Meilės horoskopas (06 27 - 07 03)

meiles.jpg
 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

AVINAS. Pirmoje savaitės pusėje avinukų laukia didelės permainos. Nebijokite jų ir atminkite, jog sunkumai ir susikaupusios nuoskaudos - laikinas dalykas, o kažko pabaiga visada reiškia naują pradžią. Palepinkite save ir skirkite laiko tik sau. Nuo ketvirtadienio prasideda nauja era. Tai tinkamas laikas naujoms pažintims ir flirtui. Pagaliau pamatysite, jog gyvenimas suteikia jums daugybę progų ir galimybių, o jūsų žavesiui vargu ar bus galima atsispirti. Tačiau neskubėkite kurti naujų santykių ir nesistenkite per vieną dieną iš esmės visko pakeisti. Tiesiog mėgaukitės. Savaitgalis tinkamas viešnagėms. Tikėtina, jog kažkam ne juokais krisite į širdį.

 

JAUTIS. Savaitės pradžioje jautukų laukia nuostabus meilės nuotykis. Tačiau neskubinkite įvykių, o tiesiog mėgaukitės mažomis ir romantiškomis smulkmenomis. Net ir atrodo, jog aiškiai suvokiate savo jausmus, nuo savaitės vidurio viskas gali pasikeisti. Nuotykis yra nuotykis, ir tą puikiai suvoksite trečiadienį. Ketvirtadienis, penktadienis palankus tiems, kurie trokšta ilgalaikių santykių. Jei turite antrąją pusę ir esate susipykę, tai tinkamas metas susitaikyti. Savaitgalį skirkite šeimai ir pasistenkite nesukelti konfliktinių situacijų. Antraip gali prireikti nemažai pastangų siekiant susigrąžinti mylimo žmogaus pasitikėjimą. 

 

DVYNIAI. Jūsų asmeninė laimė yra glaudžiai susijusi su šeima. Savaitės pradžioje pabandykite atnaujinti būstą ar bent šį tą jame pakeiskite ir pamatysite, jog daugiau romantikos atsirado ir kasdieniniame gyvenime. Ketvirtadienį venkite kaprizų ir nebūkite tokie reiklus partneriui.Per didelis užsispyrimas ir geresnio gyvenimo troškimas gali atnešti didelių finansinių nuostolių. Savaitgalį žvaigždės dvyniams potaria mažiau kreipti dėmesį į kitų žmonių interesus, o daugiau dėmesio skirti sau.

 

VĖŽYS. Vėžiams žvaigždės bus paruošusios specialų meilės ir grožio repertuarą. Tad, kad ir kur bebūtumėte, pirmadienį, antradienį maudysitės meilės ir žavesio jūroje. Vienišiams, tai puiki proga sutikti amžiną meilę. Tiesa, savaitės viduryje gali apnikti abejonės ir netikrumo jausmas. Tad į jūsų klausimą bus atsakytą savaitės pabaigoje. Nusiteikite optimistiškai, nes savaitgalis laukia išties karštas. Tiesa pavydo scenų gali būti, jog neišvengsite, tačiau tai tik dar labiau pakurstys jūsų gyvenimą.

 

LIŪTAS. Nuobodulys džiunglėse. Taip galima būtų apibūdinti liūto pirmadienį.  Tad gali kilti pagunda padaryti sau šventę ir užmegzti meilės romaną. Tačiau jei ryšitės šiam žingsniui, ramybę ir harmoniją galite pamiršti ilgam. Pradėtas meilės trikampis gali užsitęsti net iki kelerių metų. Nuo trečiadienio iki penktadienio atrasite džiaugsmą mažuose dalykuose, todėl romantikai ir intymumui sukurti trimitų neprireiks. Savaitgalis taip pat pozityvus, įkvėpimo ir jėgų semkitės iš gamtos, pabūkite miške.
 


MERGELĖ. Savaitės pradžioje mergelių meilės gyvenimą paįvairins šmaikštumas ir  įžvalgumas. Tad atsipalaiduokite ir kaip reikiant pasilinksminkite! Nuo savaitės vidurio vargu ar bus kada svajoti apie meilę. Gali užgriūti netikėti darbai, kurie kaip mat pakoreguos jūsų planus, tačiau neabejokite, jūsų pastangos bus dosniai įvertintos. Penktadienis, šeštadienis - permainingas metas. Vieną akimirką mėgausitės nenumaldoma aistra, kitą negalėsite išsiversti be skandalų ir pavydo scenų. Pasistenkite audringas emocijas paversti sau palankiomis aplinkybėmis. Sekmadienis - harmoningas ir itin romantiškas. SVARSTYKLĖS. Nuo pirmadienio iki trečiadienio tikėtina, kad būsite suinteresuotos savo partneriu ir jo reikalais. Tiesa, tai daugiau primins ne romantiškus susitikimus, o rimtus darbo reikalus. Tačiau jausitės neblogai, galėdamos padėti mylimam žmogui. Didesnės romantikos ir aistros galite tikėtis ketvirtadienį bei penktadienį. Tai puikus metas kelionėms ir romantiškoms išvykoms. Savaitgalį galite sulaukti pasiūlymo iš toli. Nusimato pelningas sandoris. 

 

SKORPIONAS. Pirmadienis - platoniškos meilės laikas. Galite patirti meilės nuotykį su knygos ar kino filmo herojumi. Tokia meilė suteiks jums įkvėpimo ir įžiebs jumyse kūrybiškumo gyslelę. Savaitės viduryje karjera ir romantišos nuotaikos bus pirmame plane. Neatmestina ir tarnybinio romano tikimybė, tačiau neskubėkite pasinerti į tokį nuotykį, nes jau savaitgalį  gali aplankyti tikroji meilė. Turintiems antrąja pusę gali tekti iš naujo pakovoti dėl savo širdies valdovės ar valdovo. Bus įdomu!


ŠAULYS. Šauliams savaitės pradžioje bus svarbiausi jų pačių interesai ir privatumas, o kalbos apie meilę ne juokais gali išmušti šio ženklo atstovus iš vėžių. ANtradienį žvaigždės gali kaip reikiant pakoreguoti jūsų sumanymus, tad jei esate ką nors suplanavę, geriau palaukite ketvirtadienio ar penktadienio. Šios dienos bus palankios  tiek meilės, tiek karjeros srityje. Savaitgalį šaulius aplankys subtilūs jausmai, jie padės jums apsispręsti, kaip elgtis dabartinėje situacijoje, susijusioje su mylimu žmogumi. 

 

OŽIARAGIS. Sėkmingiausios dienos meilei - pirmadienis ir sekmadienis. Tai tinkamas laikas pasimatymams, susitikimams ir ateities planams ar net vestuvėms. Tačiau jei siekiate išlaikyti romantiką iki sekmadienio, nemeskite partneriui "soul mate"  iššūkio,o  ieškokite bendrų interesų. Ožiaragių taip pat laukia labai įdomus trečiadienis, jei negalite atsakyti į savo širdies klausimus, leiskite įsikišti trečiam asmeniui. Jis padės objektyviai įvertinti meilės aplinkybes  jūsų atžvilgiu. 

VANDENIS. Romantiškas pirmadienis bus susijęs su darbu. O gal tai kažko rimto pradžia? Gal, tačiau tą išsiaiškinti pavyks tik per artėjančią pilnatį. Savaitės viduryje skirkite laiko šeimai. Pajusite, kad ramybė ir harmonija bei partnerio palaikymas yra visa ko pagrindas. Ketvirtadienį, penktadienį drąsiai leiskitės į kelionę. Tikėtina, kad joje sulauksite naudingo pasiūlymo. Penktadienį galimi ginčai su mylimuoju, o viso to priežastis - pavydas. Tačiau tik jūs žinote ar tam yra pagrindas? Savaitgalį patausokite jėgas ir pasistenkite veltui nešvaistyti energijos. 

 

ŽUVYS. Savaitę pradėsite ir užbaigsite itin romantiškais epizodais. Pirmadienis ir sekmadienis jūsų gyvenimą pavers tikru meilės romanu. Svajingos ir įkvepiančios nuotaikos primins jums, kad gyvenimas ir aistra eina išvien. Savaitės viduryje būsite žavingi ir apsukrūs,o gerbėjų dėmesio negalėsite apsiginti. Tačiau ketvirtadienį ir penktadienį venkite tokio avantiūrizmo ir niekam neleiskite kištis į jūsų privatų gyvenimą. Neatsakingas šio ženklo atstovų elgesys gali ne juokais įskaudinti jiems brangų žmogų ir juos pačius. www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras