Meilės horoskopas (08 31 - 09 06)

horopng.png
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS.  Visa šią savaitę jausite, jog jūsų asmeniniai santykiai yra teigiamų emocijų šaltinis. Iš partnerio galite tikėtis dovanų, komplimentų ir nuolaidumo. Trečiadienis sudarys puikias sąlygas dra labiau sutvirtinti tarpusavio ryšį. Tai puiki diena priimti rimtus sprendimus, planuoti vestuves. Penktadienį, Jupiteris atsidurs avino ženkle, tad pasijusite lyg atgavę atrą kvėpavimą, jausite stiprų meilės ir gerbėjų antplūdį. Tačiau sekmadienį nesielkite diktatoriškai ir neverskite partnerio pavyduliauti, taip viską sugadinsite. 

 

JAUTIS. Šią savaitę norėsis daryti viską, jog jūsų asmeniniai santykiai teiktų daugiau pilnatvės ir džiaugsmo. Tačiau neskubėkite daryti perversmo privačiame gyvenime, jaudintis ir abejoti partnerio jausmais nėra pagrindo. Kartais viena gera naujiena yra geriau už tūkstančius staigmenų. Svarbios ir jums palankios žinios galite tikėtis trečiadienį ir ketvirtadienį. Šį savaitė jautukas bus ypač svarbi informacine prasme. Netikėtai galite rasti informacijos apie jus dominantį žmogų arba galite sulaukti žinių iš žmogaus, kurį seniai norėjote pamatyti. 

 

DVYNIAI. Šią savaitę galite tikėtis stulbinančiai romantiškų nuotykių, meilės, tačiau, gaila, ne partnerystės ir santuokos. Kol mėgausitės lengvabūdišku gyvenimu ir pernelyg negalvosite apie ateities planus, tol viskas klostysis puikiai. Tačiau jei mėginsite  siekti rimtos draugystės, amžinos meilės tikslų, jūsų svajonėms vargu ar bus lemta išsipildyti. Asmeniniuose santykiuose galimi trukdžiai. Venkite konfliktų ir nesiaiškinkite santykių su antrąja puse. Ypač pavojingas laikas antradienis ir ketvirtadienis

 


VĖŽIAI. Pirmąją šios savaitės pusę vėžiai turės puikią galimybę eiti į pasimatymus, flirtuoti ir net užmegzti naujus santykius. Trečiadienis ypač stiprus: jausite, jog jausmai yra labai  gilūs, o jus supantys įvykiai – intensyvūs ir svarbūs. Antroje savaitės pusėje gebėsite analizuoti savo būseną ir mokėsite susitelkti į jums svarbius dalykus. Ypač sekmadienį, nebus užduoties, kurios neįveiktų jūsų protas ir rankos tiesiog nemokės pasiduoti. 

 

 LIŪTAS. Kuo daugiau pastangų skirsite asmeniniams santykiams, tuo sunkiau bus pasiekti gerų rezultatų. Pabandykite atsipalaiduoti ir plaukti pasroviui. Nesistenkite pakeisti dalykų ir neskatinkite romantikos judėti  pirmyn. Kartais neįprasti dalykai ir staigmenos nė nėra būtinos.  Šios savaitės raktas į gyvenimo sėkmę – paprastumas, paprastumas ir pasitenkinimas tuo, ką turi. 

 

 

MERGELĖS. Šią savaitę net du kartus atsidursite situacijoje, kai jos tiesiog negalėsite kontroliuoti. Tai jus įtrauks į verpetą, kuriame būsite priverstos suktis ir žiūrėti iš šalies, kas gi vyksta. Trečiadienį pajusite didžiulį potraukį  ir jausmų antplūdį. Toks entuziazmas nustebins ir priblokš jus pačias. Tiesa, sekmadienį taip pat galimas jausmų proveržis, tačiau stenkitės nuo to susivaldyti. Užklupusios emocijos, tokios kaip pavydas ir susierzinimas, pritrauks konfliktus ir rietenas.

 

 

SVARSTYKLĖS. Venera sustiprins privataus gyvenimo interesus, susijusius su klestėjimu ir asmenine laime. Ši savaite potencialiai sėkmingas laikas meilei ir finansams. Jūsų elgesys ir sustiprins aplinkinių susidomėjimą, o tai suteiks jėgų imtis ryžtingų veiksmų. Tačiau neskubėkite išsirinkti naujo meilės objektu ir palaukite trečiadienio. Šią dieną jūsų jausmai bus ypač ryškūs ir aiškūs. Penktadienis suteiks daug progų palenkti bet kokių įvykių eigą savo kryptimi. Tiesa sekmadienį svarstyklės gali išgyventi itin stiprias emocijas, o toks perdėtas emocionalumas gali pakenkti santykiams. Pasistenkite valdytis. 

 

SKORPIONAS. Šią savaitę skorpionai neturės noro romantikai ir skeptiškai žiūrės į pačią meilę. Tad nieko keisto, jeigu  romantiškų momentų ir aistringų naktų teks palaukti. Praktiškumas ir noras kurti ateitį bus svarbiausias jūsų devizas visą šią savaitę. Tačiau žvaigždės nerekomenduoja pamiršti nei vienos gyvenimo srities. Planuokite laiką, darbą ir susitikimus kaip patogiausia jums, tačiau neatšaukite pasimatymų. Malonus bendravimas bus daug žadantis ir leis skorpionams patirti įdomių emocijų. Ypač naudingos pažintys  užsimezgusios pirmadienį, antradienį ir penktadienį. 


 

ŠAULYS. Jei jūs neturite romantiškos nuotaikos, nereikia. Priverstinės pramogos tikrai jus į trauks į nepatogias  ir net pavojingas situacijas. Tiesa, išskyrus trečiadienį. Drąsa ir azartas savaitės viduryje bus jūsų didžiausias varikliukas, o tikėtis galima visko. Ketvirtadienį norą pasinerti į azarto sūkurį pakeis kūniški malonumai ir aistra. Tačiau tai padės jums suprasti, patį svarbiausia -  savo tikruosius jausmus. Tad antroje savaitės pusėje romantikos energetika tik stiprės ir grįšite į savąjį aš.

 

OŽIARAGIS. Ožiaragiai šią savaitę bus įvaldę socialines ambicijas. Naujų pažįstamų akyse sudarysite patikimo žmogaus įvaizdį, tad tikėtini ir nauji, įdomūs projektai. Sprendžiant bet kokius klausimus jūsų seksualumas ir gebėjimas flirtuoti suteiks naujų progų ir galimybių. Pasinaudokite tuo pirmadienį, trečiadienį ir šeštadienį. Tiesa, sekmadieni nederėtų pernelyg pasikliauti savo veržlumu ir ambicingumu, galite skaudžiai užsigauti. 

VANDENIS.
Trečiadienis atneš palankių galimybių ieškoti savo antrosios pusės svetur. Bus nesunku atskirti tikrus gerbėjus nuo netikrų, o esami santykiai atrodys stabilūs ir tvirti. Vandeniams, turinčioms antrą pusę ne iš svetur, žvaigždės pataria keliauti į romantišką kelionę. Tai padės sustiprinti tarpusavio santykius. Penktadienis suteiks įdomios ir naujos seksualinės patirties. Iki pat savaitės pabaigos gyvensite euforija. 

 

ŽUVYS. Buvimas su partneriu bus visų svarbiausia, o naujos pažintys turės potencialą išsivystyti į rimtus santykius. Tiesa, bus gana didelė ir trumpalaikių nuotykių tikimybė. Viskas, ko ir kiek jums reikia. Tačiau neskubinkite įvykių patys ir nereikalaukite tam tikrų įsipareigojimų iš žuvų. Bet kokie lūkesčiai gali neatspindėti tikrosios realybės. Linksmybių ir šou tikėtis galima ir net būtina, tačiau formaliems  ir oficialiems dalykams nebus nei noro, nei laiko. Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras