Meilės horoskopas (04 20 - 04 26)

horopng.png
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Pirmadienis puiki diena ieškoti impulso romantikai - pavasaris jus įkvėps saldžiam ir trumpam flirtui. Tačiau jei norite atvirai pasikalbėti apie meilę, tam tinkamesnis bus antradienis ar trečiadienis. Romantikos sprogimo galite tikėtis nuo ketvirtadienio iki šeštadienio - tai pačios nuostabiausios naktys jausmų proveržiui ir nuotykiams. Sekmadienis suteiks  naujų jėgų  ir pagaliau galėsite įkvėpti pilnus plaučius šviežio oro. 

 

JAUTIS. Pirmadienis jautukus nuteiks beprotiškiems meilės sprendimams. Norėsis daugiau spontaniškumo ir kažko netikėto bei  itin romantiško. Pirmyn! Antradienis ir trečiadienis - praktiškos ir stabilios dienos, tačiau jokiu būdu ne nuobodžios . Dirbdami pasitelkite savo žavesį ir sulauksite nuostabių rezultatų. Penktadienį, galite tikėtis keisto,bet  žaismingo bendravimo. Nenustebkite jei nekaltas flirtas iššauks karštą pasiūlymą. Šeštadienis, sekmadienis taip pat tinkamas metas meiles pasimatymams. 


DVYNIAI. Karšta ir šviežia meilės idėja dvynukus aplankys šį pirmadienį ir antradienį. Jūsų seksualumas ir pasitikėjimas savimi nuteiks  romantiškiems nuotykiams. Trečiadienį būkite atsargūs, vargu ar pavyks išvengti pavydo scenų, galimi barniai, nesusipratimai su antraja puse. Tačiau ir tai jūsų nesustabdys. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio stipriai pasireikš dvynių komunikaciniai gabumai. Žodžiais lyg amūro strėlėmis šaudysite į  priešingos lyties atstovus. Sekmadienį  nesitikėkite bendravimo mintimis. Atvirai pasikalbėkite su žmogumi, kuris jums iš tiesų rūpi. 


VĖŽYS. Vargu ar pirmadienį bus įmanoma prisibelsi į vėžiukų širdį. Darbai ir dalykiniai reikalai nepaliks vietos romantikai. Tačiau nuo antradienio iki ketvirtadienio jūsų emocionalumas skins laurus meiles kelyje. Leiskitės vedini romantiškų jausmų  ir sulauksite palankių rezultatų asmeniniuose santykiuose. Ketvirtadienio, penktadienio ar šeštadienio vakarą žvaigždes pataria suplanuoti kažką romantiško. Tai palankus laikas nuotykiams, pasimatymams ir kelionėms. Sekmadienį atminkite, kad maži dalykai gali nuversti kalnus. 

 

LIŪTAS. Pirmadienį šio ženklo atstovų lauks įdomūs susitikimai. Antradienį bei trečiadienį širdyje gali kilti  sumaištis, tačiau kuo lankstesni busite, tuo geriau žinosite kaip atsakyti į savo širdies klausimus. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio liūtai jausis tiesiog nuostabiai ir mėgausis aplinkinių dėmesiu. Tikėtina, jausminga ir įdomi pažintis. 


MERGELĖ. Pirmadienis, antradienis  tinkamas laikas meilės žaidimams ir naujų pažinčių paieškoms. Tačiau trečiadienį būkite atsargesnės, didesnė apgaulių tikimybė.  Ketvirtadienis, penktadienis - jūsų laikas. Sugebėsite į savo pusę palenkti net pačią šalčiausią širdį. Pasinaudokite tuo ir jūsų lauks tikras sprogimas! Savaitgalį skirkite daugiau laiko šeimai, artimiesiems ir nuoširdžiam bendravimui. 

 

 

SVARSTYKLĖS. Savaitės pradžia atrodys graži ir jausminga. Šio ženklo atstovus įkvėps gamtos grožis ir estetika. Nuo trečiadienio sustiprės ne tik jūsų intuicija, bet ir analitinis mąstymas. Tad nuo savaitės vidurio nebijokite priimti drąsių ir ryžtingų sprendimų tiek darbe, tiek meiles sferoje. Savaitgalį skirkite tik meilei. Šeštadienis ir sekmadienis romantiškiausios ir tinkamiausios dienos jausmingiems meiles išgyvenimams. 

 

SKORPIONAS. Tikėtina, kad iki savaites vidurio neturėsite kada galvoti apie romantiką. Gali tekti skubiai spręsti iškilusias problemas susijusias su šeimos ar darbo reikalais.  Ketvirtadienis, penktadienis romantiškesnis laikas, nors rūpesčių taip pat  netruks. Neskubėkite nudirbti visų darbų ir daugiau dėmesio skirkite antrajai pusei. Savaitgalį pagaliau jūsų  niekas nevaržys ir galėsite atsiduoti aistrai ir instinktams. 


ŠAULYS. Savaitės pradžioje šio ženklo atstovų lauks įdomūs susitikimai su draugais, kolegomis, giminėmis ar nepažįstamais žmonėmis. Neatsisakykite naujų pažincių galimybės, jos bus naudingos ir ateityje. Trečiadienį savo komunikacinius gabumus norėsis pritaikyti tik meiles virtuvėje. Pirmyn! Trečiadienis, penktadienis ir sekmadienis pačios geriausios dienos siekti meiles ir gilių jausmų. Sekmadienį  įsiklausykite į savo  partnerį ar dominantį asmenį. Galite išgirsti šį tą intriguojančio ir labai įdomaus.


OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje galimas konfliktas dėl darbo ir  meiles. Nesileiskite spaudžiami, tačiau ir nebūkite tokie užsispyrę. Išklausykite ką jums sako brangus žmogus.  Jei į viską  reaguosite ramiai, išvengsite nemažai problemų. Trečiadienis ir ketvirtadienis harmoningesnis laikas. Leiskitės užvaldomi instinktų ir aistros. Savaitgalį galima įdomi pažintis, kuri vėl sudrums ožiaragių jausmų pasaulį. VANDENIS. Pirmadienį ar antradienį galite sulaukti intriguojančio pranešimo ar prisipažinimo meilėje.  Tačiau žvaigždės rekomenduoja neskubėti ir palaukti trečiadienio. Savaitės viduryje aiškiau žinosite savo norus ir siekius. Ketvirtadienis, penktadienis - pavojingos, tačiau intriguojančios dienos. Flirtas, jausmai ir aistros primins jums, kad gyvenimas gali būti lyg iš kino filmo! Savaitgalį skirkite apmąstymams ir dvasiniam tobulėjimui. 


ŽUVYS. Savaitės pradžioje jūsų puoselėjama romantikos  dvasia gali nesulaukti norimo atsako. Viskas ką jums reikės padaryti, tai išklausyti mylimąjį ar mylimąją ir būti kantriems. Nuo trečiadienio prireiks mažiau pastangų siekiant meilės. Žuvys tiesiog spinduliuos magnetizmu ir seksualumu. Kaip medus prie savęs trauksite priešingos lyties atstovus. Toks laikas tęsis iki pat šeštadienio. Sekmadienį skirkite poilsiui. Gali kilti genialių sumanymų, tačiau tai netinkama diena naujų darbų pradžiai. 


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras