Meilės horoskopas (12 28 - 01 03)

224184-675x450-Love-horoscope.jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Šią savaitę avinukų laukia rimtos perspektyvos. Visa tai iš esmės galėtų pakeisti jūsų gyvenimą. Taigi, nedvejodami pradėkite santykius, tuokitės ar bent neatsisakykite naujų pažinčių. Dabar prasideda metas, kada vienišiai sutikę antrąją pusę taps dar stipresni, dar galingesni. Nepraleiskite progos ketvirtadienį. Šią dieną jūsų šansai bus itin dideli, o intuicija padės padaryti tinkamus sprendimus. Poroje gyvenantys avinukai santykiuose pamatys naują bendrą tikslą, o bendravimas taps emocionaliai stabilus ir šiltas.

 

JAUTIS. Venera žuvyse gimusiems po jaučio ženklu atneš daugiau romantikos ir šiltų jausmų. Dažniau leisite sau pasvajoti apie meilę, tad ir gyvenime bus daugiau romantiškų epizodų. Santykiuose bus daugiau darnos, mažiau pavydo. Sprendžiant asmeninius klausimus, svarbu nepalikti reikalų "vėlesniam" laikui, o viską spręsti čia ir dabar. Taip pat ši savaitė puiki keliauninkams. Ypač palanki kelionėms pirmoji savaitės pusė. Antradienį didelė nuotykių ir smagaus flirto tikimybė. Tačiau penktadienį ir savaitgalį labiausiai domins partnerystė. Gali tekti spręsti darbo ar santykių problemas, siekiant patenkinti savo interesus. 

 

DVYNIAI. Pabandykite pasikliauti intelektu ir intuicija. Nuo trečiadienio iki penktadienio šios jūsų savybės padės išlyginti skirtumus, esančius tarp jūsų ir partnerio. Ši savaitė santykiu prasme dvyniams bus ypač sėkminga, tačiau tik su sąlyga, jeigu nepasiduosite sunkumams ir neieškosite lengviausios išeities. Gana pavojingos dienos - trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis. Šiomis savaitės dienomis padidės konfliktų bei ginčų tikimybė. Norėdami  išvengti neigiamų santykių pasėkmių, pakvieskite savo antrąją pusę į prabangų pasimatymą, sugalvokite kažką originalaus ir negailėkite gerų žodžių. 

 

VĖŽYS. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio jūsų gyvenime atsiras daug svarbių dalykų, tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesinėje srityje. Meilė šią savaitę jūsų gyvenimui suteiks prasmę, nes gebėsite įžvelgti bendrus siekius ir tikslus. Palankios dienos -  antradienis ir ketvirtadienis. Šios dienos puikiai tiks  spręsti toms problemoms, kurios atsirado dėl jūsų neatsargumo bei budrumo stokos. Penktadienį ir šeštadienį norėsite mylėti ir būsite rimtai nusiteikę santykiu atžvilgiu. Tad jei esate vieniši, pirmyn! Tikėtina, kad pažintys nebus vienadienės.

 

LIŪTAS. Ši savaitė bus palanki tiems, kurie nori sustiprinti ir sutvirtinti santykius. Tačiau nuo trečiadienio iki penktadienio mylėti gali būti sunkiu. Būkite dosnūs savo partneriui ir nieko nereikalaukite mainais. Vienišiams, šiuo laikotarpiu užsimezgę santykiai nebus ilgalaikiai ir tvirti. Tačiau jei siekiate surasti antrąją pusę, pažintys bus sėkmingos tos, kuriuos užsimegs penktadienį ir savaitgalį. Tai romantikos, staigmenų ir netikėtumų metas, kada net nieko neveikdami, spręsite problemas ir eisite į priekį.

 

MERGELĖ. Šią savaitę mergelės gebės pritraukti partnerio šiltus jausmus ir malonias emocijas. Ypač tuo atveju, jei išmoksite mažiau kritikuoti ir nepriekabiausite dėl smulkmenų. Nuo trečiadienio iki penktadienio bus didesnė pykčių su partneriu tikimybė. Prieš pradėdamos gesinti gaisrą, atminkite, jog jūsų tikslas nėra įrodyti kieno nors vieno teisybę ginčijantis, bet svarbiausias yra kompromisas. Penktadienį mergelėms didelę įtaką turės skirtingos planetos, o tai atneš labai stiprius išgyvenimus, gilias emocijas bei beribę laimę. Tai ką patirsite, išgyvensite, pajusite sekmadienį bus svarbu ilgam.

 

SVARSTYKLĖS. Savaitės pradžioje svarstyklės bus susirūpinusios savais reikalais ir taip  netyčia gali įskaudinti partnerį. Stenkitės išmokti gyventi net tada, kai nesate teisūs. Arogancija nepadės atrasti reikiamų vertybių, o tik dar labiau apkartins santykius. Pasistenkite būti nuolankūs ir nekelkite nei sau, ne kitiems jokių reikalavimų bei netaikykite dvigubų standartų. Penktadienį ir savaitgalį jūsų asmeninis gyvenimas bus pirmojoje vietoje. Jums bus malonu stebėti, kokiame santykių etape yra dabartiniai romantiški santykiai. Nesinorės gaišti laiko nė minutės. Nedelskite ir mėgaukitės tuo!

 

SKORPIONAS. Šią savaitę būsite gana tingūs ir stengsitės santykių problemas atidėti vėlesniam laikui. Tačiau nepaisant to, mielai flirtuosite, bendrausite ir tiesiog džiaugsitės visais  bendravimo teikiamais malonumais. Tačiau būkite atsargūs ir trečiadienį, ketvirtadienį bei penktadienį nepasiduokite lengvabūdiškoms nuotaikoms. Jei mokėsite save suimti į rankas, tikėtina, kad išvengsite problemų ir nesutarimų su antrąja puse. Penktadienis palankus dalykiniams susitikimams, o atokvėpį ir vidinę harmoniją atrasite sekmadienį. 

 

ŠAULYS. Pirmadienį, antradienį daugiau gerų emocijų teiks ramūs vakarai prie televizoriau su šeima, o ne žinojimas, kaip galite pasipelnyti ir praturtėti. Nuo trečiadienio iki penktadienio gali tapti sunku mylėti. Pasistenkite mažiau kritikuoti ir per daug nereikalaukite iš antrosios pusės. Įpusėjus penktadieniui, įtampa ims po mažu slūgti, tad savijauta kaip mat pagerės. Nusiteikite savaitgalį praleisti romantiškai ir taikiai bei pamatysite, jog suprasti vieniems kitus yra kur kas paprasčiau. Tad beliks tik mėgautis paprastu, nuoširdžiu ir nuotaikingu bendravimu. 

 

OŽIARAGIS. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio svarbiausias dalykas būsite patys sau. Tai nepadės pagerinti asmeninių santykių, tačiau toks susitelkimas į save, padės jums sužibėti ir pritrauks pulkus gerbėjų jūsų link. Penktadienį ir šeštadienį vėl žais meilė. Ji jums primins, kad ji vis dar egzistuoja, tad mėgausitės įdomiomis ir erotiškomis pažintimis bei prasmingais pokalbiais.  Sekmadienį jūsų jausmus užvaldys ramybės ir tylos troškimas. Tokia būsena ožiaragius įkvėps kūrybiškiems ir originaliems sprendimams. Tai puiki diena meniškos prigimties sieloms.

 

 

VANDENIS. Šią savaitę, sprendžiant santykių problemas bus daug painiavos ir nereikalingų paslapčių. Tačiau atminkite, jog už romantiškas paslaptis kur kas blogiau yra tai, ką patys bandote nuo savęs paslėpti. Tad dėl savo vidinių paslapčių iki pat ketvirtadienio galite jaustis išsiblaškę, o bendraujant su partneriu galima  nedidelė įtampa. Būkite paslaptingi, tačiau nenusiženkite savo įsitikinimams ir jumis bus grožimasi ir gėrimasi.  Neužsibūkite ant podiumo per ilgai bei taip pat mokėkite pagirti, padrąsinti partnerį.ŽUVYS. Šią savaitę Venera bus žuvų ženkle, o tai reiškia, kad visų svarbiausia bus jausmai ir meilė. Tik tie, kas myli, sulaukia meilės. Tad galite neabejoti, visos jūsų pastangos gauti daugiau švelnių jausmų, atsipirks. Žinoma, tik tuo atveju, jeigu jūsų širdis bus atvira šiltiems ir nuoširdiems išgyvenimams. Venera šią savaitę pabrėš jūsų seksualumą ir patrauklumą, tad be romantiškų santykių, bus ir daugiau pavydo bei skandalų. Neturintiems antrosios busės bus lemta sutikti gyvenimo partnerį bei pradėti romantiškus ryšius. Tačiau atminkite, negalima visiškai pamesti galvos. Nepamirškite, jog protas ne mažiau svarbus. Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras