Meilės horoskopas (12 03 - 12 09)

signos4.jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

 

AVINAS. Pirmadienį mėnulio pilnatis į avinukų gyvenimą atneš daugiau barnių nei įprastai. Tačiau nebūtinai yra blogai, tikėtina, jog tik taip suprasite, ko jums iš tiesų reikia. Nuo antradienio ir penktadienio nederėtų imtis svarbių darbų. Taip pat nepatartina siekti didesnio pelno ar meilės. Visos pastangos bus sunkiai įgyvendinamos, viskas, ko imsitės  žlugs arba kažkas trukdys. Tačiau savaitgalis žada būti labai intensyvus. Atsipalaiduokite ir nesunkiai atsikratysite susikaupusio streso ir nerimo. 

 

 

JAUTIS. Pirmadienį teks susidurti su savo elgesio pasekmėmis. Jei neseniai ignoravote problemą ar bandėte išvengti jus slegiančio klausimo, teks susidurti su viso to pasėkmėmis. Tačiau jei sunkiai dirbote ir stengėtės vardan šeimos, pirmadienį laukite apdovanojimo ir palankių įvertinimų. Antradienis, trečiadienis ir ketvirtadienis palankus planuoti ir vykti į romantiškus ir dalykinius susitikimus. Penktadienį galimos problemos bendraujant su užsieniečiais. Savaitgalį pasistenkite pailsėti ir nesureikšminkite apmaudo. Jūsų emocijoms ir mintims reikia poilsio. 
 DVYNIAI. Tai ne pasaulio pabaiga, o tik nedidelis nelygumas jūsų gyvenimo kelyje. Nuo savaitės vidurio viskas pasikeis ir tikėtina, kad trečiadienį sutiktas žmogus gerokai pakoreguos visus jūsų planus. Net jei ir neplanavote meilės nuotykio, aistra ir susižavėjimas kaip magnetas trauks jus į nuodėmingą gyvenimą. Dėl tokio susidomėjimo jumis, savaitgalį jausitės kaip tikra roko žvaigždė.

 

VĖŽYS. Šią savaitę vėžiukų laukia linksmybės ir pramogos. Turėsite progą sužibėti, todėl nepraleiskite progos pasilinksminti, sudalyvauti draugų rengiamoje šventėje. Šią savaitę vėžiai bus nusiteikę aktyviam bendravimui ir rizikai, o savaitės pabaigoje teks pažinti žmones, kurie su jumis mažai ką turi bendro. Tačiau tokia pažintis bus įdomus ir paskatins jus pasinerti į naujų vertybių paieškas.


LIŪTAS. Nuo antradienio iki pat savaitės pabaigos liūtų asmeninis gyvenimas bus pirmoje vietoje. Asmeniniame gyvenime laukite teigiamų pokyčių ir  atminkite, jog geri dalykai, kurie nutinka jums yra pozityvaus mąstymo rezultatas. Šią savaitę liūtukai suvoks visus elementus, kurie reikalingi sėkmei ir laimei pritraukti. Trečiadienis ir ketvirtadienis palankus švęsti, planuoti bendras atostogas, keliauti. Šeštadienį, gausite netikėtą žinią arba teks pažinti nepaprastą žmogų.SVARSTYKLĖS. Laukia turtinga ir dinamiška savaitė. Aistros, ginčai ir aistringos kelionės persipins tarpusavyje, tad įvairovės ir emocijų tikrai netrūks. Ypač sėkmingas bus penktadienis, tačiau nerizikuokite ir leiskite laiką tik jums žinomoje aplinkoje. Antraip galite susigadinti savo reputaciją ar rizikuojate būti įtraukti į painią istoriją. Šeštadienis asmeniniuose santykiuose atneš daug džiaugsmo. Galimas staigus prisipažinimas meilėje, malonus siurprizas iš mylimo  žmogaus ar spontaniškas pasipiršimas.ŠAULYS. Pirmadienį, antradienį turėsite svarbių planų, tačiau vertėtų permąstyti ar jūsų sumanymai yra išties tokie puikūs. Skubėjimas ir entuziazmas gali prišaukti nemažai nuostolių. Nuo trečiadienio šauliai turės progą pelnyti prarastą pasitikėjimą, todėl neatsakykite padėti, pagelbėti draugui, artimam žmogui. Savaitgalis palankus patiems beprotiškiausiams sumanymams, tad jei imsitės kažko pompastiško ir linksmo, darykite tai savaitgalį.OŽIARAGIS. Nuo savaitės pradžios ženkliai padidės ožiaragių patrauklumas ir populiarumas tarp priešingos lyties atstovų. Tad dėmesio ir intrigų tikrai nepritrūksite. Tačiau Venera turi ir neigiamą pusę: esate pernelyg priklausomos nuo meilės. Ar dėl jos verta paaukoti kitus gyvenimo aspektus? Ypač pavojingas penktadienis. Galite netikėtai įsimylėti ir dėl meilės pamesti galvą. Tačiau atminkite, kad tikriems dalykams yra būtinas laiko išbandymas. Sekmadienis palankesnė diena patikėti jausmais. SKORPIONAS. Tikėtina, kad žmogus, kuris visada buvo šalia jūsų, pakeis nuomonę. Tai gali labai įskaudinti, tačiau susimąstykite ar dėl to išties  nesate kalti. Dėl tokios dramos iki pat savaitės vidurio jausitės lyg sėdėtumėte ant adatų. Antroji savaitės pusė suteiks progą  viską ištaisyti. Tikėtinas atviras ir gilus pokalbis su mylimuoju. Nenuvilkite antrosios širdies pusės ir išklausykite ją.MERGELĖ. Nuo antradienio iki penktadienio mergelės bus pasinėrusios į aistros audras. Meilės svaigulys ir  aistringi bei geidulingi asmeniniai santykiai užgoš viską, kas yra aplinkui. Tačiau žvaigždės nerekomenduoja visiškai pamiršti savo asmeninio gyvenimo. Nukreipkite kūrybinę potenciją į mėgstamus dalykus, hobį. Ypač kūrybiškas bus trečiadienis bei ketvirtadienis. Savaitgalį daugiau būkite gamtoje. Tai jus išgelbės nuo neigiamų emocijų.
 


VANDENIS. Kuo atidžiau pažvelgsite į savo šeim1 tuo geriau pažinsite save. Žinoma, kiekviena istorija gali būti labai abstraktyvi, tačiau jūs žinosite kaip teisingai visa tai interpretuoti. Antradienį arba trečiadienį intelektualus pokalbis atvers kelią naujo romano galimybei ir būsite ryžtingai nusiteikę žengti  plonu ledu. Savaitgalį sieksite suprasti savo jausmus, tačiau tai padaryti bus ganėtinai sunku. 

 

ŽUVYS. Pirmoje savaitės pusėje ypač jautriai reaguosite į partnerio nuotaikas. Vienintelė išeitis, kaip pasiekti laimę asmeniniuose santykiuose, tai kuo daugiau laiko leisti kartu su sutuoktiniu, mylimu žmogumi bei  užsiimkite abiems įdomia veikla. Bendri interesai bus labai svarbūs! Penktadienį būkite atsargūs flirtuodami su priešingos lyties atstovais. Jei manote, kad  įsipllieskė tikroji aistra, suteikite sau laiko pagalvoti dar kartą. Negalima šokti į baseiną nepatikrinus, ar jame yra vandens. Savaitgalį pavyks atrasti harmoniją ir pasiekti vidinę pusiausvyrą. 


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras