Meilės horoskopas savaitei (01 04 – 01 10)

224184-675x450-Love-horoscope.jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

 

AVINAS

Pirmadienį kankins prieštaringi jausmai, negalėsite suprasti, tai meilė ar tik paprastas geismas, dėmesį Jums itin rodančiam asmeniui. Norėsis kuo greičiau viską išsiaiškinti ir sudėlioti į savo vietas. Bet kokiu atveju su šiuo žmogumi nenutraukite santykių, kas žino – gal tai Jūsų tikroji ir vienintelė gyvenimo meilė? Antrąją pusę jau turintiems Avinams pagaliau pavyks gauti taip trokštamo dėmesio ir švelnumo, mylimasis bus kaip niekad rūpestingas ir kiekvieną laisvą minutę skirs tik Jums. Savaitgalį, tikėtina, sulauksite romantiško pasiūlymo nekasdieniškai praleisti laiką dviese.

 

JAUTIS

Posakis – priešingybės traukia, šią savaitę Jums išsipildys su kaupu. Mat nejučia Jūsų žvilgsnis užklius už simpatiško kolegos, kurio vertybės nuo Jūsiškių skiriasi kaip diena ir naktis. Tačiau neskubėkite visko smerkti, juk kartais patys neįtikėtiniausi dalykai tampa pačiais geriausias pasaulyje. Jei neturite antrosios pusės – tai gali tapti geriausia paguoda, todėl bendraukite, pažinkite vienas kitą ir laikas parodys, kas iš viso to išeis. Puoselėjantiems ilgalaikius santykius ši savaitė didelių naujovių ar netikėtumų nežada, viskas klosis kaip įprasta, sutarsite puikiai, suprasite vienas kitą iš pusės žodžio, todėl nekils nė menkiausių barnių.

 

DVYNIAI

Gebėjimas flirtuoti, pritraukti priešingos lyties atstovų dėmesį šią savaitę išgaruos kaip lietaus lašai karštą vasaros dieną. Todėl jei šiuo metu intensyviai ieškote antrosios pusės – tam laikas visiškai nepalankus, net ir nuoširdžiausios pastangos nueis perniek. Dvyniai, turintys mylimąjį, tačiau dar oficialiai neįteisinę santykių, gali pagaliau sulaukti pasiūlymo tai padaryti. Tikėtina, jog mylimasis ryšis avantiūrai ir tai padaryti norės nieko nelaukdamas, kitaip sakant – lengvai ryšis avantiūrai. Nors sakoma, kad neverta sprendimų priimti skubotai, tačiau kartais tai būna vieni geriausi sprendimai gyvenime.

 

 

VĖŽYS

Pirmenybę ir didžiąją laiko dalį šią savaitę skirsite darbui, deja, ne romantiškiems santykiams su antrąja puse. Keista, tačiau dėl to ji/jis nekels didelio nepasitenkinimo, veikiau priešingai – vyraus supratingumas, parama ir tarpusavio supratimas vienas kitam. Po sunkių dienos darbų būsite lepinamas ir mylimas kaip niekada, todėl antrajai pusei įsiliepsnos dar karštesni jausmai nei iki šiol. Šeštadienį trykšite gera nuotaika ir begaliniu optimizmu, kuris neapleis Jūsų iki pat kitos savaitės. Šia gera nuotaika akimirksniu užkrėsite ir aplinkinius.

 

 

LIŪTAS

Savaitės pradžioje  gali būti pokyčių Jūsų asmeniniame gyvenime. Kaip bebūtų, savaitės pradžioje daugiau laiko skirkite sau nei kitiems – nepamirškite pasirūpinti ir sveikata. Savaitės viduryje galimas romantiškas pasimatymas. Savaitgalį neužsidarykite namuose – išeikite pasilinksminti, kad ir kokios nuotaikos bebūtumėte. Suksite galvą, kaip draugystę paversti kažkuo daugiau... Būkite atsargūs, nes galite skaudžiai nusvilti, neskubėkite imtis jokių veiksmų.

 

 

MERGELĖ

Pirmadienis – antradienis Jūsų meilės metas, kai užsimezgusios pažintys gali būti lemtingos, trunkančios visą gyvenimą. Todėl vienišieji tegu suskumba ir nepraleidžia puikių galimybių. Lankykite renginius, viešas vietas, semkitės kultūros, bendraukite su įvairiausiais žmonėmis ir nejučia sutiksite sau skirtąjį. Tiems, kurie jau džiaugiasi ilgalaikiais santykiais, būtų ne pro šalį drauge prasiblaškyti ir kur nors nuvykti su antrąja puse. Savaitgalis tam puikiausiais metas! Išvykite nors trumpam pasivaikščioti po mišką ar mėgstamą parką, o jei leidžia galimybės – pasimėgaukite maloniomis spa procedūromis.

 

 

SVARSTYKLĖS

Kankina niūri nuotaika? Ką gi, juk negalite kasdien būti pakilios nuotaikos ir visada džiūgauti. Atsipalaiduokite, pagalvokite apie savo jausmus ir nusiraminkite. Savaitės viduryje viskas grįš į senąsias vėžias ir pagaliau pajusite trykštančią kosminę meilės energiją. Visa tai tęsis net keletą dienų, todėl suskubkite ir išnaudokite ją ir, jei neturite antrosios pusės, užmegzkite naujas pažintis. Jei antrąją pusę jau turite – nepagailėkite jam/jai skirti daugiau dėmesio ir asmeninio laiko.

 

 

SKORPIONAS

Savaitei prasidėjus – komplimentai taps kasdieniais Jūsų palydovais. Jų sulauksite bene iš kiekvieno, esančio šalia. Visi bus apkerėti Jūsų spindesio ir vidinio žavesio, todėl šiomis dienomis bus itin lengva rasti naujų draugų, o vienišiesiems – galbūt net sutikti išsvajotąją antrąją pusę. Tiesa, nors priešingos lyties atstovų dėmesiu skųstis neteks, tačiau dėl to galimi konfliktai su geriausiais draugais ar šeimos nariais, kuriems trūks Jūsų bendravimo ir dėmesio. Pasistenkite dėl to smarkiai nesisieloti ir atėjus savaitgaliui kuo skubiau taisykite situaciją.

 

 

ŠAULYS

Į asmeninius santykius imsite žvelgti kitomis akimis. Labiau vertinsite antrąją pusę ir jo/jos daromas pastangas vardan Jūsų. Todėl nieko nelaukdami atsidėkokite jam/jai tuo pačiu ir parodykite kaip stipriai mylite bei gerbiate. Savaitės viduryje būsite linkę viską dramatizuoti, jautriai reaguosite į kiekvieną iš mylimojo gautą pastabą ar papeikimą. Atsipalaiduokite ir į pasaulį pažvelkite šviesesnėmis akimis. Savaitgalį atsiribokite nuo visų rūpesčių ir laiką skirkite tik sau, pailsėkite, užsiimkite mėgstama veikla, kuri padėtų atsipalaiduoti suteiktų energijos ateinančiai darbo savaitei.

 

OŽIARAGIS

Šią savaitę galite įgyvendinti visus romantiškus troškimus ir viltis, laikas tam itin palankus. Užuomina – apgalvokite kiekvieną detalę, net patį mažiausią, iš pirmo žvilgsnio dėmesio nevertą aspektą. Tik tada pavyks nepriekaištingai viską įgyvendinti. Šilti, romantiški jausmai savaitės viduryje lydės Jus visur ir visada, kiekvieną akimirką. Todėl leiskite jiems tekėti laisva vaga, kitaip tariant – neslopinkite jų. Negalvokite apie jokias pasekmes, tiesiog pasikliaukite savo širdimi, jausmais. Kuriam laikui užgniaužkite proto balsą. Savaitgaliui pasistenkite nieko neplanuoti, nes visi planai gali lengvai žlugti.

 

 

VANDENIS

Atrodys, jog asmeniniai, romantiški santykiai ima žlugti. Namuose netils barniai, konfliktinių situacijų kasdien vis daugės ir daugės. Nė vienas iš Jūsų neketinsite nusileisti, todėl pasiekti paliaubas ir iškelti baltą vėliavą tarp Jūsų bus labai sudėtinga. Patariama susėsti ir draugiškai pasikalbėti, kiekvienam atvirai išsakyti savo nuomonę ir pagaliau nuspręsti, ar norite toliau tobulinti savo santykius, o gal paprasčiau būtų pasukti skirtingais keliais ir laimės ieškoti su kitais žmonėmis? Sprendimas priklauso tik nuo Jūsų asmeninio susitarimo.

 

 

ŽUVYS

Pirmosiomis savaitės dienomis dalysite meilės patarimus draugams ir kitiems artimiesiems, todėl drąsiai galėsite save vadinti meilės ekspertu. Tačiau gali būti ir taip, kad patarimo širdies klausimais prireiks ir Jums. Mat vieną iš paskutiniųjų vasario savaičių galimi nesutarimai su antrąja puse, kuri nenutylės nė vieno kada nors buvusios nepasitenkinimo Jūsų elgesiu. Būkite geranoriškas ir nepulkite atsikirsti, verčiau išklausykite ir ramiu balsu pasistenkite išspręsti esamus nesklandumus.

 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras