Meilės horoskopas 2015 metams

 
7 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Gimusiems po Avino ženklu ateinantys metai bus kupini meilės bei romantikos, o asmeniniai santykiai klosis kaip niekad puikiai. Todėl labai tikėtinas santykių statuso pasikeitimas, mylimasis gali pasiūlyti pagaliau įteisinti gražią ir ilgai trunkančią draugystę bei Jums padovanoti sužadėtuvių žiedelį.

Ateinančiais metais susipažinsite su naujais žmonėmis, kurių interesai sutaps su Jūsiškiais, todėl tikėtina, jog užmegsite šiltą ir gražią draugystę bei tokiu būdu praplėsite draugų ratą. Nauji žmonės įkvėps Jums daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir ryžto. Ateinančiais Ožkos metais taip pat atkursite ryšius su senais draugais , prisiminsite drauge patirtus išgyvenimus, būtent šie prisiminimai suteiks daug laimės ir smagių išgyvenimų pojūtį. Kitaip tariant – praeities prisiminimai šiais metais Jums bus itin svarbūs.

Saturnas ir Jupiteris darys didelę įtaką Jūsų asmeniniams santykiams, todėl romantinė nuotaika, tas pakylus jausmas lydės Jus bene kasdien. Ypač didelį romantikos pliūpsnį pajusite rugpjūčio mėnesį. Visą šią neblėstančią energiją skirsite antrajai pusei, tobulinsite esamus santykius, stengsitės dar geriau pažinti vienas kitą. Nuoširdžių pastangų dėka meilė kasdien vis stiprės ir augs. Net ir metų pabaiga nežada asmeninių santykių pablogėjimo, nepaisant menkų barnių viskas klosis lyg ''per sviestą'' .

 

 

JAUTIS

Jaučiai bus užsidegę naujomis bendromis idėjomis, kaip sustiprinti ir dar didesne šiluma apgaubti savo šeimos lizdelį, daug planuos ir galvos apie vaikus. Tokia idilė truks iki balandžio, kol Jaučiai susivoks, kad jie gyvena dvigubą gyvenimą. Prasidėjusios audros gali turėti ryškių pasekmių, o konfliktai ir santykių aiškinimasis išprovokuoti skyrybas.

Vieniši Jaučiai bus ypač ryžtingi, gaudys viską, ką gero duoda gyvenimas, todėl metų pradžioje puls ieškoti savo antrosios pusės ir kokybiškų meilės santykių. Tiesa, dažniausiai tai jau bus įsipareigojimų turintys partneriai. Jei tai bus Žemės stichijos asmenys (Mergelė, Ožiaragis, Jautis), šis romanas taip ir nepasieks aplinkinių ausų ir akių.

Nuo vasaros, žlugus visiems tradiciniams ryšiams, Jaučiai ieškos netradicinių ir kūrybinių meilės ryšių. Kūrybingumo, o taip pat ir atkaklumo bei užsispyrimo, prireiks konkuruojant su kitais. Reikia pastebėti, kad metų viduryje Jaučiai turės nepastovius lytinius santykius, ir vargu, ar jie džiugins. Ir tik gruodžio mėnesį horizonte pasirodys naujas žmogus, kuris nustebins savo nuoširdžiais jausmais, tada Jaučiai patirs dvasinį ir fizinį įkvėpimą bei pasitenkinimą. 

 

 

DVYNIAI

Ožkos metai prasidės su neįprasta seksualine aistra. O jei šalia nebus aistros objekto, tuomet galima bus skaičiuoti visas išgulėtas lovas. Ši banga palies ir įsipareigojusius žmones, kai norėsis meilės nuotykių ir tarnybinių romanų. Ir, žinoma, dėl tokio savo elgesio Dvyniai kaltins tik šalia esantį partnerį, bet ne save. Norės bet kokiais būdais atsiriboti nuo atsakomybės.

Gegužę, kai atgims meilės ir seksualinis aktyvumas kitiems Zodiako ženklams, Dvyniai jau bus persisotinę ir ieškos savo meilės objekto – to žmogaus, su kuriuo jausis stabiliai. Tačiau visą šią situaciją stabdys Plutonas ir Saturnas, tad tikros meilės paieškas reikės atidėti iki rudens. Tuo tarpu porose santykiai blogės diena iš dienos. Tačiau nepaisant to, tik nuo Jūsų asmeninių pastangų priklausys tolesnė santykių eiga. Lengva ranka viską užbaigsite, o gal priešingai - kovosite už taurius jausmus? Viskas Jūsų rankose!

Vieniši Dvyniai 2015 m. vasarą ir rudenį bus pasirengę rimtiems santykiams, tačiau jiems ne viskas gausis puikiai. Tai netiks partneris, tai patikęs žmogus jau yra įsipareigojęs, o kai kurie nebus įsitikinę dėl savo partnerio jausmų. 

Spalio mėnesį šeimyniniuose santykiuose vėl įsivyraus harmonija, o pirmuosius žingsnius žensite ne Jūs, bet Jūsų partneris. 2015 metų galas bus emociškai palankus: pirmoje vietoje bus jausmai, dvasinis artumas.

 

VĖŽYS

Laimingais ir klestinčiais tarpusavio santykiais Jus apdovanos Ožkos metai. Charizma bei šypsena veide padės užkariauti ne vieną širdį. Pozityvi energija, stropumas ir ryžtas darys Jus dar labiau patrauklesniais. Tačiau norint džiaugtis puikiais tarpusavio santykiais – reikės stengtis labiau nei įprastai, tačiau sunkumai Jūsų negąsdina, o priešingai – tik dar labiau užgrūdina ir suteikia drąsos bei užsispyrimo.

Vėžiams, sukūrusiems šeimą rekomenduojama daugiau laiko skirti vienas kitam, juk nieko keisto, kad rutina, vaikai ir kiti įsipareigojimai prigesina net pačią kaitriausią meilės ugnį.Tačiau vos tik skyrę daugiau laiko partneriui akimirksniu pajusite, kad santykiai taisosi, o jausmai nebuvo nė nustoję liepsnoti.

Vienišieji, pasiruoškite! Dar šiais metais apleisite vienišųjų gretas ir džiaugsitės gražia naujų santykių pradžia. Būkite švelnus ir romantiškas, tai gražiausias ir geriausias laikas, romantiškiems santykiams kurti.

 

 

LIŪTAS

Aršieji ir kovingieji Liūtai šiais metais mokysis nuolankumo, taps švelnesni ir atlaidesni aplinkiniams. Dėl tokių elgesio permainų labiausiai džiaugsis jų antrosios pusės. Todėl ir santykių nebekontroliuosite taip kaip anksčiau, leisite jiems tekėti sava vaga. Tik dabar suprasite, koks svarbus Jums yra mylimas žmogus, todėl stengsitės tai parodyti bei suteiksite daugiau laisvės, asmeninės erdvės. Juk jos reikia kiekvienam iš mūsų. O pasitikėjimas, asmeninės laisvės suteikimas tik dar labiau padeda sustiprinti santykius.

Taip pat išmoksite valdyti lūkesčius, nes kartais iš Jūsų aplinkoje esančių žmonių reikalaujate nežmoniškų dalykų, kurių jie tiesiog negali įvykdyti. Ožkos metai palankūs ne tik tobulinti asmeninius, tačiau taip pat ir šeimyninius santykius, tai reiškia – dėmesiu apdovanoti pačius artimiausius šeimos narius. Ir, žinoma, nepamiršti pakeisti požiūrio, tik tada pasieksite gyvenimo pilnatvę.

Vienišieji Liūtai jau vasarą sutiks žmogų, dėl kurios širdis ims plakti dar stipriau, o pilve vėl ims skraidyti drugeliai. Tikėtina, kad širdžiai mielas žmogus bus Jums pažįstamos aplinkos, gal tai simpatiškas kolega darbe, universitete arba senas draugas? Būkite atidesnis bei apsidairykite.

 

 

MERGELĖ

Jei esate vienišas ir ieškote širdžiai artimo žmogaus - šiais metais pagaliau pavyks tokį rasti. Sutiksite ilgai lauktą ir išsvajotą žmogų, kuris praskaidrins niūrią kasdienybę ir gyvenimą nudažys ryškiomis spalvomis. Būkite akylesnis, atkreipkite dėmesį į smulkmenas, nes antroji pusė visai šalia Jūsų, galbūt tai kas nors iš jau esamų draugų rato, šeimos pažįstamų ar net kolegų?

Šeimas sukūrusioms ir antrąją pusę turinčioms Mergelėms Ožkos metais bus sėkmingi ir harmoningi, tačiau dėl visa ko nepamirškite šeimai skirti daugiau laiko, pabėkite nuo rutinos, su antrąja puse išvykite į kelionę ar surenkite savaitgalio išvyką. Taip pat tinkamas metas šeimos pagausėjimui, todėl trokštantiems vaikelio šie metai vieni palankiausių.

Metų viduryje susirasite naujų draugų, tikėtina, jog taip nutiks kelionių ar komandiruočių metu. Apskritai antrąją metų dalį būsite apsuptas draugų ir artimųjų, todėl įsimintinų akimirkų netrūks. Kitaip tariant – bendravimo, ilgų pokalbių šiais metais bus per akis.

 

 

SVARSTYKLĖS

Nors asmeniniai santykiai klosis sklandžiai ir džiugins, tačiau žvaigždės pataria mylimajam skirti daugiau dėmesio ir laiko. Puoselėti ir kasdien auginti Jus siejantį ryšį, rūpintis vienas kitu. Prisiminkite, jog tik nuoširdžių pastangų dėka galėsite džiaugtis pilnaverčiais ir stipriais santykiais. Galimas trumpas išsiskyrimas su mylimuoju, o jo metu ir nemažai pagundų pasukti ''į kairę''. Tačiau stiprios valios dėka sugebėsite atsispirti bet kokioms pagundoms ir išsaugoti daug metų kurtus bei puoselėtus santykius.

Ypač šiais metais seksis Svarstyklėms vienišėms. Įsimylėsite, atrasite iš tiesų įdomų žmogų, su kuriuo galėsite kalbėtis bet kokiomis temomis, galbūt ji(s) bus net viso gyvenimo partneris. Apskritai Svarstyklės – žavios ir protingos asmenybės, todėl nieko keisto, jog kaip magnetas trauksite  traukia priešingos lyties atstovus. Kad ir kaip susižavėtumėte nauju žmogumi, santuokos planuoti kol kas nereikėtų, metų pabaigoje – netinkamas laikas, tad geriau planuojantieji gyvenimų susijungimą tai padarykite anksčiau.

 

 

 

SKORPIONAS

Skorpionai rūpinsis savo karjera ir vis mažiau laiko skirs meilės santykiams, pasitenkindami tik lengvu flirtu ir atsitiktiniais santykiais darbe. Tačiau aistringi santykiai trukdo darbui, be to, labai greitai sklinda paskalos ir blogas požiūris kolektyve. Tuo metu Skorpionai bus nervingi, nepastovios nuotaikos, išsilies ant savo šeimos narių, o ramybės ieškos savo aistros objekto glėbyje. Tokia ypatinga situacija išsispręs gegužės mėnesį, kai esamos aplinkybės taps dar blogesnės ir bet kokie slapti meilės romanai, nedoras elgesys išlys į viešumą.

Jei 2015 metais ir kils noras susituokti, tai tik dėl to, kad norėsite pririšti prie savęs partnerį. Tačiau Ožkos metais iškils įvairūs nesklandumai santuokai ir gyvenimui bendrai. Net ir kvailos situacijos gali suardyti gana patvarius santykius, todėl prieš priimdami bet kokį sprendimą viską kruopščiai apgalvokite.

Vienišiams tuo tarpu net nereikės eikvoti savo energijos, norint rasti partnerį. Aistros objektai prie Jūsų lips kaip bitės prie medaus, tačiau nepaisant didžiulės traukos ir simpatijų, rimtų santykių sukurti nepavyks. Tačiau nepraraskite kantrybės ir tikėjimo, tikroji meilė anksčiau ar vėliau pasibels į Jūsų širdį.

 

 

ŠAULYS

Romantiškasis, kupinas vilčių Neptūnas, neapleis Šaulio ženklo ir ateinančiais metais. Tačiau po šia planeta gimusi meilė gali būti dviprasmiška, sukelti daug klausimų ir abejonių. Šais metais pasistenkite daugiau kalbėti apie save, o neatlikti klausytojo vaidmenį. Išsakykite visas jus kankinančias abejones ar pamąstymus. Taip pat galite su partneriu aptarti tam tikras jūsų gyvenimo kartu sąlygas, galbūt nuspręsite ką nors pakeisti.

Ateinančių metų žiemos paskutiniais, pavasario pirmaisiais mėnesiais galimos kelionės į užsienį, tikėtina, jog darbo reikalais. Iki šiol širdyje glūdėję nusivylimai pranyks ir galėsite lengviau atsikvėpti. Atmosfera dar labiau atsipalaiduos 2015 m. balandį, kuris bus labai romantiškas mėnuo. Birželis, rugpjūtis, spalis ir pirmos lapkričio savaitės bus kupini harmonijos ir asmeninių pasiekimų metas. Kiti likę metų mėnesiai bus neutralūs, gyvenimas tekės įprasta vaga.

 

 

 

OŽIARAGIS

Jau nuo 2015 metų pavasario net labai uždari Ožiaragiai taps atviresni ir jausmingesni, nevengs parodyti savo emocijų ir su malonumu leisis į flirtą ir meilės nuotykius. Dažnu atveju nežiūrėsite į užsimezgusį ryšį rimtai, Jums tai bus tarsi malonus žaidimas, be jokių minčių į ateitį. Jeigu kažkas Jums rodo išskirtinį dėmesį, o Jūsų ketinimai nėra rimti, geriau nežaiskite žmonių jausmais. Taigi pirmiausia pagalvokite: kaip jaustumėtės, jei būtų žaidžiama Jūsų jausmais? Jei atsakymas neigiamas, tokiu atveju ir patys elkitės kultūringai bei nepiknaudžiaukite kitų gerumu.

Poroje gyvenantys Ožiaragiai taip pat degs aistra ir nevengs flirtuoti su priešingos lyties atstovais. Ožiaragio partneris gali tuo pasinaudoti, kad atgaivintų priblėsusią aistrą miegamajame. Tokiu atveju santykiai tarsi atgims iš naujo. Tačiau jeigu partneris bus per daug užsiėmęs ir neskirs Ožiaragiui reikiamo dėmesio, jis savo aistrą gali dalinti kitur. Todėl kad ir kokie užsiėmę būtumėte, nepamirškite mylimojo, dažniau pasakykite, kaip jį/ją stipriai mylite ir branginate, daugiau laiko praleiskite kartu, jei yra galimybė trumpam meskite visus darbus ir išvykite į kelionę bei pasidžiaukite vienas kito draugija.

 

 

VANDENIS

2015 metais Vandeniai patirs nemažai įtampos asmeniniuose santykiuose. Kils nesutarimų su antrąja puse, kurių laiku neišsprendus gresia net laikinas santykių nutraukimas. Tačiau pasitelkus visą kantrybę ir išmintį viso to galima išvengti bei kilusias problemas išspręsti taikiai. Svarbiausia laiku pastebėti kilusias bėdas ir nesistengti nuo jų pabėgti.

Antroje metų pusėje kolegos ar žmonės, su kuriais neseniai susipažinote išties Jums pagalbos ranką ir padės susidoroti su netikėtai kilusiomis problemomis. Ne veltui sakoma – ''draugą nelaimėje pažinsi'', todėl laikui bėgant santykiai su šiais žmonėmis tik stiprės. Kitaip tariant – praplėsite draugų ratą.

Bet kokia įtampa, buvusi asmeniniuose santykiuose atslūgs, romantika ir šilti jausmai sugrįš į Jūsų gyvenimą. Tačiau būkite atsargūs ir pasverkite kiekvieną antrajai pusei ištariamą žodį, kitu atveju greit galite vėl pakurstyti nesantaikos židinį. Gebėjimas išklausyti ir kompromisai – šie dalykai turėtų būti pirmoje sąrašo vietoje bendraujant su kitais.

Deja, vienišiesiems surasti antrosios pusės nepavyks. Kad ir kaip stengtumėtės tai padaryti, situacija nebus palanki. Nors sutiksite nemažai naujų žmonių, tačiau nė vienas iš jų nebus tas vienintelis. Svarbiausia nenukabinti nosies ir neprarasti vilties.

 

 

ŽUVYS

Ožkos metais be išimties visiems gimusiems po Žuvų ženklu bus itin romantiški. Jei turite antrąją pusę, šalia Jūsų ženklo esančios planetos tik dar labiau padės stiprinti santykius. Gerbsite, dievinsite ir rodysite jam/jai besąlygišką dėmesį, o mylimasis į Jūsų pastangas atsilygins su kaupu. Iš partnerio sulauksite didžiulio palaikymo ir pagalbos, o jos gali prireikti stengiantis įveikti kliūtis, kilusias profesinėje srityje.

Vienišiams, ypač gimusiems vasario mėnesį, turės įtakos Uranas, kuris žada jausmų ir aistrų uraganą, kai Žuvys susitiks su žmogumi, padovanosiančiu aistros ir švelnumo, džiaugsmo ir nusivylimo. Žuvys pajus, ką reiškia fizinė ir dvasinė priklausomybė nuo partnerio. Ir ši priklausomybė bus stipresnė už sveiką protą ir suvokimą, kad tai nėra gerai. Tokie santykiai subyrės liepos mėnesį ir gali atnešti Žuvims gilią depresiją. Tačiau net didžiausios negandos neišmuš Jūsų iš vėžių ir toliau kabinsitės į gyvenimą, nenuleisite rankų bei ieškosite to vienintelio.

*Kopijuoti ir kelti į kitus tinklapius be raštiško sutikimo griežtai draudžiama.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
Blyn perskaičius tik dabar ir pažiūrėjus į praeitį taip ir nutiko... Esu suknistai vienas nuo liepos...
Polnaja xujnia!!! Bent jau man prirase tokiu nsmn, kad skaitai ir zvengi... Palcem v nebo i garaskop:-D
Man patiko.. ir kuek save zinau galiu numanyt kad taip ir bus :D
Visiem zenklam skyrybos ir t.t. tai cia turintiems antras puses taip iseina geriau net neskaityti?
tketas bicukas
Vienisoms zuvims irgi nesirodyti eteryje. Nes meile pasvilins padus liepa
Žodžiu Jaučiams kitais metais geriau nesirodyt eteryje.
Naujas komentaras