąjį jausmą. Pasinaudokite juo savaitės pradžioje. Numatyti žingsniai į priekį bus naudingi ir tiesiog stebins aplinkinius. Savaitės viduryje avinukus gaubs stipri pasitikėjimo savimi aura. Drąsiai imsitės iniciatyvos ir trykšite vidiniu seksualumu, tai ypač jums tinka! Ketvirtadienis emociškai nestabilus, pasistenkite daugiau ilsėtis ir neskubėkite priimti skubių sprendimų. Savaitgalis karštas! Meilė ir jausmai  bus stipriausia varomoji jėga.


JAUTIS. Savaitės pradžioje jautukai tiesiog magiškai gebės pritraukti aplinkinių dėmesį ir meilę. Kažkieno mintys sukasi tik apie jums, o į jūsų meilės klausimus bus atsakyta trečiadienį ar ketvirtadienį. Galimas prisipažinimas meilėje. Šios dienos tinkamos romantiškoms išvykoms, pasipiršimui ar santuokos įžadų atnaujinimui. Penktadienis, šeštadienis tinkamas būti tarp žmonių. Sprendimams ir idėjoms gimusioms bendruomenėje bus lemta išsipildyti. Sekmadienį klausykite savo širdies ir neslėpkite jausmų. 

 

DVYNIAI. Trokštate romantiškų įspūdžių? Pirmadienį ir antradienį bus nesunku įvertinti dabartinę savo situaciją meilės fronte. Aiškiai suprasite, kokie veiksmai gali atnešti daugiau naudos asmeniniuose santykiuose. Trečiadienis bus palankus tiek meilės, tiek karjeros sferoje. Galimybė imti padaryti kažką dabar,  duos naudos ir  ateityje. Ketvirtadienis, penktadienis - tai meilės, jausmų proveržio, naujų pažinčių ir romantiškų atradimų metas. Savaitgalį ilsėtis nebus kada, reikės išlieti susikaupusią energiją. Pasauli, saugokis!

 

VĖŽYS. Pirmadienį gerai pagalvokite, ko norite iš tiesų, ar širdį labiau pradžiugins jauki romantika ar daugiau jėgų ir žavesio suteiks triukšmas? Kad ir kaip bežaistumėte, trečiadienį sulauksite ovacijų ir aplodismentų. Trumpai tariant, nieko nedarykite prieš savo valią ir žvaigždės jums padėkos. Ketvirtadienį ar penktadienį vėžiukams bus svarbus poilsis ir dvasinė ramybė. Pasivaikščiojimas gamtoje ar knyga suteiks peno apmąstymams. Šeštadienis ir sekmadienis - harmonijos metas. Šiomis dienomis nebus vietos dvejonėms, mėgausitės gyvenimu tokiu, koks jis yra!

 

LIŪTAS. Pirmadienį ir antradienį liūtukai puikiai jausis būdami tarp žmonių. Komplimentus taip pat drąsiai žersite, kaip ir juos imsite. Trečiadienį žvaigždės pataria imtis veiksmo čia ir dabar. Mažiau planuokite, greičiau veikite ir galėsite mėgautis puikiais rezultatais tiek meilėje, tiek darbe. Ketvirtadienį ir penktadienį aplinkiniai turėtų pasisaugoti liutukų impulsyvumo ir neprognozuojamų emocijų ar net agresijos. Tačiau savaitgalį bus visai nebaisu prisiliesti prie liūto karališkos prigimties. Pasimaudyti jūsų meilės ir šlovės spinduliuose trokš kiekvienas. 

 

MERGELĖS. Pirmasis įspūdis gali būti klaidingas, todėl savaitės pradžioje neskubėkite nuteisti ir pasmerkti. Kas yra keista ir jums neįprasta, tai dar nereiškia, kad tai yra blogai. Trečiadienį būsite nekantrios, galimas elektroninis flirtas ir mainai. Jei tik jūs  pasiruošę, drąsiai imkitės planų ir tarkite "Taip"  meilės pasimatymui! Ketvirtadienis ir penktadienis tinkamas laikas nuotykiams ir palankiems atsitiktinumams. Nauja pažintis šeštadienį ar sekmadienį gali atnešti nemažai intrigų, pavydo ir stiprių emocijų, tad nuobodu tikrai nebus.

 


SVARSTYKLĖS. Imkite ir padarykite kažką tik dėl savęs ir pamatysite, kad visa visata nori būti su jumis! Savaitės viduryje svarstykles gaubs stipri meilės ir romantikos energija. Magiška, tačiau jūsų mintys ir jausmai tiesiog užprogramuos įvykių seką, tad galėsite tiesiog svajoti ir tai, ko norite nusileis tiesiog iš dangaus, tiesiai prieš akis. Ketvirtadienį ir penktadienį nebijokite atkreipti dėmesio į save, drąsiai išsakykite savo požiūrį, nuomonę ir sulauksite atsako. Tai gali atnešti daugiau naudos nei manote. Savaitgalis tinkamas naujoms pramogoms ir patirtims. Paragaukite tai,ko dar neragavote ar nuvykite ten, kur dar nesate buvę. Nauji įspūdžiai praskaidrins rutiną ir išlaisvins iš kasdienybės pinklių.

 

SKORPIONAS. Sunku būti kantriems, kai kalbama apie meilę. Tačiau atminkite, kad laukimas nėra tinkamiausias pasirinkimas. Jausmų plėtojimas ir iniciatyvumas - tai raktas į širdies reikalus. Pirmadienis ir antradienis itin palankus rodyti meilę ir siekti to, kas jums svarbu. Nors trečiadienis ir ketvirtadienis gana palankios dienos, santykių prasme naudingesnis bus savaitgalis. Tiesa, ne viskas bus gražu ir aišku, tačiau būkite atviri patys  ir sužinosite šį tą įdomaus ir iš jus dominančio asmens. 

 

ŠAULYS. Geriems dalykams reikia laiko ir nors savaitės pradžioje šaulių intelektualioji pusė tiesiog žydės, širdis bus nekantri. Nespauskite savo antrosios pusės ar jus dominančio žmogaus ir palaukite trečiadienio. Suplanuota išvyka ar maža staigmenėlė savaitės viduryje gali padėti gauti norimą atsakymą.Ketvirtadienį ir penktadienį taip pat bus svarbios smulkmenos ir maži dalykai. Būkite iniciatyvūs ir sulauksite ne ką malonesnio atsako. Šeštadienį ar sekmadienį galimi nesusipratimai, nesusikalbėjimas. 

 

OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje jums bus suteikta proga norima linkme pakreipti savo meilės gyvenimą. Jūsų pastabumas ir įžvalgos bus įvertintos. Išsakykite savo lūkesčius ir troškimus iki trečiadienio ir jiems bus lemta išsipildyti. Ketvirtadienį ir penktadienį gali tekti skubiai spręsti klausimus susijusius su darbu bei karjera, tačiau savaitgalį ožiaragių lauks saldi avantiūra.

 

 

VANDENIS. Kartais reikia daryti tai, ko nenorime ir kartais tenka susitikti su žmonėmis, kurių matyti visai nesinori. Toks pirmadienis ar antradienis gali laukti vandenių. Tačiau kaip keista bebūtų, nelauktas susitikimas ar nemaloni pažintis gali atnešti šį tą jaudinančio ir labai įdomaus. Trečiadienį atsisakykite formalumų, stereotipų ir leiskitės į nuotykį bei atsipalaiduokite! Ketvirtadienis, penktadienis gan komplikuotas laikas, didelė tikimybė likti nesuprastiems ir neišgirstiems. Jei turite išskirtinių prašymų ar pageidavimų savo antrajai pusei, geriau palaukite savaitgalio. Šeštadienis, sekmadienis tinkamas laikas planuoti bei išsakyti savo interesus. 

 

ŽUVYS. Savaitės pradžioje tiesiu taikymu pasinersite į romantikos karalystę. Viskas bus paprasta ir aišku kaip niekada! Tačiau trečiadienį romantiškus jausmus gali apgaubti tamsūs debesys. Nemenka pykčių, nesusipratimų, intrigų tikimybė. Pasistenkite išlikti ramios ir jokiu būdų nedarykite drastiškų sprendimų. Ketvirtadienį, penktadienį situacija kaip mat pagerės ir vėl galėsite mėgautis dėmesiu ir harmonija. Šeštadienį atkreipkite dėmesį į ženklus. Likimas nori kažką jums pasakyti. Sekmadienį geriau nieko neplanuokite, galimi trugdžiai, įvairūs nesusipratimai.Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras