Meilės horoskopas (12 21 - 12 27)

horopng.png
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Trečiadienį pagaliau rasite kompromisą su partneriu dėl klausimo, kuris ankščiau kėlė daug nesutarimų. Tai taip pat gera diena pradėti santykius, planuoti santuoka. Tačiau penktadienį galimi nesutarimai, konfliktai, nuomonių nesutapimai. Gali būti nelengva pasiekti partnerio užuojautą, tad besiginčydami tik dar labiau apsunkinsite situaciją. Savaitgalį galimas trečių asmenų įsikišimas į jūsų santykius. Galimas slaptas romanas, apkalbos, nuytrukę santykiai.

 

JAUTIS. Šią savaitę, santykiai su partneriu bus bene aktualiausia tema. Pirmadienį geriau nesistenkite įkalbinėti partnerio vienu ar kitu klausimu. Vargu ar jums pavyks pakeisti antrosios pusės nuomonę. Geriau palaukite antradienio, trečiadienio. Šiomis dienomis turėsite pakankamai galių išspręsti svarbią problemą. Tai taip pat  tinkamas laikas ką nors užbaigti, nutraukti. Asmeniniam gyvenimui puikus laikas jautukų laukia penktadienį. Vienišiai šią dieną neturėtų likti namuose, nes galimas didžiulė sėkmė meilėje. Jau turintys porą, mėgausis aistringais ir romantiškais išgyvenimais. Savaitgalis mažiau jausmingas, tačiau palankus. Daugiau dėmesio teks skirti buičiai, namams. 

 

DVYNIAI.  Antradienį laukia energingas pokalbis su antrąja puse. Trečiadienis tinkamas prabangioms ir ekstravagantiškoms kelionėms bei išvykoms. Nors tai džiugios ir jums sėkmingos dienos, tiems, kuriems yra pabodusi rutina, nerekomenduojama flirtuoti bei ieškoti nuotykių. Tokios paieškos naudos neatneš, o santykius visa tai kaip reikiant pakoreguos į blogąją pusę. Penktadienį gresia apgaulės, nesusipratimai, tad reikėtų vengti diskusijų svarbiomis temomis. Savaitgalį didelis vaidmuo atiteks likimui ir įtakoti aplinkybių vargu ar pavyks. 

 

 

VĖŽYS. Savaitės pradžia prasidės itin sėkmingai ir netikėtai. Jums netrūks ryžto, o aplinkybės pačios atves ten, kur jums  reikia. Tad savaitės pradžioje ryžkitės drąsiems prisipažinimams meilėje ar padarykite tai, apie ką jau seniai svajojote. Ketvirtadienį neišeikvokite jėgų ginčams ir konfliktams. šią dieną galimi konfliktai dėl nuomonių, interesų nesutapimų. Net patys logiškiausi argumentai vargu ar bus jums naudingi. Taip pat šią dieną žvaigždės nerekomenduoja prisipažinti meilėje, vargu ar sulauksite atsako. Tačiau savaitgalis bus šviesesnis. Ypač romantiškos nuotaikos vėžiukus lydės šeštadienį.

 

LIŪTAS. Pirmadienį mėnulio pilnatis liūto ženklo atstovams suteiks jėgų susidoroti su visais reikalais, tiek darbo, tiek šeimos. Antradienis nusimato taip pat aktyvus ir naudingas. Tai tinkamas laikas užkariauti dominančio žmogaus širdį ar pradėti verslą. Trečiadienį, ketvirtadienį galimas nepasitenkinimas turimomis moralinėmis vertybėmis. Jei abejojate, ar eiti į pasimatymą, greičiausiai neverta. Penktadienį galima painiava ar neteisingas požiūris dėl asmeninių ir darbo santykių. Savaitgalį pasistenkite per daug nebausti savo partnerio, atleiskite jam už mažas ir nereikšmingas klaidas. 

 

MERGELĖS.  Nuo pat savaitės pradžios mergelės pajus savo globotojos Veneros įtaką. Būsite gražios ir mylimos, o puoselėjami santykiai  pažers nemažai staigmenų. Vienišoms mergelėms pirmadienį, antradienį ir šeštadienį atsiras daug galimybių sutikti mylimąjį. Ypač šeštadienį nepraleiskite progos apsilankyti teatre, restorane ar viešame renginyje, jūsų laukia malonūs pokalbiai ir pažintys. Penktadienį galimos apkalbos ir intrigos. Nesiklausykite, ką šneka aplinkiniai bei nepasiduokite piktų liežuvių įtakai.SVARSTYKLĖS. Antradienį bus apstu flirto ir jaudulio,o viskas vyks greitai ir energingai. Būtinai patikrinkite elektroninį paštą ir nepraleiskite jums skirtų laiškų bei skambučių. Tikėtina, kad jūsų asmeniniai reikalai pasieks labai įdomų lygmenį, tad šią savaitę aistros ir emocijų tikrai netrūks. Jei ketinate  šį tą romantiško šeštadienio vakarui, geriau likite namuose ir sugalvokite ką nors intymaus, bet mielo. Vieši renginiai ir ekstravagantiškas jūsų elgesys gali pritraukti konfliktus ir agresyvius išpuolius.

 

SKORPIONAS. Daugelis skorpionų šį pirmadienį ir antradienį bus linkę garsiai išreikšti nepasitenkinimą esamais santykiais ar partneriu. Tai gali paveikti jūsų gyvenimą bei pakeisti situaciją iš esmės. Tačiau nebūtinai į gerą. Geriau pasistenkite išvenkti konfliktų ir griežtų žodžių. Itin malonus žada būti šeštadienis, jūsų lauks malonios pažintys su įdomiais žmonėmis, tad neatsisakykite kvietimo į šventę, renginį.

 

ŠAULYS. Antradienį ir trečiadienį mėnulis šaulių atžvilgiu bus teigiamai ir taikiai nusiteikęs. Kad ir ką bedarysite, žmonės jumis žavėsis, o priešingos lyties atstovai netgi ryšis pirmi jus užkalbinti. Tad šiomis dienomis elkitės spontaniškai, eikite į paimatymus ir nebijokite netikėtų iššūkių! Tiesa, penktadienį reikėtų būti atsargesniems. Daiktai patys kris iš rankų, o jūsų energija gali atnešti visai priešingų rezultatų. Tad bus geriau, jei penktadienį ir savaitgalį neplanuosite ko nors spontaniško ir netikėto. 

OŽIARAGIS. Pirmadienis į jūsų asmeninį gyvenimą atneš nemažai permainų. Savaitės pradžioje bus  palankios naujos pažintys, o pasimatymai su jau pažįstamais žmonėmis teiks emocinį jaudulį ir džiaugsmą. Jums bus nesunku pakreipti įvykius jums reikiama linkme. Ketvirtadienį ir penktadienį gimę po ožiaragio ženklu turės puikią progą išspręsti įsisenėjusią problemą. Nors apmaudo vargu ar pavyks išvengti, netrukus pasijusite kur kas geriau. Savaitgalį galėsite džiaugtis romantiškomis nuotaikomis ir komplimentais. 

 

VANDENIS. Pirmadienį ir antradienį likimas jums nepašykštės svarbių datų. Klausykite savo intuicijos ir vykite tik į jums įdomius ir malonius susitikimus. Taip išvengsite galimų konfliktų ir neapsunkinsite savo gyvenimo papildomais reikalais. Savaitgalį bus svarbu klausytis savo interesų, tačiau meilė sau gali iššaukti antrosios pusės pyktį. Pasistenkite neatsakyti tuo pačiu į partnerio emocijas ir  išlikite ramūs, bet nepamirškite pagrindinės savo idėjos, neišsižadėkite planų. 

 

ŽUVYS. Antroji savaitės pusė bus palanki privataus gyvenimo gerinimui. Ketvirtadienį ir penktadienį žuvų nuotaika bus tiesiog nuostabi, tad būti jūsų kompanijos dalimi bus nuostabi dovana kiekvienam. Jei šią dovaną nusprendėte padovanoti savo antrajai pusei, galite tikėtis ne mažiau malonios padėkos. Tai harmonijos, meilės ir nuoširdžių jausmų bei pažadų tesėjimo laikas. Mėgaukitės romantika ir intriguojančiais meilės žaidimais iki pat sekmadienio. Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras