Meilės horoskopas (10 12 - 10 18)

horopng(1).png
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Lengviausia gausite, tai, ko norėsite - trečiadienį. Ši diena palanki tiek naujoms pažintims, tiek santuokai, sužadėtuvėms. Meilei taip pat palankus laikas -  penktadienis. Šią dieną ,tikėtina, sulauksite daugiau staigmenų iš partnerio, gali būti, jog  pakeisite nuomonę dėl partnerio, būsite mažiau skeptiški. Šeštadienį geriau likite namuose. Netinkamas laikas susibūrimams, svarbiems pokalbiams. Galimos sugadintos emocijos ir romantiškos nuotaikos per kitus asmenis. Tačiau sekmadienis suteiks naujų įspūdžių. Pramogaukite, linksminkitės, neatsisakykite paskirto pasimatymo. 

 

JAUTIS. Pirmadienį atneš malonių netikėtumų, susijusių su partneryste. Galite netikėtai suprasti, jog esamas partneris ne tik puikus meilužis, bet ir puikų humoro jausmą turintis draugas. Dalinkitės kiekvienu džiaugsmu su mylimuoju. Tai suteiks jums pilnatvės ir harmonijos jausmą. Tačiau, kad ir  kokia meilė aura jus suptų, svarbių susitikimų nederėtų atsisakyti. Pirmadienį, antradienį bei penktadienį jautukų laukia gan svarbūs pokyčiai, susiję su finansine gerove ir turtais. Sekmadienį meilė ir aistra įgaus dar didesnį pagreitį ir toks laikas tęsis visą mėnesį.

 

DVYNIAI. Antradienį meilės planeta Venera dvyniams suteiks specialią apsaugą. Atėjo laikas pasirūpinti savo asmeniniu gyvenimu. Jei esate vieniši, turėsite galimybę pradėti santykius, o esami santykiai pasieks naują etapą. Tinkamas laikas galvoti apie šeimos pagausėjimą, santuoką. Visa tai stipriai jausite iki pat trečiadienio. Ketvirtadienį dvynių lauks staigmenos, flirtas, intrigos per komunikacijos priemones. Penktadienį neturėkite didelių lūkesčių dėl asmeninio gyvenimo, tačiau sekmadienį galite tikėtis romantiškų staigmenų.
 
 

VĖŽYS. Nuo antradienio iki ketvirtadienio jūsų asmeninis gyvenimas įgys tokią galią, jog mažų mažiausiai galite tikėtis  sprogimo. Bus sunku surasti bendrą kalbą su partneriu, tačiau jei negalvosite tik apie save, išvengsite bereikalingų pykčių ir konfliktų. Savo  įsismarkavusią energiją geriau panaudokite  kitais tikslais, pavyzdžiui, spręskite įsisenėjusias problemas. Penktadienį ir šeštadienį taip pat derėtų susilaikyti nuo užgaidų, galite patys išprovokuoti save. Tačiau juk dėl to aplinkiniai nėra kalti. Sekmadienį įsivyraus taika, ramybė ir romantika. Smagu ir gera bus net namuose!

 

LIŪTAS. Antradienį liūtų asmeninį gyvenimą stipriai įtakos Venera, tad meilės reikalai ir asmeniniai santykiai jums suteiks emocinę pilnatvę ir apsaugą. Galite tikėtis daug romantiškų epizodų. Tai taip pat pasimatymų ir flirto metas, tad nuobodžiauti neteks. Bus nesunku atsakyti į visus meilės klausimus, o santykių problemos išsispręs savaime. Tačiau visiškai atsipalaiduoti negalima, kad ir kaip gerai žinosite, ko nori jūsų širdis, gali tekti priimti svarbius sprendimus susijusius su meile. Trečiadienis itin palankus rimtiems sprendimams, o sekmadienį išnaudokite flirtui, pažintims ir poilsiui.

 

MERGELĖ. Nuo antradienio iki ketvirtadienio būkite atsargūs asmeniniuose reikaluose. Šioje sferoje bus daugiau streso, nerimo, o tai gali iššaukti pykčius ir konfliktus. Taip pat derėtų vengti tokių viešų vietų, kaip parkai, restoranai, kazino. Ne pats palankiausias laikas asmeniniams santykiams ir penktadienis, tačiau sekmadienį viskas pakryps jūsų naudai. Pagaliau mergelės šeimoje ras tikrą meilę, šilumą. Praleiskite laiką tik su pačiais brangiausiais žmonėmis. 

 

SVARSTYKLĖS. Nuo antradienio iki ketvirtadienio pasistenkite daugiau laiko skirti šeimai. Šiomis dienomis šeimoje tvyros įtampą, kuri gali prišaukti  kivirčus. Ketvirtadienis ypač pavojingas, vargu ar pavyks išvengti neigiamų emocijų, provokacijų. Tačiau tokia energija bus naudinga, jei norite nutraukti senus ryšius. Tai taip pat tinkamas metas išmesti senus baldus, rakandus,  pradėti remontą. Penktadienis kiek ramesnis, tačiau atminkite, jog kiekviena jūsų užgaida gali sunaikinti taiką ir ramybę. Laikykite save rankose ir mažiau nukentėsite patys. Sekmadienis suteiks malonių akimirkų, tai flirto ir malonių pažinčių metas. Poroms derėtų skirti laiko pasivaikščiojimams gamtoje.

 

SKORPIONAS. Pirmadienį jus labiausiai domins asmeninis gyvenimas. Tiesa, jūsų  noras flirtuoti gali įnešti nemažai audros santykiuose. Lengvabūdiškas elgesys gali iššaukti antrosios pusės abejones, sumišimą ir net jausmų atšalimą, tad būkite atsargūs. Antradienį ir trečiadienį galite pajusti, jog nuo jūsų yra kažkas slepiama. Penktadienis atneš romantiką, jausmuose vėl įsivyraus harmonija, atrasite, kad jus ir jūsų partnerį vienija dvasinis ryšys. Tačiau ar tai trumpalaikis jausmas, ar išsiveržusios emocijos, parodys tik laikas. Tad nederėtų priimti rimtų sprendimų, susijusių su santykiais ir jausmais.

 

ŠAULYS. Antradienį padidės ūpas pasirūpinti savimi, savo išvaizda. Atrodysite išties gerai, tad galite tikėtis komplimentų iš priešingos lyties atstovų. Asmeniniai santykiai bus netolygus ir primins jūros bangavimą. Palankiausios dienos meilei - antradienis, trečiadienis ir sekmadienis. Antradienis romantiškas, tačiau per daug nesitikėkite (viskas bus gerai, jei neturėsite per didelių lūkesčių), trečiadienį bus lengviau atsipalaiduoti, mokėsite užsikrėsti puikia partnerio nuotaika, sekmadienis puikus laikas romantiškiems pasimatymams (tinkama diena vykti į renginius ar svečius).

 

OŽIARAGIS. Pirmadienį ožiaragių santykiams įtakos turės nykstantis mėnulis. Tai suteiks daugiau komforto, džiaugsmingi bus  ramūs pasimatymai. Tačiau kaip viskas klostytis toliau, sunku pasakyti. Vargu ar nuo antradienio iki ketvirtadienio santykiai teiks malonumą. Ožiaragiai bus linkę atsiriboti nuo susitikimų ir pasimatymų ir tai, be abejonės, sukels skausmą jūsų gerbėjams. Penktadienį ir šeštadienį nuotaikos bus permainingos. Norėsite visko, ir būti mylimi, ir beplanuojantys verslą bei pajamas. Sekmadienis tinkamas flirtui internete, poilsiui gamtoje ar šurmulingiems susitikimams.

 

VANDENIS. Antradienį meilės situacija gerės. Privačiame gyvenime bus daugiau nuotykių, nuoširdžių jausmų ir šviesių išgyvenimų bei romantiškų scenų. Trečiadienį ir ketvirtadienį jaunėjantis mėnulis jums suteiks daugiau išminties. Gebėsite daryti tinkamas išvadas, taikysite teisingas sankcijas partneriui, o iš gausybės gerbėjų nesunkiai atsirinksite tinkamiausią variantą. Penktadienį pasistenkite įsiklausyti į antrosios pusės interesus, parodykite, jog bendri dalykai jums yra svarbūs. Sekmadienį taip pat derėtų įsiklausyti į partnerio nuotaikas, būkite jautresni, atidesni. 

ŽUVYS. Bent savaitės pradžioje asmeniniam gyvenimui laiko neturėsite, tačiau trumpi pasimatymai, pokalbiai telefonu, flirtas viešajame transporte ar parduotuvėje teiks daug nuostabių emocijų. Trečiadienį ir ketvirtadienį žvaigždės pataria likti namuose ir pasikalbėti su savo šeima. Pilnėjantis mėnulis šiomis dienomis apdovanos jus išmintimi, tad puikiai mokėsite planuoti asmeninį gyvenimą, suprasite antrosios pusės poreikius. Susitikimas penktadienį nuteiks jus svajingiems ir romantiškiems išgyvenimams, tačiau sekmadienis pažintims ir pasimatymams visai netinkamas. Stokosite romantikos ir jautrumo. 


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras