Meilės horoskopas (10 26 - 11 01)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Savaitės pradžioje avinukai bus labai užimti, tačiau nors ir teks suktis pilnu tempu, asmeniniai reikalai bus  taip pat svarbūs. Pirmadienį, antradienį būsite linkę apsvarstyti svarbiausias gyvenimo sferas, o mintys apie asmeninę laimę sukels emocijų audras. Esami ryšiai ir naujos pažintys bus perspektyvios. Ketvirtadienį neatsisakykite sekso ir romantiškų kelionių svetur. Šeštadienį galima meilė iš pirmo žvilgsnio, tačiau žvaigždės rekomenduoja pulti į naują meilės nuotykį, nes iliuzijų bus daugiau nei tikrumo. 
 

JAUTIS. Savaitės pradžioje jautukų laukia pažanga meilės sferoje, o vienišiai nesunkiai užmegs naujus romanus. Pirmadienį, trečiadienį drąsiai planuokite ateities perspektyvas, kelkite naujus tikslus, spręskite problemas ir veikite. Visa tai galios ne tik meilėje, bet ir profesinėje veikloje. Ši savaitė taip pat palanki planuoti vestuves ar į jas vykti. Sėkmingiausios savaitės dienos - pirmadienis ir ketvirtadienis. Antradienį gali aplankyti nušvitimas, suprasite kai kurias paslaptis, kurios trukdo siekti asmeninės laimės.

 

DVYNIAI. Pirmadienį išlikite diplomatiški ir tolerantiški, jūsų lauks svarbus susitikimas su vadovybe ar įtakingu asmeniu.Taip pat svarbių susitikimų galima tikėtis ketvirtadienį. Penktadienį dvynukų laukia romantiškos permainos ir jausmų proveržis. Pirmyn, atsiduokite aistrai ir kaip reikiant pašėlkite! Savaitgalį būkite budrūs, nesielkite pernelyg lengvabūdiškai, nes gali nukentėti jūsų reputacija.

VĖŽYS. Pirmadienį bei antradienį turėsite  galimybę susitikti su naujais žmonėmis, flirtuoti ir užmegzti naujas pažintis. Dvasingas bus trečiadienis. Jausite, jog jausmai yra labai  gilūs, o jus supantys įvykiai – intensyvūs ir svarbūs jūsų ateities planams. Ketvirtadienį ir penktadienį gebėsite spręsti įsisenėjusias santykių problemas. Sekmadienis ypač romantiškas, komunikabilus ir jausmingas.
 

LIŪTAS. Per šią savaitę liūtukai pasisems daug gyvenimiškos patirties, o didesnio aktyvumo galite tikėtis nuo antradienio. Tai puikus laikas eiti į pasimatymus, sudarinėti naujas sutartis bei planuoti ateities perspektyvas. Ketvirtadienį galima jausmų sumaištis dėl meilės. Neskubėkite nuspręsti, kas jums svarbiau. Verčiau palaukite šeštadienio. Savaitgalį sugrįš vidinė pusiausvyra ir būsite tikri savo jausmais ir veiksmais. 

 

MERGELĖS. Pirmadienis  palankus tolimoms kelionėms ir bendravimui su kitų kultūrų žmonėmis. Antradienį žvaigždės mergelėms  pataria  praleisti laiką intymioje aplinkoje. Suplanuokite pasimatymą jaukioje ir romantiškoje žvakių šviesoje, bendraukite, kalbėkitės, sakykite komplimentus. Trečiadienį daugiau dėmesio skirkite  namams. Tai ką  duosite savo vaikams ir tėvams, grįš  su kaupu. Savaitgalis bus linksmas bei lengvabūdiškas. Pasimėgaukite tuo. 


SVARSTYKLĖS. Nuo pirmadienio svarstyklių savijauta tik gerės, o savaitgalį pasieks karščiausią tašką. Romantiškos nuotaikos ir valiūkiškos mintys susuks galvą ne tik pačioms svarstyklėms, bet ir tiems, į kuriuos laidysite  amūro strėles. Mėgaukitės gyvenimu, tačiau nepamirškite ir jums svarbių žmonių. Kažkam jūsų pagalba bus labai svarbi, neatsisakykite padėti. 

 

SKORPIONAS. Nebūkite tokie patiklūs ir nesivadovaukite pirmaisiais išgirstais patarimais jūsų adresu. Galimos apgaulės, intrigos, pavydas dėl sėkmės. Tad pirmąją savaitės pusę skorpionams geriausias patarėjams bus tik jie patys. Taip pat derėtų paisyti ir antrosios pusės nuomonės, venkite konfliktų ir barnių. Bendravimui, linksmybės bus palankesnis ketvirtadienis ir penktadienis. Sekmadienį palanku skirti laiko  jogai, dvasiniam tobulėjimui.

 

ŠAULYS. Nuo savaitės pradžios stigsite konkretumo ir aiškumo, o tokio chaoso kaltininkas - nauji jausmai ir romantiškos permainos. Tad pirmadienį, antradienį, net užklupus neatidėliotiniems darbams ar problemoms, šauliai mokės susitvardyti, išliks draugiški ir pozityvūs. Tiek romantiškiems, tiek dalykiniams susitikimams palankus trečiadienis. Savaitgali šaulių entuziazmas po mažu  ims blėsti. Pasistenkite pailsėti ir nepervargti emociškai. 
 

OŽIARAGIS.  Pirmadienį puikių  emocijų teiks bendravimas su kitataučiais. Antradienis taip pat įdomus, gebėsite originaliai bei kūrybiškai suderinti meilės ir darbo reikalus. Šeštadienis palankus intymiam flirtui namų aplinkoje, bus palankios internetinės pažintys, nereikėtų atmesti ir meilės per atstumą galimybės.  Tačiau sekmadienis nebus palankus tiems, kurie mėgsta veikti ekspromtu. Išlikite struktūriški ir viską planuokite. 

 

VANDENIS. Savaitė prasidės itin lengvai, maloniai ir su didžiuliu polėkiu. Pirmadienis ir antradienis geros dienos spontaniškiems susitikimams, smagiam bendravimui  ir staigmenoms. Trečiadienis gali atnešti malonių  netikėtumų asmeniniuose santykiuose, tad apie monotoniją santykiuose, bet jau šią savaitę, visiškai pamiršite. Šeštadienis palankus kompanijoms ir dideliems susibūrimams, tačiau sekmadienį skirkite tik šeimai ir namams.

 

ŽUVYSŠi savaitė jums primins apie malonius susitikimus, flirtą, meilę, laiškus ir staigmenas. Ketvirtadienį galimas svarbus susitikimas su vyresnio amžiaus vyru, tėvu ar  pažįstamu. Gausite vertingą patarimą, pasinaudokite juo. Netikėti įvykių posūkiai nustebins šeštadienį. Norėsite perimti gyvenimo vairą į savo rankas. Galimi  vestuvių ir santuokos klausimai. Savaitgalis itin romantiškas ir originalus.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras