Meilės horoskopas (09 07 - 09 13)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Venera ir Jupiteris suteiks jums apsaugą nuo bėdų, atneš laimę ir padės sutvirtinti asmeninius santykius. Tuo  pat metu, šių planetų įtaka padidins slaptų romanų tikimybę, sutiksite daug mielų ir jums neabejingų žmonių. Tokią kosmoso įtaką stipriausiai pajusite pirmadienį ir ankstyvą antradienio rytą. Šiomis dienomis atsivers naujos perspektyvos galimybės ir bus sudarytos palankios sąlygos sudaryti naudingus sandorius. Savaitgalį Venera jus nustums į dinamišką ir įdomų meilės nuotykį. Mėgaukitės tuo.

 

JAUTIS. Pirmoje savaitės pusėje jausite susikaupusį stresą. Jūsų laukia  neprognozuojamos situacijos, galite pajusti, jog staiga netekote jėgų ir pusiausvyros. Esant tokiai situacijai nerekomenduojama eiti į pasimatymus ar aiškintis santykių su antrąja puse ( jeigu jūs norite konstruktyvaus pokalbių, o ne ginčų). Tačiau jei siekiate nutraukti santykius, ši savaitė bene tinkamiausias metas tai padaryti. Nuo penktadienio laikas bus palankesnis. Įsivyraus supratimas ir lengviau pradėsite viską iš naujo. Savaitgalis apgaubs jus meilės nuotaika ir patirsite daug malonių, erotika pripildytų išgyvenimų.

 

DVYNIAI. Jei norite pradėti spręsti su partneryste susijusius klausimus, darykite tai palengva, su flirto ir lengvo bendravimo giesmele. Tam tinkamiausias laikas pirmadienio, antradienio ar trečiadienio popietė. Tikėtina, kad širdies draugą ar verslo partnerį pavyks palenkti į savo pusę. Tačiau atminkite, kad  nevalia ko nors reikalauti, ypač tada jei esami santykiai yra pradiniame etape. Antraip galite iššaukti aštrias ir neprognozuojamas  partnerio reakcijas. Nuo ketvirtadienio pastebėsite, jog problemos sprendžiasi savaime. Mėgaukitės atraktyviu laisvalaikiu ir pramogaukite.

 

VĖŽYS. Ši savaitė  bus neatsiejama nuo asmeninio gyvenimo ir šeimos. Jei jūs esate šeimos žmogus, šauniai laiką leisite su šeima. Jei šiuo metu jums svarbiausia yra meilė, tuomet drąsiai ryžkitės aistringiems ir šiltiems pasimatymams. Jei esate vieniši,antradienį pasistenkite skirti laiko šeimai ir draugams. Tai palankus laikas sutvirtinti santykius su artimais žmonėmis. Nuo trečiadienio įsivyraus romantiškesnė atmosfera. Savaitgalis palankus kelionėms, išvykoms į užsienį.

 

LIŪTAS. Šiokiadieniai nesudarys palankių sąlygų asmeniniam privatumui. Bus geriau jei iki pat penktadienio nerodysite iniciatyvos ir nesigriebsite organozatoriaus vaidmens nei darbe, nei asmeniniuose santykiuose. Bus per mažai jėgų spręsti problemas taikiai, nebūsite linkę į kompromisus. Tačiau nuo penktadienio viskas apsivers aukštyn kojomis, pajusite jėgų antplūdį ir viskas ką bedarysite, kryps jūsų naudai. Savaitgalis dinamiškas, aistringas ir veržlus, o bet kokios jūsų iniciatyvos - sveikintinos. 

 

MERGELĖS. Šią savaitę jūsų energija bus sutelkta į darbą ir karjeros perspektyvas. Tačiau atminkite, kad tai kas svarbu jums, nebūtinai privalo būti pačiu svarbiausiu dalyku ir kitiems. Tad pasistenkite nebūti užvaldomos egoizmo ir skirkite bent šiek tiek nuoširdaus dėmėsio mylimajam. Jei to nepadarysite gali iškilti nemenka grėsmė asmeniniams santykiams. Ypač pavojingas trečiadienis ir šeštadienis. Antradienis palankus priimti atsakingiems sprendimams, susijusiems su profesine kvalifikacija ir finansais. 

 

SVARSTYKLĖS. Šią savaitę svarstyklių energija bus nukreipta į asmeninį gyvenimą ir meilę. Jūs traukiate gerbėjus savo nuoširdumu, intuityvumu, asmeniniu žavesiu ir išoriniu patrauklumu. Tai ,be abejonės, garantuos jums sėkmę tiek sprendžiant darbo reikalus, tiek puoselėjant asmeninius santykius. Ypač sėkmingas pirmadienio vakaras. Tai laikas, kada jūsų viltims ir svajonėms bus lemta išsipildyti.Trečiadienis atneš harmoniją ir vidinę ramybę, o per savaitgalį galėsite plėtoti romantiškus ryšius. Tai padaryti bus lengva kaip niekada.
 

SKORPIONAS. Darbo dienomis vargu ar rasite laiko romantiškiems pasimatymams. Žvaigždės nerekomenduoja planuoti meilės pasimatymų. Didelė tikimybė, jog nusivilsite ir liksite nesuprasti. Tad kartais geriau palaukti, nei imtis planų ir daryti ką nors prieš savo valią. Ypač būkite atsargūs penktadienį. Ši diena paskatins skorpionus imtis drastiškų ir net kategoriškų veiksmų. Savaitgalis palankesnis, pamatysite, jog tai, kas buvo neįmanoma, ištiesų yra lengvai pasiekiama, įgyvendinama.

 

ŠAULYS. Savaitės pradžioje jūsų nuojauta gali būti klaidinga. Gali būti, kad būsite nusiteikę apatiškai brangių žmonių atžvilgiu, tačiau  visos abejonės išsisklaidys, jei suteiksite jus mylintiems žmonėms šansą praleisti laiką kartu su jumis. Penktadienis ypač palankus gvildenti klausimus, susijusius su šeima ir namais. Savaitgalis įdomus, didelė tikimybė užmegzti netikėtą meilės romaną.


OŽIARAGIS. Pirmadienį ožiaragiams kaip oro trūks nuoširdaus bendravimo. O kas geriau išlaisvins jus nuo abejonių jei ne mylimo žmogaus buvimas šalia? Romantiškas susitikimas suteiks jums taip reikiamą psichologinę paramą. Antradienį jūsų mintis gali temdyti finansiniai reikalai, tačiau atminkite, jog pykdami nieko nepasieksite, verčiau ramybės ir teigiamų emocijų ieškokite dvasiniuose dalykuose. Trečiadienį galite sulaukti komplimentų ir romantiškų pozicijų iš gerokai vyresnio žmogaus ar viršininko. Savaitgalį daugiau laiko skirkite tėvams ir vaikams. Jiems gali prireikti jūsų palaikymo ir supratimo.


VANDENIS. Pirmoje savaitės pusėje palanku užmegzti naujas pažintis ir imtis tvarkyti reikalų, kuriuos seniai atidėliojote. Nuo ketvirtadienio gyvenimas pasirodys dar ryškesnis ir įdomesnis. Įvairūs renginiai, adrenalinas ir nuotykiai bus jūsų gyvenimo varikliukas. Tačiau būkite atsargūs ir neskubėkite niekam įsipareigoti ar ko nors žadėti. Antraip, galite įsivelti į pavojingą ir ilgai trunkančią avantiūrą.

 

ŽUVYS. Šiokiadieniais tam tikri įvykiai privers jus į viską žiūrėti per romantikos ir meilės prizmę. Jokie reikalai nebus svarbesni už jausmus ir pačius brangiausius žmones. Mėgaukitės aistringais ir kupinais harmonijos ryšiais pirmadienį, antradienį ir penktadienį.Tačiau šeštadienį ir sekmadienį būkite itin atsargūs, galimos erotinės provokacijos ir kitų žmonių pavydas dėl jūsų sėkmės. Tad savaitgalį verčiau nekelkite kojos iš namų ir neprisidarysite   nereikalingų problemų.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras