Meilės horoskopas savaitei (01 07 – 01 13)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Avino ženklo atstovams Žvaigždės pataria pasistengti išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių esate tokie emocionalūs. Galbūt metas šiek tiek pabūti su pačiu savimi? Taip pat šiuo metu gali atsiskleisti kažkokios paslaptys, tačiau jums situacija bus palanki. Į įprastą save grįšite savaitės viduryje. Penktadienį nusiteikite naujovių atradimams. Su mylimuoju ar simpatija nueikite į kokį neįprastą vakarėlį ar kultūrinį renginį – įžiebkite naujų aistrų.  Savaitgalį, ko gero, bandysite pasiekti kažkokį romantinį tikslą – jums turėtų pasisekti, tik pasistenkite rinktis kuo paprastesnį ir su kitais žmonėmis mažiau susijusį būdą.

SEKSAS: Kažkas jums vis trukdys pasimėgauti meilės žaidimais. O tie, kurie vis dėl to sužais kokią partiją, niekaip nesulauks palaimingos pabaigos. Tačiau viskas gerai, kas gerai baigiasi: jūsų partneris nereikalaus iš jūsų kažko daugiau, o mėgausis tuo, ką turi. 

 

JAUTIS

SANTYKIAI: Nuo pirmadienio iki trečiadienio bus ypač ryški jautrioji, jausmingoji Jaučio ženklo atstovų asmenybės pusė. Leiskite tam žmogui pamatyti Jūsų pažeidžiamumą – tai suteiks netikėto intymumo, naujų santykių perspektyvų. Žavesys Jus lydės ir savaitės viduryje, tačiau,rodos, tarsi taupysite jį akimirkai, kai jausmus galėsite reikšti ne tik žodžiais, bet ir veiksmais. Savaitgalį į meilę sugebėsite žvelgti per praktiškąją perspektyvą: poros gali kurti puikius ilgalaikius ateities planus, o vienišiai – rasti naujų galimybių, įžvalgų.  

SEKSAS: Patirsite ypatingą pasitenkinimą. Tačiau profesinėje, kai būsite įvertinti, o ne meilės-erotinėje erdvėje. Nors galbūt tik to ir trūksta, kad kažkas pasikeistų. Jums tik atrodo, kad reikia sekso, sekso ir dar kartą sekso. O iš tikrųjų viskas kur kas daugiau supainiota. 

 

DVYNIAI

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Dvynių ženklo atstovai bus gana užsispyrę: jeigu nusitaikysite į kažką (žmogų, tikslą), jums sukliudyti lengva nebus. Lėti,stabilūs metodai šiuo metu bus veiksmingiausi. Savaitės viduryje turintys antrąsias puses Dvyniai, tikėtina, patirs kažkokių gana ekstremalių pojūčių, svarbiausia – bendraukite,kalbėkitės ir įveiksite viską. Vienišiams Žvaigždės pataria šiomis dienomis pirmenybę teikti intelektualiniam bendravimui, o ne flirtui – rezultatai jus gali nustebinti. Savaitgalį galimi tam tikri santykių neaiškumai. Neleiskite viska tekėti sava vaga ir patys imkitės iniciatyvos.

SEKSAS: Nors ir jūsų širdis giedos ditirambus vienam išrinktajam, tačiau akys vis kryps į kairę. Ne dėl to, kad sukeltų pavydo sceną, bet kad palygintų ir įsitikintų, jog jūs ir jūsų antroji pusė esate ne ką blogesni. O kai įsitikinsite, tai jums bus stimulas išdarinėti nematytus dalykus lovoje. 

 

VĖŽYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje, ko gero, būsite nepasirengę prisipažinti ar pasakyti tai, ką turėtumėte. Kaip bebūtų, nepulkite į kraštutinumus – tai dar nereiškia, jog istorija baigiasi. Kad ir kokios emocijos jus lydėtų, pasistenkite bendrauti ramiai, įtikimai. Ketvirtadienį bei penktadienį Vėžio ženklo atstovams Žvaigždės pataria skirti laiko sau – galbūt seniai norėjote pasimėgauti ypatingu masažu ar tiesiog praleisti šiek tiek laiko poilsiaujant lovoje su knyga? Savaitgalį nemažai dėmesio skirti teks ir kitiems dalykams nei romantika – pasistenkite viską subalansuoti ir mėgautis tuo, ką darote.

SEKSAS: Audringam ir ugningam seksui jėgų, ko gero, neužteks, nes energetinis potencialas išties mažas. Tačiau pats laikas atvirai pašnekėti su savo išrinktuoju. Kad ir apie tuos pačius žaidimus ir slaptus troškimus lovoje. Stebėkite savo partnerį: judesiai ir prisilietimai parodys, ką veikti ir ką išbandyti kitą savaitę. 

 

LIŪTAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje reikalai Liūto ženklo atstovams pasisuks kur kas rimčiau, nei manėte. Kaip bebūtų, laimei, Jūsų intuicija kalbės garsiai bei aiškiai – tai iš tiesų padės. Beje, būkite atsargūs su taisyklėmis – tvarkos laikymasis dabar bus naudingesnis nei atrodo. Savaitės vidurys iki pat penktadienio – laukinės romantikos metas, jūs būsite meilės karalystės valdovas! Pasitikėkite savimi, drąsiai rodykite, ko norite, nebijokite emocionalumo – kažkas jumis labai susižavės. Savaitgalį, susipažinus su naujais žmonėmis,skirkite jiems šiek tiek daugiau nei įprasta laiko – susidomėjimas, kažkokio ypatingo fakto sužinojimas sudarys labai gerą įspūdį.

SEKSAS: Išsikelkite sau tikslą – nei dienos be sekso. Nors ir penkias minutes skirkite lytiniams santykiams kasdien. Tiesa, žvakių užsidegti jau nespėsite. O seksualinį maratoną tegul lydi vis naujas devizas: „Ne – lovoms! Taip – kilimams!“, „Vonioje viskas išsisprendžia“, „O kas gi pietums?“

 

MERGELĖ

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Mergelės ženklo atstovus gali kankinti kažkokie neramumai, širdis trokš to, ko šiuo metu pasiekti negalite. Dar kartą apsvarstykite savo romantinius tikslus (artimas draugas gali padėti). Savaitės viduryje gali pasirodyti šiokia tokia įtampa tarp jūsų pareigų (šeima, darbas ir kt.) bei linksmybių (romantikos, žinoma, irgi). Būkite praktiški, susidarykite dienotvarkės planą, maloniems reikalams skiriant bent jau tiek pat dėmesio kiek pareigoms. Po sunkios savaitės Mergelės ženklo atstovų laukia iš tiesų puikus savaitgalis,ypač – meilės srityje. Jeigu kurį laiką stengėtės dėl kažkokio tikslo (ypač santykiuose) – rodos, atėjo metas mėgautis darbo vaisiais.

SEKSAS: Jei jus vis dažniau aplanko erotiniai sapnai, verta susimąstyti. Gali būti, kad jūsų seksualiniame gyvenime vyksta svarbios permainos, tad pats laikas būtų joms ruoštis. Būtinai šalia lovos laikykite blonknotą su rašikliu – ką gali žinoti, kokie atradimai jūsų laukia. 

 

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Pirmadienį bei antradienį Svarstyklių ženklo atstovų mintyse dominuos verslas ar pinigai. Kaip bebūtų, Žvaigždės pataria nors šiek tiek laiko skirti gilesniems dalykams – santykiams, jausmams – bus iš tiesų didelė pokyčių galimybė.Trečiadienį – penktadienį vėl galėsite mėgautis gyvenimo balansu, tiek romantinė, tiek intelektualinė Jūsų pusės atsiskleis tik teigiamai – šiuo metu galite nugalėti bet ką. Ypač puikus laikas eiti į pasimatymą su ne tik seksualiu, bet ir protingu potencialiu partneriu – diskusijos gali nuvesti kaip tik ten, kur reikia. Savaitgalį gali užklupti mintys apie senas aistras. Neleiskite tokioms mintims išsiplėtoti, verčiau paskambinkite tam, kas privers jus bent truputį trokšti gyventi dabartimi.

SEKSAS: Atverkite naujas galimybes savo seksualumui – tikrai dar yra erdvės, tačiau jūs vis stabdote. Jei niekaip nepavyksta jų atrasti, pamedituokite, išlaisvinkite save. Jei vis tiek nieko neišeina, patys tempkite antrąją pusę į lovą – ir ieškokite kažko naujo dviese. Taip linksmiau. 

 

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Pirmosios savaitės dienos Skorpiono ženklo atstovams kaip niekada palankios pokyčiams, tad jeigu seniai norėjote kažką pakeisti savo romantiniame gyvenime,santykiuose – dabar pats laikas tai padaryti. Jus lydės puiki energija, tarsi magnetas traukianti charizma – bus iš tiesų lengviau gauti tai, ko norite. Pasistenkite išlaikyti tokį aplinkinių susižavėjimą bei pasitikėjimą savimi iki penktadienio, kuomet iš tiesų galėsite tuo pasinaudoti. Savaitgalis palankus bendravimui – kalbėkite tiek apie abstrakčius dalykus, tiek apie konkrečius ateities planus. Išsklaidykite bet kokius neaiškumus, nesusipratimus ir bus tiesiog paprasta žengti pirmyn.

SEKSAS: Tuoj tapsite tikru nusikaltėliu, kurį persekioja patyręs seklys. Ir kuo daugiau gudrausite, tuo giliau įklimpsite. Viskas netrukus išaiškės, ir jūsų pačios slapčiausios paslaptys bus išaiškintos. Gerai, kai gerai viskas baigiasi, tačiau dėl visa ko turėkite ir kur pasislėpti. 

 

ŠAULYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje bus ypač aktyvi Šaulio ženklo atstovų vaizduotė ir pasąmonė. Ieškosite savo sapnų prasmės, bandysite atrasti ryšį tarp to,kas dedasi galvoje ir kas širdyje. Skirkite sau laiko, galite net užsirašyti svarbiausius atradimus, pailsėkite – trečiadienį Jūsų nuotaika pasikeis beveik kardinaliai. Būsite labai linksmai nusiteikę, trokšite nuotykių. Beje, aplinkinius labai žavės Jūsų pasitikėjimas savimi – nežabokite jo. Savaitgalį iš meilės trokšite praktiškumo ir nepriimsite kitokių nuomonių. Galbūt metas imtis veiksmų?

SEKSAS: Būsite susirūpinę tuo, kad neleptumėte tai, ko nereikia. Juk žinote, kad po lytinio akto žmonės atsipalaiduoja ir ima atvirauti. O jei esate plepus, tikrai galite išduoti pasaulio paslaptis. Taigi, patariame iškart po sekso nelaukiant pusryčių, pietų ar vakarienės, lėkti namo. 

 

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Pirmosiomis savaitės dienomis Ožiaragio ženklo atstovams Žvaigždės pataria kiek įmanoma atsiriboti nuo emocijų ir į romantinį gyvenimą pažvelgti grynai iš pragmatiškos pusės. Tai padės būti objektyviam – juk priimdami sprendimą nenorite dvejoti, ar nesuklydote. Savaitės viduryje patariama pernelyg nesureikšminti smulkmenų ir romantinių nesėkmių – tai, kas dabar atrodo neigiama, netrukus taps dideliu privalumu. Savaitgalį Jus lydės ypatinga Žvaigždžių energija – išsiaiškinkite, ko norite ir nepaleiskite vėjais iš tiesų puikių ateities perspektyvų.

SEKSAS: Vyrai dar kartą patvirtins taisyklę: moterys myli ausimis. Tik nepersūdykite šnabždėdami švelnius žodelius – užtenka vos penkių minučių, kad mylimoji patikėtų tuo, ką sakote. Jei nerimstate, liežuvis gali dirbti ir kitus darbus... 

 

VANDENIS

SANTYKIAI:Savaitės pradžioje Vandenio ženklo atstovams patariama skirti laiko bendravimui (tiek su draugais, tiek su antrąja puse). Instinktai, ko gero, ves jus prie ramaus laiko leidimo, tačiau juokas,pokalbiai, aktyvumas šiuo metu duos nepalyginamai daugiau nei sofa. Savaitės vidurys labai palankus vienišiams: tokios istorijos kaip susitikimas su draugo draugu gali būti labai sėkmingos,nutiesti kelią į tikrą romantiką. Šiomis dienomis būkite pasiruošę egzotiškiems nuotykiams,netikėtumams. Tas ramus laikas, kurio troškote savaitės pradžioje – jam palankiausias savaitgalis,kuomet nebūsite energingi. Verčiau vakarėlius atidėkite kitam kartui,o dabar pasimėgaukite maloniu laiko praleidimu geriausioje kompanijoje (net jeigu tai Jūs pats).

SEKSAS: Jus šią savaitę kaitins skaičiai ir skaičiukai, taip pat įvairūs rekordai. Gal ir neblogai: pagaliau sužinosite, per kiek laiko pasiekiate orgazmo, o jei esate moteris – kiek galite jų pasiekti per naktį. Jei norite aštrių pojūčių, į lovą eikite apsišarvavę liniuotėmis ir ratlankiais. 

 

ŽUVYS

SANTYKIAI: Dideli pokyčiai savaitės pradžioje Žuvų ženklo atstovams – tikrai ne pati geriausia mintis, ypač – jei tai liečia širdies reikalus. Tiek daug visko vis dar yra paslėpta ir Jūsų pastangos tai atidengti nebus vaisingos bent jau iki trečiadienio. Tuomet,viskas, ką turite daryti, tai būti kantrūs ir dėmesingi.Situacija apie save praneš pati (beje, iš tiesų skambiai),o ką daryti bus daugiau nei akivaizdu. Beje, sėkmė bus irgi Jūsų pusėje, tad daug nedvejokite ir imkitės veiksmų. Savaitgalį romantiniai reikalai klosis lengvai ir gerai – rodos, Jums net nereikės nieko daryti ir vis tiek lydės sėkmė. Nepamirškite rodyti jausmų, meilės – kažkam gali trūkti dėmesio.

SEKSAS: Aistras ir gerus norus gali sutrukdyti nelauktos ligos. Nedelskite, ir kuo greičiau kreipkitės į gydytoją, nereikėtų gydytis patiems. Jei planuojate intymų pasimatymą su nauju partneriu, pagerkite reikiamų vaistų. O jei atsidursite lovoje, neperspauskite ir būkite kiek įmanoma švelnesni.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras