Meilės horoskopas (09 14 - 09 20)

horopng.png
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Net jei ir ankščiau atrodė, kad asmeniniame gyvenime nėra tvarkos, pirmadienį pajusite, kad viskas priklauso nuo jūsų pačių, todėl mokėsite sutelkti visą energiją į jums svarbius dalykus. Trečiadienį tikėtina didelė pažanga asmeniniuose santykiuose. Tai tinkama diena ko nors prašyti ir tikėtis. Jūsų prašymai ir norai bus išgirsti. Penktadienį pakvips lengva erotika ir intymumu. Savaitgalis tinkamas planuoti vestuves ar į jas vykti. Tai įdomių pažinčių ir sėkmingos partnerystės laikas.

 

JAUTIS. Nuo antradienio iki penktadienio bus daug šurmulio, pastovaus flirto, masinių mitingų ir  naujų pažinčių. Šią savaitę jūsų šansai dalyvauti masiniuose renginiuose, aktyviose pramogose, sporto renginiuose bus ypač dideli. Nuo penktadienio prasidės intymioji savaitės dalis. Bendravimas su antrąja puse teiks teigiamas emocijas, nesunkiai sutarsite vaikų auklėjimo bei kitais šeimos klausimais. Savaitgalis taipogi teigiamas, skirkite laiko namams ir mylimam žmogui.

 

DVYNIAI. Pirmadienis į jūsų gyvenimą atneš aistros ir erotikos energiją, tai leis sudaryti palankias sąlygas įdomiam bendravimui, naujoms pažintims. Planuokite atostogas, jei tik yra galimybė, suplanuokite skubią išvyką ar bent jau maloniai praleiskite laiką restorane ar nuvykite į meno galeriją, muziejų. Trečiadienį jūsų asmeniniai santykiai bus susiję su prabanga, gausa ir įvairove. Ketvirtadienį ir penktadienį žvaigždės  pataria kontroliuoti savo nuotaikų kaitą, tai gali prišaukti nemalonių nesutarimų, kam to reikia? Savaitgalis tinkamas pramogauti ir bendrauti.

 

VĖŽYS. Pirmadienį meilę ir harmoniją rasite namuose. Nuo pirmadienio iki penktadienio taip pat viskas bus daroma vardan santykių ir šeimos gerovės. Tai tinkamas metas priimti rimtus sprendimus. Jei galvojate pasipiršti, tai darykite penktadienį. Šią dieną vėžiukus gaubs itin stipri romantikos ir meilės energetika. Vienišiams tai pat palankus laikas. Tikėtina sutiksite žmones su kuriais esate susiję karminiais ryšiais. Savaitgalį dalinkitės džiaugsmais su šeima, mylimais žmonėmis..

 

LIŪTAS. Pirmadienis bus aistringas, jausmingas ir erotiškas. Ypač įdomių potyrių teiks pasimatymų akimirkos su naujais žmonėmis. Ypač svarbi diena tiems, kurie planuoja susitikimą su nepažįstamu asmeniu: subtilios užuominos privers jausti nejaukiai, tačiau nuostabiai, ir toks bendravimas tęsis gan ilgą laiką. Trečiadienį ir ketvirtadienį palanku planuoti nereikšmingus susitikimus. Bendravimas ir maži dalykai teiks didžiausią džiaugsmą. Savaitgalį Saulės ir Jupiterio įtaką liūtams žadą perspektyvias ir ilgalaikes pažintis bei laimingą ir harmonijos kupiną šeimyninį gyvenimą.

 

MERGELĖ. Nuo antradienio iki penktadienio jūsų karjera, verslas augs lyg riedanti sniego gniūžtė. Jums bus suteiktos visos galimybės produktyviai derėtis ir spręsti finansinius ir dalykinius reikalus. Apskritai šios savaitės pažintys bus naudingos ir meilės, ir karjeros prasme. Viskas priklausys nuo jūsų ir to, kokios santykių baigties norite. Vienišoms mergelėms palankus laikas megzti pažintis pažinčių svetainėse. Didelė tikimybė sutikti antrąją pusę. Šeštadienį netikėtas, tai paskatins jus priimti kūrybiškus sprendimus. Sekmadienį skirkite poilsiui.

 

SVARSTYKLĖS. Visus asmeninius reikalus geriau tvarkykite ketvirtadienį. Ši diena jums bus ypač patraukli ir sėkminga. Jei esate vieniši,  ketvirtadienį turėsite visas galimybes užmegzti įdomias pažintis, susitiksite su patraukliais žmonėmis. Šie susitikimai leis patirti nuostabių ir  jausmingų išgyvenimų. Savaitė taip pat palanki lankytis muziejuose, kultūriniuose renginiuose. Tačiau nepamirškite ir šeimos. Tai ką padarysite vardan jos, bus jūsų nuopelnas. Tad šeštadienį skirkite namams ir šeimai. Šėlionių savaitgalį (bent šeštadienį) geriau vengti.

 

SKORPIONAS. Pirmadienį jums bus sudarytos visos sąlygos slaptiems susitikimams ir  erotiškam šališkumui. Tad galite eiti slaptais neištikimybės keliais arba dalinkitės intymiomis akimirkomis su antrąja puse. Nuo antradienio iki penktadienio asmeniniai santykiai nebus itin produktyvūs, tačiau tai tinkamas laikas užsiimti teisiniais reikalais. Penktadienis asmeniniam gyvenimui suteiks daugiau spalvų. Būsite linkę užmegzti naujas pažintis, o bendravimas teiks asmeniniam  gyvenimui pilnatvės. Jei esate moteris, stiprinkite savo patrauklumą ir grožį. Jūsų skleidžiamos bangos bus ypač stiprios (jei tik tuo pasinaudosite).  

 

ŠAULYS. Pirmadienis jus apdovanos ypač žaisminga nuotaika, todėl nusiteikite flirtui ir aistringai dienai. Trečiadienio vakarą gali būti sunku suprasti partnerio nuotaikų kaitas, tačiau pasistenkite išlikti ramūs ir nekelkite konfliktų. Nors vargu, ar nesusipratimų bus galima išvengti. Ketvirtadienį būkite atidesni partneriui ir pasistenkite išgirsti, kas jums sakoma. Leiskite savo antrajai pusei atverti savo sielą. Savaitgalis aktyvus seksualine prasme. Tai erotinių svajonių išsipildymo metas. 

 

OŽIARAGIS. Pirmadienį ir antradienį ožiaragiai galės pasigirti puikiu humoro jausmu. Pakylėta nuotaika suteiks daug malonaus ir intymioje atmosferoje. Šiomis dienomis žvaigždės pataria vengti triukšmingų pasibuvimų, tačiau tai puikus laikas kurti jaukią ir intymią aplinką. Tai palankus laikas keliautojams. Penktadienį ir savaitgalį verslo partneriai jumyse gali sužadinti kažką daugiau, ir tai bus nesusiję su darbo santykiais. Šeštadienis ir sekmadienis - aistringas, emociškai stiprus, tačiau tuo pat metu ir pavojingas.

 

VANDENIS. Pirmadienį rasite romantišką bendravimą su užsieniečiais. Pirmadienis taip pat palankus kelionėms į užsienį ir egzotiškas šalis. Antradienį žvaigždės pataria atsipalaiduoti ir praleisti laiką intymioje aplinkoje, trobelė miške ar vasarnamis . Trečiadienį skirkite laiką ir dėmesį namams ir šeimai. Tai ką  duosite savo vaikams ir mylimam žmogui, atgausite  su kaupu. Tad rūpinkitės vaikais, apdovanokite juos meile ir dėmesiu. Nuo ketvirtadienio galite pajausti, kad jums trūksta oro ir norėsite nutrūkti nuo grandinės. Prasideda flirto, laisvo elgesio ir pažinčių metas!

 

ŽUVYS. Pirmadienis žuvims atneš intymų bendravimą ir suteiks aistringų ir erotiškų išgyvenimų. Nuo antradienio iki penktadienio palanku planuoti vestuves, įteisinti asmeninius santykius. Tai ateities planų, svarbių susitarimų metas. Vienišos žuvys turės visas galimybes užmegzti artimus ir glaudžius santykius. Bus didesnė romanų ir intensyvių meilės nuotykių tikimybė. Savaitgalis palankus planuoti ramų laisvalaikį. Neplanuokite masinių susibūrimų, tai dvasinės ramybės ir emocinės pilnatvės laikas vienumoje.Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras