Meilės horoskopas (05 04 - 05 10)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Savaitės pradžia vienišus avinukus įkvėps ieškoti naujų pažinčių, o turintys porą norės sužinoti kuo daugiau būdų, kaip paįvairinti dviejų žmonių gyvenimą. Trečiadienis bus tinkamas naujiems darbams pradėti. Savaitės vidurys gimusiems po avino ženklu bus palankus siekti karjeros tikslų. Būsite pasiruošę imtis naujų darbų, o ir energijos bei išminties sprendžiant iškilusias problemas, nepritrūksite. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio, viskas ko jums reikės, tai romantika, meilė ir nevaldoma aistra. Sekmadienį leiskite savo širdžiai pailsėti ir įkraukite savo baterijas. 

 

JAUTIS. Pirmadienį ir antradienį jautukams nepritrūks pasitikėjimo savimi. Suprasite, kad laikotės  tvirtų meilės pozicijų, o stabilumas šeimoje bei karjeroje leis jaustis tiesiog nuostabiai. Tokia savijauta įkvėps šio ženklo atstovus galvoti apie romantiškus siekius bei paskatins kurti jaukius ir šiltus planus. Ir vis dėl to, antradienis - ketvirtadienis gana pavojingas laikas. Gali būti, jog kažkas užsigeis  pakopinėti jūsų medaus. Tad bus labai svarbu  išlaikyti status quo su savo širdimi . Penktadienį, šeštadienį vėl galėsite mėgautis komfortiška romantika. Sekmadienis tinkamas bendravimui ir aktyviam laisvalaikiui.

 

DVYNIAI. Pirmadienį, antradienį galite staiga  suvokti, kad atėjo metas  sutvirtinti arba nutraukti esamus santykius, o trečiadienį dvynių mintis vėl gaubs migla ir palpatis. Kas buvo aišku ir ryšku,savaitės viduryje taps miglota ir nesuprantama. Tad geriausia, ką galėsite padaryti, tai nepriimti jokių sprendimų.  Ketvirtadienis - šeštadienis bus tinkamiausios dienos romantiškiems pokyčiams ir meilės perspektyvos. Sekmadienį plaukite pasroviui ir pasistenkite išsaugoti tai, ką turite. 


VĖŽYS. Pirmadienis ne pats tinkamiausias laikas širdies ar karjeros klausimams spręsti. Jei tik įmanoma, pailsėkite ir neapkraukite savęs bereikalingu mąstymu. Tačiau trečiadienį, jūsų įtaiga, emocijos ir pasiūlymai susilauks atsako. Ir nors bendravimas žinutėmis ar laiškais gali pritraukti kurioziškų situacijų, tai suteiks tik dar daugiau įdomumo jūsų gyvenimui. Kas yra  tikroji meilė , tikėtina, suprasite ketvirtadienį - šeštadienį. Tai tikrų jausmų ir audringų išgyvenimų metas. Atsipalaiduokite ir pasiduokite šiems jausmams. Sekmadienį įsiklausykite į savo intuiciją, ji nemeluos.

 

LIŪTAS. Pasiilgote nuotykių ir avantiūrų? Pirmyn! Pirmadienis ir antradienis jums atneš tai, ko taip seniai ilgėjotės. Tai gali būti nauja intriguojanti pažintis ar neplanuota kelionė. Trečiadienis taip pat įdomus, drąsiai išsakykite savo pozicijas bei nuomonę tiek meilės, tiek karjeros sferoje. Liksite išgirsti, o jūsų pasiūlymai sulauks norimo atsako. Ketvirtadienį, penktadienį liūtukus užvaldys individualistinis mąstymas. Atrodys, kad viską galite padaryti vieni ir jums nereikia kieno nors  pagalbos, tačiau neatstumkite jums brangaus žmogaus ir pasistenkite pasinaudoti vertingu patarimu. Šeštadienį, sekmadienį gali apimti dvejonės dėl meilės. Būkite atviri sau ir nebijokite pradėti nuoširdaus pokalbio su jums brangiu žmogumi.

 

MERGELĖS. Pirmadienį galima įtampa dėl meilės. Tačiau nuo antradienio iki ketvirtadienio tikėtina, jog  mergeles užvaldys tikros romantikos  polėkis. Galbūt jausitės keistai ir nesugebėsite blaiviai mąstyti, tačiau atminkite, kad ten kur jausmai, protas mažai ką gali pakeisti, ir tai nuostabu! Penktadienis, šeštadienis taip pat įdomus ir spalvingas.  Tikėtina, kad jūsų romantiškus ir harmoningus jausmus sudrums nauja pažintis.  Tad vargu ar pavyks išvengti intrigų  ir audringų emocijų.

 

SVARSTYKLĖS. Nuostabios, romantiškos ir harmonijos kupinos dienos iki pat trečiadienio lauks mylinčių ir rūpestingų svarstyklių.Tačiau tiems, kas slėpė meilės romaną ar nebuvo nuoširdžios savo antrajai  pusei, likimas bus paruošęs nelengvą išbandymą. Pasistenkite nepasiduoti pagundoms ir pakovokite dėl to, kas jums iš tiesų svarbu. Ketvirtadienis ir penktadienis gilių apmąstymų laikas, o vienatvė bus geriausias jūsų bendražygis. Šeštadienis ir sekmadienis tinkamesnis  laikas bendravimui. Būsite drąsūs, kūrybingi, komunikabilūs ir nebijosite išsakyti savo nuomonės.

 

SKORPIONAS. Jei romantiški jausmai ir nebus svarbiausias dalykas žemėje, savaitės pradžia įkvėps skorpionuose džiaugsmą ir meilę pačiam gyvenimui! Tokios džiaugsmingos ir optimistiškos emocijos įkvėps ne tik jus, bet ir aplinkinius. Tačiau trečiadienis ir ketvirtadienis gan įtemptas laikas. Būkite atsargūs kalbėdami. Vienas žodis ar paskubomis ištarta frazė gali prišaukti audringas aplinkinių emocijas. Nuo penktadienio būsite nusiteikę pramogoms ir aktyviam laisvalaikiui. Pirmyn, jums tiesiog būtina išlieti susikaupusią energiją!

 

ŠAULYS. Pirmadienį ir antradienį šaulių širdis bus atvira meilei ir saldiems dalykams. Ir tai visai ne banalu, o labai tikra ir jausminga! Savaitės pradžia, puikus laikas sutvirtinti santykius, o vienišiems šauliams palanku ieškoti antrosios pusės.  Trečiadienį, ketvirtadienį greičiausiai neturėsite laiko meilei, tačiau tai palankus metas tvarkyti finansinius ir su informacija susijusius reikalus. Penktadienis, šeštadienis įkvėps šaulius ieškoti šio to naujo ir kūrybiško. Tikėtini dideli atradimai asmeniniame gyvenime.  

 

OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje gali atgimti seni ryšiai. Galbūt į jūsų gyvenimą pasibels sena meilė ar jus netikėtai prisimins gerbėjas, apie kurį buvote  jau pamiršę. Keisti ir nostalgiški išgyvenimai ožiaragius lydės iki pat savaitės vidurio. Tačiau nuo trečiadienio vargu ar jums rūpės širdies reikalai. Darbo perspektyvos ir naujos idėjos tiesiog pasiglemž šio ženklo atstovus bent iki penktadienio. Savaitgalis nusimato romantiškas, itin tinkamas metas kelionėms ir išvykoms.

 

VANDENIS. Mažos smulkmenos ir nedideli dalykai gali atnešti daug džiaugsmo savaitės pradžioje. Tačiau atminkite, kad vienas neatsargus žodis ar juokais ištarta frazė gali viską apversti aukštyn kojomis. Trečiadienį atsiras galimybė patirti šį tą visiškai naujo. Neatsisakykite įdomaus ir net rizikingo pasiūlymo. Nuo ketvirtadienio iki pat šeštadienio vandeniai galės džiaugtis meilės ir laimės kupinais išgyvenimais. Tai harmonijos ir jausmų atgimimo metas. Sekmadienį galite išgirsti gerą žinią meilės klausimu.

 

ŽUVYS. Pirmadienį jūsų puoselėjami aistringi  meilės planai gali nepasiteisinti, jeigu nesugebėsite įsiklausyti į savo antrosios pusės pageidavimus bei prašymus. Tačiau antradienį - ketvirtadienį žuvų ženklo atstovus lydės stipri meilės energija. Būkite iniciatyvūs bei drąsūs ir užkariausite net pačią šalčiausią širdį! Penktadienį, šeštadienį pasistenkite pailsėti ir nepasiduokite stresui. Sekmadienis - giedras ir sėkmingas, puikiai žinosite kaip veikti ir ką daryti!


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras