Meilės horoskopas 2012 metams

 
10 komentarai
Ryte pabudus šalia pamatyti mylimojo veidą yra vienas geriausių dalykų pasaulyje. Meilės horoskopas 2012 metams pateikia visas romantikos ir meilės detales visiems zodiako ženklams. Saulės, žvaigždžių ir planetų judėjimas padeda atskleisti, kokie meilės keliai ir klystkeliai laukia ateinančiais metais. Dvylika žvaigždynų atitinka dvylika asmenybių tipų. Saulės ir žvaigždžių išsidėstymu gali būti paremtas santykių stiprumo ir suderinamumo lygis.

Visiems dvylikai zodiako ženklų ateinantys metai žada nepagailėti šiltų jausmų ir romantikos. Mergelės ir Šauliai turėtų pasisaugoti išsiskyrimų. Jiems gali prireikti laiko atsitiesti ir pradėti naujus santykius. Vėžių laukia įdomūs metai, jiems bus sunku apsispręsti. Avinai ir Jaučiai šiemet mėgausis maloniais ir pilnavertiškais santykiais. Tai Kupidono metas. Tai bus tarsi pasivažinėjimas amerikietiškais emocijų kalneliais. Žuvys, jums skamba vestuvių varpai! Tai tinkamas metas ištarti vestuvių įžadus ir nurimti laimingai santuokai. Liūtams ir Ožiaragiams šiemet susirasti antrąją pusę yra tiesiog privaloma! Meilės horoskopas sako, kad surasite savo sielos draugą ar draugę visai netrukus. Dvyniams, Vandeniams ir Skorpionams gali atrodyti, kad juos persekioja praeitis, tačiau nesijaudinkite, visa jūsų aistra ir meilė išrinktajam neliks nepastebėta. Nebijokite išbandymų ir pamatysite, kad viskas vyksta pagal planą. Svarstyklėms gali tekti viską pradėti iš naujo, tad pasiruoškite ir įdėkite pastangų siekdami ilgalaikių santykių. Sėkmės visiems dvylikai Zodiako ženklų!

AVINAS
Esate spontaniški, linksmi ir linkę vadovauti, o šie metai – tinkamas laikas atakuoti Kupidonui. Meilės horoskopas 2012 metais turi jums keletą siurprizų. Tiesiog atsikratykite savo drovumo ir metų gale susirasite sau tinkamą porą. Liepa ir rugpjūtis bus tinkamiausi vedyboms. Kaip Avinai, galite būti netolerantiški, nesubrendę ir karštakošiai, dėl to galite įsivelti į trumpalaikius santykius. Jei antrąją pusę jau turite, tai pirma metų pusė bus tarsi pasivažinėjimas amerikietiškais emocijų kalneliais. Jūs ir jūsų partneris (-ė) turėtumėte būti atidesni ir švelnesni vienas kitam. Meilės horoskopas  šeimyniniame gyvenime žada įtampą. Vis dėlto, metų gale jūs atrasite ramybę.

Labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą ir sustiprinti ryšius su jūsų partneriu (-e). Avinai šiemet gali tikėtis pilno romantikos gyvenimo su nereikšmingais neramumais, emociniais išbandymais ir daugybe pagundų. Jei esate vieniša (-s), tikriausiai neišvengsite paviršutiniškų susižavėjimų ir trumpalaikių santykių. Jei svarstote, kas 2012-aisiais galėtų būti tinkamiausiu partneriu (-e), mes turime atsakymą – geriausiai į poras Avinams tiks Dvyniai, Vėžiai ir Liūtai, tuo tarpu romantiški santykiai nesiseks su Vandeniais ir Jaučiais. Laukia jaudinantys meilės metai. Viskas stos į savo vietas metų gale, tad nesijaudinkite dėl neramumų, su kuriais susidursite pirmoje metų pusėje. Svarbiausia – išlikti ramiais.

JAUTIS
Meilės horoskopas 2012 nurodo, kad šiais metais skintis kelią pirmyn bus sunku. Prireiks daug pastangų išlaikant pusiausvyrą ir norint suderinti santykius ir darbą. Norėsis būti dėmesio centre, tačiau tai bus nelengva. Gera žinia yra ta, kad esate atviras ir rūpestingas individas, kuris pritrauks daugybę žmonių. Jūsų partnerį (-ę) žavės jūsų nepriklausomas būdas. Tai atneš ramų ir laimingą šeimyninį gyvenimą.

2012-aisiais turėtumėte priimti sprendimus išmintingai, o ne paskubomis. Ramybė ateis su metų viduriu. Šiais metais jūsų suderinamumas atrodo gerai su Svarstyklėmis, Žuvimis ir Vėžiu, o mažiau bendrauti norėsis su Jaučiais, Skorpionais ir Avinais. Meilės horoskopas 2012 žada stiprias jungtis su senais draugais – gali pasitaikyti santykių su vienu ar dviem. Problemos ims rastis kai imsite jausti, kad kažkas bando pasisavinti jūsų asmeninę laisvę. Tai gali priversti jus priimti skubotus sprendimus, kurių vėliau galite pasigailėti. Jūs esate sociali asmenybė, todėl mėgstate kompaniją – jei plėtojate santykius, tai bus pagrindinis faktorius, dėl kurio gali kilti ginčai. Jūsų santykiams šiais metais prireiks pasitikėjimo ir apsaugos. Tai bus sunkių pasirinkimų metai. 

DVYNIAI
Meilė ir romantika yra Dvynių gyvenimo dalis. Jūsų prigimtis daro jus patrauklius kitiems ir šiais metais jums nereikės ilgai ieškoti, kol sutiksite kažką ypatingą. Šiemet jums šypsosi sėkmė. Šio kovo pradžioje jums gali tekti priimti rimtus sprendimus. Jei antrąją pusę jau turite, tai gegužės pabaiga – puikus metas skambinti vestuvių varpais. Jūsų šeimyninis gyvenimas bus ramus ir laimingas. Praeityje padaryta klaida ar trumpas meilės romanas gali iškilti į viešumą, tačiau nenusivilkite, nes tai – galimybė pasimokyti. Tai metas, kai turite ugdyti pasitikėjimą, paspausti save ir išlikti patraukliais.

2012-ieji – tai metai, kai turėsite atsikratyti senų blogų įpročių. Jums reikės įgauti naujų ir tą šansą jūs gausite. Tai taip pat prikaustys visų dėmesį ir padarys jus dar patrauklesniu. Meilė gali pasirodyti iš už bet kurio kampo, tad būkite tam pasiruošę. Tiesa, kelyje į nuostabius santykius gali tekti patirti ir šiek tiek skausmo. Šie metai žada gerą suderinamumą su Šauliais, Avinais ir Skorpionais, o pasisaugoti reiktų Dvynių, Vandenių ir Ožiaragių. Tai bus pilni neapsisprendimo metai.

VĖŽYS
Vėžiams žadami įdomūs metai. Galite tikėtis meilės ir romantikos. Tai bus metai, pilni jaudulio ir malonumo. Jūs trauksite nepažįstamuosius. Jūsų pasitikėjimas ir energija padarys jūsų santykius įspūdingais, tačiau jie tikriausiai truks neilgai. Galite patirti keletą išsiskyrimų. Taigi, atkreipkite dėmesį į visas savo aistras. Jos neturėtų būti nukreiptos į netinkamus žmones. Šiais metais įvertinsite senus draugus ir artimus ryšius. Jie gali turėti jums didelę neigiamą įtaką, tad suraskite užimtoje savo dienotvarkėje šiek tiek laiko ir atsipalaiduokite su savo partneriu (-e).

Saugokitės neigiamos energijos ir skirkite laiko savo brangiems santykiams dar prieš jiems išyrant. Jei išliksite praktiški, nerimauti nereikės. Nebijokite pakovoti už savo poreikius, nes kitu atveju galite tapti durų kilimėliu. Išlikite ramūs priimdami visus sprendimus, susijusius su jūsų santykiais. Gali būti, kad bus sunku vienas kitą suprasti, tačiau tai nereiškia, kad būtinai išsiskirsite, greičiau tai, kad problemas reikia spręsti. Gegužės, spalio ir gruodžio mėnesiai žada būti nuostabūs meilės ir romantikos reikalams. Labiausiai jums į poras tinka Mergelės, Skorpionai ir Liūtai.

LIŪTAS
Regis, reikalai klostysis pagal planą. Esate entuziastingas ir pasiryžęs siekti savo tikslų. Šiemet jūsų tikslas – susirasti antrąją pusę ir horoskopas jums žada sėkmę. Sulauksite malonių siurprizų, aistringų susitikimų, tačiau ne viskas visada bus gerai. Gali rastis ir tamsioji pusė, su kuria jums teks susidoroti. Liūtai šiemet domins kitus. Žmonės norės jus geriau pažinti, tačiau turite būti atsargūs ir žinoti, kada laikas pasirinkti. Skuboti sprendimai gali iššaukti skausmingus išsiskyrimus. Pridėkite savo santykiams bent šiek tiek aistros bei romantikos ir pamatysite, kaip sustiprės jūsų ir partnerio (-ės) emociniai ryšiai.

Jūsų pažanga romantinėje srityje bus matoma, nes lengvai skriesite per visus pasimatymų etapus. Jei jūs antrąją pusę turite jau ilgai, pats laikas pagalvoti apie savo santykių įtvirtinimą vestuvių įžadais. Jei vis dar svajojate, su kuo praleisti aistringą vakarą ar ir gyvenimą, tuomet reikia ieškoti Mergelės arba Skorpiono. Tuo tarpu liūtams šiemet bus sunku rasti bendrą kalbą su Avinais, Dvyniais, Žuvimis ir Vėžiais. Taigi, aistringos ir įdomios sėkmės jums!

MERGELĖ
Mergelės yra aistringos ir energingos, todėl visuomet turi iš ko rinktis. Yra tikimybė, kad teks susidurti su painiava. Horoskopas 2012-iesiems metams kalba apie įvairius likimo posūkius, kurie padarys jūsų gyvenimą romantiškesniu ir linksmesniu. Gali būti, kad dėl kai kurių dalykų apsispręsti bus sunku, tačiau turite išlikti išmintingi it neskubėti nuspręsti. 2012-aisiais meilės reikalai jums seksis sunkiai. Pradžioje metai atrodys daug žadantys, tačiau su metų ketvirčiu jus pasieks ir blogos naujienos. Nebus išvengta ir abejonių bei konfrontacijų. Jums bus sunku išgyventi santykių spaudimą. Vis dėlto, galiausiai apsispręsite teisingai ir išsaugosite savo ilgalaikius santykius.

Žvaigždės rodo, kad antroji metų pusė žada kiek daugiau vilties. Jei esate vieniša (-s), tai būtent dabar atsiras šansų, kad sutiksite tą ypatingąją antrąją pusę. Sutiksite žmogų, kuris bus toks artimas, kad pažadins jūsų optimistišką prigimtį ir sukursite stiprius ir ilgalaikius santykius. Tačiau turite saugotis savininkiškumo, nes tai gali pridaryti jums bėdų. Tai atstums žmones. Horoskopas sako, kad šiais metais sugebėsite įveikti visus sunkumus, su kuriais susidurs jūsų santykiai.

SVARSTYKLĖS
Svarstyklių charizma neabejotinai gali privesti įsimylėti kiekvieną. Tačiau horoskopas šiais metais žada santykių suirutę. Jūsų siekis rasti tikrąją meilę šiemet baigsis daugybe sąmyšio ir painiavos. Tikriausiai įdėsite daugiau pastangų, nei gausite atsako iš to išrinktojo (-osios). Stengdamiesi sužavėti mylimąjį (-ą), šiemet išleisite gausybę pinigų dovanoms ir netikėtoms kelionėms. Žvaigždės žada šiek tiek nesusipratimų su šeima, nes būsite linkę skirti daugiau laiko savo mylimajam (-ai), nei jiems. Per didelis globėjiškumas antrosios pusės atžvilgiu gali prišaukti jums bėdą.

Laisvė ir pasitikėjimas yra tai, ko turėtumėte išmokti. Kilus ginčui būtent jūs turėtumėte žengti pirmąjį žingsnį į susitaikymą. Žvaigždės žada pasimatymus, piršlybas, tačiau vestuvių varpai suskambės nebent metų pabaigoje. Jei planuojate pasipiršti savo mylimajai, idealus metas tam bus liepa, spalis ir gruodis. Pirmojoje metų pusėje daug dėmesio skirsite savo profesinei veiklai, kad užsidirbtumėte papildomų pinigų prideramai šventei. Šie metai Svarstyklėms bus įdomūs ir gašlūs.

SKORPIONAS
Emocinis Skorpionų apetitas gali sukelti daug skausmo. Jūsų meilės troškulys gali pasireikšti egoistišku elgesiu, kas gali sumaišyti visas kortas. Horoskopas sako, kad meilės fronte pasitaikys ginčų, kurie gali net priversti pagyventi atskirai. Jūsų bruožas nieko neužmiršti gali pabloginti santykius su mylimuoju (-ąja). Patarimas būtų atleisti ir numalšinti įtampą santykiuose. Žvaigždės žada netikėtą susitikimą su buvusiuoju vaikinu ar mergina arba jūs galite pagauti save mąstant apie dabartinius ir buvusius santykius. Jūs tapsite pavydūs ir apsėsti savo aistrų, todėl jūsų gyvenime gali rastis kliūčių.

Tiems, kurie jau yra susituokę, kiti metai žada būti laimingi. Tiems, kurie norėtų šeimos pagausėjimo, tikėtina, gali sulaukti jo metų pabaigoje. Spaudimas darbe privers praleisti mažiau laiko su savo mylimuoju (-ąja), bet užuot sulaukę pykčio, būsite nustebinti didžiulės moralinės paramos. Apskritai, šie metai Skorpionams bus sėkmingi meilėje, jei suprasite, kad meilė tai ne tai, ką imate, o tai, ką duodate.

ŠAULYS
Šiais metais viskas bus gerai. Žvaigždės sako, kad galite įsimylėti iš pirmo žvilgsnio, tačiau antroji pusė nebūtinai atsakys tuo pačiu. Laikas yra meilė ir ši taisyklė jums galioja. Jūs turite duoti laiko savo antrajai pusei suprasti jausmus, kurie įsismelkė į jūsų širdį. Darbas reikalaus didelės dalies jūsų laiko, tačiau Šauliai taip lengvai dėl meilės nepasiduoda. Meilė – tai jūsų gyvenimo variklis. Metams įpusėjus galite tikėtis iš savo mylimojo (-osios) gerų žinių. Tai taip pat gali pasibaigti santuoka. Nors tai tik galimybė, nėra nieko, ko jūs turėtumėte išsigąsti.

Jei esate pasirengę įsipareigojimams ir labai mylite tą žmogų, tada jums nesustabdys jokios žvaigždės. Meilė – komplikuotas reikalas, tad kartais tiesiog reikia skrieti pavėjui. Jis pasuks jus tinkama linkme ir jūs saugiai nusileisite Kupidonui į glėbį. Horoskopas sako, kad dėl meilės jaudintis nereikės, o susirūpinti reikėtų sveikata. Metų gale galite jausti stresą dėl savo mylimojo (-osios) negalavimų. Turite suprasti, kad visa tai tėra laikina ir šis etapas taip pat kada nors pasibaigs. Dar kitų metų pradžioje viskas vėl grįš į senas vėžes.

OŽIARAGIS
Nuolatinis noras užtikrinti saugumą verčia Ožiaragius nerimauti dėl santykių. Horoskopas žada, kad meilės prasiveržimai bus smagūs ir pašėlę, dėl to jums bus sunku suprasti, kas yra meilė. Tinkami Zodiako ženklai yra Mergelė ir Jautis. Galite idealiai suprasti šiuos ženklus, todėl jūsų meilė būtų sklandi. Jūs nutolsite nuo savo karjeros ambicijų ir daugiau dėmesio savo gyvenime suteiksite meilei. Jūs labai stengsitės sužavėti savo išrinktąjį (-ą), tačiau įgimtas jūsų drovumas gali pakišti koją. Būtų geriausia, jei galėtumėte išreikšti savo jausmus, nes Meilės horoskopas sako, kad piršlybos būtų sėkmingos birželio ir liepos mėnesiais.

Jūs atitrūksite ir ignoruosite kitus svarbius šeimyninius ryšius dėl šių naujai rastų ir mėgiamų santykių. Išlaidos staigiai pakils kartu su poreikiu nupirkti savo mylimajam (-ai) viską, kas geriausia ir planuojant netikėtas atostogas. Jūsų santykių raktažodis yra įsipareigojimas. Jūs tikitės, kad jūsų partneris (-ė) atėjus laikui įsipareigos ir surimtės. Šiais metais jūsų mintys suksis apie tuoktuves ir pastangas sutaupyti kiekvieną uždirbtą centą. Jūsų pagarba tradicinėms vertybėms padės užkariauti ir jūsų išrinktojo (-osios) tėvų širdis. Jūs būsite dėmesio centre ir neabejotinai atkreipsite kiekvieno dėmesį.

VANDENIS
Šiais metais žvaigždės žada problemas šeimoje. Yra tikimybė, kad susitiksite savo buvusį partnerį (-ę) ir turėsite šiek tiek nebaigtų reikalų. Viskas gerai, jei jūs išspręsite visas savo problemas. Pasikalbėkite su savo partneriu (-e) apie jas, horoskopas sako, kad jie jus palaikys. Visi jūsų šeimos reikalai turi būti iškelti. Taigi, patariama suprasti savo problemas ir jas spręsti. Vandeniai labai pasitiki savo santykiais. Žvaigždės žada romantiškas atostogas. Būtų gerai, kad pasinaudotumėt jomis būtent tada, kai užklups problemos.

Šios atostogos suartins jus su mylimuoju (-ąja). Gimusius po Vandenio ženklu vyrus trauks vyresnės moterys. Kita vertus, moterys kartais bus labai suirzusios, todėl dažniausiai kenks santykiams. Taigi, būtina, kad moterys šią problemą suprastų ir padirbėtų su savo požiūriu. Tinkamiausi vandeniams bus Avinai ir Vėžiai. Šie ženklai turi panašų supratimą apie vienas kitą. Patariama laikytis atokiau nuo to paties ženklo žmonių, nes tai reikš iššūkius. Išlaikykite santykius prioritetų sąrašo viršuje. Gali pasitaikyti atvejų, kai dėl jūsų požiūrio, jūs sujauksite ir tvirčiausius santykius.

ŽUVYS
Panašu, kad šiais metais Žuvų laukia dilema tarp simpatijos ir meilės. Jūs neabejotinai susidursite su situacijomis, kurios visiškai pakeis jūsų požiūrį. Žuvims paprastai reikia pakankamai daug laiko, kol po šiuo ženklu gimė žmonės ryžtasi užmegzti santykius, tačiau šiemet numatomi santykiai bus sukurti pakankamai greitai. Sėkmingi jausmų išreiškimui mėnesiai bus kovas ir birželis. Tiems, kurie jau turi susikūrę pastovius santykius, yra galimybė žengti žingsnį į priekį link santuokos. Tiems, kurie jau yra susituokę, 2012-aisiais gali tekti keliems mėnesiams nuo savo antrosios pusės nutolti.

Horoskopas numato mylimojo (-osios) praradimą. Jūs turėsite praeiti šį blogą etapą neprarasdami vilties, jūs tikrai išgyvensite sunkiausius etapus šiais metais. Spaudimas drauge gali tapti kliūtimi aistrai. Gali apimti noras atšaukti romantiškus pasimatymus ar keliones su savo mylimuoju (-ąja), o tai taip pat gali baigtis nesusipratimais. Nesijaudinkite, nes jūsų rami ir santūri prigimtis neabejotinai pastatys jūsų mylimąjį (-ąją) atgal į vėžes. Jums bus lengva susipainioti emocijose, kai nepasiteisins jūsų lūkesčiai sutikti gyvenimo meilę vasario ir rugsėjo mėnesiais. Žuvims meilė yra svarbi, tačiau bet koks kabliukas gali viską apsunkinti. Taigi, saugokitės! 

Suaugusiems.lt

Ar skaitote meilės horoskopus?
 
Komentarai (10)
jie nevisai toki
visiska tiesa bent jau man
nesuprantu bet deja man kaip avinui ka raso horoskopai viskas gaunasi atvirksciai tiek pasisekimu bet ju nematau
super.
Nesamone, netikiu
Avinams tiks Dvyniai, Vėžiai ir Liūtai, tuo tarpu romantiški santykiai nesiseks su Vandeniais ir Jaučiais.Tinkamiausi vandeniams bus Avinai ir Vėžiai...........keistai nesutampa niekas :)
Na as perskaiciau ir cia raso tikrai nesamone :)
Net baisu, kaip pataike su trumpu meiles romanu :O
superinis meiles horoskopas
et arba skyrybos arba vestuves :)
Naujas komentaras