Meilės horoskopas (09 28 - 10 04)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Antradienį pavyks sukurti tinkamas sąlygas sustiprinti santykius ir paversti juos rimtais ir patvariais. Tai   puiki diena santuokos įregistravimui, ypač šeimoms, kurios jau gyvena kartu ir turi susilaukusios palikuonių. Trečiadienį, ketvirtadienį avinukai gali būti agresyviai nusiteikę. Net jei ir nebūsite kalti dėl susiklosčiusios situacijos, pasistenkite išlikti ramūs ir neprovokuokite konfliktų. Penktadienį galima santykių krizė. Nebūsite linkę su partneriu dalintis itin jautriai, bet jums labai svarbiais klausimais. Sekmadienis sustiprins asmeninių santykių erotinė galią. Dalinkitės jausmais intymioje aplinkoje. 

 

JAUTIS. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio jums bus sudarytos visos sąlygos flirtuoti, rašyti meilės laiškus ir megzti nuotaikingus meilės romanus. Tačiau jei puoselėjate santuokinius ryšius, verčiau nė nebandykite sužadinti partnerio pavydo. Trečiadienis tinkamas atnaujinti santykius. Nuoširdus rūpestis ir susidomėjimas antrąja puse leis seniems dalykams vėl atgimti. Tai meilės ir harmonijos metas. Savaitgalį jautukus lydės šventinės nuotaikos, o jausmai bus stiprūs, tačiau netrukdys blaiviai mąstyti.

 

DVYNIAI. Pirmadienį visų svarbiausia bus šeimos sveikata ir namiškių gerovė. Rūpinkitės tais, kuriems jūsų reikia ir pamatysite, jog visos problemos išsprendžiamos, o bėdos kurios neįveiktumėte tiesiog nėra. Antradienį tinkamas įvairiems susibūrimams, susitikimams su bendraminčiais, kolegomis ir draugais, o nuo trečiadienio dvynių gyvenime pagaliau įsivyraus erotinės nuotaikos, galimas slaptas meilės romanas. Šeštadienis kontrastingas, nebūkite patiklūs ir neatverkite savo širdies tiems, kurių gerai nepažįstate. 

 

VĖŽYS. Nuo pirmadienio gali tekti imtis svarbių reikalų , susijusių su finansais ir nekilnojamu turu. Antradienis pažers daugiau ryškių spalvų, įspūdžių ir naujų pažinčių. Gali būti, jog antradienį ar trečiadienį užsimezgusi pažintis peraugs į rimtą ir ilgalaikę draugystę. Jeigu jau turite partnerį, vertėtų labiau pasaugoti santykius. Penktadienį nepasiduokite avantiūrizmui, galite būti įtraukti į aferistų pinkles. Šeštadienis, sekmadienis tinkamas meilės pasimatymams, aistringiems ir erotiškiems susitikimams. 

 

LIŪTAS. Pirmadienį vargu ar pavyks nuveikti tai, ką suplanavote, tačiau būti pasyviam nėra taip blogai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Bus mažesnė klaidų, neapgalvotų sprendimų tikimybė. Antradienį liūtukai atgims su nauja jėga, o santykiuose galite pasiekti kitą meilės lygmenį. Tai tarpusavio supratimo, altruizmo ir tikrosios meilės laikas. Jis tęsis iki pat ketvirtadienio. Penktadienį vėl atbus liūto karališkoji pusė. Norėsis prabangos, linksmybių ir liaupsių. Ką gi, pasimėgaukite tuo, jūsų prigimtis tiesiog reikalauja, kad viskas vyktų taip, kaip jūs norite.


MERGELĖ. Pirmadienį ir antradienį jūsų devizas bus meilė ir pinigai. Tačiau nepykite ant partnerio jei jo finansinės galimybės neatitinka jūsų lūkesčių. Juk  jūsų meilė nepriklauso nuo to, kiek turtingas yra jūsų partneris? Nepamirškite to ir mėgaukitės mažais dalykais. Ketvirtadienis ganėtinai įdomus, nors ir nelengvas. Galima sumaištis dėl praeities ar senos meilės. Tad laikykitės ir jei įmanoma, nepraraskite pusiausvyros. Savaitgalis ramesnis, mažiau konfliktų – daugiau meilės. 

 

SVARSTYKLĖS. Nuo pirmadienio būsite užsiėmusios asmeniniais reikalais, o pagrindinis dėmesys bus jūsų pačių interesai. Tad geriau nė nežadėkite ir neskubėkite įsipareigoti jums brangiam žmogui. Vargu ar rasite laiko kam nors kitam, išskyrus save. Toks rūpestis savimi tęsis iki pat ketvirtadienio. Nuo penktadienio pasireikš svarstyklių aktyvioji ir rūpestingoji pusė. Skubėsite džiuginti ir stebinti aplinkinius bei mylimą žmogų. 

 

SKORPIONAS. Pirmadienį, trečiadienį bei ketvirtadienį stipriai pasireikš skorpionų intuicija, tad pasikliaukite ja. Tačiau antradienis gan apgaulingas, tad neapsigaukite dėl savo jausmų ir neskubėkite daryti išvadų dėl rodomo dėmesio jums. Taip tik apsaugosite širdį nuo galimo skaudulio. Savaitgalis tinkamas aktyviam poilsiui, išlieta energija grįš su kaupu. 

 

ŠAULYS.  Nuo pat pirmadienio būsite tautos vedliai, tad jei turite svarbių užmojų, drąsiai  imkitės jų įgyvendinimo iki savaitės vidurio. Ir tai galios visose gyvenimo sferose. Ketvirtadienį taip pat netrūks energijos, tačiau galimos kliūtys ir nesklandumai tvarkant reikalus. Pasistenkite išlikti santūrūs ir nei aplinkiniams, nei savo antrajai pusei neprimeskite savo valios. Savaitgalį pasinerkite į kūrybinę, meninę veiklą. Atrasite šį tą svarbaus. 


OŽIARAGIS. Sunkumai, nesantaika ir konfliktai gali kaip reikiant apsunkinti jūsų emocinę būseną. Tačiau nepasiduokite neigiamai pirmadienio energijai ir juo labiau,  dėl visų negandų nekaltinkite antrosios pusės. Galbūt ne visada esate teisus ir kartais derėtų tai pripažinti? Klaidų pripažinimas  (jei tik tai suvoksite) bus jūsų asmeninė pergalė. Trečiadienis, penktadienis ir šeštadienis palankus meilės pasimatymams. Norėsis atvirauti, bendrauti ir išgirsti. 

 

VANDENIS. Meilė maitina jūsų ambicingiausius siekius. Būtent taip jausitės antradienį ir ketvirtadienį. Šiomis dienomis ypač stipriai jausite socialinių ryšių įtaką jūsų asmeniniam gyvenimui, o į kokią pusę norėsite nukreipti finansiškai ir emociškai naudingą bendravimą, priklausys tik nuo jūsų pačių. Pirmadienį, trečiadienį ir sekmadienį bus daugiau aiškumo dėl jausmų ir, jog  tai suvoktumėte, jums neprireiks aplinkinių įsikišimo.

 

ŽUVYS. Nuo pirmadienio iki pat ketvirtadienio rasite laiko viskam, tačiau aktualiausia tema žuvims, bus jų pačių asmeninis gyvenimas. Galimas svarbus pranešimas iš toli. Spręsdami asmeniniais problemas, veikite protingai, bet greitai. Vienišoms žuvims ypač palankus pirmadienis, trečiadienis ir sekmadienis. Didelė tikimybė sutikti meilę kelionėje, ypač jei keliaujate prie jūros. Tad drąsiai keliaukite ir priimkite gyvenimą lyg smagų ir meilės kupiną  nuotykį!


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras