Meilės horoskopas (10 05 - 10 11)

horopng.png
 
1 komentaras
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Pirmadienį pamatysite, jog jūsų gyvenimas gali būti turtingas ir prasmingas. Pirmąją savaitės dieną gali aplankyti suvokimas apie tai, ką reikia keisti savo gyvenime, turėsite aiškią ateities viziją, tad siekite jos! Antradienis taip pat palankus, draugiškumas, familiarumas persipins su darbo ar finansiniais santykiais. Ketvirtadienis - rizikingas. Galimas nepasitenkinimas, o kiekvienoje situacijoje ieškosite priekabių. Jei nenorite visko sugadinti, susiimkite į rankas. Penktadienis puiki diena santykių įteisinimui, tačiau šeštadienį bus sunku suderinti savo interesus.
 

JAUTIS. Svarbiausia - meilė ir santykiai. Pirmadienį ir antradienį būtent ji ir asmeniniai ryšiai jautukams bus didžiausias prioritetas. Jei norite sužinoti ar jūsų jausmai yra tokie pat stiprūs, kaip ir jus dominančio žmogaus, pasakykite tai . Vargu ar bus galima atsispirti tokiam jautukų nuoširdumui bei atvirumui. Trečiadienį pasisaugokite savo pavydo ir neskubėkite kaltinti. Visai nenorėdami galite  įskaudinti mylimą žmogų. Penktadienis žada įdomų, aistringą ir romantišką nuotykį!
 

DVYNIAI. Pirmadienį itin lengvai užmegsite naujas pažintis, tačiau išties svarbios pažintys įvyks antradienį. Būtent antradienį sutikti nauji veidai atneš jums nepamirštamus įvykius. Ketvirtadienį padidės santykių aiškinimosi rizika, o flirtas ir lengvabūdiškas elgesys gali baigtis labai liūdnai.  Jei norite sustiprinti santykius su antrąją puse, darykite tai penktadienį. Penktadienis itin palankus romantiškiems pasimatymams ir nuoširdiems pokalbiams. Sekmadienį įvykusi mėnulio pilnatis šio ženklo atstovams suteiks galimybę pasidalinti savo interesais kartu su partneriu. Tai itin palankus metas galvoti apie nuosavą šeimos verslą.

 
VĖŽYS. Antradienį bus svarbiausia pasitikėti partneriu, bet ne jam priešintis. Tad saugokite ir vertinkite savo antrąją pusę. Trečiadienį geriau neplanuokite nieko svarbaus ir prasmingo, o jei šią dieną jūsų laukia svarbus susitikimas, geriau jį atidėkite. Penktadienį kuo puikiausiai pavyks suderinti meilės ir darbo santykius. Galima komandiruotė ar romantiška išvyka susijusi su darbo santykiais.  Savaitgalį gali padidėti ginčų ir konfliktų tikimybė. Neprovokuokite jų!

 

LIŪTAS. Pirmoje savaitės pusėje liūtukai pastebės subtilią partnerio nuotaiką. Jo byla sužadins jumyse kažką daugiau nei tik aistrą ir susižavėjimą. Pirmadienis, antradienis ir trečiadienis puikus laikas planuoti vestuvės, pirštis, susižadėti. Ketvirtadienį keletas nepalankių aplinkybių gali sukelti sunkumų bendraujant, planuojant kažką svarbaus. Tad jei turite nuveikti ką nors svarbaus savaitės pabaigoje, darykite tai penktadienį. Bet kokie santykiai (romantiški ar dalykiniai) bus perspektyvūs ir ilgalaikiai. Šeštadienį vyraus lengvabūdiška ir šventiška atmosfera, tad atsipalaiduokite!

 

MERGELĖS. Antradienį mergelės bus itin energingai nusiteikusios meilės klausimu. Nebus kada galvoti, tiesiog veiksite. Trečiadienį itin stipriai pasireikš jūsų intuityvioji pusė, o rentgeno žvilgsnis leis įminti svarbiausias paslaptis. Nenustebkite, jei netyčia sužinosite, ką nuo jūsų slepia partneris ar artimas žmogus. Penktadienį bus svarbus komandinis darbas ir bendrų interesų siekimas. Jei siekiate sutvirtinti jausmus, nuveikite šį tą bendro su mylimu žmogumi kartu! Sekmadienį susilaikykite nuo pažinčių. Galimos intrigos, apkalbos, sugadinta reputacija.

 

SVARSTYKLĖS. Geriausias laikas asmeniniams santykiams - pirmoji savaitės pusė. Pilnėjantis mėnulis padės jums suprasti, kas yra tikrasis sielos draugas. Jūsų intyicija kužda jums teisingai, siekite, bandykite ir visos durys jums bus atviros. Nuo ketvirtadienio prasidės sudėtingesnis laikotarpis. Gali būti sunku rasti bendrą kalbą su partneriu, o esami ryšiai neteiks pilnatvės jausmo. Tiesa, šeštadienis kiek palankesnis. Tikėtina, jog rasite būdų, kaip įveikti savo abejones ir gerai žinosite, ką reikia daryti, jog santykiai  vėl teiktų prasmę.

 

SKORPIONAS. Šią savaitę skorpionus globos Venera, tad jūsų seksualumas ir grožis dar labiau sustiprės. Meilė bus visų svarbiausia, nes be jos gyvenimas yra tuščias ir neturi prasmės. Antradienis bus naudingas tiems, kurie imsis aktyvių veiksmų ir bus ryžtingai nusiteikę, o ketvirtadienis, nors ir ramus,  įsivyraus  harmoninga ir romantiška atmosfera. Jei esate vieniši, ši savaitė skorpionams suteiks ypatingą galimybę įsimylėti. Tam palankiausios dienos -  antradienis, ketvirtadienis ir šeštadienis.

 

ŠAULYS.  Savaitės pradžioje nemažai nuveiksite tiek meilės, tiek profesinėje srityje. Ypač palankus antradienis ir trečiadienis tiems, kurie dirba kūrybinį darbą. Kūryba bei menas padės suprasti šį tą svarbaus apie meilę ir jausmus. Ketvirtadienį nederėtų aiškintis santykių, jūsų argumentai yra tik jūsų nuomonė. Atminkite, jog vadovavimas santykiuose kartais gali atnešti priešingą rezultatą. Šeštadienis, sekmadienis nuotaikingas. Vienišiams palanku užmegzti naujas pažintis.  

 

OŽIARAGIS. Pirmadienis ir antradienis atneš palankių galimybių ieškoti savo antrosios pusės. Jei ją jau turite, mėgausitės patirtomis akimirkomis ir dvasingais išgyvenimais kartu. Žvaigždės jums pataria džiaugtis mažais dalykais ir tik tada jus aplankys laimė ir turtai. Ketvirtadienis žada svarbią kelionę. Kelionėje sutikti žmonės gali padėti jums suprasti šį tą svarbaus. Šeštadienį venkite išsakytos kritikos antrajai pusei ir geriau pagalvokite, ar patys esate tokie tobuli...

 

VANDENIS. Pirmadienis į jūsų gyvenimą atneš daug nuostabių ir jausmingų išgyvenimų. Gali tekti permąstyti savo idealus, suvoksite kažką itin svarbaus. Tai gali pasireikšti gyvenimo krypties, partnerio ar profesijos keitimu. Žinoma, nors viskas per vieną dieną neįvyksta, tai, ką suprasite pirmadienį ir antradienį turės ilgalaikes perspektyvas. Ketvirtadienis ir penktadienis nuotaikingas ir lengvabūdiškas, tačiau pernelyg neįsijauskite į audringas nuotaikas. Avantiūros gali pakenkti jūsų asmeniniams santykiams. Šeštadienis, sekmadienis ramus ir prasmingas. Skirkite daugiau laiko šeimai ir namams.

 

ŽUVYS. Būsite linkę idealizuoti meilę. Jei dar nesutikote poros, savyje galite atrasti tai, kas jumyse įkūnys jūsų meilės idealus. Tai  gali pasireikšti ne tiek puoselėjimais jausmais konkrečiam žmogui, bet  meile ir susižavėjimu kino filmų personažams, herojams, garsiems aktoriams ar kt. Kaip tai gali įtakoti jūsų asmeninius santykius? Neigiamai. Platoniška meilė gal ir nieko blogo, tačiau netaikykite savo sugalvotų standartų antrajai pusei. Antraip, galimi pykčiai ar net skyrybos. Romantiškiausias, tačiau kartu ir pavojingas laikas - pirmadienis, trečiadienis, penktadienis ir šeštadienis.Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Labai įdomu, ačiū už pasidalinimą!
https://ostemeda.lt/gydymo-metodai/manualine-terapija-centre/
Naujas komentaras