Meilės horoskopas savaitei (01 03 – 01 09)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Darbe savaitės pradžioje būsite tarsi trumparegis: susitelksite į vieną jums svarbų dalyką, kurį šią savaitę norėsite ir užbaigti. Kai tai padarysite, jausitės nuostabiai – pakylėtas, nustebintas. Penktadienį bei šeštadienį Avinams teks susimąstyti apie karmą. Kaip elgėtės su kitais žmonėmis pastaruoju metu? Tada ateis sekmadienis. Puikusis sekmadienis. Tai diena, kai Žvaigždės žada romantinius nuotykius, tačiau siekdami jų sėkmingų, visas kitas šios savaitės dienas negalvokite apie meilės reikalus kaip prioritetą.

JAUTIS
Jei su mylimu žmogumi svarstėte apie kelionę ar mažytę išvyką – pirmadienis bei antradienis tam iš tiesų tinkamos dienos. Gali pasirodyti labai impulsyvu tiesiog nusipirkti bilietus ir išvykti, tačiau toks romantinis impulsyvumas jums tik į naudą. Dabar laikas – tarsi pavaldus Jaučiams. Tik, natūralu – vos tik susikuri planą, netrukus sulauki prieštaravimų. Pajusite tai savaitės viduryje, tačiau niekam neleiskite atkalbėti kažkur išvykti. Savaitgalį, jei tai vis dar kankins, sulauksite pagalbos iš draugų – jie puikiai mokės išklausyti.

DVYNIAI
Savaitės pradžioje jūsų meilės reikalai bus sustoję – tarsi neturėtų jokios prasmės. Kai tik atrodys, jog imate suprasti – sužinosite naujų prieštaraujančių tam faktų. Galbūt galvojate pernelyg sudėtingai? Meilės reikalai (ir ne tik) praktiškai niekada nesisieja su racionalumu. Trečiadienį ar ketvirtadienį visų dvejonių aptarimas su partneriu prives prie stebėtino įžvalgumo. Jūsų perspektyva gali radikaliai pasikeisti. Penktadienį bei šeštadienį pasistenkite užsiimti kūrybiška veikla, tai padės produktyviai nukreipti mintis. Jei tai pavyks, sekmadienį nauju požiūriu nepamirškite pasidalinti ir su mylimu žmogumi.

VĖŽYS
Jei žmogus, kurį esate taip įsimylėję, gyvena kartu – jums pasisekė. Savaitės pradžioje nenorėsite niekur eiti iš namų (tai – daugybės įvykių pasekmė, tačiau labiausiai kaltinti galite nesklandumus darbe). Deja, trečiadienį bei ketvirtadienį reikalai su mylimuoju klostysis ne ypač gerai. Rodos, negalėsite vienas kitam neprieštarauti. Iki penktadienio nepavyks mėgautis net savimi, tačiau nuo šios dienos pagaliau vėl pajusite pasitikėjimą, apskritai būsite puikiai nusiteikęs tiek su antrąja puse, tiek su visais žmonėmis. Sekmadienis – taip pat kupinas geros nuotaikos bei linksmybių.

LIŪTAS
Tas jausmas, kuris jus kankina – tai ne arogancija. Jūs nemanote esąs geresnis už visus. (Ne visai taip.) Tiesiog turite nusistatęs aukštus standartus ir nuoširdžiai tikite esąs viso to vertas. Noras ir siekis, kad būtų kuo didžiuotis – Jums tai gyvenime atsipirks. Trečiadienį ar ketvirtadienį tikriausiai būsite įpainiotas į nelabai malonų ginčą su žmogumi, su kuriuo neseniai pradėjote susitikinėti arba esate susituokę jau daugybę metų. Savaitgalį Žvaigždės pataria į viską žvelgti kūrybiškai, tai padės surasti būdą smagiai išlieti keistą susikaupusią energiją.

MERGELĖ
Tai savaitė, kokios Mergelės jau ilgai laukė – kupina romantikos, nuostabių pašnekesių, net apsivalymo. Pirmadienis bei antradienis – meilę ir šypseną žadančios dienos. Vienišiai šiomis dienomis gali net sutikti savo antrąją pusę. Trečiadienį ir ketvirtadienį romantiniai reikalai klostysis taip pat puikiai, tačiau norėsite išsivalyti likusias gyvenimo sferas. Beje, rašomojo stalo susitvarkymas – puiki pradžia. Penktadienį bei savaitgalį galite jausti norą kritikuoti mylimą žmogų, tačiau nevertėtų taip elgtis. Verčiau pakreipkite pokalbį kita linkme arba tiesiog... pabučiuokite partnerį.

SVARSTYKLĖS
Ši savaitė – tarsi romantikos kupina sala audringoje jūroje. Audringiausios dienos bus pirmadienis ir antradienis – niekas neatrodys tinkama, ypač vieta, kur teks būti – rodos, verčiau būtumėte bet kur tik ne čia. Trečiadienį ar ketvirtadienį, net neįdėjus pastangų, būsite tarsi iškeltas iš tamsos tunelio – užmegzite naujus santykius arba pajusite vis labiau šiltėjančios draugystės reikšmę. Penktadienį bei šeštadienį likęs pasaulis reikalaus jūsų dėmesio (kad jie visi prasmegtų!). Tai greit susitvarkys ir sekmadienį galėsite praleisti su partneriu, negalvojant apie nieką kitą.

SKORPIONAS
Reikalai iki savaitės pabaigos klosis ne ypač romantiškai, tačiau pirmadienį bei antradienį suvokite kaip pasiruošimo romantikai dienas. Beje, savaitės pradžioje pasiruošite viskam – tai ateities planavimo dienos. Trečiadienį bei ketvirtadienį gali tekti viską atidėti ir susikoncentruoti į gyvenimą namuose. Tada ateis penktadienis – diena, kai romantika tarsi pradės švilpauti aplink. Žmogus, priverčiantis plakti jūsų širdį, atsidurs kaip niekad arti – kartu nuostabiai praleisite laiką. Beje, tai gali trukti ne vieną dieną... Tai bent savaitgalis!Jei sekmadienį turėsite galimybę pasportuoti – pasinaudokite ja.

ŠAULYS
Savaitės pradžioje Šauliai bus ypač nuoširdūs bei atviri ir tai susilauks gero aplinkinių atsako. Kažkas kaip jūs, kas žino, ko nori ir nesidrovi tai atskleisti – pasirodys jūsų gyvenime. Trečiadienį bei ketvirtadienį kaip niekada juntamą galią turės jūsų komunikaciniai įgūdžiai. Iš kito žmogaus šiuo metu galite išgauti viską. Beje, vienišiams šis talentas gali būti pranašišku meilės srityje – naudokitės sugebėjimu bendraudamas su visais žmonėmis šią savaitę. Penktadienį bei šeštadienį Šaulių mintys bus abstrakčios, nesuprasite nei savo jausmų, nei minčių. Tačiau viską išspręs romantiškasis sekmadienis.

OŽIARAGIS
Pirmadienį ar antradienį realybe pavirs kažkas, apie ką seniai svajojate – tikriausiai tai susiję su meilės reikalais. Kas toliau? Nuostabus klausimas!Vienas sunkiausių dalykų šią savaitę bus nuspręsti, ką daryti tada, kai jau gavote ko norėjęs. Kaip sučiupti laimę ir nepaleisti jos? Trečiadienį bei ketvirtadienį jūsų dėmesys nukryps į finansinius reikalus – būsite jais nepatenkintas. Nepamirškite apmąstyti strategijos – galbūt ji šiandien nebetinkama? Savaitgalį, pasitelkęs į pagalbą meną, poeziją ar gaminimą (šokoladinis pyragas ar...), dar kartą parodykite antrajai pusei, kaip stipriai ją mylite.

VANDENIS
Pirmadienis bei antradienis meilės atžvilgiu nebus labai jaudinančios dienos. Atvirai, nesiseks tol, ko nepradėsite visko daryti be atvangos. Trečiadienį ar ketvirtadienį Žvaigždės atvers naują langą į romantikos pasaulį. Tapsite labai žavingu (ir tai žinosite), susilauksite daugybės aplinkinių dėmesio. Jei esate įsipareigojęs – pajusite ypatingą suartėjimą su partneriu. Penktadienį bei šeštadienį finansiniai reikalai bandys jus pasiglemžti atgal į nuobodųjį pasaulį, tačiau šios dienos praeis ir sulauksite žavesio kupino sekmadienio.

ŽUVYS
Žuvų laukia fantastiška savaitė – tai siesis ne tiek su meile, kiek su darbu ir draugais. Pirmadienį ar antradienį būsite paskirtas už kažką atsakingu – būsite pamalonintas ir galėsite tuo didžiuotis. Trečiadienis bei ketvirtadienis – svajonių kupinos dienos, nuolat galvosite apie meilę. Nepamirškite kartkartėmis viso to išreikšti žodžiais, aplinkiniai nemoka skaityti jūsų minčių. Penktadienį bei šeštadienį užsiimkite veikla, kuri jums atrodo rizikinga, tačiau maloni, atpalaiduojanti. Nepraleiskite progos užsiimti fizine veikla bei pasimėgauti karšta vonia ar džekuzi.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras