Meilės horoskopas savaitei (01 06 -01 13)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Nors savaitės pradžioje nestokosite romantikos ir geros nuotaikos, tačiau šiuo metu žvaigždės meilei neuždegs žalios šviesos. Trečiadienį, ketvirtadienį situacija kiek pagerės, galite sulaukti netikėto meilės laiško iš vaikystės laikų draugo. Nenumokite į jį ranka, o kuo skubiausiai atrašykite ir paskirkite vienas kitam pasimatymą. Iš pirmo žvilgsnio abejonių keliantys santykiai gali peraugti į romantišką draugystę. Savaitgalį skirkite daugiau atidėtiems darbams atlikti, taip pat pabendrauti su senai matytais draugais.

 

JAUTIS

Pirmadienį būsite užvaldytas neigiamų prisiminimų ir emocijų. Pasistenkite jų kuo greičiau jų atsikratyti ir į nesėkmes nereaguoti taip jautriai. Niekas netrunka amžinai, viskas anksčiau ar vėliau baigiasi. Savaitės viduryje finansiniai reikalai užims lyderio pozicijas jūsų gyvenime, todėl tai gali pabloginti asmeninius santykius su antrąja puse. Tačiau viso labo tai truks neilgai, jau savaitės pabaigoje prisiminsite ir suprasite, jog didžiausios vertybės gyvenime tikrai ne krūvos turtų, o meilė, mylimojo palaikymas, draugai ir šeima. Savaitgalį atsižvelkite į asmeninius poreikius, patariama išvykti į gamtą ar jei yra galimybė surengti trumpą išvyką svetur.

 

DVYNIAI

Savaitės pradžioje trokšite romantikos, jaukių pasisėdėjimų su mylimuoju, tačiau aplinkybės susiklostys taip, kad darbui gausite skirti didžiąją savo laiko dalį. Tačiau jokiu būdu nenukabinkite nosies! Jau nuo savaitės vidurio situacija pagerės, galėsite atsipūsti ir daugiau laiko praleisti dviese, apsilankyti mėgstamame restorane ir pavakarieniauti žvakių šviesoje. O gal tiesiog jaukiai, prigludus vienas prie kito pabūti namie, šiltai susirangius ant sofos. Šeimos dar nesukūrę Dvyniai savaitgalį gali sulaukti netikėto, tačiau džiuginančio pasiūlymo tekėti.

 

VĖŽYS

Būsite užtikrintas ir kaip niekad pasitikėsite savo jėgomis. Norėsis naujų potyrių, todėl būsite pasiryžęs veltis į abejonių keliančius meilės nuotykius. Jei turite antrąją pusę, būkite atsargus, nes vienas neapgalvotas žingsnis gali sugriauti ilgai puoselėtus santykius. O jei esate vienišas, patariame klausyti širdies balso ir geriau nesivelti į avantiūras, nes vėliau gali tekti gailėtis. Savaitgalį užsiimkite tik mėgstama veikla, nesiimkite nemėgstamos veiklos. Aplankykite giminaičius.

 

LIŪTAS

Savaitės pradžioje norėsis pasiekti vidinę harmoniją ir jausti dvasinę pilnatvę. Tačiau norint pasiekti šiuos jausmus, reikės iš peties paplušėti. Tokiu atveju būtų neprošal vadovautis auksine taisykle- įvykių skubinti ne valia, viskas ateina savaime. Būtent laukimas, ramuma, ketvirtadienį, penktadienį į Jūsų gyvenimą įpūs naujų meilės kibirkščių. Dabar pats metas garsiai prabilti apie širdies reikalus. Jei negalite aptarti to su mylimuoju, pagalbos kreipkitės į artimą draugą, jis mielai išklausys ir tikrai neatsuks nugaros. Savaitgalis kupinas romantikos ir šiltų jausmų.

 

MERGELĖ

Savaitės pradžioje jausitės suerzintas ir piktas, todėl galimi stiprūs pykčio proveržiai, galintys įžeisti aplinkinius. Tačiau nepersistenkite ir neigiamų emocijų neišliekite ant mylimo žmogaus, juk jis niekuo dėtas dėl Jūsų asmeninių nesėkmių. Trečiadienį, ketvirtadienį, žvaigždės padės nusiraminti ir vėl džiaugtis gyvenimo pilnatve, visi rūpesčiai išsisklaidys taip lyg jų nė nebūtų buvę. Savaitgalis laukia kaip niekad pašėlęs, audrų gerąja prasme nusimato ir intymiame gyvenime. Drauge su mylimuoju į miegamąjį būsite pasiryžę įnešti gerų permainų, išbandyti naujų sekso pozų ar pasimėgauti erotinio masažo malonumais.

 

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę į gyvenimą žvelgsite tarsi pro niūrius akinius. Romantiški santykiai nebeteiks tiek džiugesio kaip anksčiau, galite pagalvoti net apie santykių nutraukimą. Tačiau nepadarykite klaidos, po to ją bus labai sunku ištaisyti. Nepasiduokite pesimizmui, suimkite save į rankas ir pamatysite, kad gyvenimas kupinas gražiausių spalvų. Savaitės pabaigoje tarsi nubusite iš baisiausio sapno ir po truputį vėl pradėsite džiaugtis gyvenimo, mylimo partnerio draugija.

 

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje paskęsite darbuose, tačiau prisiminkite, kad namuose Jūsų nekantriai laukia mylimas žmogus, kuriam taip pat reikia meilės ir dėmesio. Dėl per didelio Jūsų užimtumo gali pablogėti asmeniniai santykiai, padaugėti pykčių ir nesutarimų, bet tai laikina situacija ir viską pavyks puikiai sutvarkyti. Savaitgalis malonių susitaikymų metas, todėl kaip galima daugiau laiko skirkite vienas kitam.

 

ŠAULYS

Savaitės pradžioje galimos romantiškos pažintys, tačiau į jas nežiūrėkite rimtai. Tai apgaulingas metas, suteikiantis tik klaidingas iliuzijas. Šie santykiai nežada laimingos pabaigos, tik trumpalaikį romaną, todėl geriau į jį nekiškite nosies. Tiems, kurie jau džiaugiasi antrosios pusės meile, savaitės vidurys žada harmoningus, draugiškus tarpusavio santykius. Puikiai suprasite vienas kitą ir sutarsite kaip niekad puikiai. Savaitgalį išeikite pasivaikščioti į parką ar apsilankykite mėgstamoje parodoje.

 

OŽIARAGIS

Ar turite antrąja pusę, ar jos dar tik ieškote, šią savaitę patariame iš pagrindų keisti strategiją. Ieškantiems- labiau pasirodyti viešumoje, lankytis žmonių susibūrimo vietose, vargu ar meilė pati užklys prie Jūsų durų. Tiems, kurie džiaugiasi jaukia namų šiluma patariame dažniau stebinti mylimą žmogų, nelaukti gimtadienio ar kitų švenčių, o daryti tai, kad ir paprastą, niekuo neišsiskiriančią dieną. Savaitės viduryje teks daugiau dėmesio skirti darbo reikalams tvarkyti, tačiau su užduotimis susitvarkysite kuo puikiausiai. Savaitgalį skirkite poilsiui, atsipūskite po ilgai trukusio šventinio periodo.

 

VANDENIS

Jums norėsis daugiau privatumo meilės reikaluose. Susiplanuokite darbus taip, kad galėtumėte juos įgyvendinti ir nepristigtų laiko asmeniniams pomėgiams. Penktadienį daugiau laiko skirkite giminėms, aplankykite tėvus. Savaitgalį rekomenduojama daugiau laiko skirti sau, pasimėgaukite romantiniu filmu, paskaitykite knygą ar aromatinės vonios teikiamais malonumais

 

ŽUVYS

Savaitė tik prasideda, o žvaigždės Jums žada nuostabią savaitę! Pirmadienis atneša teigiamos energijos bangą į jūsų gyvenimą — todėl nukreipkite jį romantiškiems santykiams puoselėti. Teigiamas požiūris į gyvenimą, gera nuotaika- puikiausia dovana Jūsų mylimajam. Gera nuotaika ir sėkmė bus jaučiama ne tik asmeniniuose santykiuose, tačiau taip pat ir darbe. Užduotis atliksite su didžiausiu pakylėjimu ir geru nusiteikimu, todėl sulauksite kolegų įvertinimo.Savaitgalį atsipalaiduokite, niekur neskubėkite, pabūkite drauge su mylimu žmogumi.

 

Suaugusiems.lt

 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras