Meilės horoskopas (07 27 - 08 02)

horopng(1).png
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Nuo savaitės pradžios avinukai tiesiog eis iš proto ir bus nepatenkinti meilės ryšiais. Tačiau nevertėtų visos kaltės suversti antrajai pusei. Galbūt Jums tiesiog reikia atostogų? Pasistenkite daugiau laiko skirti susitikimams su šeima ar  draugais ar pasiimkite į rankas storą meilės romaną. Gyvenimas tik tada atrodys žaismingas it gražus, kada išmoksite mėgautis mažyčiais stebuklais. 

 

JAUTIS. Savaitė prasidės dvejopai. Nesėkmes ir įsimintini flirto momentai persipins tarpusavyje. Tačiau  dramos, dinamiškas judėjimas ir netikėtumai yra būtent tai, kas jums suteikia antrą kvėpavimą! Antradienį ir trečiadienį meilės klausimais žvaigždės  pataria būti kantresniems, tačiau ketvirtadienį ir likusią savaitės dalį vėl būsite kupini energijos.  Savaitgalis tinkamas laikas švęsti. Jei yra kokia nors proga, būtinai ją paminėkite su mylimuoju ir brangiais žmonėmis. Pasidalintas džiaugsmas grįš su kaupu. 

 

 

DVYNIAI. Savaitės pradžioje meilės reikalams vargu ar rasite laiko. Dvyniai bus įpareigoti bendrauti su giminaičiais ir juos supančiais žmonėmis.  Tiesa, toks bendravimas gali pareikalauti nemažai jėgų bei energijos. Nuo savaitės vidurio gali kilti pagunda pasinerti į meilės nuotykį. Būkite atsargūs, nes netikėtai gali paaiškėti jūsų paslaptis. Savaitgalį dvynukai pagaliau atras harmoniją ir vidinę ramybę. 
 

 

VĖŽYS.  Meilė būtų tikrai nuobodi, jeigu viskas eitųsi lyg per sviestą. Iki pat trečiadienio vėžių meilės frontas bus kupinas permainų, audrų ir netikėtumų. Tačiau trečiadienį ir ketvirtadienį galėsite atsipalaiduoti ir kuo puikiausiai suvoksite ko norite. Penktadienis bus netinkamas jokiems svarbiems sprendimams, tad geriau nesiimkite spręsti senų problemų, aiškintis santykių su antrąja puse. Savaitgalį būsite pats sau kapitonas, todėl nepagailėkite savęs apdovanoti norimu pirkiniu ar kelione.

 


LIŪTAS. Pasiruoškite atsakyti į širdies klausimus pirmadienį. Ji turi ką jums papasakoti.Apmąstymai ir  meditacija savaitės pradžioje liūtukams atneš saldžių išgyvenimų. Antradienį ar trečiadienį liūto ženklo atstovus užvaldys seksualumo energija. Norėsis šokti, vilioti ir vesti iš proto priešingos lyties atstovus. Tai puikiai jums seksis! Tačiau nuo ketvirtadienio liūto ženklo atstovus puoš neįprastas jiems kuklumas bei  drovumas. Nuo penktadienio atmosfera vėl kais. Galima įdomi ir netikėta pažintis. 

 

MERGELĖ. Savaitės pradžia atneš naujų vėjų į jūsų asmeninį gyvenimą. Tad nepraleiskite progos susipažinti su naujais žmonėmis. Užmegztos naujos pažintys bus naudingos ne tik meilės, bet ir karjeros klausimu. Antradienį ir trečiadienio naktį didelė tikimybė atrasti kažką naujo ir labai įdomaus. Tad būkite drąsios ir nebijokite eksperimentų seksualiniame gyvenime!  Šeštadienį mergelės bus kaip niekad pastabios. Toks naujas jūsų bruožas leis geriau pažinti savo partnerį.  
SVARSTYKLĖS. Jūs mylite ne konkretų žmogų, o pačią meilę. Tačiau visai nesvarbu, kas yra jūsų meilės objektas, svarbiausia, jog būsite pakerėtos šio nuostabaus jausmo.  Nuo savaitės vidurio grįšite į realybę. Tai tinkamas metas imtis naujų planų įgyvendinimo, susijusio su turtu ir nuosavybe. Tad ketvirtadienis ir penktadienis palankus tvarkyti finansinius ir nekilnojami turto reikalus. Savaitgalį svarstykles užvaldys Venera. Nusiteikite audringoms ir kraują kaitinančiomis šėlionėms. 
 


SKORPIONAS. Jei pirmadienį pajusite, kad į jūsų meilės gyvenimas pernelyg nuobodus ar esami santykiai atšalo, neskubėkite nutraukti esamų ryšių. Žinokite, kad tai laikina. Antradienis ar trečiadienis paneigs visas abejones ir beliks tik atsiduoti į aistros ir meilės sūkurį. Atgimę jausmai leis atrasti vidinę ramybę, tad ketvirtadienį ir penktadienį įsivyraus jausmų pusiausvyrą. Savaitgalį degančia aistrą svarstyklėse pažadins intelektualus bendravimas. 

 

ŠAULYS. Pirmadienį šaulių lauks lauks naujos pažintys ir romantiški susitikimai. Didelė  tikimybė sutikti žmogų, kuris aukštyn kojomis apvers jūsų gyvenimą. Antradienis ir ketvirtadienis - itin kūrybiškas metas tiek meilės, tiek karjeros prasme. Tiks imtis romantiškų planų ir naujų idėjų įgyvendinimo. Penktadienį galite suprasti kažką, kas ilgą laiką jums nedavė ramybės. Tai leis į viską pažvelgti paprasčiau, todėl savaitgalį jausitės tiesiog nuostabiai. 

 


OŽIARAGIS. Jūsų asmeninė laimė yra glaudžiai susijusi su šeima ir buitimi. Savaitės pradžioje pabandykite atnaujinti būstą ar bent šį tą jame pakeiskite bei pamatysite, jog daugiau romantikos atsirado ir kasdieniniame gyvenime. Ketvirtadienį venkite kaprizų ir nebūkite tokie reiklus partneriui.Per didelis užsispyrimas ir geresnio gyvenimo troškimas gali atnešti didelių finansinių nuostolių. Savaitgalį žvaigždės ožiaragiams potaria mažiau kreipti dėmesį į kitų žmonių norus, o daugiau dėmesio skirti sau.

 

VANDENIS.  Pirmadienis pati tinkamiausia diena gydyti save tuo, kas suteikia džiaugsmą ir pasitenkinimą. Antradienį ir trečiadienį jūsų asmeniniai santykiai primins meksikietiškų kino filmų scenarijų, tad galite neabejoti - nuobodžiauti neteks. Ketvirtadienis, penktadienis, tai  puikios dienos romantiškiems planams. Bus lemta išsipildyti viskam, ką tik būsite suplanavę. Savaitgalį pasikliaukite instinktais ir intuicija bei nedarykite nieko, kam prieštarautų jūsų vidinis balsas.

 

ŽUVYS. Nuo pirmadienio norėsis lėkti, skubėti ir daug ką nuveikti, tačiau kad ir ką bedarytumėte, reikalai strigs ir vargu ar ką nors galėsite pakeisti. Antradienį ir trečiadienį žuvis valdys emocijos ir vidiniai impulsai, tačiau atminkite, kad sėkmės sulauksite tik tada, kada pažabosite savo energiją ir suprasite tikruosius savo siekius. Įsiklausykite į širdies balsą ir dar kartą pagalvokite ar elgiatės teisingai. Savaitgalį pagaliau pavyks pasiekti tai, ko taip troško jūsų širdis. Romantiška atmosfera, susitikimai su naujais  žmonėmis ir intriguojantys pokalbiai atneš daug nuostabių akimirkų jums ir aplinkiniams.
 
 


www.suaugusiems.lt

 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras