Meilės horoskopas (10 19 - 10 25)

horopng.png
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Pirmadienį jaunėjantis mėnulis pateiks staigmenų asmeniniame gyvenime. Galimas slaptas romanas, netikėtas pasimatymas ar nauja pažintis. Tačiau nevertėtų nieko skubiai spręsti ar  imtis kardinalių pokyčių,  geriau praleiskite dieną su mylimu žmogumi. Jis įkvėps jumyse jausmo ir stiprybės. Penktadienį asmeniniai santykiai ims teikti daugiau laimės ir optimizmo, prasidės naujas santykių etapas, tad palanku planuoti vestuves ar naujus santykius. Trečiadienis palankus vienišiems avinams, gyvenantiems svetur. Bus nemenka tikimybė sutikti antrąją pusę svetur. Tvirtos moralinės vertybės ir įsitikinimai leis pritraukti tikrą meilę.

 

JAUTIS. Jeigu planuojate atkurti intymesnius asmeninius santykius, tai drąsiai darykite nuo antradienio iki ketvirtadienio. Rami ir atpalaiduojanti atmosfera ir jūsų atvirumas padės sukurti reikiamą aplinką. Tai laikas kai jausmai atgyja, grįžtama prie svarbiausių vertybių  - meilės. Tačiau, kad ir kaip romantiškai būtumėte nusiteikę, nepamirškite sveiko proto. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį prieš ką nors darant ar nusprendžiant vertėtų labiau įsiklausyti į blaivų protą. Savaitgalį galima painiava dėl finansų ir kas liečia piniginius reikalus, geriau nieko svarbaus nesiimkite iki pirmadienio. Be painiavos dėl pinigų, pilnėjantis mėnulis jaučiams atneš daug malonių pokyčių asmeniniame gyvenime.  

 

DVYNIAI. Ypač sėkmingas bus trečiadienis. Tai palankus laikas rimtiems sprendimams priimti. Planuokite vestuvių datą, priimkite pasiūlymą draugauti ar gyventi kartu. Tačiau palaiminti bus tik tie sprendimai, jei patys būsite atviri, nemeluosite, neapgaudinėsite ir nieko neslėpsite nuo partnerio. Penktadienis taip pat žada daug įdomių permainų, kurias kuo puikiausiai apibūdintų žodžiai -  meilė, sėkmė ir azartas. Entuziazmas dvynius lydės ir savaitgalį, žaismingas požiūris į gyvenimą tik sustiprins tarpusavio santykius ir padės suprasti, kokie gilūs jie yra.
 
 

VĖŽYS. Nuo antradienio iki ketvirtadienio vėžiukai bus įtraukti į meilės sūkurį. Šiomis dienomis jūsų asmeniniai santykiai patirs nelengvų išbandymų, o išsirikiavusi gerbėjų eilė dar labiau sujauks emocijas ir jausmus. Nebijokite patirti nuotykį ir priimti "klaidingų" sprendimų. Tai ką nuspręsite šią savaitę, turės ilgalaikes perspektyvas arba pasekmes. Savaitgalis vėl neramus, tikėtina, jog iš naujo įsisiūbavę įvykiai, susiję su nutikimais, ištikusiais jus vasaros pabaigoje. Pasistenkite išlaikyti dvasinę ir emocinę pusiausvyrą, naudinga užsiimti meditacija.

 

LIŪTAS. Trečiadienį surasite puikių progų pakurstyti meilei. Tai gali būti romantiškas renginys, susitikimas ar nauja pažintis. Tačiau nepamirškite savo principų ir moralinių vertybių. Priešingu atveju, galite susidurti su priešiškomis jėgomis. Penktadienis, šeštadienis tinkamas įvairiems pasilinksminimams, tačiau svarbius sprendimus geriau palikite sekančiai savaitei. Sekmadienį bus svarbūs atsitiktinumai, galima neįpareigojantis romanas, slaptų ir neįpareigojančių ryšių užuomazgos. Laikykitės!

 

MERGELĖS. Asmeninis gyvenimas savaitės pradžioje bus pirmojoje vietoje. Tikėtina nauji potyriai, nuotykiai ar nauja meilė. Tiesa, viskas truks tik akimirką, bet tai ką patirsite pirmadienį ir antradienį, bus labai stipru. Trečiadienį jūsų meilės idealizavimą, pakeis šaltas protas ir asmeniniai siekiai, susiję su ilgalaike gerove ir geresne finansine padėtimi. Tiesa, trečiadienis gana pavojingas, venkite bendrauti su mažai pažįstamais žmonėmis. Galimos manipuliacijos ir apgaulės. Savaitgalį gebėsite objektyviai vertinti situaciją iš šalies, tad jūsų pagalbos gali prireikti ne vienam artimam draugui.


SVARSTYKLĖS. Jei norite atnaujinti santykius, išbandykite kažką naujo ir  azartiško, bent trumpam atsikratykite jus erzinančių dalykų ar savybių. Trečiadienį svarstyklių laukia gražus susitikimas, galite gauti meilės laišką. Šią dieną būsite puikūs pašnekovai, guodėjai ir gebėsite pavergti bet kurią širdį. Tačiau derėtų atskirti iliuzijas nuo realybės ir nors meilė nugali viską, tai dar nereiškia, jog viskas turi vykti būtent taip, kaip piešia jūsų laki fantazija. Neįsijauskite į viską per rimtai ir leiskite įvykiams tekėti sava vaga. Ypač nederėtų skubinti ir planuoti savaitgalio įvykių. 
 

 

SKORPIONAS. Smagūs rūpesčiai ir tikėjimas romantiškai idealais tikrai ne jums. Venera šaulio ženkle įkvėps jumyse realistiškos meilės siekius. Jūs žinote, jog meilė, tai sunkus, o kartais ir pavojingas žaidimas, reikalaujantis visiško emocinio pasirengimo. Taigi, šią savaitę skorpionams meilė bus svarbus, bet nelengvas siekis. Trečiadienį galite tikėtis daugiau romantikos, įdomių romanų ir malonių bei  erotiškų pokalbių. Tai bene romantiškiausia diena šią savaitę, kada galima tikėtis jausmų proveržio ir nesuvaldytų emocijų. Suplanuokite ką nors jaudinančio ir intriguojančio. Tai tikrai suveiks.

 

ŠAULYS. Šauliams ši savaitė bus labai įdomi ir apdovanos jus romantiškų situacijų gausa. Įvykiai, kurie bus susiję su meilę jums teiks emocinį artumą, puikiai žinosite, ko norite ir kaip elgtis tam tikrose situacijose. Toks laikas tęsis iki ketvirtadienio, tačiau trečiadienį derėtų būti atsargesniems ir neapsigaukite. Saviapgaulė meilėje gali skaudiai smogti tiek jums, tiek jums imponuojančiam asmeniui. Šeštadienį galite tikėtis staigių pokyčių asmeniniame gyvenime. Šią dieną bus tiesiog neprotinga atsisakyti romantikos, pasimatymų ir susitikimų. Sekmadienį tik atsakingas ir teisingas požiūris padės pagerinti asmeninius santykius.puikus laikas romantiškiems pasimatymams (tinkama diena vykti į renginius ar svečius).

 

OŽIARAGIS. Šią savaitę ožiaragiai skleis stiprią seksualinę energiją ir priešingos lyties atstovus trauksite kaip magnetas. Tačiau bus daugiau naudos, jei savo energiją išnaudosite praktiškiems siekiams ir finansinei gerovei. Jei siekiate jums palankių ir itin romantiškų momentų asmeniniuose santykiuose, tam palankiausios dienos - antradienis, trečiadienis ir ketvirtadienis. Tai dienos, kada meilė tvyros ore, tad drąsiai kalbėkite apie savo jausmus, palanku prisipažinti meilėje. Savaitgalį būkite atsargesni, gali išaiškėti jūsų paslaptis.

 

VANDENIS. Pirmadienį būsite linkę itin jautriai reaguoti į partnerio nuotaikas, gali tekti nerimauti dėl jo emocinių problemų. Dėl šios priežasties bus naudinga kartu spręsti bendro verslo problemas, drauge planuoti išvykas ar kitus planus. Tai sustiprins tarpusavio ryšį, tikėtina, jog atrasite kažką naujo santykiuose. Trečiadienį galima sumaištis dėl jausmų. Slapti jausmai neleis blaiviai mąstyti ir priimti atsakingų sprendimų. Savaitgalį pavyks grįžti į tvirtą emocinę būseną, tačiau tikėtina, jog romantiškus planus išblaškys draugiški ir atsainūs reikalai.

 

ŽUVYS. Nuo antradienio iki ketvirtadienio jums bus svarbūs asmeniniai santykiai. Būsite linkę stebinti, daryti staigmenas, mokėsite priimti teisingus sprendimus. Tiesa, nepalankiems ir niekur nevedantiems ryšiams bus verta žlugti, o tikri jausmai pasieks dar didesnes aukštumas. Naujiems santykiams užmegzti ši savaitė nebus palanki. Trečiadienį bus didesnė meilės romanų darbe tikimybė. Šią dieną ir ketvirtadienį vertėtų labiau pasaugoti paslaptis, galite likti apgauti ir išduoti. Savaitgalis palankus flirtui, meilės nuotykiams ir nereikšmingiems, bet itin karštiems nuotykiams.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras