Meilės horoskopas (06 06 - 06 12)

meiles.jpg
 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

AVINAS. Pirmadienį pagalvokite, kaip galite įpūsti daugiau ugnelės į savo miegamąjį, nes antradienį, trečiadienį aistra priblės, o meilės reikalai nebus pats svarbiausias dalykas pasaulyje. Romantikos pradėkite ieškoti nuo ketvirtadienio. Tikėtina, jog ketvirtadienį, penktadienį padarysite didelę pažangą meilės srityje, o viso to kaltininkas - jus užvaldę kūniški instinktai.  Savaitgalis itin palankus naujoms pažintis. Jūsų karma tiesiog pavergs aplinkinių protus ir širdis.  

 

JAUTIS. Nuo pirmadienio jautukus užvaldys subtilios romantikos ilgesys. Būsite sentimentalūs ir ilgesingai nusiteikę. Savaitės viduryje toks  naujo supratimo lygis apie meilę padės jums suprasti savo ateities planus.  Aiškiai žinosite, kas jums svarbiausia ir ko trokštate iš gyvenimo. Ketvirtadienis, penktadienis palankus romantiškoms išvykoms ir kelionėms. Tai harmonijos ir meilės metas. Savaitgalį prognozuojamos audros – romantiškas polėkis peraugs į žvėriškų instinktų troškimą. 
 

DVYNIAI. Partnerystė pasieks aukštumas. Taip prasidės ši savaitė. Tačiau tai dar nereiškia, jog viskas aišku ir suprantama. Tiesa sakant, dvynukams gali tekti imtis aktyvios veiklos siekiant išsiaiškinti, kas gi vyksta jų asmeniniame gyvenime. Išlikite sąžiningi sau ir tik tada ko nors reikalaukite iš kitų. Ketvirtadienį ir penktadienį galimi pokyčiai meilės horizonte. Ir nesvarbu ar jie bus maži, ar dideli - viskas priklausys tik nuo jūsų požiūrio. Savaitgalį gali tekti spręsti su darbu susijusius klausimus, jei į užgriuvusius reikalus mokėsite pažvelgti kūrybingai, galite tikėtis puikių rezultatų.


VĖŽYS. Savaitės pradžioje pajusite jėgų antplūdį ir nestokosite romantiškų idėjų, tad kodėl jums reikėtų dvejoti? Drąsiai ženkite žingsnį pirmi ir jums bus suteikta proga. Trečiadienį, ketvirtadienį vėžiukų protas ir širdis gros išvien. Toks žaismingas jūsų pasirodys kaip magnetas trauks priešingos lyties atstovus. Tad vienišiams, tai bene tinkamiausios dienos ieškoti antrosios pusės. Penktadienį, šeštadienį puikiai jausitės būdami vieni. Vargu ar kam pavyks jus išmušti iš pusiausvyros. Stipri emocinė karma lydės vėžiukus iki pat savaitės pabaigos.


LIŪTAS. Ši savaitė liūtukams prasidės svarbiomis meilės pamokomis, o svarbiausia jos atneš daug teigiamų ir džiaugsmingų emocijų. Pagaliau išmoksite įsiklausyti ir kitų nuomonę bei suprasite, kad ne visada esate vieninteliai teisūs. Nuo trečiadienio ne tik daug žinosite, bet ir būsite itin kūrybingi, tad drąsiai veikite ir ieškokite būdų, kaip paįvairinti savo meilės gyvenimą. Penktadienį, šeštadienį gali tekti apginti savo nuomonę. Tai karštų diskusijų ir audringų pasibuvimų metas. Vis dėlto, venkite  reikšti emocijas, kur kas daugiau pasieksite jei vadovausitės protu.

 

MERGELĖS. Pirmadienį skirkite daugiau dėmesio šeimai, o romantikai tinkamesnis antradienis bei trečiadienis. Jei šiomis dienomis turite suplanavusios pasimatymą, įneškite daugiau prieskonių į savo meilės virtuvę ir pabandykite tai, ko dar nebandėte! Ketvirtadienis, penktadienis svarbus ieškantiems naujų perspektyvų. Galite gauti naudingą darbo pasiūlymą ar užmegsite naudingus dalykinius ryšius. Savaitgalį meilės reikalai klostysis ne taip sklandžiai, kaip norėtumėte, tačiau plaukimas prieš srovę gali būti ne mažiau įdomus.

 

SVARSTYKLĖS. Savaitės pradžioje jausite, kad jūsų santykiai su antrąja puse užėmė garbingas pozicijas. Juk visada troškote tokio dėmesio ir romantiškų poelgių iš jus dominančio žmogaus. Tačiau atminkite, kad ir patys turėtumėte daugiau pasistengti, antraip romantika gali ir išgaruoti. Drąsiai imkitės meilės planų nuo trečiadienio iki pat penktadienio. Visi jūsų sumanymai pavyks geriau nei tikėjotės patys! Savaitgalį laukite karščio bangos ir nusiteikite patirti saldžių ir draugiškų akimirkų. Tai linksmas, bet kartu ir daug žadantis laikas, kada atsiveria naujų perspektyvų galimybės.

 

SKORPIONAS. Pirmadienis itin tinkamas naujoms pažintims, kelionėms ir išvykoms.  Nauja aplinka ir nekasdienės situacijos įkvėps skorpionus į viską pažvelgti kitomis akimis. Tad jei norite  atrasti kažką neatrasto, žvaigždės rekomenduoja jums išbandyti kažką naujo, rizikingo ir nekasdieniško. Trečiadienis taip pat žaismingas. Tačiau neskubėkite daryti skubotų sprendimų, antraip žaidimas gali ir pasibaigti. Savaitgalį jūsų geriausias patarėjas bus širdis. Suteikite laisvę jausmams ir galėsite mėgautis itin karštu ir erotišku savaitgaliu.

 

ŠAULYS. Savaitės pradžia įkvėps jus patirti žaismingos meilės skonį. Jausitės tiesiog laimingi, galėdami kovoti dėl savo širdies valdovo ar valdovės. Norite iš to lažintis, kodėl gi ne? Savaitės viduryje žvaigždės šauliams pataria padaryti kažką saldaus ir romantiško. Maloni staigmena iš jūsų, suteiks esamiems santykiams daugiau jausmo ir įvairovės. Ketvirtadienį, penktadienį šaulius gali užgriūti seni reikalai, kuriuos reiks spręsti nedelsiant. Savaitgalį pabandykite atkreipti dėmesį į tai, kas svarbu kitiems. Atminkite, kad ne tik jūsų poreikiai yra pirmoje vietoje..

 

OŽIARAGIS. Širdies ir meilės klausimai vargins ožiaragius nuo pat savaitės pradžios. Deja susidariusio meilės rūko nepavyks išsklaidyti iki savaitės vidurio. Tačiau nuo ketvirtadienio iki šeštadienio vargu ar jums pavyks išvengti Kupidono strėlių. Būkite drąsūs ir išsakykite jausmus. Kiek gi galima tylėti? Sekmadienis taip pat tinkamas meilei. Tiesa rizikos bus mažiau, nes širdies darbą palengvins visagalis protas.

 

VANDENIS.Nuo savaitės pradžios iki pat vidurio drąsiai eksperimentuokite intymiame gyvenime. Slapti pasimatymai ir susitikimai atneš daug įdomių ir karštų emocijų. Tačiau ketvirtadienį ir penktadienį netruks painiavos. Atrodys, jog visos jūsų pastangos duoda priešingą rezultatą. Būkite santūresni, kuklesni  ir geriau nieko neplanuokite. Šiltiems jausmams ir maloniam bendravimui palankesnis savaitgalis.

 

ŽUVYS. Savaitės pradžioje viskas gali atrodyti šiek tiek miglotai. Nesistenkite suprasti visko. Meilė tuo ir graži, jog ji yra paslaptinga ir skleidžiasi labai po mažu. Nuo trečiadienio iki penktadienio išvysite pačias gražiausias meilės spalvas ir jos atspalvius. Tačiau nesileiskite suklaidinamos intuicijos. Saldūs jausmai, pašnekesiai ir vilionės dar nereiškia, kad visiškai  nuginklavote savo širdies valdovą ar valdovę. Savaitgalis įdomus ir puikiai jausitės vienatvėje.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras