Meilės horoskopas (08 24 - 08 30)

horopng.png
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Ar manote, kad kad turite teisę savo asmeniniam gyvenimui suteikti daugiau laimės? Pirmadienis tiesiog idealiai tiks tiks šiam tikslui. Tik pernelyg neskubėkite ir gausite viską, ko norėsite. Antradienį ir trečiadienį daugelyje sričių būsite lyderis. Šios dienos tinkamos imtis  grandiozinių meilės ir karjeros  planų. Jums bus lengviau nei įprastai atrasti bendrus dalykus ir interesus su jus supančiais dalykais ir žmonėmis. Savaitės pabaigoje galite patirti nusivylimą.  Visai nebūtina imtis drastiškų priemonių, tačiau kelti pernelyg didelių lūkesčių savo partneriui taip pat neverta.

 

JAUTIS. Jei kiekvienas pirmadienis būtų toks fantastiškas! Šį pirmadienį jautukai padarys svarbų atradimą savo asmeniniame gyvenime. Tačiau trečiadienis, ketvirtadienis emociškai gan sunkus. Būsite priversti kumščiu trenkti į stalą, nes aplinkiniai nuolat bandys jus išprovokuoti. Tačiau parodytas ryžtas ir tvirta nuomonė yra kur kas geriau už aplinkinių ignoravimą. Savaitės pabaiga žada daugiau laimingų įvykių. Nuo penktadienio popietės iki pat savaitgalio pabaigos jautukai mėgausis nežabota aistra, o santykiuose įsivyraus harmonija ir supratimas. 

 

DVYNIAI. Pirmadienį, tarp jūsų ir jus dominančio asmens bus gan didelė konfrontacija. Tačiau nepaisant to jūs turite parodyti šiek tiek iniciatyvos ir žengti pirmą žingsnį. Antradienį ir trečiadienį būkite pasirengę netikėtumams. Jūsų kunkuliuojanti energija ir charizma kaip magnetas trauks neįprastus  žmones, o tai suteiks jūsų gyvenimui daugiau staigmenų ir įsimintinų akimirkų. Savaitės pabaigoje karjeros klausimai nustelbs visus kitus gyvenimo aspektus, tad nereikia stebėtis dėl partnerio nuotaikų kaitos. Savaitgalį pagalvokite, ką galite duoti savo draugams ir patiems mylimiausiems žmonėms. 

 

VĖŽYS. Pirmadienį niekam neleiskite jums drausti! Jūsų emocinė būsena suteiks jums galimybę užmegzti įdomias ir naudingas pažintis. Tačiau privalote klausyti savo intuicijos ir atsakykite  tik į jums patrauklius pasiūlymus. Antradienį ir trečiadienį gali būti sunku išlaikyti racionalų požiūrį  ir emocinę pusiausvyrą, tad bus didesnė konfliktų ir nesutarimų tikimybė. Ketvirtadienis, penktadienis – jausmų, aistros ir atgimusių jausmų laikas. Bus paprasta kalbėti apie viską, o jūsų jausmų tikrumu neabejos niekas. Tačiau savaitgalį vėžiukai bus linkę į didesnį impulsyvumą, tad prieš ką nors sakydami, gerai pagalvokite. 

 

LIŪTAS. Savaitės pradžioje liūtukams be vargo pavyks palikti puikų įvaizdį apie save. Tad pirmadienį ir antradienį drąsiai imkitės ryžtingų veiksmų tiek meilės, tiek karjeros srityje.  Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite jautrūs, kūrybiški ir gebėsite paliesti itin jautrias temas. Tai puikus metas susitaikymui ir kompromisų ieškojimui. Savaitės pabaigoje niekur neskubėkite. Žvaigždės pataria  pasinerti į savianalizę, o atsakymų ieškokite širdyje. Tik gilinimasis į save pačius padės surasti atsakymą į jums rūpimą klausimą. 

 

MERGELĖ. Net meilėje, tokios savybės kaip darbštumas ir sąžiningumas, duoda vaisių. Tad pirmadienį , antradienį imkitės iniciatyvos ir parodykite savo partneriui, kaip gebate juo rūpintis. Savaitės viduryje į viską žiūrėsite su aistra ir polėkiu. Tai nuostabių nuotykių ir svajonių išsipildymo dienos. Ketvirtadienis ir penktadienis mergelės žada svarbų asmeninio gyvenimo įvykį, bet su viena sąlyga – neskubinkite įvykių. Savaitgalis – energingas ir aktyvus, tad veikite drąsiai ir mėgaukitės!

 

SVARSTYKLĖS. Jokios melancholijos ir drąsių sprendimų pirmadienį. Pažvelkite į dalykus iš šviesiosios pusės ir pamatysite, jog kompleksai, prietarai ir kiti negatyvūs dalykai  yra tik jūsų galvoje. Antradienį ir trečiadienį iš naujo atrasite savo kūrybiškumą ir norėsis išbandyti kažką naujo. Pirmyn, dabar jūsų drąsa bus vertinama, o svarstyklių sąmojis kaip magnetas trauks naujus gerbėjus. Ketvirtadienį ir penktadienį nekelkite didelių lūkesčių nei sau, nei aplinkiniams. Taip išvengsite skaudžių išgyvenimų. Savaitgalį pabandykite surasti pusiausvyrą tarp altruizmo ir egocentrizmo. 


SKORPIONAS. Jūs esate pasirengę žengti žingsnį į priekį? Būkite iniciatyvūs ir  priimkite svarbius sprendimus. Pirmadienis tam ypač tinka. Pagaliau suprasite, kad asmeniniuose santykiuose įsivyravo taika ir harmonija. Tiesa trečiadienį, ketvirtadienį galite pajusti, kad kažkas kišasi į jūsų santykius ir bando jums pakenkti, tačiau šiuo atveju pyktis nieko neišspręs, o tik dar labiau apsunkins padėtį. Išlikite ramūs ir nuo penktadienio kurkite romantiškus planus. Vienišiams tinkamas metas megzti naujas pažintis. 

 

ŠAULYS. Nuo savaitės pradžios šaulių moto galėtų būti: „Glaustai ir tik apie esmę!”. Tokia kalbėjimo maniera padės jums pasiekti bet kokių tikslų, nes žmonės bus linkę jūsų klausyti ir įsidėmės kiekvieną šaulio ištartą žodį. Mėgaukitės konkrečiu, užtikrintu, tačiau nuoširdžiu bendravimu iki pat trečiadienio. Ketvirtadienis ir penktadienis šiek tiek apatiškas. Atrodys, kad virš jūsų kaupiasi tamsūs debesys, o darbingumas ir romantiškas polėkis ženkliai sumažės. Savaitgalį leiskite sau atsipalaiduoti ir pailsėti.

 

OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje, visi įvykiai, nutikę jūsų gyvenime bus jums labai naudingi. Pirmadienį neatsiginsite gerbėjų, tačiau jau trečiadienį gali tekti spręsti dilemą dėl savo pačių laisvamaniško požiūrio į gyvenimą. Jei jums rūpi atsakymas į klausimą: „Kaip aš turėčiau susitvarkyti savo asmeninį gyvenimą?“, vertingiausia atsakymo būtų ieškoti per kūrybiškumo, minčių ir jausmų prizmę. Savaitgalį pasistenkite ieškoti stabilumo ir pastovumo. 

 

VANDENIS. Nuo savaitės pradžios jūsų santykiai su mylimu žmogumi ir aplinkiniais bus intensyvūs, tačiau jei norite pasiekti savo tikslų, geriau palaukite, kol aistros šiek tiek atslūgs. Kitaip rizikuojate pakliūti į keblią padėtį,o ką jau bekalbėti apie paliktas ir atstumtas sudaužytas širdis. Trečiadienį  objektyviau galėsite vertinti savo gyvenimą ir jus ištikusias situacijas, tačiau ketvirtadienį ir penktadienį būkite atsargūs ir nepainiokite meilės ir finansinių reikalų. Savaitgalis žaismingas, seksualus ir labai intelektualus.


 

ŽUVYS. Ar norite imtis lyderio pozicijos ar jums labiau patinka sekti paskui kitus? Pirmadienį jums reikės nuspręsti, ką daryti. Laimei, intuicija pakuždės tinkamą sprendimą. Savaitės viduryje ir pabaigoje svajosite apie ateitį, kursite grandiozinius planus, o į asmeninius santykius pažvelgsite iš šviesiosios pusės. Džiuginkite ir vertinkite teigiamus pokyčius asmeniniame gyvenime, tai suteiks naujų jėgų ir ryžto. Tiesa, sekmadienį žuvims kur kas naudingiau bus ne svajoti, o mąstyti racionaliai ir išlaikyti aštrų protą.Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras