Meilės horoskopas (07 09 -07 15)

signos4.jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Ar jūs kada nors nukentėjote nuo įspipareigojimų ir iniciatyvos stokos? Šią savaitę savo  drąsa nustebinsite net pačius save. Pirmadienį, antradienį pasirenkite neįtikėtinai aistrai. Trečiadienį, ketvirtadienį  būsite užimti finansiniais ar karjeros reikalais, tačiau tai nereiškia, kad šios dienos bus mažiau žavingos. Tikėtina, jog vienas jūsų gerbėjų pradės imtis aktyvesnių veiksmų jūsų atžvilgiu. Savaitgalį pasistenkite išlaikyti romantikos dvasią, nebijokite pademonstruoti švelnius ir šiltus jausmus bei galėsite jaustis mylintys ir mylimi.JAUTIS. Nors žvaigždės yra jums suplanavusios šį tą spontaniško meilės srityje, tačiau pirmadienis ir antradienis netinkamas metas išlieti savo jausmus. Ypač atsargiai bendraukite su aplinkiniais ir subtiliau demonstruokite įsisiūbavusius jausmus. Galite likti nesuprasti. Tačiau trečiadienį ir ketvirtadienį nevaržykite savo aistros ir leiskite jai prasiveržti. Savaitės pabaigoje gali kilti daug apmąstymų ir jūs turėtumėte į juos įsiklausyti. DVYNIAI. Prieš dalindami patarimus, verčiau patys įsiklausykite į naudingą informaciją, išsakytą jūsų atžvilgiu. Ji bus labai naudinga, tad nepraleiskite pro ausis to, ką jums sako aplinkiniai. Trečiadienį ir ketvirtadienį turėsite puikią galimybę atskirti fikciją nuo tikrovės. Svarbiausia bus užduoti tinkamus klausimus - ypač sau. Savaitgalis nusimato žavus ir žaismingas. Jei jūs vis dar neturite antrosios pusės, tada pasinerkite į aktyvų socialinį gyvenimą ir susitikite su naujais žmonėmis! Jei turite, būkite atsargūs flirtuodami, galite nesunkiai įsivelti į meilės trikampį.


VĖŽIAI. Savaitės pradžioje pasistenkite išlikti ramūs ir nedarykite jokių skubotų išvadų savo asmeniniame gyvenime. Naudokitės galva, o ne vadovaukitės impulsais. Trečiadienis, ketvirtadienis  jūsų asmeniniam gyvenimui suteiks įdomių spalvų. Atrodys, jog pats likimas veda jus prie sėkmingų atsitiktinumų, o pačių vėžiukų nuotaika bus kiek nenuspėjama. Tai padovanos jūsų pasimatymams dar daugiau žavesio. Tad dar nesulaukus savaitgalio vėžiukai galės džiaugtis impulsyviu ir aistringu laikotarpiu. Šeštadienis, sekmadienis ramus bei harmoningas.


LIŪTAS. Jūs turite daug patirties asmeniniame gyvenime, tačiau savaitės pradžioje bus geriau jei išliksite ramesni ir nedemonstruosite savo sukaupto žinių lobyno. Nors kartais viena kita protinga replika sukurs žaismingas flirto situacijas. Trečiadienį, ketvirtadienį liūto įtaka mažės, todėl turėsite įdėti daugiau pastangų tiek meilės, tiek karjeros srityje. Tačiau savaitgalį galėsite atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką. Nevaržykite savo teigiamos energijos - dalinkitės ja su kitais ir būkite nevaržomi.

 

MERGELĖ. Pirmadienį ir antradienį mergelių  protas bus pernelyg užimtas finansiniais reikalais. Galimas stresas dėl šeimyninio gerbūvio ir pinigų. Tačiau trečiadienį visus rūpesčius greit pamiršite ir stačia galva pasinersite į audringą meilės gyvenimą. Įdomios pažintys ir susitikimai primins jums, jog yra šis tas geriau už pinigus! Ketvirtadienis, penktadienis bei šeštadienis tinkamas atviriems ir giliems pokalbiams su antrąją puse. Tikėtina, kad būsite išgirstos, o ir pačios mergelės supras šį tą svarbaus apie ką ankščiau nesusimąstė. Sekmadienį ilsėkitės ir neapkraukite savęs buities rūpesčiais.SVARSTYKLĖS.  Ši savaitė palanki glaudžių santykių vystymuisi. Puoselėkite romantiškus jausmus ir tai bus viskas, ko reikės nenumaldomai aistrai įžiebti (net jei iš pradžių ir turėsite išsiaiškinti keletą painių ir sudėtingų dalykų). Trečiadienį ir ketvirtadienį kažkas gali pasikėsinti į jūsų privatų gyvenimą, tačiau nauja patirtis gali tapti įdomiu įššūkiu. Atviri pokalbiai ir atskleistos paslaptys suteiks svarstyklių gyvenimui daugiau intrigos ir žaismo. Savaitgalį dalinkitės savo emocijomis ir puikia nuotaika su mylimais žmonėmis, šeima.
 SKORPIONAS. Jei esate nusiteikę romantiškiems santykiams, būkite nuolaidesni savo partneriui ir neįsitraukite į konfliktus. Jei tą padarysite, iki savaitės vidurio galėsite džiaugtis grėsmingais ir tuo pačiu, jaudinančiais meilės žaidimais. Tikėtina, kad atrasite partnerio savybes, kurių seniau nepastebėjote. Ketvirtadienį drąsiai imkitės savo planų įgyvendinimo, tai ką suplanuosite pavyks geriau nei tikėjotės. Tai palankus laikas tiek darbo, tiek asmeninių santykių prasme. Savaitgalį žvaigždės prognozuoja reikškingą įvykį skorpionų asmeniniame gyvenime.ŠAULYS. Jei savaitės pradžioje mokėsite į viską pažvelgti optimistiškai, savo asmeniniame gyvenime galite tikėtis itin malonių ir romantiškų akimirkų. Šiuo laikotarpiu galėsite pasijusti savo likimo kūrėjais ir tai yra nuostabu! Trečiadienį ir ketvirtadienį pasistenkite išlikti ramūs ir tvirti, brangiam žmogui gali prireikti jūsų užuojautos ir paramos.Tai gerokai sutvirtins jūsų karmą ir suteiks naujų jėgų. Savaitgalį ir vėl dominuosite. Šiam kartui sugalvokite šį tą veržlaus, įdomaus ir erotiško!

 

OŽIARAGIS. Jei savaitės pradžioje pajusite, jog jūsų gyvenimas stojasi į vietas, nepamirškite bendravimo ir dalinkitės gera nuotaika su kitais. Ypač su tais, kurie įnešė į jūsų širdį nemažai sumaišties. Antradienį ir trečiadienį stipriai pasireikš ožiaragių analitinis mąstymas ir gebėjimai objektyviai vertinti situaciją. Pasinaudokite tuo. Ketvirtadienis, penktadienis itin jausmingas. Atsiduokite aistrai ir kūniškų malonumų pagundai. Nuotykis, kurį patirsite ilgai neišblės iš atminties. Savaitgalį sužinosite svarbios informacijos apie jus dominantį asmenį. Atidžiai ją išstudijuokite.

 


VANDENIS . Pirmadienį ir antradienį jūs turėsite galimybę nustatyti naujas tendencijas, kurios stipriai paveiks jūsų asmeninį gyvenimą. Išdrįskite imtis iniciatyvos intymiuose reikaluose ir turėsite puikių rezultatų! Savaitės viduryje būsite pačiame dėmesio centre. Stipriai atsiskleis vandenių kūrybiškumas, originalumas ir savitas mąstymas. Tad naujų gerbėjų taip pat netrūks. Savaitės pabaigoje vėl sugrįšite į nuotykių paieškas ir galėsite mėgautis naujais atradimais meilės sferoje.ŽUVYS. Nuo savaitės pradžios žuvys apsigyvens iliuzijų pasaulyje ir nenorės žvelgti realybei į akis. Tačiau galbūt taip dar geriau, nes tiesus žvilgsnis į esamą situaciją gali viską tik pabloginti. Trečiadienį ir ketvirtadienį jūs tai puikiai suprasite patys. Parodykite savo įsipareigojimus bei iniciatyvą ir rezultatų ilgai laukti neteks. Savaitgalį aktyviai mėgaukitės mažais dalykais ir nesiimkite grandiozinių planų bei neapkraukite savęs bereikalingomis problemomis. www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras