Meilės horoskopas (12 14 - 12 20)

horopng.png
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

 

AVINAS

Pirmoji savaitės diena prasidės itin lėtai, trūks greičio ir veržlumo, tačiau pasistenkite išlikti kantrūs ir jau antradienio popietę Jūsų meilės gyvenimas įsibėgės stulbinančiu greičiu. Savaitei įpusėjus mėgausitės flirtu, mylimojo dėmesiu ir begaline aistra iš judviejų abiejų pusės. Penktadienio ir šeštadienio vakarai tinkamesni ramesniems užsiėmimams – susitikimams su senai matytais draugais ar šeima. Neturintiems antrosios pusės – prognozės itin palankios, užmegzti naujas pažintis galite bet kur, net ir einant senamiesčio gatvėmis. Juk esant tokiam gražiam orui gatvės pilnos džiugiai nusiteikusių vienišių.

 

JAUTIS

Savaitės pradžioje būsite tikri romantikai, atrodys, kad meilė sklando visur, ją regėsite kiekviename kampelyje, kiekviename sutiktame žmoguje. O juk kitaip ir būti negali: jausitės įsimylėję mylimi, tiesiog dievinami antrosios pusės. Vienišiems šis laikotarpis taip pat palankus – pagaliau rasite Jūsų dėmesio vertą žmogų, tik nesidrovėkite ir patinkančiam asmeniui parodykite dėmesį, o ne laukite, kol ji/jis su užkalbins. Kitaip tariant – būkite iniciatyvesnis ir likimas šįkart Jums tikrai nusišypsos.

 

 

DVYNIAI

Savaitės pradžioje patartina apmąstyti, ko iš tikrųjų norite: ar tai, ką dabar darote, Jums teikia laimės, o galbūt metas kažką keisti? Patarimas galioja ne tik asmeniniuose santykiuose, tačiau taip pat ir profesijos srityje. Mažiau rūpinkitės dėl to, ką apie Jus kalba kiti – tai tikrai neturėtų Jums gadinti nuotaikos. Savaitės vidurys palankus užmegzti naujas pažintis, taigi, nesėdėkite namuose, net jei oras ir nelepins šiluma, nevenkite pasirodyti viešumoje.

 

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje sutramdykite savo tiesmukišką požiūrį į jausmus ir romantiką, o antradienį ir trečiadienį sulėtinkite savo veiksmus santykių atžvilgiu, išlikite paslaptingas ir neatverskite iki galo visų kortų. Ketvirtadienį ir penktadienį galite tikėtis saldaus atpildo, tai taip pat palankus laikas pasimatymams, kurių metu vienišieji Vėžiai, tikėtina, sutiks sau patinkantį žmogų.

 

 

LIŪTAS

Savaitės pradžioje galite jausti, jog meilės reikalus paliekate užnugaryje ir visa galva pasineriate į profesijos aukštumas. Jums reikia atgauti jėgų balansą ir vėl grįžti su naujomis idėjomis,  jausmais ir ilgesiu antrai pusei jau tik į darbo savaitės pabaigą. Jei vis dar ieškote antrosios pusės, prognozės tam nėra palankios, todėl teks dar kurį laiką pakentėti.

 

 

 

MERGELĖ

Savaitės pradžioje kažkas gali Jums padėti pamatyti Jūsų meilės gyvenimą visiškai iš naujos perspektyvos, tačiau ta pusė bus šviesi ar tamsi, dar nežinia. Ar Jūs esate pasirengusi ir tikrai norite pažiūrėti į viską neįprastu kampu? Trečiadienį ir ketvirtadienį bendravimas su antrąja puse primins tikrą pragarą, pešitės ir nesutarsite dėl menkiausių smulkmenų, todėl patariama būti nuolaidesniems ir dar labiau neaštrinti esamos situacijos.

 

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje darbas eisis sklandžiai, bet neiššvaistykite visų savo bendravimo įgūdžių savo kolegoms, palikite savęs ir pačiam artimiausiam žmogui. Trečiadienį ir ketvirtadienį kažkurioje Jūsų gyvenimo srityje bus įtampa, tikėtina, jog dėl per nelyg didelio užimtumo antroji pusė ims kelti nepasitenkinimo bangas ir reikalauti daugiau Jūsų dėmesio.

 

 

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovai pajaus lėtesnį gyvenimo tempą. Jei gyvenate su partneriu, galite sulaukti keleto iššūkių, vidinio gyvenimo tvarkos pasikeitimų. Tai tinkamas metas imtis kažko, dėl ko ilgai dvejojote, nedrįsote. Vienišiesiems - palankus metas lemtingiems gyvenimo pokyčiams.

 

 

ŠAULYS

Ore sklandys meilė, kurią pagyvins pagaliau atėjęs pavasaris!Būkite kūrybingi, mintis reikškite jautriai – būsite mėgstami, mylimi ne tik kolegų darbe, bet ir antrosios pusės. Trečiadienį žvaigždės pataria nepriimti rimtų sprendimų, mat šią dieną meilėje galimi skaudūs praradimai.

 

 

 

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje šio ženklo atstovai gali jaustis kiek pavargę, norėsite pokyčių, tačiau jiems tai ne geriausias metas, ypač turima omenyje permainas meilės srityje. Trečiadienį ir ketvirtadienį viskas bus kur kas perspektyviau. Vienišiams tai palankus metas naujoms pažintims, turintiesiems antrąsias puses – geras laikas draugystės stiprinimui.

 

 

VANDENIS

Savaitės pradžia šio ženklo atstovams gali būti emociškai sunki, todėl pagalbos kreipkitės į tuos, kuriuos mylite ir kuriais pasitikite, neleiskite kitiems jaukti jūsų svajonių!Trečiadienį ir ketvirtadienį būkite atidūs smulkmenoms – kažkas bandys jums kažką svarbaus pasakyti. Skirkite daug dėmesio kiekvienam pokalbiui, kiekvienam pašnekovui – nustebsite, kiek daug sužinosite bei išmoksite, o tokiu būdu pavyks užmegzti net naujas pažintis.

 

 

 

ŽUVYS

Žvaigždės žada savotišką apsivalymą meilės fronte. Galbūt viskas bus ne taip, kaip norėtumėte, tačiau tai neabejotinai išeis į naudą. Atminkite: tik paleidę seną būsite pasiruošę gaiviai, jaudinančiai naujai pradžiai!Trečiadienį bei ketvirtadienį ir visą likusį ilgąjį savaitgalį patariama labiau įsigilinti į savo, o ne kitų poreikius.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras