Meilės horoskopas (11 30 - 12 06)

horopng.png
 
1 komentaras
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Savaitės pradžioje kažkas kėsinsis į jūsų jausmus. Pirmadienį ir antradienį galite jaustis įsitempę bendraudami su priešinga lytimi. Kantrybė ir taktiškas bendravimas bus geriausia ką galite padaryti. Antroji savaitės pusė bus tinkamesne romantikai. Tai palankus laikas flirtui ir intymiems pokalbiams. Tad pasinaudokite savo žavesiu ir pasinerkite į aistringus meilės žaidimus.Šeštadienį, sekmadienį patirsite daug emocijų ir su jomis susitvarkyti gali būti sunku. Klausykitės širdies balso, jis jums bus geriausias patarėjas. 
 

 

JAUTIS. Nepaisant to, kad savaitės pradžia puikiai tiktų praleisti laiką su partneriu ar potencialiu partneriu, kurti ateities planus dar per anksti. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį, vienišiai įgaus pakankamai ryžto išsakyti savo jausmus juos dominantiems asmenims, o turintiems porą pavyks sukurti stabilią ir kupiną laimės atmosferą. Savaitgalį pasistenkite apsieiti be kritikos, o pabandykite palaikyti partnerį. 
 

DVYNIAI. Pirmadienis, antradienis bei trečiadienis bus aktyvus ir labai užimta. Išorėje niekas gali ir nesikeisti, tačiau viduje virs tikros aistros. Nebandykite pamiršti svarbių jausmų ir nelaikykite savyje emocijų.Trečiadienį jūs vėl galėsite džiaugtis aiškiomis ir šviesiomis mintimis. Penktadienį ir savaitgalį galimas audringas romanas. 

VĖŽYS. Savaitės pradžia vėžiams bus ypač žaisminga. Vienišiams atsivers ypač daug galimybių susipažinti su patraukliais ir jiems neabejingais žmonėmis. Net jei ir iš to neišaugus nieko rimto, tikėtina, kad naujos pažintys bus naudingos ateityje. Ketvirtadienį, penktadienį galite susidurti su finansinėmois problemomis. Savaitgalį galimas karštas pokalbis tikėtina baigsis audringu ir agresyviu seksu. 
 

 LIŪTAS.   Pirmadienį jūsų kritiškas požiūris leis iškelti sau filosofinius klausimus ir privers į meilės perspelktyvas pažvelgti iš kitos pusės. Todėl iki pat ketvirtadienio liūtams žvaigždės suteiks progą turiningai praleisti laiką. Šeštadienį ir sekmadienį gali atrodyti, jog viskas puiku ir nuostabu, tačiau neapsigaukite ir būkite pasiruošę netikėtumams.

 

 

MERGELĖS. Šią savaitę mergelių laukia  iššūkiai meilės srityje. Tikėtina, kad sulauksite įdomių pasiūlymų iš senų gerbėjų. Tad Jūsų laukia nelengvas sprendimas. Žvaigždės prognozuoja, kad nauja pažintis ir užsimezgę  nauji santykiai gali būti naudingi ateityje. Ketvirtadienį paslapčių taip pat nepritrūks. Šeštadienis, sekmadienis ramesnis,mintys bus aiškesnės.

 

SVARSTYKLĖS. Šią savaitę sužinosite kažką naujo, kas padės pakeisti nusistovėjusį mąstymą. Nuo antradienio prasidės energingas ir intensyvus laikas. Tai tinkamas metas eiti į pasimatymus, sudarinėti naujas sutartis, susijusias su karjera. Ketvirtadienį galima jausmų sumaištis dėl meilės. Neskubėkite nuspręsti, kas jums svarbiau. Verčiau palaukite šeštadienio. Savaitgalis atneš taip išsvajotą ramybę ir taiką su savimi. 
 

SKORPIONAS. Savaitės pradžioje skorpionai bus visa galva pasinėrę į savo problemas, tad net ir norėdami, vargu ar pastebės jais susidomėjusių žmonių signalus. Tačiau bent kartais pakelkite galvą į dangų ir pastebėsite subtilius, neverbalinius ženklus iš priešingos lyties atstovų. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį bus daugiau romantiškų įvykių, o ir pačių nuotaika ves prie erotiškų ir audringų nuotykių.  Savaitgalį prabus skorpionų išdidumas, tačiau gal vertėtų tai jį pristabdyti? 


 

ŠAULYS. Keista nuotaika gali varginti pirmadienį. Norėsis išlaikyti aiškias mintis, tačiau širdis diktuos savas taisykles. Viskas, ką jums reiks padaryti, tai laukti. Tikėtina, kad antradienį bei trečiadienį padarysite didelę pažangą meilės srityje. Penktadienį ir šeštadienį raškysite meilės vaisius itin įdomioje aplinkoje. Tad neatsisakykite savaitgalio kvietimo į renginį ar patys suplanuokite romantišką išvyką. 

 

 

OŽIARAGIS.  Pirmadienį ir antradienį bus daug flirto ir viskas vyks labai greitai bei su trenksmu. Būtinai patikrinkite elektroninį paštą ir nepraleiskite skambučių. Laukia nuotykiai, apie kokius galima tik pasvajoti. Jei ketinate  šį tą romantiško šeštadienio vakarui, geriau likite namuose ir sugalvokite ką nors jaukaus ir tradiciško. Taip išvengsite barnių ir galimų konfliktų.

 

 

VANDENIS. Savaitės pradžia prasidės itin sėkmingai. Vandeniams netrūks užsispyrimo, o aplinkybės pačios atves ten, kur ir  reikia. Tad pirmadienį, antradienį ryžkitės drąsiems meilės prisipažinimams ar padarykite tai, apie ką jau seniai galvojote. Ketvirtadienį neišeikvokite jėgų ginčams. Galimi konfliktai dėl nuomonių nesutapimo. Savaitgalį vėl grįš romantika ir darna.

 

ŽUVYS. Jūsų iškelti  tikslai ir užsispyrimas ves iš proto ne tik aplinkinius, bet ir jus pačius. Ir viso to kaltininkas - blogi  įpročiai. Tačiau ne viskas visada būna taip kaip norisi, todėl geriau venkite persidirbimo ir įtampos. Pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį stenkitės daugiau ilsėtis. Savaitgalį, tikėtina, atrasite ryšį su žmogumi, kuris,atrodė, neturi nieko bendro su jumis.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Labai įdomu, ačiū už pasidalinimą!
https://ostemeda.lt/gydymo-metodai/osteopatija-lt/ka-gydo-osteopatija/
Naujas komentaras