Meilės horoskopas (11 16 - 11 22)

 
1 komentaras
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Pirmadienis, antradienis sėkminga diena imtis spręsti įsisenėjusias meilės ir darbo problemas. Galite gauti naudingų pasiūlymų, tačiau neskubėkite su atsakymu ir viską gerai apgalvokite bei pasverkite. Trečiadienis būkite atkaklūs ir pelnysite dominančio žmogaus palankumą, tačiau penktadienį, šeštadienį vargu ar ką nors galėsite pakeisti. Teks plaukti pasroviui ir priimti įvykius tokius, kokie jie yra. 

 

JAUTIS. Nepaisant to, kad savaitės pradžia puikiai tiktų praleisti laiką su partneriu ar potencialiu partneriu, kurti ateities planus dar per anksti. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį, vienišiai įgaus pakankamai ryžto išsakyti savo jausmus juos dominantiems asmenims, o turintiems porą pavyks sukurti stabilią ir kupiną laimės atmosferą. Savaitgalį pasistenkite apsieiti be kritikos, o pabandykite palaikyti partnerį. 

DVYNIAI. Savaitės pradžia dvyniams bus ypač žavi ir žaisminga. Vienišiams atsivers ypač daug galimybių susipažinti su patraukliais ir jiems neabejingais žmonėmis. Net jei ir iš to neišaugus nieko rimto, tikėtina, kad užmegztos pažintys bus naudingos ateityje. Ketvirtadienį, penktadienį galite susidurti su finansinių įsipareigojimų našta, tačiau svarbias diskusijas geriau atidėkite savaitgaliui. Šeštadienį ir sekmadienį protingas ir karštas pokalbis tikėtina baigsis audringu ir agresyviu seksu. 

 


VĖŽIAI. Savaitės pradžia vėžiams bus užimta, aktyvi ir net agresyvi. Tiesa, išorėje niekas gali ir nesikeisti, tačiau viduje virs tikros aistros. Nebandykite pamiršti svarbių jausmų ir neįkalinkite savyje emocijų. Pirmadienis ir antradienis tinkamos dienos išsakyti tai, kas slypi jūsų viduje. Trečiadienį jūs vėl galėsite džiaugtis aiškiomis ir protingomis mintimis. Penktadienį jausitės dėmesio centre, tad tikrai nederėtų užsidaryti namuose. Savaitgalis linksmas ir perspektyvus. Gali kilti genialių idėjų ateičiai, nenumokite į jas ranka. 

 

 LIŪTAS.  Savaitės pradžioje galite atsidurti  padėtyje be išeities. Galite pasijusti, jog esate įtraukti į patį  įvykių centrą, tačiau, apart stebėjimo,  patys ką nors pakeisti vargu ar įstengsite. Nusiraminkite, ne viską galite pakeisti net jūs, o kartais vienintelis dalykas viską galintis sustatyti į  vietas, tai laikas. Ketvirtadienis žada daugiau entuziazmo. Jėgos sugrįš su kaupu, tad visko, ko imsitės - pavyks. Tiesa, bus geriau jei šeštadienį ir sekmadienį jėgas pataupysite ir nesiimsite spręsti  finansinių ar buitinių problemų. Geriau atsiduokite aistrai ir romantikai. 

 

 

MERGELĖS. Antradienis atneš palankių galimybių ieškoti savo antrosios pusės svetur. Bus nesunku atskirti tikrus gerbėjus nuo netikrų, o esami santykiai atrodys stabilūs ir tvirti. Mergelėms, turinčioms antrą pusę, žvaigždės pataria keliauti į romantišką išvyką. Tai padės sustiprinti tarpusavio ryšius ilgam. Savaitgalis suteiks naujos seksualinės patirties, tad nusiteikite naujų atradimų paieškai!

 

 

SVARSTYKLĖS. Savaitės pradžia būsite turtingi intelektualine energija, tad bet kuris išsilavinęs žmogus jums bus labai patrauklus. Vienišų svarstyklių savaitės pradžioje lauks aistringi nuotykiai, o turinčios antrąją pusę, mėgausis kaip niekada atvirais pokalbiais. Jei ketvirtadienį ar penktadienį jausitės sutrikę, pasikalbėkite su artimu draugu ir paprašykite jo patarimo. Tai turėtų jums padėti. Atminkite, kad nuotaika kaip mat pagerės jei į tam tikrus dalykus pažvelgsite plačiau. 

 

SKORPIONAS. Savaitės pradžioje skorpionai bus visa galva pasinėrę į savo problemas, tad net ir norėdami, vargu ar pastebės jais susidomėjusių žmonių signalus. Tačiau bent kartais pakelkite galvą į dangų ir pastebėsite subtilius, neverbalinius ženklus iš priešingos lyties atstovų. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį bus daugiau romantiškų įvykių, o ir pačių nuotaika ves prie erotiškų ir audringų nuotykių.  Savaitgalį prabus skorpionų išdidumas, tačiau gal vertėtų tai jį pristabdyti? 


 

ŠAULYS. Keista nuotaika gali varginti pirmadienį. Norėsis išlaikyti aiškias mintis, tačiau širdis diktuos savas taisykles. Viskas, ką jums reiks padaryti, tai laukti. Tikėtina, kad antradienį bei trečiadienį padarysite didelę pažangą meilės srityje. Penktadienį ir šeštadienį raškysite meilės vaisius itin įdomioje aplinkoje. Tad neatsisakykite savaitgalio kvietimo į renginį ar patys suplanuokite romantišką išvyką. 

 

 

OŽIARAGIS. Jūsų romantiškus planus gali nutraukti  netikėtai gautas skambutis ar pranešimas. Atrodys, kad planai jau žlugo, tačiau viskas pakryps visai  kita linkme ir pamatysite, kad kartais gali būti geriau, nei planavote. Kelionė  trečiadienį ar ketvirtadienį bus tai, ko jums jau seniai reikėjo. Nuo ketvirtadienio iki pat šeštadienio žvaigždės ožiaragiams nepašykštės kitokios nuotaikos. Būkite pasiruošę mesti į šalį savo drovumą bei įsitikinimus.

 

 

VANDENIS. Jūsų asmeninė laimė yra glaudžiai susijusi su šeima ir namai. Pirmadienį bei antradienį pabandykite atnaujinti būstą ar bent šį tą jame pakeiskite bei pamatysite, jog gyvenimas tapo gražesnis. Trečiadienį, ketvirtadienį pasistenkite vengti kaprizų ir nebūkite tokie reiklus antrajai pusei. Per didelis užsispyrimas ir geresnio gyvenimo troškimas gali atnešti nemažai nuostolių. Savaitgalį patariama mažiau dėmesio kreipti  į kitų žmonių norus, pabūkite savanaudžiais ir rūpinkitės pačiu savimi. 

 

 

ŽUVYS. Jau savaitės pradžioje gausite aiškų ir konkretų atsakymą į jums rūpimą klausimą. Tiesa, tik mintyse žinosite, ko jums iš tiesų reikia, o pati situacija gali būti miglota ir paini. Tai pažadins dar didesnes intrigas, kūrybiškumą bei aktyvumą. Galbūt būtent to jums ir reikėjo? Pasinaudokite šiomis savybėmis trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį ir bent iki savaitgalio atgausite tai, ko  taip troško jūsų širdis. 


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Labai įdomu, ačiū už pasidalinimą!

osteopatijos centras
Naujas komentaras