Meilės horoskopas (04 27 - 05 03)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Nuo pirmadienio avino ženklo atstovus užvaldys meilė ir priekabiai. Gali būti sunku susilaikyti nuo romantiškų veiksmų skirtų antrajai pusei ar tiesiog gatvėje sutiktam žmogui. Neabejokite, jūsų drąsa neliks neįvertinta, imsite iš gyvenimo viską  čia ir dabar! Šis stebuklingas laikas tęsis iki pat trečiadienio. Penktadienis taip pat daug žadantis, naujai užsimezgusi pažintis gali jus paskatinti padaryti drąsų žingsnį. Sekmadienis itin kūrybiškas ir dvasingas.
 


JAUTIS. Pirmadienį, antradienį jautukus  aplankys dežavu. Klausykite savo pojūčių ir elkitės kaip liepia jūsų širdis. Saldi ir romantiška žinutė ar netikėtai suplanuotas pasimatymas atneš jums tai, ko taip ilgai troškote. Nuo savaitės vidurio romantiškas polėkis ir jaučio veržlumas įgaus pagreitį . Atrodys, jog  dabartis susideda iš praeities ir kažko naujo, o aistros ir nežaboto kūrybiškumo galite tikėtis penktadienį ir šeštadienį. Tai nuostabus laikas atrasti kažką naujo nusistovėjusiuose santykiuose. Sekmadienis ramesnis, būsite filosofiškai nusiteikę, tačiau visos jūsų įžvalgos bus susijusios tik su meile.

 

DVYNIAI. Kažkur yra širdis, kuri nekantriai laukia jūsų žinutės. Išnaudokite pirmadienį ir išdrįskite žengti žingsnį pirmi. Nuo antradienio iki ketvirtadienio teks susidoroti su didžiuliu srautu svarbios informacijos, tad meilės reikalams nebus nei laiko, nei nusiteikimo. Tačiau penktadienį ir šeštadienį jūsų protas ir jausmai eis išvien, tad galite tikėtis intelektualaus flirto ir įdomių bei intriguojančių pokalbių. Sekmadienis idealiai tiks naujų atradimų paieškoms. Vienišiems dvyniams  didelė tikimybė sutikti antrąją pusę, o turintiems porą atsiras galimybė įnešti į santykius daugiau žaismo ir spalvų.

 

VĖŽYS. Pirmadienis - ne problema siekti meilės, ir tai yra svarbiausia. Tačiau atminkite, kad antradienį ir trečiadienį jūsų planai gali skirtis nuo jus dominančio žmogaus darbotvarkės. Nusiteikite pozityviai ir neleiskite nepagrįstam pesimizmui imti viršaus. Jau penktadienį ar šeštadienį stipriai pajusite tvyrančią stiprią meilės energiją. Tai laukinės aistros ir tikrų jausmų metas. Sekmadienis permainingas, pasaugokite savo psichinę sveikatą ir neleiskite emocijų  svyravimams sugadinti nuotaikos aplinkiniams.

 

LIŪTAS. Pasistenkite apsaugoti save nuo emocinio įniršio. Jei norite daugiau aiškumo santykiuose, geriau pokalbį su antrąja puse palikite antradieniui ir ketvirtadieniui. Bus daugiau šansų, kad jūsų išsakyti jausmai pasieks tikslą ir būsite išgirsti. Penktadienį ir šeštadienį galite tikėtis daugiau romantikos ir seksualumo. Kada mintys bus šviesios, tada ir jausmams bus lemta atgimti. Sekmadienį skirkite laiko šeimai. Paprasti, tačiau žemiški dalykai įkvėps liūtukus naujiems žygdarbiams. 

 

MERGELĖS. Tikėtina, kad pirmadienį atsikratysite įtampos dėl meilės. Tad nuo antradienio iki ketvirtadienio su didesniu polėkiu žiūrėsite į santykius bei meilės perspektyvas. Atsipalaiduokite ir suplanuokite šį tą gražaus. Vienišoms mergelėms tai pats tinkamiausias laikas ieškoti naujų pažinčių! Penktadienį naujos ir intelektualios idėjos paskatins didžiulį priešingos lyties atstovų susidomėjimą jumis. Trykštantis vidinis seksualumas bus jūsų raktas į sėkmę. Šeštadienį, sekmadienį nerizikuokite ir santykiuose ieškokite kompromisų.

 

SVARSTYKLĖS. Pirmadienis ir antradienis svarstykles apdovanos įžvalgumu ir  drąsa, tad pasinaudokite tuo narpliojant širdies klausimus. Neabejokite, išreikštos jūsų mintys, emocijos ir kūno kalba sulauks nuostabaus atsako. Trečiadienį gali atgimti senas meilės romanas, tačiau gerai pagalvokite ar tai bus produktyvu? Pasistenkite mąstyti į priekį ir nepasiduokite akimirkos jausmui. Ketvirtadienis - šeštadienis tinkamas laikas susitikimams, pažintims ir bendravimui. Nepraleiskite pro ausis naudingo patarimo. Sekmadienį leiskite sau atsikvėpti ir pailsėti. Jūsų širdis to nusipelno.

 

SKORPIONAS. Turite nedidelį meilės planą? Pirmadienis, antradienis ir ketvirtadienis - tinkamiausios dienos jį realizuoti! Penktadienis taip pat įdomus laikas, nors harmonijos bus mažiau, tačiau intrigos ir nesusipratimai nuteiks skorpionus pakovoti dėl to, kas jiems svarbu! Jei tik imsitės veiksmų ir parodysite savo kovingą dvasią - pergalė bus jūsų rankose. Šeštadienis, sekmadienis tinkamas metas kurti, svajoti ir planuoti.

 

ŠAULYS. Pirmadienį, antradienį paaiškės, kas jus myli iš tikrųjų, o kas tik siekia naudos. Parodykite pasitikėjimą nusipelniusiam asmeniui ir suprasite, kad meilė, tai daugiau nei susižavėjimas bei flirtas. Trečiadienį ramybę gali sudrumsti finansiniai reikalai. Neplanuokite didelių išlaidų ir nesišvaistykite. Tačiau ketvirtadienį - šeštadienį galite sau leisti būti dosniems. Romantiška vakarienė, kinas ar dovana mylimam žmogui bus tas gestas, kuris išsklaidys dvejones ir netikrumą dėl jūsų jausmų. Atminkite, tai ne kyšininkavimas, o padėka ir meilės įrodymas. Sekmadienis leis atsikvėpti nuo dramų ir romantikos. Ilsėkitės ir dėl nieko nesukite sau galvos.

 

OŽIARAGIS. Norėsis planuoti, klijuoti ir žengti didelį žingsnį meilės link, tačiau nenuspėjamos kliūtys tiesiog stos skersai kelio savaitės pradžioje. Nepulkite į paniką, o pakeiskite strategiją. Tiesiog leiskite viskas tekėti sava vaga ir neverskite savęs daryti to, kas jums yra neįprasta. Būtent toks  ožiaragių ėjimas sužavės jiems brangų žmogų. Romantiškiausios dienos - trečiadienis, penktadienis ir šeštadienis. Kūrybiški sprendimai ir pasiūlymai iš jūsų pusės, sekmadieniui suteiks saldų, tačiau tuo pačiu egzotišką prieskonį.

 

VANDENIS. Savaitės pradžioje atsiras daugiau galimybių flirtuoti ir atrasti šį tą seksualaus, malonaus bei įdomaus. Kaip jums tai patinka? Nuo trečiadienio meilė įgaus daugiau paslapties. Gali būti sunku suprasti kaip veikia  jūsų taktika ir gebėjimas apžavėti. Tačiau ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį dvejones pakeis aistra ir iniciatyvumas. Drąsiai planuokite ir laužykite standartus.

 

 

ŽUVYS. Pačiu laiku, pačioje tinkamiausioje vietoje. Atrodys, jog pats likimas veda jus ten, kur reikia, tad vienintelis dalykas ką jums reikės padaryti - išlikti judriems ir energingiems! Tačiau nuo trečiadienio gali prireikti daugiau pastangų, jog pasiektumėte norimą tikslą. Planuokite, būkite iniciatyvūs ir sulauksite atsako. Penktadienis, šeštadienis ne pačios geriausios dienos romantikai. Galimi rūpesčiai dėl pinigų, didesnė klaidų tikimybė,  būkite atidūs ir neskubėkite žadėti. Sekmadienį pailsėkite ir pasaugokite sveikatą. Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras