Meilės horoskopas (12 21 - 12 27)

lovehoroscope.jpg
 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

 

AVINAS. Šią savaitę jus valdys teigiamos emocijos ir didžiulė energija. Juk kitaip ir būti negalės. Naujųjų metų siunčiamą energijos antplūdį tikrai pajus pirmasis zodiako ženklas - avinas. Todėl nuo savaitės pradžios iki pat penktadienio nebijokite būti savimi ir nevenkite jums taip tinkančios ekstravagancijos bei neįprasto mąstymo. Pasidalinkite emocijomis su Jums brangiu žmogumi ir savaitgalį galėsite džiaugtis iš naujo atgimusia meile. 


 

JAUTIS. Nuo savaitės pradžios jautukai bus jautrūs kitiems, dėmesingi ir jausmingi. Toks intymumo ir intensyvumo duetas tikrai atneš pergalę ir įžiebs aistrą jau nusistovėjusiuose santykiuose. O jeigu esate vieniši, surasti savo antrąją pusę, tinkamas  laikas bus iki trečiadienio. Savaitgalį jaučiai į meilę bus linkę pažiūrėti iš kitos perspektyvos - praktinės pusės. Tikėtina, kad teks keisti ar koreguoti planus. 
 

 

DVYNIAI. Neskubėkite. Kad ir kaip norėtųsi romantikos ir svaiginančių jausmų, geriausiai šių tikslų pasieksite, jeigu leisite viskam vystytis savaime. Tad pirmąją savaitės dalį viską gerai apgalvokite, nesiimkite priimti  drastiškų sprendimų. Nuo trečiadienio tikėtini kraštutinumai santykiuose, o geriausia priemonė konfliktams išspręsti, tai bendravimas ir įsiklausymas į partnerio žodžius. Vienišiems dvyniams nuo savaitės vidurio iki pat savaitės pabaigos, tinkamas metas naujoms intelektualioms pažintims.

 


VĖŽYS. Galbūt nesate pasiruošę kažkam įsipareigoti ir kažką priimti į savo gyvenimą? Vėžiams savaitės pradžia gali prasidėti santykių baigtimi, tačiau jei taip nutiks,  tai lems tik kažko naujo pradžią. Džiugu tai, kad šio ženklo atstovų nekankins dvejonės ir abejonės. Jausitės užtikrintai iki pat ketvirtadienio. Nuo penktadienio tikėtina ims dėtis kažkas beprotiško vėžiukų gyvenime. Laikykitės ir drąsiai priimkite iššūkius. 
LIŪTAS. Pirmadienį ir antradienį drąsiai klausykitės savo intuicijos. Ji padės suprasti svarbius dalykus. Trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis- laukinės aistros laikas. Niekas negalės atsispirti stipriai ir erotiškai liūto energijai. Savaitės pabaiga tinkamas laikas susibūrimams. Savaitgalį sulauksite staigmenos apie kokią dar nesate nė svajoję. 

 

 

MERGELĖS. Ilgesys. Iki pat trečiadienio mergelių širdys bus išsiilgusios romantikos ir meilės, tačiau tuo pačiu šie dalykai abus taip toli. Nebijokite svajoti ir ilgėtis. Būkite tikros, kad ketvirtadienis, penktadienis ir šeštadienis suteiks Jums tas akimirkas, kurių taip ilgai laukėte. Savaitgalis sudėtingesnis, tačiau ne mažiau įdomus. Tikėtina, kad teks atsakinėti į savo širdies klausimus. Klausykite savo širdies ir atsidėkokite malonia staigmena savo širdies valdovui ar valdovei. 

 

 

SVARSTYKLĖS. Nuo pirmadienio svarstyklės spinduliuos meilę, šilumą ir gėrį. Ketvirtadienis ir penktadienis itin tinkamas laikas bendravimui ir susitikimams su šeimos nariais, draugais ir tais, kurios tiesiog mylite. Bendravimas ir teigiamos emocijos svarstyklėms atneš naudingos energijos ir reikiamo įkvėpimo. 


 

SKORPIONAS. Savaitės pradžia skorpionams atneš nuostabių pokyčių meilės gyvenime. Pirmadienis ir antradienis tinkamiausios dienos nuveikti kažką įdomaus ir jaudinančio intymiuose reikaluose. O pasitikėjimas ir stipri magnetizmo  energija šio ženklo atstovus lydės iki pat ketvirtadienio ir penktadienio. Savaitgalį lengvai galėsite perskaityti gautą informaciją, todėl net neinvestuojant daugiau pastangų, nesunkiai gausite tai, ko siekiate.  

ŠAULYS. Savaitės pradžia pasireikš dideliu aktyvumu, o šauliai sėkmingai kurs planą, kaip atnešti į meilės gyvenimą daugiau naujų emocijų, romantikos ir paslapties. Nors aplinkiniams tokia meditacinė ir paslaptinga šaulių būsena kels  įtarumų, abejoti šaulių sėkme tiesiog būtų neprotinga. Šaulių palankumo ir paramos likusią savaitę dalį galės tikėtis tik tiek, kurie jos tikrai nusipelnė, o tie, kurie slaptai rezgė intrigas už jų nugaros, tegul neįsižeidžia pamatę gestą "Uždaryti duris iš kitos pusės". 


 

OŽIARAGIS. Atsitraukite nuo emocijų ir pažvelkite į esamą situaciją iš pragmatiškosios pusės pirmadienį ir antradienį. Tikėtina, kad šiomis dienomis pasiryšite priimti sprendimą, kurį ilgą laiką nesąmoningai atidėliojote. Ketvirtadienį ir penktadienį norėsis atverti visą savo širdį mylimajam, tačiau neskubėkite to daryti. Išlaikyuta paslaptis ir intriga leis santykiams pasiekti visai kitas aukštumas. Tad ketvirtadienį ir penktadienį busite paslaptingesni, savaitgalis ožiaragiams primins vestuvinio maršo muziką. 


 

VANDENIS. Savaitės pradžia  - tinkamas metas pasisėdėjimui su draugais ir mylimu žmogumi. Intelektualus vakaras ir jaukūs pokalbiai suteiks vandeniams naujų jėgų ir leis įgyvendinti grandiozinius planus, esančius jų mintyse. Trečiadienį ir ketvirtadienį nebūkite vieni. Tai išskirtinės dienos, kada galėsitės mėgautis egzotiškais ir saldžiais meilės  vaisiais. Savaitgalis ne toks energingas, tad nepykite ant likimo jei viskas nesiklostys  taip sklandžiai kaip norėtųsi. 

 

 

ŽUVYS. Savaitės pradžia permainoms ir pokyčiams tikrai ne pats tinkamiausias laikas. Ypač tada, jei tai liečia meilės reikalus, o įdėtų pastangų  meilės srityje rezultatus išvysite tik ketvirtadienį ar penktadienį. Jei išliksite kantrūs ir rūpestingi, savaitgalis žuvų ženklo atstovus apdovanos gilių jausmų lavina. 


Taip pat skaitykite >> Dovanų horoskopą


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras