Meilės horoskopas savaitei (01 02 – 01 08)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Žengti pirmą žingsnį jums retai yra problema, o savaitės pradžioje, galite nustebinti net pati (pats) save neįtikėtina drąsa meilės srityje. Tikėkitės spontaniško užsidegimo! Trečiadienį ir ketvirtadienį pirmoje vietoje Jums gali būti darbas arba piniginiai klausimai, bet tai nereiškia, kad Jūsų žavesys nebus aukštame lygyje. Gali būti, kad dabar ypatingas asmuo Jums parodys dėmesį. Savaitgalį romantika Jums bus tikrai svarbi, išreikškite tai žodžiais arba gėlėmis. Jeigu reikalus išlaikysite karštus, viskas eisis gerai.

JAUTIS
Nors žvaigždės norėtų paskatinti jūsų spontaniškumą meilės srityje, pirmadienis ir antradienis nebus tinkamos dienos jausmams išsakyti, išbandyti kažką naujo ar daryti staigius neapgalvotus veiksmus. Geriausia būtų palaukti iki trečiadienio ir ketvirtadienio – tai bus tinkamiausios dienos parodyti savo jausmus. Papasakokite savo širdies troškimus visam pasauliui, įteikite nepažįstamajai (-ajam) gėlių... būkite pamišusi (-ęs) dėl meilės! Prasidėjus savaitgaliui, turėsite apie ką pagalvoti – ir Jums derėtų tikrai gerai apie tai pamąstyti.

DVYNIAI
Prieš atmesdama (-s) patarimą (gali būti, kad neprašytą) apie jūsų meilės gyvenimą ir palaikydama (-s) jį nesvarbiu (ir galbūt erzinančiu), dar kartelį į jį geriau įsiklausykite. Tikėtina, kad jame yra kažkas, ką galite panaudoti – kažkas stebinančio. Trečiadienis ir ketvirtadienis suteiks unikalią galimybę atskirti romantiškus faktus nuo fantastikos. Paklauskite teisingų klausimų, ypač savęs. Šį savaitgalį būsite pilna (-s) flirto. Jei esate vieniša (-s), nepraleiskite progos! Jei esate poroje, skirkite tuo komplimentus ir karštus žvilgsnius savo antrajai pusei.

VĖŽYS
Savaitės pradžioje, kalbant apie romantiką, būkite atsargi (-us) ir venkite daryti skubotas išvadas. Geriau pasinaudokite galvą, o ne vadovaukitės pirma neapgalvota reakcija į situaciją. Kaip bebūtų, trečiadienį ir ketvirtadienį viskas, ko imsitės meilės srityje, jums seksis, o jeigu tai bus šiek tiek beprotiška – tuo geriau. Sugaukite meilės karštinę – ji nuneš jus į savaitgalį, kai išlysite iš savo kiauto pagauta (-s) įkvėpimo. Ypatingas žmogus bus sužavėtas jūsų laukine puse.

LIŪTAS
Taip, meilės srityje galite daug ko išmokyti, bet savaitės pradžioje geriau suvaidinkite protingąją (-ąjį) studentę (-ą). Drąsiai klauskite įžūlių klausimų bei pagyvinkite meilės pamokas su begėdišku flirtu. Jūsų romantiškoji pusė trečiadienį ir ketvirtadienį bus mažiau akivaizdi, ir gali prireikti šiek tiek pastangų suprasti pamoką, kurią reikia išmokti. Laimei, savaitgalį pamokų nebus ir prasidės senos geros linksmybės. Kai esate užsiėmusi (-ęs) mėgavimusi savimi, esate ypatingai karšta (-s).

MERGELĖ
Pirmadienis ir antradienis greičiausiai bus skirtas darbui arba finansinių reikalų tvarkymui. Jei stresuosite, būkite tikra (-s), kad neišsiliesite ant savo antrosios pusės ar draugų. Savaitės viduryje viskas turėtų susidėlioti į vėžes ir jūs būsite pasiruošusi (-ęs) romantikai – ir ji jūsų lauks, jeigu su kažkuo sugebėsite susiderinti vienu ar kitu klausimu. Kalbėkite apie įsimylėjimą! Artimos sielos paieškos taip pat gali įvykti ir jums gali pasisekti. Kaip bebūtų, savaitgalį galvokite, ką sakote – tai gali atrodyti logiška jums, bet ką nors kitą tai gali sugluminti.

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje žvaigždės žada sėkmę poroms ir tik nuo jūsų priklauso, kad jūsų santykiai sužibėtų, ypač jeigu esate romantiški. Sukurkite harmoniją savo nepakartojamu būdu (netgi, jeigu iš pradžių turėsite viską išsiaiškinti). Trečiadienį ir ketvirtadienį geriausias būdas viską išlaikyti bus tiesiog paleisti – valdingumas neturėtų tapti jumis. Kaip bebūtų, jeigu esate vieniša (-s), kažkoks mielas asmuo gali panorėti būti su jumis. Šį savaitgalį bus smagu patirti naujų dalykų, kalbėti apie juos ir tiesiog juoktis, todėl susiplanuokite pasimatymą. 

SKORPIONAS
Jeigu esate santykiuose, savaitės pradžioje būkite pasiruošusi (-ęs) kompromisams vietoj to, kad įsiveltumėte į konfliktą, nes jis gali greitai tapti labai nemaloniu. Vienišiai, kurie vadovaujasi sistemingu požiūriu romantinėse situacijose (pvz. rengia už ir prieš sąrašus), gali pajudėti į priekį. Trečiadienį ir ketvirtadienį aplankys romaniškas jaudulys ir kokio pavidalo jis bus, didžiąja dalimi priklausys nuo jūsų. Sekite paskui tai, ko trokštate! Šį savaitgalį tai, kas meilės srityje gali iš pradžių pasirodyti nereikšminga detale, iš tiesų bus svarbus dalykas – gal net santykių lūžio taškas.

ŠAULYS
Jeigu viskas ko reikia išjudinti jūsų meilės gyvenimą yra entuziastingas požiūris, savaitės pradžioje būkite pasiruošusi (-ęs) skrajoti padebesiais. Tai tiesa: gyvenimas ir meilė yra tokie, kokius padarote jūs pati (pats). Trečiadienis ir ketvirtadienis bus skirti atidėti savo rūpesčius į šoną tam, kad pasirūpintumėte savo įsipareigojimais ir padarytumėte kažką gero savo mylimajai (-ajam).  Viskas gerai, kol jumis rūpinsis geroji karma. Ir jeigu jūsų pastangos pakelti jūsų romantinius santykius į aukštesnį lygį bus trukdomos įvairiais pokalbiais ir veiklomis, bent jau nenuobodžiausite!

OŽIARAGIS
Savaitės pradžioje jaudinimasis dėl esamos (ar potencialios) romantinės situacijos stabilumo niekur jūsų nenuves. Įjunkite savo analitinius gebėjimus tam, kad pamatytumėte realų vaizdą, tuomet pasikliaukite savo komunikaciniais įgūdžiais. Situacija turėtų pagerėti trečiadienį ir ketvirtadienį: šios dienos bus skirtos romantikai ir jūsų jausmingoji pusė tikrai nusipelnė į tai būti įtraukta. Suplanuokite puikų pasimatymą arba nuostabų vakarą su draugais. Šį savaitgalį kažkas (galbūt jūsų antroji pusė ar geranoriškai nusiteikusi (-ęs) romantikos patarėjas) turi daug ką pasakyti, bet jūs turėsite pati (pats) tai išsianalizuoti, kad atrastumėte esmę.

VANDENIS
Tam tikro modelio atpažinimas jūsų meilės srityje reikš, kad jūs galite sustiprinti arba nuo jo pabėgti – pirmadienis ir antradienis ir pasiūlys šią galimybę. Dabar net pati (pats) save galite nustebinti. Savaitės viduryje kažkas parodys savo ekstravagantiškumą, kuris beveik atitiks jūsų neprilygstamą, smagią ir linksmą individualybę – gal tai jums dangaus skirtas žmogus? Trumpai tariant, tai bus puikus laikas romantikai. Tuomet nuo penktadienio gerai taps dar geriau – būsite kaitinanti (-is) ir meilės srityje viskas tiesiog spirgės nuo aistros.

ŽUVYS
Savaitės pradžioje, kalbant apie romantiką, mieliau gyvensite gražioje iliuzijoje nei susidursite su kažkuo neaiškiu. Įsimylėti yra gerai, bent jau tol, kol nesusipainiosite, kas realu, o kas – ne. Trečiadienį ir ketvirtadienį gali tekti būtent apie tai su kažkuo pakalbėti. Inicijuokite pokalbį pati (pats) ir rezultatai gali būti geri. Šį savaitgalį nusiteikite pasimėgauti mažais ir mielais gyvenimo ir meilės siūlomais dalykais – tegul didesni reikalai išsisprendžia savaime.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras