Meilės horoskopas (12 07 - 12 13)

horopng(1).png
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

 

AVINAS

Pirmadienį, antradienį  šio  ženklo atstovus lydės impulsyvi ir net agresyvi energija. Tokia nuotaika gali pritraukti tiek įdomius nuotykius, tiek konfliktus bei rietenas. Tačiau pasistenkite su niekuo nesusipykti, antraip jau  savaitės viduryje galite gailėtis dėl savo nevaldomo elgesio. Trečiadienis, ketvirtadienis tinkamas ramiems apmąstymams. Puikiai žinosite savo jausmus ir norėsis dovanoti meilę ir švelnumą jus supantiems žmonėms. Savaitgalis palankus kelionėms ir susibūrimams.
 

 

JAUTIS

Pirmosios savaitės dienos Jaučio ženklo atstovams tikrai nebus lengvos. Kaip bebūtų, pernelyg nesirūpinkite, turite tiesiog šias emocijas išgyventi, o ateityje šių dienų įvykiai ar nuoskaudos reikšmės neturės. Beje, jeigu įsivelsite į ginčą su partneriu, neleiskite, jog jūsų nuomonė būtų užgožta. Tuo tarpu savaitės viduryje Žvaigždės žada geros energijos pliūpsnį. Rasite nesunkų ir paprastą būdą išsakyti tai, ką seniai troškote. Savaitgalis – palankus metas. Stenkitės nepavargti, skirkite laiko malonioms pramogos ir poilsiui drauge su mylimu žmogumi.

 

 

DVYNIAI

Savaitės pradžioje didelės naudos Dvynių ženklo atstovams turėtų atnešti intelektualinė veikla. Pasidalinę su tokia veikla susijusiomis idėjomis sužavėsite aplinkinius (ar būtent mylimą žmogų) kur kas labiau, nei savo išvaizda ar tiesiog fizine chemija (žinoma, tai nereiškia, jog nereikia rūpintis tuo, kaip atrodote). Vienišiams patariame labiau atsipalaiduoti, mėgautis bendravimu ir specialiai neieškoti partnerio – jis pats ateis. Trečiadienį ar ketvirtadienį į romantinį gyvenimą įsiterps kažkokie bendravimo reikalai, problemos.

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje Vėžio ženklo atstovų meilės santykiams didelę įtaką darys šeima. Tai gali būti bet kas – surengtas „netikėtas“ susitikimas su pusbrolio draugu ar spaudimas eiti į pasimatymą su šeimos pažįstamu. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria kiek atsiriboti nuo socialinio gyvenimo – verčiau rūpestį rodykite tik savo partneriui ar simpatijai, tikrai nesunkiai padarysite įspūdį. Ketvirtadienį vėl jausitės energingi. Ko gero, nesunkiai suprasite, ko šiuo metu trokšta jūsų partneris – stenkitės suderinti savo poreikius.

 

LIŪTAS

Savaitės pradžioje Liūto ženklo atstovai gali jaustis kiek sutrikę, ieškoti paralelių tarp savo romantiškojo gyvenimo ir kažkokių liūdnai pagarsėjusių garsenybių ar tiesiog viešai gyvenimo faktais pasidalinusių kaimynų. Nesikoncentruokite į neigiamą energiją ir nelyginkite savo santykių su kitomis poromis. Savaitės viduryje reikalai pajudės kur kas geresne linkme, bus nesunku ne tik žadėti, bet ir tesėti tuos pažadus. Darbo savaitės pabaigoje, tikriausiai, aplankys gilūs apmąstymai.

 

 

MERGELĖ

Mergelės ženklo atstovų mintys savaitės pradžioje klajos po svetimus kraštus. Kita kultūra, kelionės... Beje, tai gali jus iš tiesų suartinti su mylimu žmogumi! Bendravimas kiek komplikuotas gali tapti tik savaitės viduryje – šiuo metu Žvaigždės pataria susilaikyti nuo bereikalingų replikų, sudėtingų ir rimtų pokalbių. Apskritai, šią savaitę patariama kiek apriboti savo socialinį gyvenimą (tačiau neatsisakyti jo visai). Rinkitės ramesnes pramogas, bendravimą grupėse.

 

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje šio ženklo atstovams meilė bus pirmoje vietoje, o svarbiausia nebijosite imtis ryžtingų veiksmų. Įsitikinkite, jog viską vertinate ne egoistiškai, mat šiuo metu būsite linkę susikoncentruoti į savo pačių troškimus. Trečiadienis-penktadienis – dienos, kai bus ypač tikėtina atrasti ar sutikti gyvenimo galimybes ar labai reikšmingus ateičiai asmenis. Net jei kiltų daug klausimų, dvejonių, nebijokite pasakyti taip naujovėms!

 

 

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovai jausis tarsi užhipnotizuoti meilės. Šiomis dienomis Žvaigždės pataria pasinaudoti turima magija drauge su rūpesčiu – svarbu sekti, kad įvykiai ar jausmai netaptų pernelyg intensyvūs. Trečiadienį-penktadienį, ko gero, stokosite kontrolės. Žinoma,kartais plaukimas pasroviui gali būti naudingas, tačiau tai negalioja šią savaitę, ypač – kalbant apie širdies reikalus. Sustokite, įsitikinkite,kad einate tinkama kryptimi, su tinkamu palydovu.

 

 

ŠAULYS

Savaitės pradžioje Šaulio ženklo atstovams teks pajusti, jog kažkas (žmonės ar įvykiai) vis dar laiko jums praeityje. Romantinėje srityje energetika bus keista, galite būti linkę klaidingai vertinti aplinkybes,tad šiomis dienomis verčiau nieko nespręskite. Kitokią pasaulio perspektyvą gebėsite įžvelgti jau nuo trečiadienio. Dabar meilės srityje tikrai galite žengti žingsnį, dėl kurio dvejojote.

 

 

OŽIARAGIS

Jūsų kaip uolos tvirtumas savaitės pradžioje Jums bus itin naudingas. Galbūt padėsite draugui romantikos srityje, o galbūt spręsite savo pačios (paties) situaciją (tuomet Jums reikės draugo pagalbos, kad kai kuriais klausimais nuleistų Jus ant žemės). Meilė ne visuomet yra lengvas dalykas, bet tikėkite savimi ir visatos teikiamomis galimybėmis. Nuo ketvirtadienio viskas pradės įgauti didesnę prasmę ir tam tikras ryšys gali dar labiau sustiprėti. Pasistenkite suartėti dabar – Jūsų šiluma nuskaidrins Jūsų pasaulį.

 

VANDENIS

Pirmadienį Jums laimės suteiks rūpinimasis savo sveikata, todėl pasivaikščiokite ar pasportuokite, tuo labiau, kad tai bus puiki galimybė atrasti ir pamatyti kažką naujo širdies reikaluose. Antradienį ir trečiadienį ore tvyros meilė, tik gal ne ten, kur Jūs tikitės! Jūsų entuziazmas, pertraukos nuo visko padarymas ar laukinė idėja dabar gali padėti rasti atsakymus į kai kuriuos klausimus. Per kelias artimiausias dienas Jūsų energija bus kiek keista. Sekite įvykius ir atkreipkite dėmesį į detales ir būkite pasirengusi (-ęs) šeštadienį ir sekmadienį pasiekti norimų tikslų. 

 

ŽUVYS

Be reikalo neiššvaistykite pirmadienio romantiškos energijos! Jeigu esate vieniša (-s), pasinaudokite galimybe susipažinti internetu ar gyvai. Jeigu esate poroje, gilesnis Jūsų jausmų tyrinėjimas gali padėti toliau plėtotis Jūsų santykiams. Tačiau antradienį ir trečiadienį pasistenkite neužmigti ant laurų. Tuomet realybė suteiks daug puikių galimybių, o kai kas ypatingas nuostabiai sureaguos į Jūsų jai (jam) parodytą dėmesį. Ryšys, kuris yra tarp Jūsų (ar dar tik mezgasi) dar labiau sustiprės nuo ketvirtadienio per visą savaitgalį.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras