Meilės horoskopas (11 02 - 11 08)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Šią savaitę lydės optimistinės nuotaikos ir gražios mintys apie meilę. Jeigu eate vieniši, nepraraskite tikėjimo, jog meilė gali jus greit aplankyti. Tiesa, nesitikėkite, kad ji čia pat, šalia. Didelė tikimybė užmegzti rimtus santykius internetu ar svetur. Tad neatidėliokite planuotos kelionės ar išvykos. Jei jau sutikote porą, ketvirtadienis ir penktadienis suteiks daug smagių nuotykių ir vilčių. Taip pat nederėtų atmesti galimo romano su gerokai vyresniu žmogumi. Sekmadienis sėkmingas planuoti vestuves, stiprinti savo padėtį visuomenėje. 

 

JAUTIS. Šią savaitę prasidėjusi mėnulio jaunatis atvers jaučiams naujus meilės horizontus. Vienišiai turės daug šansų sutikti gyvenimo meilę, o jau turintys porą mėgausis iš naujo atgimusia aistra ir romantiškomis akimirkomis. Šią savaitę nedelskite susitikti su žmonėmis, kuriuos jau seniai norėjote pamatyti. Taip pat drąsiai planuokite vestuves, pirškitės. Tam itin palankus trečiadienis ir penktadienis. Savaitgalį teikite pirmenybę atviram bendravimui su mylimu žmogumi, kurkite, planuokite bendrą ateitį. 

 

DVYNIAI. Antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį jūsų asmeninį gyvenimą stipriai įtakos Venera, tad santykiai bus grindžiami meile bei aistra. Mėgaukitės jausmais ir nemėginkite analizuoti bei racionaliai paaiškinti kaip, kas ir kodėl. Jei jus vargina seni įsipareigojimai ir niekur nevedantys santykiai, pirmadienis suteiks jums palankias atsisveikinimo sąlygas. Tikėtina, jog tai padarysite taktiškai, taikiai ir su dideliu palengvėjimu. Savaitgalį dvynius užvaldys materialios mintys, mažiau bus svarbi meilė bei jausmai, norėsis daugiau komforto, geresnių gyvenimo sąlygų. Nemažai tikėsitės ir partnerio. 

 

 

VĖŽYS. Šią savaitę galite tikėtis pažangos asmeniniuose santykiuose. Tai tinkamas laikas antrosios pusės paieškoms ar esamų ryšių puoselėjimui. Vienišiai turėtų nevengti eiti į pasimatymus. Lengvas flirtas, naujos pažintys ir malonūs pokalbiai atneš kur kas daugiau nei tikėjotės. Tam ypač palankus antradienis, penktadienis ir šeštadienis. Užsimezgęs romanas bus ilgalaikis ir turės tendenciją augti bei klestėti. Nebijokite nežinomybės, likimas jums siunčia signalus, kurie padės padaryti  reikiamą sprendimą. 
 

LIŪTAS. Visą šią savaitę liūto ženklo atstovus stipriai įtakos Venera. Susitikite su naujais žmonėmis bei nepamirškite senų draugų, tinkamas laikas nutraukti netenkinančius ryšius. Ši savaitė -  gyvenimo džiaugsmo, meilės ir svarbių apsisprendimų metas. Savaitgalis paskatins jūsų romantišką  smalsumą, todėl galite tikėtis smagių nuotykių, paviršutiniško flirto bei erotiškų nutikimų. Turintiems porą bus išskirtinai įdomus trečiadienis. Marso įtaką sustiprins emocinį jaudulį, todėl esami santykiai taps intensyvesni bei energingesni, tačiau  tuo pačiu padidės ir kivirčų, barnių  tikimybė. 

 

MERGELĖS. Pirmadienį ir antradienį asmeniniai santykiai klostysis greitai, bet sunkiai. Tikėtina, kad įvairios gyvenimiškos situacijos sužadins jumyse  pavydą, iššauks jaudulį ar net panikos priepuolius. Būsite linkusios rizikuoti, rodyti neįprastą aistrą ir nesunkiai sukelsite konfliktines situacijas. Ramesnis ir romantiškesnis bus ketvirtadienis, tačiau ir šią dieną netrūks paslapčių. Gali išaiškėti tai, ką seniai nuo jūsų slėpė mylimas žmogus ar draugas. Visiška harmonija ir teigiamos emocijos įsivyraus savaitgalį. Bus naudingos ir malonios naujos pažintys, o seni ryšiai teiks daug saldžių išgyvenimų. 


SVARSTYKLĖS. Šią savaitę svarstyklių gyvenimą stipriai įtakos Marsas. Jis suteiks daugiau dinamikos asmeniniams santykiams. Romantiški susitikimai plėtosis intensyviau, teiks daugiau jaudulio, tačiau tuo pat metu galima sumaištis dėl jausmų. Mėgaukitės gyvenimu, tačiau neskubėkite priimti svarbių sprendimų. Šeštadienis galimas netikėtas posūkis santykiuose. Šią dieną žvaigždės žada erotiškų staigmenų ir intriguojančių nuotykių. 

 

SKORPIONAS. Trečiadienį būsite linkę idealizuoti partnerį. Tai sukurs puikias sąlygas romantiškiems pasimatymams, atviriems pokalbiams, meilės išpažinčiai. Tačiau tuo pačiu tai pavojingas laikas. Romantiški idealai gali neatitikti tikrovės, o nuoširdumas gali baigtis nemalonių paslapčių atskleidimu. Mėgaukitės romantiškais išgyvenimais, tačiau neskubinkite įvykių. Savaitgalį gebėsite geriau jausti partnerio nuotaikas. Tai puikus laikas sustiprinti santykius, parodyti dėmesį bei prieraišumą. 

 

ŠAULYS. Ši savaitė primins jums apie pakilimus ir nuopolius meilės srityje. Vieną minutę galite jaustis iki ausų įsimylėję,o kitą -  norėsite kažko kito. Tačiau neskubėkite nieko spręsti ir nepriimkite skubotų sprendimų, nes jau netrukus, savo poelgio gali tekti  pasigailėti. Savaitgalį abejonės  pradės sklaidytis, jausmai bus aiškūs, o patys būsite linkę vadovautis protu.

 

OŽIARAGIS. Pirmadienį, antradienį būsite įsimylėję patys save. Atrodysite išties gerai, tad galite tikėtis komplimentų ir gerbėjų dėmesio. Asmeniniai santykiuose bus visko, aistros ir konfliktų. Palankiausios dienos meilei - antradienis, trečiadienis ir šeštadienis. Antradienis romantiškas, tačiau per daug nesitikėkite, trečiadienį bus lengviau atsipalaiduoti, mokėsite užsikrėsti puikia partnerio nuotaika, šeštadienis puikus laikas romantiškiems susitikimams. 

 

VANDENIS. Pirmadienis į jūsų gyvenimą atneš daug nuostabių ir jausmingų išgyvenimų. Gali tekti permąstyti savo idealus, suvoksite kažką itin svarbaus. Tai gali pasireikšti gyvenimo krypties, partnerio ar profesijos keitimu. Žinoma, nors viskas per vieną dieną neįvyksta, tai, ką suprasite pirmadienį ir antradienį turės ilgalaikes perspektyvas. Ketvirtadienis ir penktadienis nuotaikingas ir lengvabūdiškas, tačiau pernelyg neįsijauskite į audringas nuotaikas. Avantiūros gali pakenkti jūsų asmeniniams santykiams. Šeštadienis, sekmadienis ramus ir prasmingas. Skirkite daugiau laiko šeimai ir namams.

 

ŽUVYS. Pirmadienis, antradienis ir trečiadienis palankus profesiniams susitikimams, santykiams su įtakingais žmonėmis. Turintiems antrąją pusę taip pat palankūs susitikimai oficialioje aplinkoje. Poroms visą šią savaitę naudinga lankytis įvairiuose socialiniuose, labdaros renginiuose. Tiesa, ketvirtadienį verčiau atidėkite visus susitikimus ir pabūkite vienumoje. Permainingos nuotaikos gali apkartinti santykius su pačiais artimiausiais žmonėmis. Savaitgalis tinkamas atsipalaiduoti su draugais, o vienišiai turės galimybę užmegzti intriguojančią pažintį. 


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras